Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 01. August 2015, kl 11.13

Tere,

Enamusduellitajaid tundub olevat juba ammu duellitamist alustanud, seega otsin kaaslas(t)i uue duelli jaoks. Olen 96 kg ja 180 cm pikk, sooviks aasta lõpuks kaaluda 76 kg. Kas keegi soovib ühineda?

Lizzie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Joanne
Kuupäev: 03. August 2015, kl 08.34

Tere!

Ühinen meelsastismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: ankakriv
Kuupäev: 03. August 2015, kl 10.50

tere,

mina tahan samuti duellist osa võtta. Olen 174 cm pikk ja 88 kg, unistus -20, aga -10-15 oleks ka väga hea.

Tervitades, Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Kuupäev: 04. August 2015, kl 19.56

Mina ka 96 kg, aga kasvult lühike. Liituksin samuti, samas -20 minu jaoks liiga optimistlik aasta lõpuks, 10 kilo alla saada oleks super.
Olen korduv üritaja, aga iseseisvalt ponnistades motivatsioon langeb. Kui grupist asja ei saa, sooviksin kasvõi e-maili teel mõne kaaslasega proovida kaalu langetada. Vanus mul 40 ja natuke peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: MTU
Kuupäev: 05. August 2015, kl 09.23

Tere,

ma ühineks samuti. Olen 1,5 aastaga 40 kg langetanud ja 20 oleks ideaalis veel vaja. Kahjuks tõrgub kaalulangus juba mitu kuud. Samuti on värsket motivatsiooni vaja. Olen range järjepidevuse käest osanud lasta.
Vanus mul 51 ja pikkus 160.


Parimat
Kaire

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 06. August 2015, kl 09.23

Tere,

Väga tore, et veel huvilisi on. Minu jaok son ka 20 kg natuke suur eesmärk, aga tean, et kui kellelegi peab aru andma, siis saab kindlasti rohkem maha ja kui motivatsioon vahepeal kaob, siis teiste tulemuste jälgimine aitab jälle rajale saada. Kas teile kaalumisepäevaks esmaspäev sobib või tahate reedet? Teen pühapäeva seisuga tabeli valmis (paneme algkaalud paika) ja siis esmaspäevast hakkaks täitma, kui see sobib.

Lizzie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: MTU
Kuupäev: 06. August 2015, kl 12.17

Tere,


esmaspäev võiks küll kaalumiseks olla. Minul pikkust siis 160 ja kaal 80 kg.




Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Joanne
Kuupäev: 06. August 2015, kl 14.22

Tere.

Mulle sobib ka kaalumiseks esmaspäev. Kaal 120 kg ja pikkus 168 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: ankakriv
Kuupäev: 07. August 2015, kl 08.08

tere,

esmaspäev sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Kuupäev: 07. August 2015, kl 08.24

Esmaspäev sobib,
Minu pikkus 160 ja täna näitas kaal juba 97,5. Täitsa nutt kurgus, viimane aeg paisumisele piir panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 07. August 2015, kl 12.17

Kas võib ühineda ka kolme kilo kaotamiseks, mida mõtetes väga tahaks kaotada, kuid motivatsiooni puudumine ja vabandused jäävad alati risti ette. Ehk et suurem töö on juba ammu tehtud, kuid tegelikult ei ole ma veel lõpuni rahul ja võiks kaks kuni kolm kilo kergemaks muutuda. Ehk aitaks selline duellitamine asjale kaasa....
Minu pikkus 161 cm ja kaal tänase seisuga 70,4. Mul kõigub viimased pool aastat 69-70 vahel, seega kaaluhoidmisega olen kenasti hakkama saanud.

Tiburott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 08. August 2015, kl 15.39

Tere,

Tiburott, muidugi võid ühineda!

Tegin tabeli valmis, kõik saavad tabelit ise täita:

MOTIVATSIOONITABEL

1. sisestage nädala kaalumuutus miinuse või plussina, koma asemel kasutage punkti(ei osanud seda ära muuta). nt. 0.5 või -1.2, muidu valem ei arvuta.
2. hetkekaal ja KMI arvutatakse automaatselt tabeli päises.

Võiksime teha ka reegli, et kõik teevad iganädal 2-3 lauselise kokkuvõtte, mis läks hästi ja mida vaja muuta, et enda motivatsiooni hoida.

Kui kellelgi on lisatoetust (nõuanded jne) vaja, siis võib siia teemasse teada anda ja teised aitavad.

Esmaspäevast siis stardime, kellel kaal esmaspäevaks muutunud on, saab kohe tabelit täiendada!

Soovin kõigile edu!

L.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Lizzie 08.08.2015 15.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Kuupäev: 08. August 2015, kl 19.42

Tänud sulle Lizzie!
Esmaspäeval alustame, mina olen valmis, juba eile ja täna olen oma suutäisi lugenud smiling smiley
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 09. August 2015, kl 21.05

Tere,

Väga tubli! Kas peaks uue teema algatama, kus tabel on esimeses kirjas või leiavad kõik tabeli siit üles?

Tervitustega,
L.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Heaisuga
Kuupäev: 10. August 2015, kl 13.23

Tere!
Sooviksin ka osa võtta ja aasta lõpuks üleliigsed rasvavoldid kaotada. Täna hommikul kaalusin: 76.4 kg, pikkus 165cm. Vanus30a. Ei oska tabelisse lisada, sest seal on nime koha peal:kaalukaotus kokku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Kuupäev: 10. August 2015, kl 16.36

Lisatud kaal, mul ei tulnud seda rohelist ruutu mahavõetud numbriga? Muidu kõik OK, leiab tabeli üles küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 10. August 2015, kl 19.32

Tere,

Lisasin Heaisuga. Kiripiiga, sinu tulemust ei näe ma hetkel üldse ja kui proovisin ise sinna positiivse tulemuse sisestada, siis värvis ilusti roheliseks.

Anakriv, kas sina saad tabelit ilusti kasutada?

Head,
L.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: ankakriv
Kuupäev: 11. August 2015, kl 08.04

tere,

sain oma numbri ilusti sisestatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: anchey1
Kuupäev: 13. August 2015, kl 09.59

Tere,

Kas võiksin ka teiega liituda? Hommikul näitas kaal 66,1 kg ja tahaks hirmsasti 5 kg ära sulatada grinning smiley ehk sellises raporteerimise vaimus on motivatsioon suurem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 13. August 2015, kl 19.52

Tere,

Anchey1, lisasin su tabelisse. Oma pikkuse pead ise sisestama, siis peaks ka KMI valem töötama. Head sulatamist.

Esimesel nädalal olid kõik väga tublid ja eriti tubli oli Joanne!!!

Lizzie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: anchey1
Kuupäev: 14. August 2015, kl 10.50

Ma tänan,

Loodan, et saan ka ainult tublisid tulemusi ette näidata ja suudame üksteist motiveerida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: anchey1
Kuupäev: 14. August 2015, kl 11.10

Küsiks ka veel uudishimust palju teil päevane kaloraaz on, minule anti ette 1527, püüan siis seda ka järgida aga tasakaalustamis ei jälgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Heaisuga
Kuupäev: 17. August 2015, kl 13.05

Tundub, et kõik nohistavad vaikselt omaette, mis teeb aga duelli kui motivatsiooninurgakese mõttetuks. Kuhu jäi: "Võiksime teha ka reegli, et kõik teevad iganädal 2-3 lauselise kokkuvõtte, mis läks hästi ja mida vaja muuta, et enda motivatsiooni hoida."

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Heaisuga
Kuupäev: 17. August 2015, kl 13.15

To anchey1: etteantud kaloraažinormi ei tasu väga tõsiselt võtta, mina vaatasin palju mul söögikogusega kaloraaži tuleb ja siis võrdlesin sellega, mis hommikul kaal näitab, kas tõuseb või langeb. Tavaliselt on etteantud kaloraaž suurem kui tegelikult vaja ning kaal sellega tõuseb. Seda räägivad paljud. Ei tea, kas arvatakse, et inimesed päeval nii hirmsasti liiguvad ja kaloreid põletavad või milles asi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Heaisuga
Kuupäev: 17. August 2015, kl 13.30

Minul küll tabel automaatselt ise hetkekaalu ja KMI ei arvutanud. Hetkekaalu täitsin käsitsi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Joanne
Kuupäev: 17. August 2015, kl 14.10

Hei!

Mind küll ei motiveeri kuidagi kohustus kirjutada. Teiste edusammude jälgimine kaalutabelis aga on väga motiveeriv smiling smiley Inimesed on erinevad, kes tahavad ja tunnevad, et neil on midagi teistega jagada.. küll need ka kirjutavadsmiling smiley
Eestlaste kombel.. algul ei saa vedama.. pärast pidamagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 17. August 2015, kl 18.11

Tere,

Heaisuga, mul näitas, et valemid on olemas ja töötavad. Ei tea, mis jama sul oli, aga kui valem ei tööta, siis saada alati kõrvaltulbast valemi järgi vaadata ja oma lahtrite pealkirjad sinna panna ehk valemit kopeerida).

Mina olen selle nädala kõige suurem patustaja. Ma teen siis väikse kokkuvõtte. Võtsin maist juulini 9 kg maha ja siis jäin toppama, sest puhkuste aeg ja palju käimist ja külalisi jne ja juulis läks kilo ja nüüd seealt enam allapoole ei saa. Ja siis muudkui üritan uuesti, aga ikka on kuskil mingi üritus või kapis kommi ja kuigi kaloraaž tuleb väiksem kui ma päevas kulutada jõuan, siis kaal ei lange.

Selle nädala komistuskivi oli üks kahepäevane koolitus, kus mul oli vaja õhtusöök koos magustoiduga süüa, siis tundus, et nädal on raisus ja sai teistelgi päevadel toitu liigselt nauditud, väljas süües ja degusteerisime tööjuures kingituseks mineivaid trühvleid, küll vähe, aga viis moraali alla. See nädal üritan piirata magusat ja üle söömist. Praegu läheb hästi, aga hetkel ka esimene päev.smiling smiley

MIs puudutab kaloraaži, siis see oleneb siin palju sellest kui kiiret tulemust tahta. Mul on näiteks fitlapi ja kaaluabi kaloraazi vahe kuskil 500 kcal, seal tervisliku kaalulanguse 0,5-1 kg nädalas järgi võiksin 500 kcal päevas rohkem süüa, kui siin, kus olen end kiiremale tulemusele orienteerinud.

L.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Kuupäev: 17. August 2015, kl 20.56

Tere!
Lisan ka paar sõna. Mina olen viimase 10 aastaga umbes 20 kilo juurde võtnud, no aastas teeb see 2 tühist kilo, aga kokku saab palju. Siis muudkui üritan maha võtta, korduvalt, saan 3-4 kilo maha, siis motivatsioon raugeb ja paari kuuga on seegi väike miinus tagasi söödud. See muster kordub aastaid. Nüüd olengi oma megakaalus, välja näen selline, et peegelpilti ei taha nähagi.
OK, üritan jälle, kannan sammulugejat, iga päev miinimum 10000 sammu, tavaliselt tuleb rohkemgi, ei ole päris istuv töö, seega saan juba päeval sammud kokku, kui õhtuks 10 tuhat täis ei ole, lähen kõndima. Loobusin maiustustest ja suhkrust täielikult. Enne sõin iga päev shokolaadi (Mitte palju aga ikkagi), enam ei söö, kohvi sisse suhkrut ei pane ja jälgin, et toit oleks lahjem. Kaloreid ei loe, lihtsalt ei suuda, see võtaks mult viimsegi motivatsiooni.
Komistuskivid on peod ja grilliõhtud, jube raske on suures seltskonnas kus kõik hea ja parem laual oma suutäisi lugeda.
Olen ka stressisööja, täna oligi tööl üle aastate väga väga hull ja raske päev ning õhtu läks kohe käest ära, sõin lohutuseks rohkem kui muidu.
Vast homme on parem päev. Jõudu kõigile, kes tahab minuga vahel kõndimist teha, andku märku. Asun pealinnas.
Mind see tabel motiveerib väga, ma ei taha jälle kaotada ja vaadata kuidas teised alla võtavad ja mina juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 18. August 2015, kl 08.38

Hei!

Minu kaalukadu on õige väike sel kaalumisel, kuid enda õigustuseks võin öelda, et pärast suvepuhkust võtsin kätte ja hakkasin taas spordiklubis käima (olen pikaajaline liige). Pühapäeval tegime koos mehega jõutreeningut - mulle väga meeldib, kuna mees teab palju ja on hea juhendaja. Sel nädalal on paika pandud neljapäev ja laupäev trenniks. Siit ja sealt annavad lihased üsna tunda. Rahuolu endaga, kui oled trenni ära teinud, on mäekõrgune smiling smiley Eile käisin 11 000 sammu, muidu tavaliselt kujuneb nii 5000 sammu päevas - töö on kahjuks istuv ja siis ma käin kas mõned peatusevahed või lõunale jalutan kaugemale.
Mul on lubatud 1600 kalorit päevas - üldiselt söön selle kõik ka täis, sest armastan puuvilju ja praegu on nii palju häid ja erinevaid saada.... Minu nõrkus smiling smiley
Jaksu kõikidele!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tiburott 18.08.2015 08.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Heaisuga
Kuupäev: 19. August 2015, kl 01.23

Mind nii väga inimeste numbrite nägemine ei motiveeri. Küll aga meeldib mulle lugeda, milliste teemakohaste probleemidega teised kokku on puutunud jne. See aitab mul endal kaaluteemat fookuses hoida. Sest kogu aeg tuleb elus igasuguseid uusi ja vanu probleeme ja muid asju-inimesi, mis-kes nagu sunnivad kõike muud tervisest tähtsamaks pidama.
'
Vaatan, et rahvas loeb lisaks kaloritele ka sammesmiling smiley, Tiburott tkäib isegi spordiklubis jõutrennis.. Minul sammulugejat ei ole ja ma ei taha praegu endale mitut koormat panna ka. Olen tubli ka juba siis, kui üle lubatud kaloraaži ei söö. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.