Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 27. February 2015, kl 06.28

LäbiTule, seda pead küll ise otsustama. Meie kedaga ära ei aja. Siin on muidugi teisi gruppe ka. Aga ma ei oska neid juhatada. Samas oled ka meie hulgas teretulnud. Keegi ei tuhiks üksi jääda, seltsis segasem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: cookie
Kuupäev: 27. February 2015, kl 10.20

Raske südamega märkisin tabelisse oma kaalu. Sellega olen nüüd purustanud kõik oma senised kaalurekordid, kaasa arvatud raseduseaegne tippkaal :-/

Aga noh, vaatame asja positiivsest küljest - motivatsioon on ka rekordiline hetkel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 27. February 2015, kl 14.06

Sel nädalal olen mina ilmselt punane latern. Selline.... kosunud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Kuupäev: 28. February 2015, kl 12.23

Ohhh, sel nädalal isegi nägin korra numbri 68 ära, aga no ainult korraks grinning smiley siis tuli kohe 24.veebruar ja kes siis ilma kartulisalati ja õunakoogita seda pidada suudab smiling smiley Aga vähemalt väike miinus seekord.
LäbiTule, ära häbene midagi ja tule kampa kui soovid - viimane 5kg on sageli palju raskem kaotada kui esimesed 25 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 28. February 2015, kl 18.43

Mul oli hommikul 67,9 ees. Kohe ei tahtnud kaalult maha astudagi. 5 aastat pole nii kaunist numbrit näinud. Reedene kaalumine oli juhuslik ebaõnn siiski.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 01. March 2015, kl 08.43

Tuule5, hästi läheb Sul. Vaatasin just meie võistlustabelit. Hetkel oled küll heas hoos. Sama lustiga edasi, me oleme Su kannul smiling bouncing smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: tuule5
Kuupäev: 01. March 2015, kl 09.34

Urugu, aitähh hea tunnustava sõna eest! Jah, üllatav mulle endalegi, arvestades seda, et ma ei kaalu midagi ja ei täida ka päevikut. Lihtsalt söön vähem, ka magusa tarbimist olen piiranud, Väga, väga tahaks loota, et suudan nii jätkata!
Kallid kaasvõitlejad, edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: cookie
Kuupäev: 06. March 2015, kl 12.02

Huhh! Jõudu meile, kevad on kohe käes ja ilusad ilmad annavad loodetavasti lisajõudu! Kui siin on inglise keele mõikajaid, siis sheerin nippe ja nõkse, mida ise aeg-ajalt lugemas käin:
[www.pinterest.com]

Pinterest on selles mõttes üks tore koht, et sealt leiab kõiksugu häid ideid ja MOTIVATSIOONI smiling smiley

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 06. March 2015, kl 12.40

Ma ei leia toitude alt tavalist keedetud kartulit. On seal mingi nipp, et kooritud kartul või? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: cookie
Kuupäev: 06. March 2015, kl 12.56

mina leidsin: kartul, keedetud, kooreta 77kcl

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 06. March 2015, kl 14.32

Tänan! Ma alguses ei leidnud kohvi ka ja foorumist oli näha, et oli teisigi. See on mõne toiduga nipikas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Kuupäev: 06. March 2015, kl 19.37

ma ikka ei saa sellest 69-st lahti kuidagi, aga no ise pidur ja mees on ka süüdi - teeb siis liiga head sööki siin, pirukad jälle ahjus... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 11. March 2015, kl 06.33

Kohe kuidagi ei pigista esimeseks numbriks enne koma 66-t. Olen 67-sse takerdunud jälle. Kedagi pole süüdistada ka - mees midagi ei küpseta smiling smiley. Seega ikka ja ainult enda süü (va neli aastaaega ja rahvusvaheline imperialism, neid võin veel süüdistada, vene ajal olid need kõiges süüdi).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: tuule5
Kuupäev: 13. March 2015, kl 12.27

mina , paistab, et olen takerdunud kaalu 80+
Kuidagi ei muutu kaalu esimene number 7-ks.
Aga eks üritan ikka edasi, võib-olla õnnestu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: cookie
Kuupäev: 14. March 2015, kl 09.32

Kes tasa sõuab, jõuab lihtsalt natuke hiljem kohale. Aga seda kaugemale! :-) Sel nädalal olen ma häppy et mul üldse midagi maha läks, kartsin juba et tuleb nulliring.. Aga õnneks midagi ikka toimub. Ilmad on ilusad ja mingem kõik välja jalutama! Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: tuule5
Kuupäev: 20. March 2015, kl 10.35

Täna siis kaal 79.5. Kiitus iseendale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 20. March 2015, kl 11.39

Tubli!

Minul kõva vähikäik. Tööl on olnud kurnav ja õhtul ei viitsi enam uitama minna. Samas vaimsele tööle olekski hea ju midagi füüsilist peale teha. Selle asja nimi on suur ja karvane LAISKUS!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Kuupäev: 21. March 2015, kl 11.18

Tere,

Sain lõpuks ka 6 ette! Käisin tublilt 4 päeva järjest sörkimas 5,5 km ringil. Eilsest kahjuks sain mingi viiruse ja olen pikali maas, nii et minu plaanitud liikumine jääb veidikeseks katki. Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Kuupäev: 21. March 2015, kl 11.54

5 kilo, 5 kilo, 5 kilo, 5 kilo, 5 kilo - no ei tohiks selle maha saamine ju nii raske olla??? pole ju palju??? 5kg seapekki näeb ju rõve välja???
PS, ei ole hulluks läinud, üritan endale motivatsiooni juurde genereerida hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 30. March 2015, kl 07.28

Liigume...., ikka tasapisi liigume selle eesmärgi poole! Kannatlikkust meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: tuule5
Kuupäev: 03. April 2015, kl 11.19

Häid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 14. April 2015, kl 10.33

Hei, kaaslased!

Kahjuks oli mul eelmisel nädalal väga raske ja kurb sündmus. Seetõttu jäin ka tabeli uuendamisega hiljaks. Aga nüüd on see "töökorras" ja asi saab jätkuda. Vabandust!


Urugu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Kuupäev: 18. April 2015, kl 14.12

Njah, 2 nädalat haigeid lapsi ja palju õnne - enamvähem algkaal tagasi sad smiley Isegi kiruda ei viitsi enam ennast sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Kuupäev: 27. April 2015, kl 08.36

Kukkuuuu, on siin veel keegi? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: tuule5
Kuupäev: 27. April 2015, kl 09.20

Mina ikka vaatan siia lehele, kaal seisab, ammu ei tegele enam kaalulangetamisega st. ei kaalu midagi, ei märgi päevikusse, ei jälgi ka seda eriti, mida söön. praegu 79 kg juba paar kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluduell: heasöögiisuga, urugu, kristikas, marit 78
Saatis: urugu
Kuupäev: 27. April 2015, kl 09.31

Mul on ka väike paus sees. Kurb sündmus peres viis mu ettetallatud rajalt maha. Juurde ei võta, aga entusiasm on langenud. Ootan uut hoogu. Praegu läheb kaal alla ka tasapisi, sest mingi elustiili muutus on kindlasti toimunud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.