Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 02. February 2016, kl 20.39

Mul ei ole hea nädal sad smiley ndl vahetusel oli sõpradega pidu ja peale seda ei saa enam joonele. Täna ostsin lahtisi bounty komme ja nüüd söön neid. Üldse tundub mulle, et kaal langebki ainult siis, kui jälgin 100% ja ühtegi patukat vahele ei tule. Nii raske niimoodi...sad smiley need viimased 3 kg ei liigu kuhugi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. February 2016, kl 21.56

Nii tore, et meid siia juurde tuleb smiling smiley
Pange aga nimed tabelisse ja hakkame higistame ühise eesmärgi nimel.

Mina püüan sellest kuust hakkama saada, ilma nisutoodeteta, suhkruta, alkoholita ja ka kohvi kogust vähendada. Varasemalt jõin 2-3 tassi kohvi päevas. Täna oli esimene päev 1 tassiga, vaatab kas saan täiesti hakkama winking smiley
Ühtlasi vaatan nüüd kriitiliselt üle oma soolase toidu poole, et seal soolasid sees ei ole, mis hoiab vett kinni ja ei lase kaalul langeda.
Eks näis kuidas reedel läheb. Ootused on... spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 02. February 2016, kl 22.48

Minu nädal on igati kenasti alanud. Eriti arvestades eelmise nädala patustamisi. Parim näide aga kaalu adekvaatsusest leidis aset just nüüd õhtul - esimene kord astusin kaalule - näitas 72,0. Teine kord astusin kaalule - näitas 72,4. Ja kolmas kord oli juba 72,6. Väga huvitav. Kusjuures tegu on täiesti uue kaaluga, millel täiesti värsked patareid sees. Ja ei olnud ka kõige odavam kaal. Nii et ehtne näide sellest, et reaalsuses tasub usaldada mõõdulinti,riideid ja enesetunnet, sest kaal võib ilma põhjuseta tuju ära rikkuda.. grinning smiley
Mul õnneks ei rikkunud,sest olen tubli olnud smiling smiley Loodetavasti sama hooga vähemalt reedeni edasi, et siis ka juba näha 71,... numbrit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. February 2016, kl 06.37

Laux, äkki need grammid tõusid lihaste arvelt, mis sa pidevalt kaalule astudes treenisid? spinning smiley sticking its tongue out
Eks see oleneb kaalust ka. Digikaalud on küll väga täpsed, aga kui mingi kala neile sisse tuleb siis võivad päris lolli panna. Mu eelmine kaal alles hiljuti (eelmisel nädalal siis) näitas mulle kaalu 22-101 kiloni!!! grinning smiley
Digikaalude osas on hästi oluline vaadata kus see kaal sul seisab. Enamikel ju vannitoas, aga tegelikuses ei tohi tehnika niiskes ruumis olla või kuhu võib vett peale pritsida. Samuti ei tohi kaal asetseda pehme peal nagu vaip või kaldega põrandal.
Mul see nädal läheb ka kuidagi raskemalt see kaalu liikumine...aga noh arusaadav ka. Olen ju nüüd endale kõik head ja paremat ära keelanud. Keha oleks nagu mingis ootuses.
Loodame meile reedeks ikka kõige paremat winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. February 2016, kl 07.21

Hommik, ma see nädal ka kõik ilusti kirja pannud, aga ka tundub, et kaal ei taha liikuda, loodame, et reedeks ikka vinks-vonks. spinning smiley sticking its tongue out Mul samamoodi kaal võib näidata erinevaid numbreid, olen ka kolm korda astunud kaalule ja numbrid erinevad olnud. Mul enamasti vastupidi väiksemaks läinud. smiling smiley Ilusaid languseid reedeks kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 03. February 2016, kl 13.19

Mul oli sama seis, mis Tessy99-l.
Nädalavahetus läks plaanitult rappa. Kaloreid väga ei lugenud ja jõin ühel üritusel kokteile. Iseenesest ma ei kavatse elu lõpuni nunnaelu elada, et kui ideaalkaal käes, siis iialgi enam veini ei joo ja juustu ei söö.. the finger smiley Seekord üritan kaalu alandada selliselt, et vahepeal lubangi endale teadlikult patustamisi ja ei hakka ennast enam stressiga piinama. Liigne stressamine ja liigselt karm suhtumine kaalujälgimisse peletaski mind eelmine kord kaalu pealt tükiks ajaks minema ja hakkasin kõike valimatult sööma. eye rolling smiley
Ülehomme loodan kaalul siiski miinust näha (kasvõi väikest), sest olen nädala algusest väga korralik
olnud.winking smiley

Olge tublid!
Ja sina ka,Tessy99 smiling smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2016, kl 07.04

Teeks nüüd ühe halamisega ära enne reedet. Võtab äkki kaalult needuse või miskit spinning smiley sticking its tongue out
Kuidas ma see nädal ei punnitaks, siis minul vist tuleb väike pluss. Ma ei ole mitte ühtegi reeglit rikkunud kohe kindlasti, pole ammu nii karmilt (võimalik, et liiga karmilt juba) oma söömisi jälginud. Liigun ma enivei, seega selles ei saa teemat olla.
Ise pakun, et keha on lihtsalt nö ootel ja kergelt šokis, et ma talle enam suhkrut, nisu ei anna ja kohvi saab ka kohe palju vähem. Täna kolmas päev kus joon vaid hommikul ühe lahja piimakohvi. Ühtlasi juba kolmas päev näitab kaal hommikul ühte ja sama numbrit.
Ilmselgelt pean hakkama ikka kaloreid lugema, sest minu puhul on oht, et tarbin vähem kui pean. Kaal ütleb, et peaksin vastavalt oma parameetritele tarbima 1600kcal (see oleks siis, kui ma ei liiguks) ja vastavalt liigutamistele kogunisti 2700kcal!!! Kahtlustan, et mul võib mõni päev ikka alla 1600 ka see asi jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 04. February 2016, kl 07.40

Mul ka tundub, et kaal paigal, aga loodan, et ikka pisikese miinuse saan reedeks. Jälginud olen ilusti ja ka kõik kirja pannud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 04. February 2016, kl 08.09

Hei,

Mul tekkis väike idee, mis äkki motiveeriks kõiki ennast rohkem liigutama.
Võiks teha väljakutse, kus kõik hakkavad lugema oma samme ning igal reedel nagu ka kaalu kirjutame, kirjutame ka oma nädalase sammude summa.


Ma vaatan, et ma ei suuda päevas 10 000 sammugi kokku saada, siis see kindlasti motiveeriks mind.

Mis arvate? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2016, kl 09.26

Girlygirl, igasugune liigutamisega seotud mott kulub ära. Teen ettepaneku, kes samme loevad võivad sinna tabeli juurde lisa tabeli teha või eraldi kuhugi ja päevaseid samme üles kirjutada.
Mina sellest osa ei võtaks, sest mu kõndimised jäävad päevas ma pakun (pole kindel) 3000-5000 kanti ja kuna mul suht kindel treeningkava siis ma ei vaja seda lisaks.

Eilsega lõppesid mu ujumistreeningud ära. Nüüd jääb siis 1 päev veel nädalas nö vabaks kus võin millegi uue treeninguga täiendada. Muidu käisin ringtreeningus ennem ja siis sealt otse ujuma. Arvan, et jätkan ringtreeninguga, mis kestab 45 min ja enne seda lihtsalt jõusaalis jooksen ja aerutan end soojaks ka nii 30-45 min. Kui ilmad soojemaks kisuvad siis teeb ühe jooksupäeva lihtsalt õues lisaks. Hetkel on 1-2 päeva nädalas jooksu ja siis muud treeningud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. February 2016, kl 16.27

Ursull - see sinu nisutoodete ja alkoholi ja kohvi ärajätmine tundub juba väga tervisliku söögilauana. Lugesin just eile ühe eesti 106-aastase vanapapi lugu, kus ta ütles, et põhjus miks ta nii vanaks on elanud on vähe stessi, üldse mitte alkoholi ja suitsu ja soola tarbimist tuleks piirata. Mitte, et mina 106 aastaseks elada tahaks, aga tõetera on siin kindlasti sees.

Kohvist ma ei taha loobuda, no nii mõnus on hommikul kohvi juua ja pärastlõunane kohv on ka mõnus ergutav. Mina joon 2 tassi musta kohvi päevas.

Girlygirl pakkus välja idee samme lugeda, ma ei osale selles, sest mul pole sammulugejat ja ma ei käi kõndimas ajapuudusel, pean korralikku trenni efektiivsemaks. Aga iga liikumine on väga tubli ja kui mulle mõni kepikõdija vastu tuleb siis kiidan teda mõttes, et tubli inimene, vähemalt liigub aga kui jooksjat kohtan siis mõtlen - väga tubli inimene smiling smiley.

Mul on korralik nädal olnud, olen suutnud õhtuseid söömisi normi piires hoida ja trennis olen korralikult käinud aga täna kontrollkaalu tehes enne homset seal küll erilist miinust polnud.

Marfatar, Tessy - järgmine nädal on teie nädal spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 04. February 2016, kl 17.44

Ma mõtlesin, et teeks täna lubatud vastlakuklid ära, kui juba nagunii nädal pekki on läinud smiling smiley lastele sai lubatud, et ndl vahetusel küpsetame, aga siis pole ju järg nädal ka miinust oodata grinning smiley Ja kuna vastlapäev on kord aastas ja ma isegi ei hakka süümekaid tundma, kui ühe või kaks kuklit söön, siis äkki teengi täna ära need.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2016, kl 19.16

Mis kukleid? Pikki kukalt!
Ma ei tee mingeid kukleid. Lastele jaksan neid 2 tk poest ka osta. Tööl annan mõnele ilusale noormehele oma kukli ära, ei söö midagi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 04. February 2016, kl 19.22

Tessy, Ei tohi ise kukleid teha, siis on kindel, et sööd rohkem, kui vaja. the finger smiley
Tallinna inimesed saavad soovi korral imehäid kukleid Marienthali Selveri kõrvalt kohvikust osta. Seal on need ehtsa vahukoore ja kirsimoosiga. Moosi oli palju ja vahukoort kaa ja.... issand, ma ei saa enam kirjutada, sülg jookseb... grinning smiley
Igatahes, mu kolleeg (üks nendest kõhnadest, kelle pealt ma söömist õpin..) ostis sealt täna endale ja mehele kukleid . Täpselt 2 tk.
Ostan ka homme täpselt 3 tk - lastele ja mehele.
Ise sõin ühe juba esmaspäeval, aitab mulle küll spinning smiley sticking its tongue out

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 04. February 2016, kl 19.27

oh teid küll, tänan hurjutamast, aga mul juba taigen kerkib tongue sticking out smiley Olen endale võtnud vabaduse, et ma ei keela endale midagi, sest see lõppeb halvasti. Üldjuhul ma ei patusta kaalulangetamise ajal, aga kui mingi üritus või sündmus, siis ei hakka stressi ka tekitama. Õnneks ma tean, kuidas kaalu maha saada, kui väga ülekäte asi läheb, ainult tahtejõu küsimus smiling smiley ja lapsed ei tahagi vastlakukleid niiväga, kui just neid teha ja ma ei saa seda neile keelata. Meil juba traditsioon see iga aasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 04. February 2016, kl 19.32

No kui sa juba niikuinii sööd, siis võta minu eest ka üks amps. smiling smiley
Mulle piisab juba rasvases kirjas teksti lugemisest, et vöökohale lisakiht tekitada. smiling smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2016, kl 06.48

Hommik!
Nii nagu ma kartsin (mida kardad, see ka ju juhtub) on mul terve nädal täpselt üks ja sama kaal olnud ehk siis pärast eelmist kaalumist järgmisel hommikul oli väike kaalutõus ja sinna see ka jäi. Patustanud ei ole, pigem teen siin kehale šokiteraapiat....seega vaatab kaua ta jaksab siin šokis olla. Nõmekas on see, et lootsin juba natukenegi 86 korraks kaalul ees näha, aga ei...ikka 88.
Vähemalt südametunnistus on mul puhas, et patustanud ei ole ja trenni on ka saanud tublisti teha. Eks vaatame, mis järgmine nädal toob. See nädal siis +400g. Ärkaks mõni tund hiljem ja punniks vetsus ka käia, siis oleks nullis spinning smiley sticking its tongue out

Teistele ilusaid miinuseid! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 05. February 2016, kl 06.53

mul +300g, aga see oli üllatus, et nii vähe. Nii et lähen ikkagi positiivselt järgmisele nädalale vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 05. February 2016, kl 08.55

Hommikut smiling smiley
Mul -600 gr. Olen rahul. Kuid nõustun ursulliga 100%, et kui seedesüsteemi saaks kella pealt sisse-välja reguleerida, siis oleks numbrid teised. smiling bouncing smiley
Täna hommikul piilusin kapist juba oma motivatsioonikleiti. Et venitaks selga..
Aga kuna tegemist on mu -10% motivatsioonikleidiga, siis pool maad on veel minna. grinning smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 05. February 2016, kl 09.13

Hei,

Minul oli sel nädalal sünnipäevanädal, seepärast ka +700g. Lisaks olin komandeeringus ning seetõttu ei saanud liigutada nii palju, kui oleks soovinud. Ühesõnaga ving, ving, ving...
Järgmine nädal olen tublim! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 05. February 2016, kl 09.30

Hommik, mul väike miinus tuli ikka ära. Täna siis kodune päev, laps on haige. Ilusaid miinuseid ja püsige terved.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 05. February 2016, kl 09.59

Ma ei saa aru. Mitu päeva olen väga ilusti normipiires söönud, trenni ka natuke teinud. Magustoitudest loobusin ja proovin tervislikumalt süüa. Eile oli veel enam-vähem number kaalul aga täna pidin tabelisse +100g kirjutama. Tahaks kohe jonnima hakata - pekki on üksjagu, mida alla võtta ja miks see siis mu keha pealt minema ei jaluta?

Igal juhul jätkan magusavaba lainel kuni teisipäevani - siis söön vastlakuklit ja pärast seda olen edasi magusavaba lainel. Mulle jääb viimasel ajal mu tobedalt paks kõht ette - üks asi, et see on veel rasedusest pehme ja pekine, kuid üha enam tundub, et ka kõik need kohukesed, küpsised ja šokolaad kogunesid sinna (hoolimata sellest, et tegelikult sõin ilusti normide piires). Sellepärast ma magusale "ei" ütlesingi ja väga loodan varsti seda enda kõhu pealt ka näha grinning smiley

Enda eesmärkide järgi peaksin esmaspäevaks 73kg peal olema (ehk siis tänase seisuga peaks nädalavahetusel kaduma lausa 0.7kg). Pool kilo nädalas pole ju palju tahta? Eriti kui KMI kuulutab mind endiselt ülekaaluliseks... Meelt veel ei heida, kaal on ennegi "lollusi" mulle näidanud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 05. February 2016, kl 12.02

Mul oli millegipärast väga hea nädal, midagi erilist teinud ei ole. Eelmine nädal kaal kogu aeg seisis. Teinekord hoiab keha vett kinni ja mis trenni puutub, siis kui keha lihasmassi kasvatab, siis tuleb ka kaalu juurde või ei lähe, isegi siis kui kõik täpselt õigesti teed ja kuna lihas kulutab rohkem energiat, siis edaspidi võib see kaalulangus jälle suurem olla. Arvan, et teil kõigil tublidel võib olla sama teema, et keha ei suuda lihast kasvatada ja kaalu samaaegselt langetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 06. February 2016, kl 11.10

Ma olen nüüd kindel, et järgmine nädal esitan ma jälle plussi. Mu vana kaal on vist lapse poolt katki hüpatud ja hakkasin ennast nüüd uue targa kaaluga kaaluma. See aga näitab pea kilo rohkem kui vana. Nii suur tagasiminek aga edasi ehk läheb jälle ainult allapoole. Ma nii lootsin 74 numbri jaanuarisse jätta, kuid eks nüüd tuleb see veebruarisse ka jätta grinning smiley Eesmärk on ikka sama - saavutada kaal 66kg hiljemalt 1. juuniks ehk siis on vaja 8.3kg alla võtta 17 nädalaga (nädalas u pool kilo kaotada peaks täiesti võimetekohane olema).

Mis siis muud kui liikuma ja tervislikult sööma! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. February 2016, kl 11.19

Katukas2016, sul tuleb lapsele osta tuppa pisike batuut, see mille peal saad ise ka jumpingut teha winking smiley Ma ise korduvalt mõelnud, et tahaks seda koju, et teeks video saatel või nii....aga see ikka liiga suur asi ja võtaks ruumi. Mees vaid unistab kodusest jõusaalist ja ma juba hakkan ka tasapisi mõtlema, et peab ikka selle aiamaja ära ehitama koos saunaga. Sauna eesruumi teeks sportimiseks. Aga jumingut on tegelt lahe käia trennis tegemas. Ma siin mõned korrad olen teinud, ikka mega emotsioon!
Koju tahaks hoopis sõudeergomeetrit. See ikka paneb enamus suuri lihaseid tööle ja siis ehk näeks vahest nädalas telekat ka winking smiley

Nagu ikka täielik Myrphykas, aga mul täna ilus kaalunumber ja oleks eile seda sisestanud oleks ka väike langus olnud. Oleks-oleks-oleks....aga jah ei ole ja ootan nüüd järgmist reedet, et normaalselt edasi kulgeda. Arvan, et mu kaalu seisak oli mul peas kinni. Panin eelmine nädal liiga suure eemärgi endale ning sellest tulenevalt hakkasin kohe vähem sööma ja keha ei saanud miinimum kaloritki kätte. Nii, et püüan see nädal rahulikult võtta, et söön mõistlikult ja teen trenni edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. February 2016, kl 12.46

Hellõu
Vabandan oma hilinemisega, minu jaoks on täna reede grinning smiley
Seekord võin oma langusega rahule jääda. Trenni pole ma siiski teinud, ma ei tea mis minuga juhtunud on , et liigutamine nii kuradi vastumeelne on sad smiley Aga toidu poolest olen tubli olnud. Tellisin ka Orgu kava omale ning seal nii maitsvad toidud smiling smiley Aga ma koguseliselt ei suuda ikka nii palju süüa kui seal ette antud on. Ei mahu sisse lihtsalt.
Nii palu miinust on siin naistel , tublid olete!
Ma arvan ,et see laisuks mitte liigutada on sellest, et päikest pole ja see on mu varud nii tühjaks imenud. Solaariumisse ka minna väga ei taha, aga peab vist selle tripi ette võtma.
Magusa isud on ka taandunud kahtlasel kombel, aga ma ei hõiska siiski enne õhtut smiling smiley
Viskan ruska teiel !

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 06. February 2016, kl 13.59

ma ei saa aru, kuidas inimesed ei jõua oma toidukogust ära süüa. Mul oli ka fitlapi kava, no minu jaoks nii väikesed portsud, et koguaeg näljatunne ja nii paljud kurdavad, et ei jõua ja ei jõua.....kui vähe te siis sööte??? Mul ei ole ülekaalu, aga et ennast hästi tunda, on vaja 3-5 kg alla saada, aga nii raskelt läheb. Nüüd teen jälle järgmiseks nädalaks ühepajatoitu, et iga päev saan tööle kaasa võtta. Eelmine kord ühepajatoidu nädalal langes kaal ja kõht oli ka täis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 06. February 2016, kl 17.29

Minu jaoks on nende kogustega nii, et mingil hetkel läheb väga käest ära ja siis suudan süüa ikka meeletuid koguseid. Samas praegu on ka selline periood, et näiteks väljas käies ei suuda isegi tervet portsu ära süüa ja pool tuleb kaasa pakkida. Minu eesmärgiks on alati süüa piisavalt palju, et kõht saaks kergelt täis, aga mitte kunagi nii palju, et füüsiliselt tunneksin, et kõht on väga täis. See on minu jaoks kõige lihtsamini jälgitav kaalulangetamise viis smiling smiley
Mis puudutab kaalu, siis see nädal oli üsna edukas - reedene näit oli 71kg, mis tähendab seda, et ainult 1,1kg minna selleni, et näha ära kaalul üle pika-pika aja number 6 smiling smiley siis on jäänud minna ainult see kõige keerulisem osa, st koera saba - viimased viis kg. Järgmine nädal plaanis hästi hästi tubli olla ja kõik snäkid ära unustada. Samuti kõik üleliigsed süsivesikud ja pigem panna rõhku ikkagi jätkuvalt rasvadele.
Täna on mul olnud omamoodi patupäev. Ka patupäeva mõiste on minu jaoks oluliselt muutunud. Kunagi oli patu päev minu jaoks 300g Karl Fazeri šokolaadi, pakk krõpse, pakk dipikastet, jäätis jm ning seda kõike ühe toidukorra ajal. Tänane patupäev oli aga pool topsi jogurtijäätist ja kaks ülimaitsvat proteeinibatooni. Ilmselt paljude jaoks ei ole absoluutselt tegemist patutoitudega, aga minu igapäevasesse tarbimisse need ei kuulu ja seega on minujaoks need sellised vabama toitumise toidud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. February 2016, kl 10.09

Teen igal pühapäeval need kaalunumbrid punaseks, kes pole oma kaalu sisestanud. Isegi kui nulliring on, siis palun teil ise oma number sisetada (musta värviga).
Reegel on see, et kui 3 järjestikust nädalat on su kaalunumber punane, siis neljanda nädala saabudes kustutan ma nime tabelist ära. Loodan, et kõigile see reegel on vastuvõetav.
Täna kustutasin esimese nime kahjuks ära tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. February 2016, kl 10.15

Tessy, minust räägid? winking smiley Ma ka vahest ei jõua oma sööke ära süüa :p Kui ikka tervislikult toitud, siis portsud on suured ju ees. Kiire süsivesikuga seda probleemi mul vaevalt et tekkiks winking smiley
Kaalujälgijates sai kunagi väga ammu käidud, siis mul oli seal ka see probleem, et ei suutnud portse täis süüa...no lihtsalt ei mahu sisse ja kõik.
Mul sõbranna, kes on piitspeenike ja sööb nagu loom. Täiesti mõttetu toiduraiskaja on selline. Kui mina vaevu suudan praes ära süüa 2 kartulit, lihalõigu ja salatit, siis talle pole probleem süüa 5-6 kartulit ja 2 lihalõiku.

Täna plaanis pikem jooks teha sõbrannaga. Näis kui pikaks see kujuneb winking smiley Ise juba naerame, et kui me 2 kokku saame ja terve tee lobiseme siis võib juhtuda, et teeme maratoni otsa ära, aga tagasi enam ei jaksa joosta, et vist peame takso kutsuma spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.