Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 23. February 2016, kl 17.51

Mina olen kastsetanud samuti päris mitme toitumiskavaga. Nii paljuräägitud Marek Kalmuse oma, klassikalist spordiklubist tellitud nn. üldkava ning samuti proovinud Kayla Itsines toitumiskava (Austraalia personaaltreener).
Minule need kavad aga paraku ei toimi ja absoluutse kindlusega väidan, et asi pole mitte kavades, vaid minus. Nimelt muudab selline näpuga järje ajamine minu jaoks kogu söömisprotsessi väga kunstlikuks ning teisalt on see just nö. tunne mida tahan söömise puhul vältida. Pigem olen üritanud leida toiduained, mis mu kehale sobivad ning leida toitumisrutiin, mis mulle meeldib, mis ei nõua väga suuri ettevalmistusi ning samuti väga suuri rahalisi investeeringuid.
Minu arvates on toitumiskava mõistlik variant alustades, sest see distsiplineerib suht hästi ja kui teadmised toitumisest nullilähedased, siis aitab ka selles osas. Pikas perspektiivis aga arvan, et mingihetk muutub toitumine ikkagi võrdlemisi spontaanseks õpitud tarkuste najal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 23. February 2016, kl 18.37

Laux - sa kirjeldasid täpselt seda, mida ma tundsin kava jälgides. Kunstlik toitumine smiling smiley Tundus koguaeg, et mul pole valikut, mida ma süüa tohin. Aga mulle meeldib ise valida ja leida omale sobivad toidud. Lisaks see, et mulle meeldib teha toitu kaheks päevaks - ma ei ole eriline kokkaja ja iga päev toidu tegemine on tüütu. Kodune olles hoian ma kõvasti aega kokku, kui ei kokka endale pidevalt uueks söögikorraks uut rooga smiling smiley Teen õhtusöögi kogu perele ja siis järgmine lõuna söön seda ise uuesti (või mõnikord sööb pere järgmine õhtu seda uuesti). Teinekord on vaja lohutustoitu (minu puhul näiteks riisipuder või kohukesed, tee ja šokolaad vms), teinekord on vaja midagi uut ja põnevat. Kõik sõltub paljudest erinevatest teguritest. Põhiline on, et asi mahuks lubatud kaloritesse ja et valgud-rasvad-süsivesikud oleks enam-vähem õigetes propositsioonides. Ahh, aga võibolla hakkan hoopis teist juttu rääkima, kui kaal enam ei lange grinning smiley

Ma olen veebruaris super tubli trennitaja olnud tongue sticking out smiley Ainult kuus päeva on olnud puhkamiseks. Trennide jaoks on kulunud juba üle 27 tunni. Ma nii loodan, et see üks hetk hakkab treenitud vormina ikka välja paistma. Praegu jääb pekk ette grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. February 2016, kl 09.34

Hommik!
Ilusat kodumaa sünnipäeva kõigile! smileys with beer
Mina pean nüüd see nädal end trennidega tagasi tõmbama. Suutsin ikka väljamaal olles endale viiruse külge hankida. Liiga vara läksin trenni, st. siis esmaspäeval. Tundsin, et pean kõik patud mis nädalavahetusega sisse sõin kohe kõik maha rabelema ja rohkemgi veel.
Kurk valus, tatt, peavalutab....loodan, et jään palavikust puutumata, mis selle viirusega kaasneb. Samas ma arvan, et mingi väike palavik mul eile võis juba olla, aga lihtsalt ei kraadinud end.
Nii ilusad ilmad praegu ja lust oleks sörkida sad smiley
Täpselt aasta tagasi olin ka viimati haige. Ehk saan kiiresti ühelepoole selle haigusega. Eks näis.
Kõigile palju tervist, sööge C vitamiini tsingiga koos (viimane lükkab organismist viirusealge välja, juhul kui see seal on) ja kindlasti ka D vitamiini 1000IU-ga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. February 2016, kl 14.21

Head Eesti Vabariigi aastapäeva kõigle!
Ursullile head paranemist, võta heaga aeg maha ja ära sa üldse mõtlegi sel nädalal mingit trenni teha. C-vitamiini vajalikkusega olen kursis, aga seda võtta koos tsingiga - pole enne kuulnud. Oot siis nagu apteegist küsingi C-vitamiini tsingiga??? Ma pole eriline apteegi külastaja. Mis toiduained tsinki sisaldavad?

Meil on täna eriline pidupäev, sest meie täiskasvanud laps, kes pole pool aastat Eestis käinud tuleb täna õhtuks Inglismaalt koju - ma nii õnnelik ja naeran, et tuleb ikka kodumaa sünnipäevaks kohale smiling smiley

Mina plaanin täna trenni ka ikka teha ja magustoiduks teen perele kamavahtu, sest riigi sünnipäeval peab ikka igal eestlasel kamaring ümber suu olema smiling smiley

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 24. February 2016, kl 15.02

meil õhtuks kiluvõileivad ja kamavaht, lõunaks oli lasagne. Olen täna natuke programmist väljas, aga vaja ju tähistada. Hommikul kaalusin ka huvi pärast ja number täitsa meeldis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. February 2016, kl 16.29

Tervitus, ilusat pidupäeva. Meil siis täna ka kiluleivad ja muud näksimast ja magusaks tegi laps küpsisetorti. Hommikul käisin lastega lipu heiskamisel ja ka paraadil.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. February 2016, kl 16.33

Tere!
Mina tiksun ikka kodus haige olla. See nädal trenni ei tee, võimalik, et see kuu enam ka trenni ei tee. Lihtsalt peab end turgutama ja kosutama.
Hommikud on just selle viirusega rasked, poolest päevast nagu läheks kergemaks ning õhtuti tundub juba, et täiesti terve olen siis järgmise päeva hommikul ei saa jälle pead padjalt. Vastik-vastik....sad smiley
Apteekis on selline vitamiin nagu Bio-C-Zink, väga head närimistabletid. Soovitan!
Toidus on tsink igasugustes kliides ja kaunviljades. Päevase tsingivajaduse saamiseks peaksid vähemalt 1 tassi jagu kliisid ära sööma.

Ma eile tegin täidetuid mune, röstitud mustaleiba kiludega ja iga aasta traditsioonilist muraka-toorjuustukooki rukkileiva põhjal. Tänaseks kõik otsas.

Homme kaalumine...sellest ei ootama ma midagi. Trenni ei saa teha, söön siin vaid, mitte palju aga siiski. Ahh igavene kiuviuu olen hetkel. Loodan uuel nädalal terve olla.
Ärge tee tõbisena tööl käige ja viirusi edasi levitage. Mina just nii haigeks jäingi ilmselt, et mõni mu kolleeg üritas kangelast mängida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 25. February 2016, kl 18.35

Tervitus,
pole siia teiega juba nädalajagu lobisema jõudnud, sest tööl ja eraelus kogu aeg nii kiire. Viimase kümne aasta kiireim kuu, mis minusugusele mugavale inimesele on olnud paras katsumus. smiling smiley Tavaliselt panen kõik ampsud ikka siia kirja, kuid nüüd on seegi tegemata jäänud. Muidugi olen üritanud hoida saledat joont, kuid eks homme selgub karm tõde.


Ursull, kiiret tervenemist sulle! winking smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 25. February 2016, kl 19.49

ma sõin õhtuks sushit, nüüd kõht nii täis ja ei taha homme kaaluda. Tahtsin küsida, kas keegi on näinud täistera lasagne plaate müügil. Eile tegin, aga tavalistest nisuplaatidest. Olen sujuvalt pasta ja riisi ja saiatooted ümberlülitanud täistera ja pruunide toodete vastu, aga neid plaate pole leidnud. Ja mis asi on durum-nisujahu? Sellest oli üks sort Rimis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. February 2016, kl 20.22

Tervitus, olen prismas näinud täistera lasagneplaate müügil.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. February 2016, kl 11.27

Nääd ei peagi toitumist väga jälgima ja trenni tegema...piisab sellest kui nädala sees sööd 3-4 toosjuustukooki ja siis oled haige. Kaal liigub iseenesest.
Einoh tegelt ei soovita kellelegi sellist kaalulangetamist. Tahaks juba, et grammikenegi oleks enesetunne parem. Hommikud on kõige raskemad. Ärkan selleks, et ajud välja nuusata, siis laon end vitamiine triiki täis ja keeran uuesti magama. Selg juba valutab lamamisest, aga pead ei jaksa ikka padjalt tõsta.
Eks organism oli nõrgestatud olekus selle tubli treenimisega ja piisas veidi rämpsu (magus ja alko) peale anda ja viirused niigi hiilisid meie peres nädal varem ringi ja nii see juhtus.
Kõige kurvemaks teeb see, et pärast haigusi on kehaline vorm nagu 2 kuud tagasi.Vähemalt targad räägivad nii, et 2 kuu pingutuse nullib ära.
Täna kavatsen õue vaikselt jalutama minna....ma lihtsalt vajan värsket õhku, ma läppan siia tuppa muidu ära. Täiesti piisab 5-10 minutist. Saab oma patsille tuulutatud.
Tahaks esmaspäeval ikka tööle ka jõuda, sellise paranemiskiirusega ei tundu see küll kuidagi teostatav.
Ilusaid kaalulangusi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 26. February 2016, kl 21.54

Ma nüüd räägin teile oma ebaõnnestja motivatsioonipuudusest - kaaluasin ennast kolmap hommikul, kaal oli -500g vähem kui reedesel kaalumisel. Ja täna hommikul oli võrreldes kolmapäevaga +1,2 kg. No kas ei aja vihaseks? Ma pole eriti patustanud, kolmap mõned kiluvõileivad ja pokaal kamavahtu, muidu tavapärane, kava järgi toitumine. Kaal on 2 kuud püsinud 1 kg piires üles-alla. Täna olin nii pettunud, et et suhteliselt kōike, mis kuskil pakuti ja peale tööd läksin poodi ja ostsin uue kaalu, ka mingi udupeene, mis mõõdab lisaks kaalule ja veesisaldust ja rasvaprotsenti. Ma ei tea, kui usaldusväärsed need andmed on, aga korraks tegi tuju paremaks. Eks siis jälle uue hooga edasi, kauama siin ühe koha peal tammun.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. February 2016, kl 09.32

Tuttav tunne Tessy smiling smiley Ka kogenud sellist asja, nii katkise kaalu tõttu kui ka tegelikuses on ka tõusnud kaal põhimõtteliselt üleöö. See üleöö kehakaalu tõus minul on kahel põhjusel, kas algavad päevad või viljakad päevad. See on suht 1 päev vaid kus kaal tõuseb korraks ja võib püsida 1-2 päeva, siis tõmbab tagasi, kui just ise nendel päevadel söömisega lolliks ei lähe. Aga jah, jube nõme tunne on see, kui just see päev satub kaalumise päev olema. Noh ma siis olen selle plussi ka kirja pannud, mis siis ikka teha.
Parem lepi sellega ja lase sundmõtetest end vabaks, siis hakkab ka kaal liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 27. February 2016, kl 11.29

Ma ei taha täna ennast kaaluda, homme ennast kaaluda ega ka ülehomme. Kolmapäevase seisuga oli kaal 70,3kg ning kui oleksin ilusti jätkanud, oleks täna juba kuut näinud ilmselt. Aga selle asemel läks kolmapäeva õhtu täiesti käest - sõin kiluvõileibu, pavlovat ja peotäie Geisha komme. Ja nagu sellest veel vähe oleks, läks ka neljapäev täiesti käest. Algas ühe süütu maiustusega ja lõppes sellega, et käisin õhtul hilja veel pannkooke söömas väljas ja hiljem veel jäätist. No kus see distsipliin nüüd jäi? Eile oli võrdlemisi korralik päev ja täna üritan ka. Kuigi juba tean, et õhtul vähemalt 2 klaasi punast veini tuleb ja võib-olla ka midagi näksimist. Samas kogu aeg ei saa ennast ju piirata igast küljest.. sad smiley Homsest otsustasin, et teen kolm smuutipäeva - st kolm päeva toitun rohelistest smuutidest ja veest/taimeteest. Olen seda varem ka teinud ja mõjub ülimalt hästi. Igasugused näksimise isud kaovad pikemaks ajaks ja söök omandab pärast seda jälle õige tähenduse - st kaob isu igasuguse jama järele.
Järgneva kolme nädala eesmärk on saavutada kaalunumbriks vähemalt 68kg, seega igasugu patustamised jäävad ära. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 27. February 2016, kl 17.43

Laux, ära ole enda vastu nii karm. Vahel on näksimisi vaja jah. Mul on ka see nädal suht käest ära, aga tean et seal taga stress, nüüd nädalavahetusel võtan end jälle kätte. Aga see smuutitamise idee tundub kuidagi kasulik ja turgutav, mis sa rohelise smuuti sisse paned - kas ükskõik mida või on komponendid piiratud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. February 2016, kl 17.56

mina tegin endale täna magustoiduks "jäätist" :p
Püreestasin ära avokaado, banaan ja külmutatud vaarikad....lisaks sekka veel toorkakao. Nämma :p Proovige ka!
Viiruste tõrjeks sai terve pere küüslaugu-ingveri-koriandri riisi koos ahju-tursaga, mille kate oli porru-ingveriga. Kõrvale veel korralik hiinakapsa, kurgi ja punase ning valge sibula kuhi! Kui pärast sellist küüslaugu-sibula-ingveri tõrjet veel mõni patsill ligi hiilib, siis saab surmava suudluse tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 27. February 2016, kl 18.07

Aitäh Lizzie, toetava sõna eest! Tean jah, et peaksin vabamalt võtma, samas kardan langeda sinna "musta auku" jälle, kus päevast saavad päevad ja nädalad ning kuud nö. piirideta söömist, ja jälle kaalunumber viis kg rohkem. Aga no selge see, et kahe päevaga reaalsuses midagi ei juhtu ja isegi kui söön kõik kolm toidukorda rämpsu või 2x tavapärasest rohkem kaloreid, on see lisandunud kaal hiljemalt nädalaga kadunud.
Mis puudutab seda smuutikuuri, siis neli koostisosa on mul nö. kindlad ja ülejäänusid siis varieerin. Need neli kindlat on kookospiim, vesi, spinat (ei anna mingit maitset, küll aga lisab toiteväärtust) ning avokaado (samuti maitset eriti ei anna, kuid muudab smuuti toitvaks ning kreemiseks). Lisaks neile kasutan siis nt õuna,pirni,kiivit,ananassi,külmutatud vaarikaid, banaani, sellerit jne. Valikut on palju. Nüüd ostsin ka endale spirulina pulbri, mis samuti lisab toiteväärtust smuutidele. smiling smiley Igatahes võin öelda, et smuutid nälga ei jäta ja 3-4 päeva nendest toituda mõjub tõeliselt hästi.. Lisaks on ennast smuutidega kergem distsiplineerida rajale tagasi.. Sest tihti tavalise söögiga on see, et alustad tervislikult päeva ja mõtled eelneva päeva patustamisest kaasnevate isude najal, et mis see üks komm vm soovimatu toit ära pole. Tihti aga nendest väikestest asjadest saabki alguse käest ära läinud päev. smiling smiley vähemalt mul..

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 28. February 2016, kl 10.42

Mul on ka viimasel ajal samamoodi, et söön paar tükki tumedat šokolaadi, siis läheb paar veel ja järgmisel päeval eelmise päeva pealt samamoodi. Tänud tutvustamast! Kas smuutide päevastel kogustel on ka piirid (kookospiim ja avokaado annavad suhteliselt palju kaloreid)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 28. February 2016, kl 13.40

Tõsi, et kookospiim ja avokaado on üsna kaloririkkad, samas need aitavadki kõhul täis püsida smuutide najal. smiling smiley Ma ise jõin päevas ca 3 smuutit, samas kui kõht väga tühi, siis pole ka midagi sellest kui 4 juua. Asja eesmärk pole kindlasti nälga tunda, lihtsalt mul juba hoidsid need 3tk kõhu täis, ei olnud neljandat vaja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. February 2016, kl 16.11

Viimases Eesti Naises räägib Lia Virkus kuidas ta 40 päeva paastu tegi ja 8kg kaotas.
Tundus täiesti teostatav. Ei tundunud mingi erilise piinana ka. Peaks ka selle ette võtma pärast Berliini maratoni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 29. February 2016, kl 09.53

Ma ei saa aru, kuidas ma arvasin, et reedel näidu kirja panin. Igal juhul oli see 73.5 ehk et ma ei kaotanud mitte grammigi vaid kaalusin 100 g rohkem kui nädal enne seda. Pahaseks ajab küll aga mitte kedagi peale enda süüdistada ei ole. Või noh, kui siis ainult seda Eesti Vabariigi sünnipäeva. Oli siis vaja kokata risottot, sinimerekarpe, krevette, rukkijahu-kohupiimakooki, šokolaadimuffineid ja siis järgnevatel päevadel veel igasugu häid asju. Muidugi ei oska ma neid söömata jätta ju. Õnneks päästsid mu trennid enamasti päeva, kuid ega lõputult treenida ei jõua ju. Lisaks sain reede või laupäev oma turjale külma (ilmad on petlikud!) ja kangena trenni teha on igavene piin. Teine suur viga oli see, et ma ei pannud Kaaluabisse oma toitusid kirja. Nii kerge on unustada üks või teine amps... Paha-paha-paha. Mu veebruari lõpuks 72,... kg plaan lendas vastu taevast sad smiley

Nüüd aga on kohe uus kuu, uus 4 (või pigem 5) nädalat ja uus eesmärk - märtsi lõpuks 70 kg. Ja olgu olemas! Trennidega õnneks probleemi pole, nüüd on vaja vaid mõõdukalt sööma õppida. Ei mingit musta auku ja ei mingeid "salajasi ampse". Jälle üks hea ütlus tuleb meelde: What you eat in private, you wear in public.

Ma lähen nüüd motivatsiooni otsima ja endale jalaga tagumikku andma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. February 2016, kl 10.38

Ilusat viimast veebrikuu päeva.
Ma vist hakkan tervemaks saama. Igaljuhul viimane delfi uudis, et 3 nädala pärast võib eestis olla juba +14, tõmbas mu suukriipsud küll kõrgemale spinning smiley sticking its tongue out
Homsest juba esimene kevadkuu.
Uurin siit, et kas teie seas on huvilisi, kes sooviks Endomondos ühineda prinkide hirvedega märtsi pingutustes? Meil seal juba mitu kuud võistlusi olnud. Viimased kuud väga vaiksed, võiks värsket verd sisse tuua smiling smiley
Viimased korrad olen teinud 2 võistlust: 1) kalorite põhine ja 2)ajaline. Ainuke tingimus on see, et alla 20 min treeningud sisse ei lähe. Teatavasti ei hakka keha rasva põletamagi alla selle aja winking smiley Nii saaks ennetada ära neid 5 min jalutuskäike poodi ja tagasi ka :p Ühesõnaga ausõna peale võistlus. Kes huvitatud lisamoti saamisest, siis erakiri mulle postkasti ja annan juhiseid, kuidas meil leida, sest võistlus on privaatne.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 29. February 2016, kl 19.09

Oeh, jõudsin oma numbri ka kirja panna. Tuli väike pluss, kuid ausalt öeldes kartsin hullemat. Kevad saabub hirmuäratava hooga ja mu väikseksjäänud garderoob ei ole mulle eriti palju parajamaks saanud. Vaatasin täna Taanis, et neil pole kübetki lund. Temperetuurid on plussis ja päike laksab täiega. Varsti on sama ilm Eestis, kuid isiklikult tahaks paksu mantli ja karvamütsiga edasi käia, sest pole midagi ilusat eksponeerida. eye rolling smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 29. February 2016, kl 19.09

Huvitav, et kui ma toitun kava järgi, siis jääb minul kõht tühjaks. Kogused on lihtsalt nii väikesed minu kaalu puhul. Tahaks tubli olla ja kava järgida, toitu kaaluda ja kaalu kaotada, aga siis olen terve päev kuri ja näljane. Homme on 10-tunnine tööpäev- oo õudust, juba ette tunnen näljatunnet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. March 2016, kl 14.38

Tere!
Ma kaalusin end küll reedel ära , aga ei jõudnud siia kirja panema kaalu smiling smiley
Oeh... ei teagi kust alustada... Kaal 64 kg... Täitsa no ma ei tea, käin poon ja lasen , aga tolku ikka pole.
Okei, noh ma viimasel ajal ainult magusat sööksingi ja no tütre ühe aasta sünna niiet pm nädala sai kooki söödud :/ Katsun nüüd tagasi joonele saada.
Olen nüüd 2 päeva jooksmas käinud , ja jooksnud üle tunni aja järjest . Ning täna käisin jalutamas 7 km . No üritan nii ,et 1 päev jooksen teine päev teen pika jalutusringi. Toitumisega läheb sellemõttes lihtsamaks ,e t kevad tulekul ja hakkab värket tulema aina rohkem. Panen endale salatilehe ja sibula ka aknalauale kasvama.
Üritan millalgi teid järgi ka lugeda. Plika just ärkas!
Kergemat kaalunr reedeks smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. March 2016, kl 21.18

Hei!
Ilusat esimest kevadkuu päeva kõigile! spinning smiley sticking its tongue out
Nii tore, et päike juba end näitab. Täiega nautisin täna linnas ringi liikumist, mis sest, et karge oli.
Ma nüüd 4 päev head enesetundes. Veits köhatan, aga seda sellest nohust veel. Igaljuhul homme lähen proovin oma füüsilisi võimeid taas. Kaal juba annab ka endast märku, et kle tuleb hakata liigutama ja nüüd jälle söömist rohkem jälgida. Haiguse ajal tõesti sõin mida hing ihkas ja poputasin end täiega.
Muretsen juba reedese kaalu pärast, ju siis olengi terve smiling smiley
Pingutame siis koos! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 02. March 2016, kl 19.25

viimaste päevade päikeselised päevad annavad nii palju lootust ja motti juurde, varsti saabki jälle kõndimas hakata käima, nina päikese poole smiling smiley

Ma viimasel ajal teen omale õhtusüügiks putru, lisan juurde kodujuustu ja värskeid marju. Ei tea, kas on hea valik ? Õhtuti kohe isutab pudru järele, teen erinevaid ja naudin väga. Hommikuti teen muna või võileiba ja lõunaks tavaliselt. mingi soe toit- ühepajatoit, pasta kanaga või mingi salat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 03. March 2016, kl 20.14

no kuidas tunne on enne homset? smiling smiley ärge siis unustage kaalule hüpata, kevad varsti käes

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. March 2016, kl 06.45

Hommik!
Tundub, et kolmapäeval sai liiga vara trenni mindud. Trenni ajal tundsin ikka end nii nõrgana.
Nüüd see nädal veel üldfüüsilist tegema ei lähe, sest see liiga raske trenn. Vaatab järgmine nädal. Kogun end veel veidi, ehk homme proovin kerget sörki.
Kõht on ka korralikult kinni juba mitmes päev, seega pole imestada, millest see pluss on. Eks samuti haiguse ajal need enese poputused on hakanud ka kaalule mõjuma. Piinlik! No tõesti väga piinlik.
Loodetavasti saan järgmisest nädalast sada prossa treeningutele pühendada, ilma et peaks tundma nõrkust. Teen hetkel selleks kõik, et energia taastada. Isegi nõelravi sain eile ja tõesti mõjub...mõnus on olla.
Ilusat kaalulangust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 04. March 2016, kl 09.35

Hommik,

Minu poolt ka viu-viu...viimased nädalad on emotsionaalselt keerulised olnud, et kohe kuidagi ei saa reele tagasi. Sõin tumeat šokolaadi, paar tükki ja siis kasvas tükkide arv suuremaks ja oli vaja proovida erinevaid - tšilli ja maasikaga ja karamelli ja soolaga olid nii head. Kõike maha treenida ei jõua. Nüüd otsustasin, et ei mingit suhkrut, tumedat šokolaadi ostan hästi kanget ja mitte väga head, et ainult äärmisel vajadusel tükk suhu pista (nädal aega on igasugune suhkur üldse keelatud, ka varjatud kujul) ja tegelen aedviljasupitamisega seni kuni tasakaal kehas taastub (ehk tänu suhkrule tekkivad täiendavad isud on kadunud). Eile juba tundsin end hästi ja suutsin väga vähe kaloreid tarbida, aga kaalul polnud seda veel näha. Loodetavasti saan ikka nädala-paari jooksul reele tagasi. Väga piinlik, mul pole viimase poole aasta jooksul selliseid nädalaid olnud.

Head kevadele vastuminekut, mis sest, et iga nädal kaal ei lange. See ongi elu ja oleme ju kõik tublid, et vähemalt üritame.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.