Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9
DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 02. November 2010, kl 09.37

Nimed.......Rosca...Suveks_Saledaks...Ellash...Brynetike.....Katy
Pikkus......(162cm)......(173cm)...........(178cm)...(175cm)..(165cm)
02.11........85kg............83kg.................97,6..........83kg........82,5...............
05.11
12.11
19.11
26.11

Kokku:
Pusserdasin mis ma pusserdasin ,aga valmis saincool smileyLoodan et sobib,kui on midagi puudu või valesti andke teada.Seniks Ilusat Päeva ja Kaalust allawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 02. November 2010, kl 12.51

Tere kaasduellitajadsmiling smiley Kirjutasin ka meie eelmisse teemasse, et muretsen ruttu uue digikaalu ja annan reedeks teada oma täpse algkaalu, see 83kg on tavalise kaaluga saadud, aga digikaal täpsem ja kahjuks tavaliselt näitab ka suuremaid numbreidsad smiley Aga pole hullu, nüüd ju ometi hakkavad seltsis kõigil need numbrid välgukiirusel vähenema ja häbeneda pole midagismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 02. November 2010, kl 13.00

kirjutasin ka eelmisele lehele ,et jooksen digikaalu ostma.Loodan ,et see pole kiikseye popping smileyTahaks ikka tõsiselt sellega hakkama saada!Ja koos saamegi !!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 02. November 2010, kl 13.26

smiling smiley Mäletan kui pärast sünnitust ja imetamise ajal iga päev kaalusin ennast, sest algul läks kaal ikka paarisaja grammi kaupa maha iga päev, oh seda õnne ja rõõmu! Ei ole kiiks, vaid väga hea motivaator, tavalise kaaluga ei saa arugi, kui 500g juba maha on läinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 02. November 2010, kl 13.28

Muidugi saame hakkamathumbs upKõik koos ühise eesmärgi nimel...!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 02. November 2010, kl 13.31

Mul endal need sünnitusjärgsed kilod seljas ongi(võtsin juurde 25 kg) 10 kg on veel järgigrinning smileyja teise 10 kg võtan et normaalkaalu saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 02. November 2010, kl 21.34

Kas me paneme ka kuidagi paika, mis ajaks kui palju peaks olema alla võetud? Mõnel vaja rohkem, mõnel vähem kaotada, sama ajaga kõik ühepalju vast ei jõuasmiling smiley Minule soovitas näiteks lehekülg 12 nädalaga -11kg, see pole siis aus kui teistel vaja sama ajaga -20kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 02. November 2010, kl 22.07

Minule ütles leht ,et 22 nädalat ja-20kg.Rõhk pannakse sellele ,et nädalas palju üle kilo ei läheks,siis on ju sul normaalne soov.Aga tegelikult räägitakse ka seda ,et mida suurem ülekaal seda rohkem algul läheb,nii et võta sa kinni.Aga tähtis on ju see, et ikka läheks maha ja ma usun ,et meie küll sellepärast mossitama ei hakka ,et mõnel rohkem ,kui teisel-ongi motivatsiooniksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 02. November 2010, kl 22.18

Minul on ka -20 kg alla vaja saadagrinning smileyAga vaatame kuidas meil hakkab siin kaal langema.Algul pidi kiiremini minema..exnäisthe finger smiley
Ei tea kuhu Brynetike ja Katy kadunud on?Kas nad ikka tahavad meiega duellitada..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 02. November 2010, kl 22.35

Aga äkki magavad jubagrinning smileysee pidi ka kaloreid vähendama!
No ei saa mina päevanormi paika,kaloreid vähe ,aga valgud lõhki!Tegelikult olen jubedas bronhiidis-antibiots ka peal,kuid arst ütles ,et kui enesetunne hea siis ei sega ka külmetus kaalu vähendamist.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 02. November 2010, kl 22.38

Tegelikult on õige küll, et mida suurem ülekaal, seda kiiremini (vähemalt esialgu) maha läheb. Aga noh, ma usun et see maagiline digikaal annab ka mulle mõne kg veel juurde ja ega siis polegi palju 20 kilost puudusmiling smiley Igatahes esimesed 2 päeva siin on väga inspireerivad olnud, varem polnud õrna aimugi, mitu kalorit või mis vahekorras rasvu-valke-süsivesikuid söön, nüüd see lehekülg ikka distsiplineerib kõvasti ja, pean ütlema, et söön umbes poole vähem kui enne... See ju ometi peab edu toomasmiling smiley Ja loomulikult kaasvõitlejate toetus kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 03. November 2010, kl 10.00

Ahhoi!

Püsin lainel smiling smiley Minu eesmärk oleks siis ca.18-20 kg maha võtta ja 20 nädalaga. Hetkel tundub kõik kuidagi keeruline kuid koos saame hakkama smiling smiley Mõtlesin, et kindlasti tuleb suurendada vee joomist ning loobuda (nii raske kui ka ei ole) hurmavatest küpsetistest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 03. November 2010, kl 10.21

päikes!
siis me sinuga Brynetike päris ühel lainel mul suht sama seis. Eks need harjumused on jah üks jama värk -tunnistan et olen-olin ja täielik šokohoolikthumbs downaga tean juba ,et Bitter pidi hästi magusa isu vähendama-muidugi 1 tükkgrinning smileyja muidugi mitte iga päevtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 03. November 2010, kl 11.13

Hommik!
Minul sama probleem, süsivesikuid pole ollagi, aga valgud ikka topelt üle normi confused smiley Mul praegu veel viimane tasuta proovipäev ja kogu infot ei näe ka, homsest ehk saan targemaks tasakaalustamise osas. Häis näidismenüüsid oli ka foorumis tasakaalustatud toitumise kohta õnneks, tuleb üritada neid järgima hakatasmiling smiley Suur probleem on mul söögi ajal vee joomine (no ei saa ilma selleta kuidagi...) ja see, et pole kindlaid kellaaegu söögiaegadel. Kuidas teil, mis tundub suurim probleem olevat?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Katy
Kuupäev: 03. November 2010, kl 13.04

Niih....mul vaja kaotada 17,9 kg 4 kuuga.
Seda tasakaalustatud toitumist ei saa kuidagi korda endal...ikka midagi läheb üle. Kõige raskem valkude ja süsivesikutega - ei mahu normi piiridesse. Ja vahepeal ununeb vee joomine ärasmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Katy 03.11.2010 13.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 04. November 2010, kl 09.01

Eile spordiklubis märkasin end kaaluda. Üllatus oli totaalne, nimelt näitas kaal 5 kg rohkem kui mul kodune kaal confused smiley Mõlemad on digitaalsed ja nüüd ei teagi kumb see mööda näitab, loodan et siiski see spordiklubi oma ketrab kaalu vabatahtlikult juurde smiling smiley Toitumisega on raskusi, kõike jälgida ning enesele EI öelda on keerukas, uurida pakendeid ja avastada kõike uudset. Oeeh, liigume edasi ja loodan, et suudame kõik koos need kilod maha raputada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 04. November 2010, kl 09.37

Hommik! Läbi raskuste kaalu vähenemise poolesmiling smileylubasin endale,et kui terve siis ka jõusaali,poja lubas toetada (tahab ise ka käia)-koos on lõbusam.Ja hakkasin oma taksiga 2korda päevas jalutamas käima(muidu jooksis aias),aga nüüd teen 1km.ringi.Entusiasm on suur,vaatan kauaks seda jätkub-õnneks on kodune toetus olemasgrinning smiley
Digikaalu sain ka ,kuid lubasin endale ,et astun peale homme,kui kaalumine!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 04. November 2010, kl 11.24

Tere Päevast kaaskannatajadgrinning smiley

Eile ei olnud mahti kirjutada tulin Pärnusse vanematele külla.Nüüd üritan ennast jälle lainele saada.Eile läksid kalorid kah veist üle,aga pole hullu hommiku näitas kaal ikkagi miinus 100 grammi.jeeeegrinning smileyHomme siis kaalume, kas teeme mingi kellaaja ka misajaks kaalutud peab olema,või mis Te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 04. November 2010, kl 11.32

Äkki hommikul kohe?hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 04. November 2010, kl 13.38

Hommik sobib hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Katy
Kuupäev: 04. November 2010, kl 18.24

Kaalume jah hommikul smiling smiley
Käin tööl ja seetõttu minu kaalumine on kõige hiljem hommikul kell 7.00



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Katy 04.11.2010 18.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 04. November 2010, kl 18.34

Just, hommikul ju ikka kaal näitab vähemwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 04. November 2010, kl 19.51

Mulle ka sobib kell 7-8thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 04. November 2010, kl 19.56

Meie lapsega siis alles ärkame ja arvutisse pääsen tavaliselt peale kl 9, aga ega vist peagi kõik samal ajal täpselt kaaluma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 04. November 2010, kl 21.59

Just,tähtis ,et reedese päeva jooksul!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 05. November 2010, kl 07.41

Hommik!
Esimene tõehetk oli lootust andev,mina täna hommikul 83,5kg-nii,et 1,5 on läinudhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Katy
Kuupäev: 05. November 2010, kl 08.53

Hommikust!
Minu täna hommikune kaal näitas 82,0....500 grammi kaotatud smiling smiley
Lahehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 05. November 2010, kl 09.13

Tublid olete! Minu kaal seisab 83 kg peal. Nüüd ei saagi aru mis nende kaaludega on, eile kaalusin siis kolmanda digikaaluga ja see näitas 77 kg, trenni oma näitas ca 87 kg ning kodune 83 kg. Mõtlesin, et ostan kodu kaalule uued patareid ja vaatan mis sealt siis lõpuks tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 05. November 2010, kl 09.46

Hommik!
Kohe kohe teen tabelisse siis uuenduse kui kõik on ära kaalunud.Minu kaalulangus oli miinus 200 ggrinning smileyAga pole hullu loodan ennast parandada....ema juures olla on ikka keeruline pead ikka iseloomu kasvatama et kõike head paremat suhu ei pistaksthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 05. November 2010, kl 12.02

Tere ka minu poolt,
pidulikult võib minu uue (ja väga ebasõbraliku) kaalu järgi märkida mu stardikaaluks 86,9 kgsmiling smiley
Kaalud näitavad nii erinevalt küll, aga peaasi, et kogu aeg ühe ja samaga kaalud, siis tead, kui palju ikka alla läinud... või juurde tulnudsmiling smiley Kodune kaal on parim, kogu aeg omast käest võtta. Ja lapse järgi tean, et minu oma vähemalt ei valeta, sest tema kaal on sama mis arsti juures kaalutud. Aga õnnitlused nendele, kes juba midagi alla võtnud, ma siis nüüd hakkan ka jälgima, mis järgmiseks reeedeks toimub!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.