Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 04. November 2015, kl 00.00

Forteke, õnnitlused Sulle!
Kosu siis mõõdukalt ja me ootame Sind 9 kuu pärast tagasi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 06. November 2015, kl 07.11

Seian platool 73. sad smiley teen trenni, toitun ok-lt, aga ei lange kaal-aru ei saa mis toimub...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 06. November 2015, kl 18.21

Haige ja kaal ka seisab - 73kg



Toimetatud 2 kord(a). Viimati 6nnelik 06.11.2015 18.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 07. November 2015, kl 10.22

Tere kõigile,
Soovin alustada - aga olen natuke arakene ...
Esiteks siis eermärkide püstitamin onju ?
Kas oleks kedagi minuga sarnast, kes tahaks duellitada ja nõuga-jõuga abiks olla ?

Minu kaal 88 kg ja pikkust 168 ...
20 kg peaks kindlasti maha võtma.

1. Lihtsalt juti peale saada, et rohkem kilosid juurde ei tuleks.
Kas kellegi nii väikseid soove üldse on olnud?
2. Jõuda 85 kg allapoole
3. Aastalõpuks 80 allapoole on vist utoopia ?
siis paneks eesmärgiks - 7 kg

täna 07.11.2015 ja saagu mis saab
läks
MINU POOLT START

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 08. November 2015, kl 19.51

Tere,

kahjuks läks mul nii kiireks sel nädalal, et polnud aega andmeid kirja panna. Minu reedene kaal oli 91,2 kg ja mina ka toppan samal kohal. Kahjuks.
Luban et järgimisest nädalast osalen ka foorumis tihemini ja kallid kaasvõitlejad.. ärge jätke meid maha, peame ikka aasta lõpuni vastu! Koos nagu läheb paremini smiling smiley

Riinutriin, panen Sinu andmed tabelisse ja soovin Sulle edu! Tabeli leiad "Duellitama minuga" esimese lehekülje lõpupoole, punasega sõna: tabel.
Head starti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: minnukas
Kuupäev: 08. November 2015, kl 21.46

minu reedene kaal sama. võõümbermõõt on kahanenud 3 cm. smiling smiley Trenni tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 09. November 2015, kl 10.15

Kulla Sirtsik,

Minu kaal ei olnudki 88 vaid 89,3 ...
Palun muuda ära.
eesmärgi - 7 aasta lõpuks jätan samaks (rohkem ei julge)
Tänud ette
ja
ikka edasi pingutades
JÕUDU-JAKSU KÕIGILE

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 13. November 2015, kl 08.34

Kui vahepeal võisin juba rõõmustada ja loota, et täna saan eelmisest korrast väiksema kaalunumbri kirja panna, siis ei. Täna hommikul jälle vana hea 73kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 13. November 2015, kl 09.17

Nonii. Olen totaalselt ummikus, môtlesin juba , et lôpetan selle kaalumise yldse. Ma jooksen, ma käin jôusaalis, ma kaalun toitu- näen peeglist, et vorm paraneb.... AGA ..... Kaal 73. Pettunud pettunud pettunud

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 13. November 2015, kl 10.05

Pirts, aga paned sa trennid ikka ka kõik kirja? Võib-olla nii peabki mõnda aeg olema kui nii intensiivselt tegeleda. Ma arvan, et Sa ei tohiks nii pettunud olla smiling smiley ja kui vorm paraneb, peegel tõestab smiling smiley Minu meelest oled Sa väga tubli!

Õnnelik, mul on seekord Sinuga ühtemoodi smiling smiley nädala keskel oli kaalunumber poole kilo võrra ilusam, aga täna jälle 91,2 kg. Imelik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 13. November 2015, kl 10.43

Ma ei arvesta trenni eest lisakaloreid, kui sa seda mõtlesid. Tegelikult see teeb mind kurvaks kyll. Alustasin ju suvel 79 kg ja alguses ei teinud ka trenni, vähemalt mitte regulaarselt. 74 tuli lihtsalt, 73 tuli vaevaliselt ja nyyd seisak. Ma pean saama tabelis numbrid jälle liikuma. Olen juba mõelnud, et hakkaks õhtusööki yldse ära jätma? Et peae trenni enam ei sööks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 13. November 2015, kl 10.50

Ma ei ole küll õige inimene nõu andma, aga proovi natuke infot juurde otsida. Mulle just tundub, et kui Sa veel õhtuse söömise ära jätad, siis organism hakkab veel rohkem kinni hoidma või ei saa vajalikke kalorite hulka kokku. Proovi hoopis trenn päevikusse ikka kirja panna, tarbi selle eest ka lisakalorid ja vaata siis tulemust. Mul nagu meeles, et ma lugesin sellest kusagil.. annan teada kui tuleb meelde kust. Aga loe ka teisi duelle ja nende kogemusi, otsi veidi infot juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 14. November 2015, kl 13.26

Tere Sirtsik,
Kas andmeid tabelisse saab ka ise sisestada - minul ei õnnestunud ...
või teed sead ainult Sina ?
Igaksjuhuks siis minu kaalu number täna 88,6.
Vööümbermõõduni pole veel jõudnud - kogun enne julgus, siis võtan sentimeetri pihkuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 18. November 2015, kl 21.08

Nii loodan, et sel reedel saan eelmisest korrast väiksema tulemuse kirja. Palusin abikaasat,et ta ka aitaks mind kaalulangusel motiveerida. Tema väidab, et kui inimene ise tahab alla võtta, siis see ongi piisav motivatsioon...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati 6nnelik 18.11.2015 21.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 20. November 2015, kl 08.42

72,5 (-0,5)oleks võinud ju veidi rohkem olla, aga vähemalt miinus

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 20. November 2015, kl 09.05

Hommikust!

Minul täna 91,6 kg. Ma olen vist lootusetu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: tups
Kuupäev: 20. November 2015, kl 10.19

Hommik, ma nüüd reisilt tagasi koos oma lisakilodegasad smiley 78,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 21. November 2015, kl 22.55

Tere tere,
Minul positiivne üllatus - 87,8
tasa ja targu - küll ta lähebwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 27. November 2015, kl 09.34

Tere armsad kaasvõitlejad! Täna ilus number 71,8 (-0,7)Nii ootan seda hetke, mil kaalunumber algaks 6-ga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 27. November 2015, kl 15.49

Minu panus seekord mikromilline 87,6 (-0,2)
aga ta liigub siiski ja allapoolesmiling smiley
vaatame positiivselt
ja
ilusat nädalavahetust kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 27. November 2015, kl 22.07

Te olete väga-väga tublid, Õnnelik ja Riinutriin! Hoidke sama joont!

Mina olen realt väljas ja kapitaalselt, täna näitas kaal 92,4 kg (+0,8) ja ma ju tean, milles asi, aga ei suuda end käsile võtta. Motivatsioon on läinud, väsimus peal jne. Loodame, et varsti tuleb tahtmine ja eneseusk tagasi.
Aga ma olen ikka teiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 28. November 2015, kl 11.12

Sirtsik- Väga hästi tean seda tunnet, et jaksu pole kõige muu kõrvalt veel kaaluga jamada ja lööks käega. Aga küllap taas kaalu allapoole liikuma saad!Kindlalt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 28. November 2015, kl 11.23

Jah, kaal peab allapoole liikuma hakkama. Kindlalt! smiling smiley Ma pean tagasi langusejoonele saama! Aitäh Õnnelik, et mind toetad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 30. November 2015, kl 21.27

Tere kõigile! Kadunud mina, olen nüüd tagasi. Minu viimane aeg pole olnud just eriti lihtne ja selle tõttu ununes kõik muud senised tegevused. Novembri alguses sain teada, et olen endale väga ootamatult jäänud rasedaks, mis kohe kuidagi ei mahtunud minu plaanidesse ning siis kui juba hakkasin mõttega harjuma, siis selgus et rasedus peetus ja pidin läbima puhastuse. Kogu see asi põhjusats korraliku hormoonide möllu, emotsioonid käisid üles ja alla ja nutmisest sai minu hobi mõneks ajaks. Nüüd on see kõik enamvähem möödas ja olen tagasi ning jätkan võitlust oma kaaluga. Hetkel olen samas seises kust koos teiega alustasin ehk siis 91.1 kg ja eks ole siis näha, mis seisus ma reedel olen. Kuna rasedushormoon pole veel päris kehast väljunud, siis veidi veel tunnen, et pole päris mina, aga küll see peagi loksub paika. Tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 30. November 2015, kl 22.12

Rapuntsel, Sul oli tõesti raske aeg. Unusta nüüd pisarad ja tule tagasi smiling smiley meiega koos kaaluvõitlusse smiling smiley Äkki suudame Su mõtted kuidagi rõõmsamaks suunata, smiling bouncing smiley näiteks minu kaaluvõitlus on nagu ta on... kui ise enda vastu range ei ole, siis seisab kõik paigal. Vahest küsin jälle endalt, et miks mõnel on kohe antud looduse poolt "söö nõrkemiseni aga paksuks ei lähe" ja mõnel pole seda kohe üldse antud confused smiley imelik ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 04. December 2015, kl 09.38

Hoolimata piparkookidest, millele lihtsalt ma ei suuda vastu panna, juhtus ime ja ikkagi veidi kaal langes 71,3(-0,5)Jõulukuu on kaalujälgimise mõttes ikka paras väljakutse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 04. December 2015, kl 11.00

Piparkoogid, oh piparkoogid! Minul täna 92,2 (-0,2) kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 04. December 2015, kl 11.03

mina pole piparkooke söönud, aga olen paigas ikka on 73 juures. funny. olen näinud kaalu 72.3, aga reedeks ikka 73 !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 04. December 2015, kl 11.09

Pirtsuke, söö julgelt piparkooke ja juhtub jõuluime! Tuleb 72,3 ära ka reedel smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 04. December 2015, kl 11.25

Panin uueks nädalaks aja personaaltreeneri/toitumisnõustaja juurde. saa saab toimuma neljapäeval. Tegelikult on muutus silmaga näha. see -7 kg ja vähenenud rasvaprotsent on välimusest näha, aga kaal absoluutselt ei muutu. Mõned mu tuttavad on samuti komplimenti teinud muutumise kohta, kellega just igapäevasel ei kohtu.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.