Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...3233343536373839404142
Asukoht: 42 / 42
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 11. December 2015, kl 07.08

Nagu ma ka ise arvasin tuli juurde ja mitte vähe. Ma täna nii väsinud, eile ei tulnud kuidagi und ja lõpuks jäin vist kukil kella kolme paiku öösel magama ja hommikul oli juba pool 7 äratus. Nii selline väss, et jube. Vähemalt ilm soosib mind ja saan rattaga tööle minna. smiling bouncing smiley Ehk tõmbab pea klaarimaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. December 2015, kl 09.02

HEllooo, mees nüüd kodune jah. Alustan uuesti oma treeninguga. Umbes 2 nädalane paus jäi sisse. Tegelikult kaduski mott siis ära, kui lapse unedega probleemid hakkasid. No ei olnud seda jaksu lihtsalt.
Jõulusöökidest rääkides, siis ma lausa kardan seda sööma värki. Nkn söön lihtsalt RÄMEDALT üle.
Ilmad on ka nii SITAD! Ma nii tahaks lund ja külma, oleks mõnna jalutada ja joosta. Aga sellise vihma ja tuulega ma ei taha välja minna sad smiley
Bodypump jään siiski 2 korda nädalas, asi seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. December 2015, kl 10.37

Heip!
No ei suutnud 88 ette saada sad smiley Aga hea, et üldse miinus tuli. tegelt see kaal mul viimased 3 hommikut juba. Raudselt Myrphikas on see, et homme hommikul on 88 ees spinning smiley sticking its tongue out nagu ikka laupäeviti on kaal madalam kui reedel.
Kui aus olla, siis selle aasta tabelit on lausa masendav vaadata mul enda numbrite kohapeal. Täielik paigalseis.Tuleb uue aasta eesmärke seadma hakata.
Ma ise teeks meie kamba võistluse kuhugi FB commuuni, sest väga ei viitsi uute inimestega uuesti tuttavaks saada (vana inimese hädad grinning smiley). Rahaline trahv vist ei töötaks, sest kes vinnaks enda peale selle arvlemise võtta? Iseasi kui nö arveldada mitte füüsiliselt vaid kusagil tabelis ja võistluse lõppedes vaadata üle, kellel kui suur trahvisumma on kogunenud, et maksta see otse võitjale. Suure summa peale äkki on hirm suurem pingutada? winking smiley Nomaitea....lihtsalt mõte.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. December 2015, kl 13.17

Tervitus, tundub, et kõigil kiire jõulu sigin-sagin ja unustanud kaalumise ära. Mul endal läks ka eile meelest ja lisasin täna. Õnneks väike miinus tuli ikka ära. Eks see ka selle arvelt, et mul oli toidumürgitus, veetsin pool ööd wc täna. sad smiley Täna kergel hell olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. December 2015, kl 17.04

Hei!

Lisasin ka oma tänase päeva kaalu. Ega see otseselt midagi ei muuda enam, et kas kaalun hommikul või õhtul. Ongi see duell nüüdseks läbi saanud ja tuleb uuest aastaks uued motivatsioonid välja mõelda ja kindlasti uus plaan paika panna.
Selle aasta ainuke eesmärk oli mul olla järjepidev oma treeningutes ja võin kokkuvõtteks endaga rahul olla. Laiskusehetki oli, aga üle 2-3 päeva järjest mitte. Üritasin mitte selliseid pikki pause vahele mitte tekitada (kui välja jätta 2 opi mis mul see aasta olid ja jalavigastus, kui sportida ei tohtinud). Samuti võin nüüd järeludusi teha, et järjepidevus on väga hea, AGA ikkagit toitumine on see, mis suurema tulemuse annab. Kui ikka hambaid ei kontrolli siis tuleb nulliring, nagu mul see aasta winking smiley
Aga sportlikus mõttes on mul tubli aasta olnud. Oli plaanis vähemalt 2 poolmaratoni läbida, see sai tehtud ja hulgim pealegi. Lisaks tegin oma elu esimese Rogaini (ligi 30km) ning võtsin osa Saaremaa 3 päeva jooksust, mis ju terve täismaraton! Kokku tervelt 10 võistlust kogu aasta peale. Sellise statistika peale ei jää muud üle kui hakata uue aasta võistluskalendrit paika panema. 1 asi on juba paigas. Nimelt aprilli algul olen Berliini poolamaratonil smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. December 2015, kl 21.03

Mina oma lõpuga rahul ei ole! Kuidagi nii ära kadus see motivatsioon! Hetkel tegelen aktiivselt oma motiveerimisega. Olen lausa nii kaugele jõudnud, et ootan vaikselt kevadet ja see kuidagi vaikselt hakanud minusse motivatsiooni sisse süstima. Otsin arvutist oma vanad jooksulood ka ülesse, see aitab kindlasti reele tagasi saada ...
Jõuludega seoses- katsun mitte üle süüa! Pean mõõdukalt piiri ja ei jõhverda kahe suu poolega head ja paremat sisse.
Kas Ursula oled kursis, et mõni online koht kus saaks omale treeningplaani vms teha ?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 27. December 2015, kl 06.00

Hei,
kas teeme uue tabeli ?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2016, kl 12.51

Kolin uude teemasse üle winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 01. January 2016, kl 15.38

Jätame siis selle teemaga siin hüvasti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. August 2017, kl 13.26

Hei saleneja! Kui soovid oma toitumisel silma peal hoida, siis kutsun Sind liituma tasuta Fitme kaloriäpiga. Vaata lisaks: www.fitme.ee




Toimetatud 1 kord(a). Viimati FitmeKaloriäpp 20.08.2017 13.29.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...3233343536373839404142
Asukoht: 42 / 42


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.