Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 09. October 2015, kl 07.49

Tabeli täidan õhtul. Oleks hea, kui paneksite kaalu taha sulgudesse oma tulemuse ka kirja (-+), aga kui ei pane pole ka hullu, eks ma siis arvestan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 09. October 2015, kl 08.32

hei, minul on seljataga igati korralik nädal. toit jälgitud ja 3x trenni tehtud. teoorias peaks kõik toimima miinusega. nädala sees nägin ka päris ilusat numbrit 72,3, aga täna hommikune kaal paraku 73. ehk siis +0,2kg. ma ei saa aru sad smiley tahaks jonnida- olen kõik väga korralikult teinud (isegi kohvi sisse valatava piima ära kaalunud), aga kuhu jäi kaalulangus?

P.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: tups
Kuupäev: 09. October 2015, kl 14.36

Tere, minu kaal täna 77,5 (-0,5).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 09. October 2015, kl 15.45

Mul sama emotsioon, mis pirts123'l. Ühel päeval patustasin 120g jäätisega (mis ajas kõhu lahti), kõik teised päevad olid ideaalsed ja kaal 90,3 ehk -100g. Vahepeal nägin hulka ilusamaid numbreid (89,7 väikseim) ja täna siis nii. Arusaamatu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sämmuke
Kuupäev: 09. October 2015, kl 16.02

76.7 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 09. October 2015, kl 22.59

Hei! Väga vabandan, et nii hilja saadan oma kaalu, aga tööl läks nii hullumajaks, et lihtsalt ei leidnud aja ja siis õhtuks juba tormasin üritusele ja alles nüüd saan aja maha võtta.
Tänane kaal 89,6 kg (-0,8 kg). Oleks ilmselt ka parema tulemuse saavutanud, kui poleks ühel õhtul patustanud. See ndlv saab olema raske, sest läheb peoks ja mitte nüüd söögi mõttes, aga just nende tühjade kalorite osas. Teisest otsast elu tuleb nautida ja elada hetkes, lihtsalt peab kasvatama oskust, et peale seda ühte patupäeva, peab jälle tubliks hakkama.
Kui ilmaga pühapäeval veab, siis lähen metsa jooksule smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 16. October 2015, kl 12.55

hei, minuga toimumas vastupidine efekt nüüd. täna kaal hommikul 73,4. nii kurb

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 16. October 2015, kl 16.20

Tere Kõigile! Minu kaal täna 77,7 kg. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 16. October 2015, kl 18.24

Hei! Mul on 0 ring see nädal ehk siis kaal sama, mis eelmine nädal 89,6kg.Isegi hästi, arvetstades, et oli sünnipäeba ja külaliste nädal, mis veel jätkub ka homme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 16. October 2015, kl 21.01

Tere,
minul algas nädal väga hästi, siis kolmapäeval libastusin, eile oli ülipikk tööpäev ja see viis mind rivist välja. Kahjuks sel reedel 91,0 (+0,6) kg
Pirts, küll me sellest üle saame, eks ju smiling smiley

Printsessainessa, küll Sa oled tubli! Just nii hoida!
Rapuntsel, palju õnne! Kuidas Sa sünnipäeva-nädalal suutsid nii tubli olla! Super! Minul on see alati suureks komistuskiviks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 16. October 2015, kl 21.32

90,9kg
Arvestades, mis see nädal toimus, olen positiivselt üllatunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: tups
Kuupäev: 16. October 2015, kl 23.23

Mina olen kurb, 78 kg (+0,5)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 19. October 2015, kl 19.44

Tead, ma olen kergemad lõunad siis teinud ja tarbin hetkel väga palju vett. Ja ilmselt põhiline ikka see, et mis puudutab soolast sööki, siis seal valin nied toite, mis ei sisalda süsivesikuid (liha + värske salat) ning magustoiduna saan siis rahulikult ühe koogi võtta ning keegi pole õnnetu ja ei esita küsimusi smiling smiley
Aga seis ikka selline, et nii kui magus ja nisutooted jälle mängus, siis ei mingit kaalu langust. Trennisaali pole ka veel jõudnud, aga homme siis plaan minna lepingut sõlmima, et saaks kohe sellega ka alustada jälle smiling smiley




sirtsik kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
> minul algas nädal väga hästi, siis kolmapäeval
> libastusin, eile oli ülipikk tööpäev ja see
> viis mind rivist välja. Kahjuks sel reedel 91,0
> (+0,6) kg
> Pirts, küll me sellest üle saame, eks ju smiling smiley
>
> Printsessainessa, küll Sa oled tubli! Just nii
> hoida!
> Rapuntsel, palju õnne! Kuidas Sa
> sünnipäeva-nädalal suutsid nii tubli olla!
> Super! Minul on see alati suureks komistuskiviks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 23. October 2015, kl 07.19

Tere Hommikust! Mina sel nädalal patustasin ja palju ! smiling smiley Nüüd ka väike tagasilöök 77,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 23. October 2015, kl 11.47

Tere! Mina olen täitsa haige, mis haige. Hetkel toiduga pirtsutan ja tarbin mahlu, sest neid veel suudan ja tahan isegi omale sisse ajada. Selline lihtne vedel suhkrulaks. Seoses sellega pole ka erilisi tulemusi näidata kahjuks sad smiley. Täna hommikul siis 89,2kg. Vahepeal nägin ilusamat nr, aga see kahjuks läinud. Hetkel ei ole tunnet ka veel, et on parem ja tervenemine lähedal...ei oska küll arvata kaua veel selline olen sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 23. October 2015, kl 12.33

Tere tublid duellitajad! Natuke hilja küll, aga äkki võtate veel minu ka kampa? Uusi duelle algamas ei leidnud ja üksi kohe mitte kuidagi hakkama ei saa...Hetkel kaal 73,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 23. October 2015, kl 16.19

Ma pole 3 päeva kaalunud ja lähema 2 päeva jooksul ka seda võimalust pole. Ma ei tea, mis minuga teha - jätta eelmise nädala number või tühi koht?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 24. October 2015, kl 08.56

Minu reedene kaalunumber oli 92,0 kg sad smiley ehk siis olen järjekordselt kilo juurde kogunud, selle asemel, et alla võtta. Nädala algus oli kena ja siis algas tööl ja kodus kiire-kiire ja kuna toitu täpselt kaaluda ei saanud, ongi tulemus käes. Ikka väga loeb kui palju suhu topid, ehkki vett jõin küll see nädal rohkelt. Minuga ongi kahjuks see lugu, et kui kiireks läheb, siis ma unustan enda eest hoolitsemise ja pühendun enda arust esmatähtsatele probleemidele. Nüüd ma saan sellest aru. Luban, et võtan end käsile ja pingutan järgmine nädal rohkem. Ma nii tahan jõuludeks alla võtta, ma pean sellega hakkama saama.

Rapuntsel, saa palun ruttu terveks! smiling smiley Eks tervisest loeb ikka väga palju, kui organism on liimist lahti, siis ära mitte mõtlegi kaalulangetamise, siis on põhiline terveks saada.

Sinu väike tagasilöök, Printsessainessa, on tõsiselt väike, kui vaadata Sinu väge häid tulemusi ja superpingutustele. Sa oled mulle tugevaks eeskujuks. smiling bouncing smiley

6nnelik, muidugi ühine meiega! smiling smiley Panin Su andmed tabelisse, esimese lehekülje lõpus seal kusagil püüa leida sõna punasega TABEL. Aga mingi eesmärgi võiksid ka jõuludeks enda jaoks paika panna, mitu kg tahaksid alla võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 24. October 2015, kl 10.08

Aitähh, et kampa võtsite!!!# Jõuludeks tahaks (realist ollessmiling smiley) 7 kg maha saada. Kui siin teiega koos ka ei õnnestu, siis olengi lootusetu juhtum. Aga äkki ikka koos kergem.
Kas kaalunumber tuleb saata reedeti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 24. October 2015, kl 23.31

Jah, kaalunumbrid anname reedeti. smiling smiley Aga suhelda saame ikka tihemini, kui vähegi aega ja tahtmist on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: minnukas
Kuupäev: 25. October 2015, kl 20.57

annan enda reedese kaalu 23.10 75 kg. Olen vaid trenni teinud ja kaks nädalat üldse siia mitte midagi kirjutanud. Aga ära kadunud ei ole smiling smiley Treeningharjumis on vähemalt sees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 25. October 2015, kl 21.31

Tubli, Minnukas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 30. October 2015, kl 07.42

Arvestades, et sel nädalal väljas liikumist peaaegu polnudki tänu haigele lapsele ( küll aga oli stressisöömist), läks hästi- kaal 73kg (-0,6).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 30. October 2015, kl 07.49

Tere! Minu kaal täna 77,6 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 30. October 2015, kl 08.32

Hommikust!
Mul oli see nädal raske, tervislikult, aga õnneks tänane kaal näitas ilusat numbrit 91,1 kg (-0,9) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 30. October 2015, kl 12.58

Tsau!
Mul on selja taga väga väsitav ja piinarikas nädal. Olen endiselt haige ja jõuetu ja see tunne on lihtsalt väljakannatamatu, sest ei suuda uskuda, et nii kaua kestab see.
Väga hetkel ei jälgi ega stressa selle üle, et mida suhu pistan, sest mahlad ja rohkes koguses puuvilju läheb alla. Liha järgi hetkel väga ei isuta....saaks ainult süsivesikuid smiling smiley
Täna hommikul kaal 88,8 kg, seega üpris hästi arvestades toitumist ja vähest liikumist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: tups
Kuupäev: 30. October 2015, kl 14.50

Hei. Tulin just reisilt Portugalist, polnud tahtmist ega võimalust arvestust pidada, mida suust sisse ajasin. Liitrites portveini ja igasugu rämpsu restoranidessmiling smiley Õnneks söövad portugaalased ka peale saia ja friikartulite väga palju mereande ja salateid, need nii maitsvad ja kalorivaesed. Arvasin, et olen kõik oma ponnistused ära rikkunud aga ei....jalgsi käimist oli ni palju. Täna hommikul kaal 77,5 kg.
Aga nyyd sõidan Egiptusesse ja see on lihtsalt lebotamise reis...proovin tugev olla ja mitte õgida nende maiustusi, mis on tõsiselt head.
Kaalu järgmine reede siis kahjuks sisestada pole võimaliksad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 30. October 2015, kl 19.06

Ma olen täiesti rajalt maas. 91,0kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 02. November 2015, kl 09.04

Hei. Mõtlesite kindlasti, et mina olen reelt maha kukkunud ... Kaks nädalat vaikust. Tegelikult olin hoopis puhkamas. Kaalulangetajate väljakutse smiling smiley aga õnneks võib lugeda puhkuse õnnestunuks- ei võtnud suurelt juurde. Täna 73. Ma ei teagi kas panna see näit eelmisele reedele? Usun, et oli suht sama. Sellel reedel siis juba täpne tulemus. Tunne on kyll selline, et nyyd võiks vahelduseks lahjemalt ja vähem syya smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 03. November 2015, kl 21.43

Mina lahkun teie seast ja pühendan järgmised 9 kuud (mõõdukale) kosumisele spinning smiley sticking its tongue out
Olge vaprad ja kahanege minu eest ka!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.