Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. September 2015, kl 11.53

Tere siinne pere!
Julgesin ka lõpuks oma kohutava kaalunumbri kirja panna.Ühe nädala sees 3 sünnipäeva ei mõjunud mulle üldse hästi ja tekitasid meeletu hundiidu.Sõin kõike ja valimatult ja isegi öösel,mida pole ma kunagi varem teinud.Siis murdis mind aga haigus maha ja õnneks pani piiri ka mu õgimishoogudele.
Järgmiseks nädalaks luban kohutava plussi asemel juba ilusat miinust.Lubadus antud ja nüüd tegudele smiling smiley Jõudu ja jaksu meile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 28. September 2015, kl 09.48

Hei KurrNurr ja teaberry!
Kuidas teil läheb?

Hatugirl! Me ilmselt kõik teame, kui raske on sünnipäevadel ahvatlustele vastu seistasmiling smiley
Pole hullu kui korraks läheb kaal üles. Siis jälle allapoole.

Igatahes- pingutamesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 29. September 2015, kl 12.26

Mango, tänan turgutamist!

Natuke läheb raskemalt kui ma arvasin... Nägin täna öösel isegi unes, kuidas üks sõber osutas mu kõhule ja küsis, et kas SEE peaks sealt iseenesest kaduma ja mina ütlesin kiiresti vastu, et ei, ikka raske töögasmiling smiley

Mina enamasti olen päevase normi piires söönud, ei ületa väga, aga selle mööndusega, et ma õunu ei kaalu... Ja neid läheb palju. Näiteks eilne lõunasöök oli 800 grammi õunu. Ega ma siis suurt muud ei söögi, aga see ei hoia toitumist tasakaalus ja kõht on suur ja raske. Lohutan ennast sellega, et koduaia õunaaeg ju nii üürikesmiling smiley

Aga tunnen ise küll, et võrreldes varasemaga olen ikka toitumist oluliselt piiranud ja see peaks mingi tulemuse ikka andma.

Kuidas endal, Mango, kõik sujub ja ei mingeid ahvatlusiwinking smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 29. September 2015, kl 12.52

Ikka ahvatlebsmiling smiley
Igapäevaselt pähklid, mandlid, rosinad, võileivadtongue sticking out smiley
Sünnipäevi ja muid tähistamisi on ka igal nädalal- siis suupisted, koogikesed ja vahuveinspinning smiley sticking its tongue out.

Kõige tähtsam on mitte võtta esimest. Aga kuidas saada niikaugele? Mõtlemine on kuidagi teistpidi- pigem niimoodi, et võtan ainult ühe... ja siis tuleb teine iseenesest... ja kolmas...

Mul on nii, et kui ühel päeval ei õnnestugi kõiki ahvatlusi vältida, siis järgmisel püüan rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 01. October 2015, kl 20.19

Homme on reede ja kaalumise aegsmiling smiley

Tõstan tabeli siiapoole:

MEIE KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. October 2015, kl 08.06

Hommik!
Minu kaal on esmaspäevast alates täpselt ühe koha peal seisnud.Loodan,et see on kuidagi põetud haigusega seotud ja edaspidi hakkab ikka langema smiling smiley
Eile käisin esimest korda üle väga pika aja trennis ja täitsa võhmale võttis.Kohe näha,et pole ennast 100a liigutanud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 02. October 2015, kl 09.21

Nii,
minul on küll häid uudiseid.
Suurest õuntesöömisest hoolimata on mul jälle nädalaga kilo maas, tänane kaal 73!

Loodan, et nii jätkub.
Hoian teile ka pöialt.

Mango, kuidas Sul täna seis on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 02. October 2015, kl 12.07

See nädal kaalukaotust -0,6 kg. Liigun eesmärgini tasa ja targu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 02. October 2015, kl 12.49

Stressi ja trenni tulemusena +0,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. October 2015, kl 11.07

Tere, ei saa kuidagi reele. Olen täiesti käpukil....nii tahaks ja oleks vaja, aga hakkama ei saa. Eelmine nädal isegi käisin kaalul, kuid eile hommikul ei olenud üldse meeles ja ega hästi ei julge ka. Hetkel olen puhkamas spa-s ja arutlesin endamisi, mis see siis nüüd olgu. ´Kellel seda õige vaja on? Minul või kellegil teisel. Kõik abikäed on juba pakutud, aga ise ma ei oska neid vastu võtta või ei taha või....ma ei tea, mis veel.
Palun väga vabandust duellikaaslaste ees, et olen olnud nii nõrk.
Ma võtan end käsile, mulle on seda hädasti vaja......

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 05. October 2015, kl 17.57

Oi kui kiiresti aeg on möödunud, märkamatult uus nädal alanud... Mul oli eelmine nädal pisut stressirohke - töökohavahetus ja need "toredad" päevad, nii et tunne oli nagu õhupallil vmt, selline vastik paistes olek... Sellest ka siis kaalutõus, ma pakun.
Aga täna, kohe kui siin postituse lõpetan, ronin velotrenažööri peale ja hakkan väntama! Ei mingeid vabandusi enam! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 09. October 2015, kl 07.42

Kahju- jälle plussid.... sel nädalal lisaks veel 0,3 tagasi.

Tegelikult hommikul kaalule astudes olin täiesti kindel, et on veel rohkem.
Mul on jalasäärtes selline tunne, et hakkavad lõhkema. Äkki on suurest istumisest veenidega miski korrast ära? Mitu päeva võtan hoogu, et apteeki minna.
Stress on suurest istumisest niikuinii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 09. October 2015, kl 14.25

Mangoke,
võtame midagi ette, ei lase käest ära!!!!!

Mul ka langus väiksem kui ootasin - ikka need õunad, mis on kõhu ka nii suureks ja punni teinud!!!

Ja siis ma panin oma kaalunumbri, mis oli 72,4, tabelisse kirja, aga kuidagi kokku kaalulangus kadus ära ja ma ei oska seda muuta, äkki Sa aitad?

Mul ikka on alanenud vaikselt kaal, aga tunnen, et laiskuse hõng hakkab ligi hiilima, ei viitsi enam kõike söödut kirja panna. Aga siis, ma tean, hakkan kohe petma (hallo, keda??? - iseennast ju).

Ehk - mango, kui ma sind kuidagi toetada saan, siis asu aga ikka usinalt kallale, mine tee üks jalutuskäik täna kiires tempos minu nimel!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 11. October 2015, kl 21.21

Hei head või(s)tluskaaslased!

Aitäh Teaberry! Loomulikult ei anna alla! Mul on nii mitu ilusat kleiti, milles tahan kindlasti kevadel särada! Tegin sulle tabelis kokkuvõtte ka tagasismiling smiley
Viimased kaks nädalat on olnud meeletu pinge ja stress. Käisin trennis küll, aga ka see ei aidanud- jalad paistetasid ikka suurest (päevasest ja hilisõhtuteni) istumisest. Ostsin reedel Liotoni geeli ja nüüd määrin hoolega- paistetus väheneb, aga selline imelik pigistamise tunne on ikka jalgades. Proovin homsest looduslikke veenitablette. Söödud toite üles märkida ei ole olnud üldse aega ja ka mitte teadlikult toitudasmiling smiley Kindel patustamine oli rosinad- Jumbo on minu lemmiksortsmiling smiley Õuntest on õnneks juba isu täis- ei ahvatle enam.
Homsest algab nädal, mis lubab tööl kergemat aega ja võimaluse endaga rohkem tegeleda.
Eks reedel on nähasmiling smiley

Loodame ka teist midagi kuulda - Snyggflicka, KurrNurr ja Hatugirl?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 12. October 2015, kl 11.58

Mul pisike miinus, kuid sama lugu - istuv töö ja kuna päevad algavad väga varakult (kl 5.45), et tööle jõuda, siis on söögiajad kuidagi nihkes... Hommikul söön putru nt, aga juba kl 11 on silmipimestav nälg kallal, siis jällegi natuke vara veel lõunaks jne. Aga siht on silme ees, nii et pingutan edas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. October 2015, kl 11.33

Mina ka täitsa olemas ja pean iseendaga suurt sõda.Mõistuse hääl ja söögiisu ei lähe kuidagi kokku confused smiley.Üritan aga ikka edasi.Eesmärk ju täiesti olemas - vastlapäeva paiku 30a juubel tulemas ja siis vaja ikka kobedam välja näha smiling smiley.
Uued trenniriided ja jalatsid sai ka nädalavahetusel ära ostetud ja enam pole mingeid vabandusi trennist viilimiseks grinning smiley
Reedel kaalul ei käinud aga sellel nädalal annan kindlasti ka oma kaalunumbri jälle.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 13.10.2015 11.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 15. October 2015, kl 15.48

Homme hommikul kõik kaaluma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 16. October 2015, kl 08.46

Mina olen küll rahul oma miinus 0,2ga- ikkagi kaalukõver pöördus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 16. October 2015, kl 09.46

Ei tea,asi kohe üldse ei liigu paremuse suunas sad smiley Olin ilusti korralik ja käisin ka trennis aga ikka ei midagi.Veel teisipäeval olin kilo võrra kergem kui täna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 16. October 2015, kl 09.53

Ka mina rõõmustan oma -0,2 üle smiling smiley Natukenegi langust grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 16. October 2015, kl 09.59

Matemaatikaülesanne - kui ma nädal tagasi sain 10 kilo õunu ja nüüdseks on nad otsas, kusjuures, ma olen neid ainult ise söönud, siis mitu kilo õunu ma iga päev sõin? smiling smiley

Ehk see on ilmselt puhas energia (või kaalu?) jäävuse seadus, mitte miski ei kao mitte millekski...

Minu esimene + nädal...

Jätkan, varsti saavad need õunad ka otsa. Muidu olen pigem tubli, kõikvõimalikele nisujahutoodetele olen "ei" öelnud ja muidu ka on toidukogused kontrolli all.

Jõudu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 22. October 2015, kl 14.22

Hei head võitluskaaslased!

Täna õhtul siis viimane pingutus enne hommikust kaalumistsmiling smiley

Vaatasin, et tabelist on jäljetult kadunud KurrNurr... väga kahju!

Vabanda, KurrNurr, et me sind piisavalt ei toetanud ja innustanud. Oma murede koorma all ägades ei tule meeldegi üksteisele toeks olla... Loodetavasti leiad ikka jõudu kahanemise-kursil püsida!



Jõudu meile kõigile vastu pidamiseks! Rasked ajad on alles eeswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 23. October 2015, kl 11.44

Oeh,
minul oli ka vahepeal käega löömise meeleolu.
Ja tõesti, kui siin teie ees väikest "kohustust" poleks, oleksin palju kergemalt loobunud.

Õnneks on ikka väike langus jälle sel nädalal.

Ikka väga visalt läheb seekord. Aga - läheb!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 23. October 2015, kl 13.50

Heh - mina siin oma 100g miinusegasmiling smiley

Teaberry! Ma tean seda käega löömise tunnet väga värskelt- nimetasin sel nädalal selle "eksperimendiks"smiling smiley
Eksperimendipäev oli ilus ja andis jõudu uuel päeval uuesti tubli olla.
Kirjutasin oma "eksperimendist" ka blogis www.kaaluabi.ee/mango

Ühe päeva nädalas vast ikka võib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 28. October 2015, kl 16.12

Hei kaasteelised!
Poolteist päeva kaalumiseni- kuidas kulgeb?

Minul isiklikult on raskesad smiley Keha on vist hakanud külmade saabumiseks rasva hoidma. Aga ma ei anna veel allasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 29. October 2015, kl 13.53

Mina siin tammun ka paarsada grammi alla, siis jälle üles... sad smiley
Aga selle eksperimendi koha pealt võin öelda, et korraks tuleb kerge tunne jah, kuid siis tuleb kaal jälle tagasi, kui normaalselt sööma hakata - enda peal järgi proovitud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 29. October 2015, kl 14.07

Ära siis nüüd kohe rõõmu rikusmiling smiley
Eks ma ju tean neid asju oma kogemustest ise ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 29. October 2015, kl 14.51

Mina keeldun kategooriliselt homme kaalule minemast......


või ilmselt ikka pean.
Paari tagasilöögi pärast ei pea ju kogu projekt ebaõnnetuma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 29. October 2015, kl 15.42

Pole hullu- kaal käibki niimoodi natuke üles ja siis jälle allapoolesmiling smiley

Pingutame ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 30. October 2015, kl 08.40

oh, täna siis nulliring. Aga ei imesta ka. Haigus kimbutab, järg läheb käest. Proovin järgmiseks reedeks jälle tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.