Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 03. January 2016, kl 14.03

Kairee,

Idee on sul iseenesest hea, aga kuna meil grupis koos niivõrd erinevate kaaludega inimesed, siis on natuke ebavõrdne osade suhtes... Ma pakuks pigem 5 kilo asemel välja 5% kaalu kaotuse võistluse. Oleks grupi kergematel liikmetel ka rohkem motti kaasa lüüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: marjukas
Kuupäev: 03. January 2016, kl 14.04

Kuidas te seda 5 kg võistlust olete teinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 03. January 2016, kl 15.55

Tere ning head uut aastat kõigile!

Soovin ka teiega ühineda, koos on kergem eesmärgini jõuda.
Tegin eelmisel aastal väikse pausi kaalu jälgimisega,
aga kilod ikka tulevad juurde, mitte et ära läheks confused smiley
Otsustasin siis sellest aastast jälle kehakaalu vähendama hakata winking smiley

Sisestasin oma andmed ka tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 03. January 2016, kl 19.39

Mul on hoopis küsimus abivahendite osas - tegin just ühepajatoitu ja nüüd käsi valutab kaalika viilutamisest, hea, et sõrmed alles jäid. Teeks hoopis tihemini, kui oleks abivahend, mis viilutaks ja teeks kuubikuid köögiviljadest. Isegi puhastamine võtab kaua aega, aga see tükeldamine......On teil midagi head välja pakkuda? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. January 2016, kl 19.59

See tükeldamine on tüütu. Ma olen vahest teinud nii, et võtan korra ette ja tükeldan rohkem ja siis panen sügavkülma, siis tükiks ajaks olemas. Kaalika asemel kasutan ka vahest suvikõrvitsat.
5 kg võitlus oli meil nii, et panime kuupäeva paika ja siis pidi vähemalt 700g. alla võtma nädalas, muidu ei läinud arvesse. Ja kes esimene saavutas eesmärgi oli võitja, me küll võiduni ei jõudnudthe finger smiley, aga olime lähedal. Ma hakkasin tänasest korralikuks, kõik üritused said läbi ja hakkab jälle rutiine elu peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. January 2016, kl 20.09

Tessy99, õige nuga, mis on teritatud aitab alati...polegi rohkem abivahendeid vaja winking smiley
Ma lihtsalt vihkan kui noad on nürid.

Tere ja head uut aastat kõikidele uutele!

5kg lisamoti teeks alles, siis kui on näha, et ind hakkab raugema ja vaja tagant suskida.
Üritaks nüüd ikka tasa ja targu alustada. Toitumine korda, siis liikumine lisaks. 1 samm korraga, et mitte ruttu stressi uuendustest sattuda spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: kairee
Kuupäev: 03. January 2016, kl 22.06

Kathlene, ANxu juba seletas, kuidas me seda 5 kilo võistlust tegime. smiling smiley See ei olnud ka kõigile grupi liikmetele kohustuslik aga OK, saan aru, et kõigil mott nii laes, et ei hakka siis seda praegu rakendama. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Jutah
Kuupäev: 05. January 2016, kl 08.53

Tere ja head uut kõigile!

Palun võtke mind ka duellitama. Vägisi kipub kaal kontrolli alt väljuma ning vajan täiendavat motivaatorit pühade tsüklist väljumiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: breaker
Kuupäev: 05. January 2016, kl 09.52

Ühinesin teie tubli grupiga, see siis minu jaoks esimene kord proovida grupis kaalulangetamist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. January 2016, kl 13.56

tere breaker!
Proovi jah. Kambavaimuga langetad palju või siis vastupidi, rohkem variante pole spinning smiley sticking its tongue out
Hoiame siis motti kõrgel, et pekk põleks hot smiley

Mis trenni keegi teeb või mis eesmärgid selleks aastaks on?
Ise põhiliselt jooksen. Talvel veidi vähem. Aga see-eest on talvel palju muidu põnevaid trenne lisaks nagu üldfüüsiline treening, ujumine ja loodetavasti saab mõned korrad suusad ka alla.
Eesmärke on mitmeid. Aprilli algul on vaja Berliinis poolmaraton joosta ja plaan on oma elu esimene (kasvõi kõige piseim) triatlon ära teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 06. January 2016, kl 07.47

Hommik, ma käisin siis vesiaeroobikas ära, jäi nõrgaks mulle, kuigi mulle muidu meeldib, pean äkki mõnda teist kohta proovima. Hetkel aga võtan uuesti vaiksemalt, kuna õlg annab tugevalt tunda, ju siis tegin basseinis liiga. sad smiley
Siin nii vaikseks jäänud, kõik aktiivselt spordivad ja alandavad kaalu. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 06. January 2016, kl 21.09

Poolmaraton tundub väga ägeda ja pringi eesmärgina. Mina käin niisama spordiklubis, täna näiteks zumbas ja proovin jooksutrenni ka jõuda. Eesmärk oleks poole aastaga 13-16 kg veel eelmisel aastal saavutatud 24 kg-le lisaks, siis oleksin kõik oma eesmärgid ületanud.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. January 2016, kl 21.34

Mulle on ka vesiaeroobika nõrk. Mitte, et ma ise mingi ilgelt kõva spordimemm olen, aga noh vesiaeroobika sobib neile, kes pole aastaid sportinud või väga suur ülekaal või vanemad inimesed.
Mulle need aeroobikad väga ei isutu. Aga eks oleneb aeroobikast. Jumping on lahe ja seda võin teha. Pigem olen ikka jooksja ja jõusaali inimene. Ujumas käin talviti.
Täna oli ujumistrenn ja tegin alla ennem bosu. No jälle tõdesin, et selline karglemine pole minu teema. Mitte, et ma ei oleks jaksanud, aga noh ei pakkunud pinget.

Lizzie, kuhu jooksutrenni plaanid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 06. January 2016, kl 22.26

mulle vist vesiaeroobika sobiks smiling smiley sporti ma pole kunagi eriti teinud, joosta ei meeldi üldse. Aga nüüd seisab jõuludest stepper nurgas ja ootab kasutamist. Mis te sellest arvate? On kasu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 06. January 2016, kl 22.31

Ursull, Tartus teeb Ale Coqi hallis Vireo jooksutrenne, aga kohale pole veel ise jõudnud. Töökaaslane käib ja on rahul, kui ei sobi, siis tahaks tantsima hakata jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. January 2016, kl 06.56

Tessy99, eks ikka on kasu kui peale astud ja kasutama hakkad. Niisama vaatamisest vaevalt, et abi on spinning smiley sticking its tongue out Võta kergemad hantlid ka kätte või veepudelid ning saavad ka käed voolujoonelisemaks. Praeguste külmadega hea trenn kui õue väga liikuma ei kipu.

Lizzie, aga miks ei peaks sobima? Ma polnud ennem üldse jooksnud ja kooliaeg vihkasin jooksmist. Olin alati kõige viimane jnejne. Nüüd kohe-kohe saab mul 3 aastat joostud ja teisel aastal tegin oma esimese poolmaratoni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 07. January 2016, kl 17.27

Ursull, sellel stepperil on hantlid juba olemas ehk siis kummidega vidinad, millega samal ajal treenida. Eks peab pihta hakkama jah.

Homme siis kaalumine? Mulle tundub, et kilo on vähemalt läinud, aga korralik olen olnud omast arust

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 07. January 2016, kl 17.58

Tere kõigile!
Lööks ka teiega kampa, kui te ei pahanda. smiling smiley
Olen siin kaaluabis juba teist korda, esimesel korral õnnestus 15 kg maha saada ja olin oma 74 kg-ga täiesti rahul.
Nüüd on sellest mõned aastad möödas ning aastavahetuse võtsin vastu oma elu suurima kaaluga - 100,5 kg eye rolling smiley sad smiley
See kolmekonaline number oli piisavaks motivaatoriks, et kohe midagi ette võtta. ALustasin uue eluga sellel nädalal, seega homme saan juba vahetulemustele koos teiega otsa vaadata. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 07. January 2016, kl 20.10

Ursull, mul on üsna sama seis jooksmine pol ekunagi meeldinud ja ma väga ei jookse ka ja mulle meeldib kui trennis mingi emotsioon ka on - eelmisel aastal sulgpall sobis, kuna joostes tuli palli taga ajada ja mängida.smiling smiley Aga loodan ka et hakkab meeldima, see on nii hea ja mugav trenn ükskõik kus ja mis ilmaga teha, et hea oleks kui meeldiks. Ma loodaks aastaga rahvajooksule 10 km jooksma jõuda, poolmaratonist veel ei unista, aga võib-olla siis 3 aasta pärast...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 07. January 2016, kl 21.08

Tunnen end homse kaalumise suhtes hästi- olen tubli olnud ning end välja liikuma vedanud üle õhtu. Peaks vist ka lisaks toitumisele hakkama rõhku panema enda liigutamisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: sire
Kuupäev: 07. January 2016, kl 21.37

Tere, ühinen ka teiega. alustan rahulikult, samm, sammu haaval hakkan muutuseid oma elus sisse viima. Esimene samm on kaalul käimine ja selle numbri väljahõikamine. Teine oluline samm on järelduste tegemine- kas oleks saanud paremini, muuta miskit ja kolmas samm on igapäevane liikumine. Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. January 2016, kl 23.45

Lizzie, minu jaoks on jooks ka emotsioon. Parim viis negatiivse energia välja laskmiseks. Samuti hea tuju, ilm,muusika...kõik on supper!thumbs up Eesmärk ei peagi olema kiiresti ja võimalikult palju kilomeetreid läbida. Ikka hea enesetunne on peamine.

TERE TULEMAST uutele.
Homme jah esimene kaalumine. Ma trenni osas olen päris palju see nädal teinud. Toitumisega on veel nii ja naa. Mõni väike patt sisse või liiga suured söömisvahed ja siis olen sunnitud olnud liiga hilja sööma.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. January 2016, kl 06.39

Hommik!
No tuli ära siis miinus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 08. January 2016, kl 06.54

Hommik!
Mul ka miinus, oodatult smiling smiley toitumine on 100% korras olnud ja eks see esimene kilo on alati lihtne kaotada, see on puhtalt jõulu ülesöömine, aga vot edaspidi on need kilod, mis kuhugi poole liikuda ei taha ja kangekaelselt puusal istuvad. Trenni ma pole teinud, ainult nüüd külmaga, kui auto hommikul käima ei lähe ja ma ei taha selle peale lootma jääda, olen bussiga tööl käinud, mis nõuab rohkem jalgsi liikumist ja minu loogika ütleb, et selline külm iseenest põletab rohkem kaloreid, et organismile energiat toota smiling smiley Toiduga patustanud pole,väga rangelt olen jälginud, kuigi tööl pidin ühe trühvlikommi ära sööma, kuna meeskolleeg koridoris pakkus ja ei sobinud seal vigurdama hakata selle ühe kommi pärast. Ilma paberita komm oli ka, muidu oleks vist taskusse pannud ja edasi astunud smiling smiley Mul on magusaga nii, et kui ei võta, siis on korras, aga kui kasvõi 1 võtan, siis enam pidama ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 08. January 2016, kl 07.54

Hommik, mul ka ilus miinus.smiling bouncing smiley Toitumine oli peaaegu paigas, paar väikest pattu oli eelmine nädal. Lisaks käisin korra vesiaeroobikas, nüüd siis hetkel tõbine. Plaanisin küll jaanuaris sportimisega vähem tegeleda, sest eelmine aasta oli tamp korralik. Aga ka mul ei läinud auto käima ja siis käisin tööle jala edasi-tagasi 7km. Isegi auto arvab, et ma ei peaks puhkama vaid ikka kõndima. the finger smiley Plaanin siis nädalalõpus suusatama minna, kui ilm ikka väga krõbe pole. Ilusaid miinuseid kõigile.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ANXU79 08.01.2016 07.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. January 2016, kl 08.38

Jõulu traditsioonidega see nädal ei tegelenud enam. Üritasin rohkem liikuma. Kaal näitas ilusti lihaste kasvu, rasva vähenemist ja kaal ka väiksem spinning smiley sticking its tongue out
Nüüd pakin asjad kokku ja 3ks päevaks Otepääle laagrisse. Sealt ei maksa kaalulangust kunagi oodata. Lihas kasvab mühinal ja kaal kohe sellest tõuseb.
Kui keegi sinna kanti satub võib vaatama tulla hulle -25se pakasega võtavad laupäeval joostes Tehvandi tõusu the finger smiley

Ilusaid miinuseid kõigile, aga mitte nii suuri miinuseid õue! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 08. January 2016, kl 08.40

Hommikust kõigile!

Ka minul hakkab asi vaikselt paika loksuma ning tore on näha, et kaal langeb ja enam pole ka sellist pundunud tunnet. Nii palju oleneb ikka õigest toitumisest...

Minu jaoks on kõige raskem esimene kuu. Siis pole muutusi veel väga näha ning ahvatlustel on kergam mind maha murda. Loodan, et seekord suudan teie abiga end ühtlasel kursil hoida winking smiley

Kuna elan väikelinnas, siis pole siin väga sisespordiga tegelemise võimalusi. Seepärast käin jalutamas. Viimastel päevadel on see paras võitlus olnud, sest temperatuur on igal õhtul pidevalt -22 ja -25 kraadi kandis. Küll aga on pärast 5km jalutuskäiku võimas tunne the finger smiley

Igastahes soovin kõigile jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. January 2016, kl 10.00

Hommik!
Jõudsin ka lõpuks siia smiling smiley
No ma olen vütnyd juurde. Pole ka ime, see kuda ma söön ja üldse ei liigu!?!?!
Ursull- VOAH tegid silmad ette mulle! Vaga tubli kaalu langus!!!! Musid sulle lausa selle eest! Tõid minus võistlusjanu tagas tongue sticking out smiley
Ma panen lapse magama ära siis kirjutan pikemalt.
Aaa no ma lõpetasin nüüd rinna andmise täielikult ja OI OI kus ma kardan ,e t kilod tulevad KOLINAL sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 08. January 2016, kl 10.07

Ilusat hommikut kõigile hirvedele!

Mul tuli ka üllatuslikult -1,2 kg, kuigi jälgima ja kirja hakkasin panema alates teisipäevast. Kuid nagu Tessy99 ütles, lähevadki need esimesed kilod kiiremini. smiling smiley
Nüüd tuleb samas vaimus edasi tegutseda. Liigutamas pole kahjuks veel käinud. Tunnistan ausalt üles, et sellise kaalukoormaga ma kuskile jõusaali ei julge minna. Tean, et see on totter hirm ja tegelikult peaks minema.. the finger smiley
Hetkel motiveerib mind kaalukaotusel mu garderoob, mis mulle selga enam ei mahu. Jonnakalt olen otsustanud uusi hilpe mitte osta. Enne peab -10% kaalukadu käes olema. spinning smiley sticking its tongue out

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. January 2016, kl 10.15

Nii saan pikemalt kribada!
Nimelt, mul kuidagi motti nii maha läinud ja ma ei teagi, kohati tunne ,et olen oma kehaga taas rahu sõlminud. Seda panin tähele just riiete osas nt: ma kanna heledaid teksaseid, t-särke nüüd, no eks ma ikka jälgin ,et volt üle äära ei oleks, aga vanasti ma poleks sellised asju mõelnudki selga panna. No samas ju tore, et rahu sõlminud AGA siis ju kaobki mott ära.
Nüüd aga Ursulli kaalulangus ajas mul hamba verele tongue sticking out smiley ! Ma ju see võistleja hing kes mingi hinna eest alla ei taha jääda grinning smiley
Saaks ometi - kraadid alla 10 siis läheks jooksma. Jooksmise olen nii unarusse jätnud! Kurb lausa. Aga kuna ma tahan 1 mai minna Viljandi järve jooksule siis ma pean taas jooksutossud tolmust puhtaks pühkima.
Ja ma tunnen ,et see hormoonspiraal mõjutab ka mu söögiisusid ja kogu keha. Seega panen aja kinni ja lasen ära võtta.
Aga kõigile uutele tere tulemast ! Kergemaid nr järgmiseks nädalaks ka !

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.