Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 12 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 17. March 2016, kl 08.38

Ma olen juba kahel päeval alustanud kirjutamisega, aga pooleli jäänud.

Peale oma eelmise nädalavahetuse söömasööstu, mis jätkus ka esmaspäeval, olen teel uuesti õigele rajale. Täna näitas kaal juba ilusat numbrit, loodan reedel midagi eriti
Püüan nüüd ikka enamvähem norm kaloraaži tarbida. Iga päev söön aga liiga palju maiustusi- no ei suuda šokolaadist loobuda!
Ma olen peast haige, mõtlen väga palju söögile ja siis on ju koguaeg kõht "tühi" ning vaja midagi süüa.

Liikumist on ka väheks jäänud, aga selle süükoorma veeretan küll nohule- võtab ikka võhmale,kui hästi hingata ei saa grinning smiley

Vaatasin täna hommikul enda kõhtu peeglist. No pühade vägi, miks see nii jube peab olema? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 17. March 2016, kl 12.39

Ma olin eelmine nädal tõeline luuser. Ma ei saagi aru - terve veebruar läks aia taha ja nüüd pool märtsi kah. Õnneks väga juurde pole tulnud aga kahjuks alla läinud ka ei ole. Nüüd aga olen jälle trenni- ja korraliku söömise lainel ning peale esmaspäevast ehmatust (74.8 :O ), on täna kaalunäit juba päris ilus - kõigest 73.6kg. Nii, et homme tuleb kindlasti üks mõnus pirakas miinus.

Täna on täiesti super ilm - kõik välja liikuma! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. March 2016, kl 07.07

Ma vist loobun kaalumisest. Iga nädal kaal tõuseb. Ma olen juba nii stressis selel pärast. No vaht pole kas toitun tapipealt õigesti ja liigun või vedelen niisama, ikka tõuseb. Nüüd olen siis juba 65 kg. Mul on lausa süda paha oma kaalust.
Mõõtsin end ja hakkan mõõtudel kätt pulsil hoidma. Kuigi hommikul oli tunne,et loobun üldse kõigest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. March 2016, kl 07.39

Hommik, Anett mul täpselt sama tunne. Heameelega viskaks kaalu ära. Ma ise ka ei saa aru milles asi. Stressi pole, aga tuju lihtsalt täitsa null. Äkki ikka kevadväsimus, mis kisub tuju nulli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. March 2016, kl 07.48

Hommik!
Tulen ka plusside poole üle, aga ainult mõneks ajaks spinning smiley sticking its tongue out
Halada ei viitsi, sest see vaid süvendab stressi, mis omakorda suurendab kaalunumbrit. Kui täna on nii, siis raudselt homme on teisiti/paremini smiling smiley
Ootan ka seda, aega kui pinget vähem ja mõistuseni jõuaks arusaam, et peaksin hakkama täpsemalt toitumist jälgima. Senikaua kui see mõte minust stressi tekitab, siis ma seda ei tee. Las tuleb päike välja ja siis loksub ise kõik paika.

Ilusaid numbreid teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 18. March 2016, kl 08.05

Hommik! ma juba mitu päeva siruli olnud ja sööki pole jälginud, hea, et üldse midagigi sisse läheb. Panin omale järgmiseks nädalaks sama kaalu kirja, kuna oleme reisil ja kaaluda ei saa, eks sealt tegelikult pluss tuleb, aga no esmaspäevast tagasi ja 4 päeva siin kaalu korrigeerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 19. March 2016, kl 14.43

Sandra72!
Palun korrigeeri oma tabelit,ma kogemata jamasin sul midagi ära,vabandan selle eest.Lihtsalt arvutis mingi jant sees kohati ja hüppab kuhu tahab,nii et anna palun andeks,ei teinud sulle käkki meelega...
Kaal siis plussis ,nagu oligi oodata,õnneks mitte väga palju,sa Ursull,panid hästi ja lisasid mulle enesesse usku sõnadega,mis täna shitasti,see homme hästi,tänan.
Täna sai päris korralik kõnd üle pika aja tehtud,köhisin küll tee peal veel tihti,aga samas nautisin ka pere ühist ettevõtmist,Loodetavasti olen paari päeva pärast juba taas terve kui purikas,no siis hoidke alt!
õudne,olen arvuti ja endode jampsimise peale nii tige,et pane kasvõi riide ja mine uuesti välja tead,aga tegelt tänaseks ikka aitab,liiga palju pole ka hää pärast viirust,mis pole veel 100% üle läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. March 2016, kl 13.04

Ma pole terve nädal kaaluabisse oma virtuaalsete sõprade juurde jõudnud, sest tööl ja kodus igasuguseid probleeme... nii meeldivaid kui vähem meeldivaid...

Lugesin järgi teie postitusi ja mul oli täpselt sama seis nädala algul nagu Ursullgi kirjeldas, et kõik nagu kogunes sisse ja keha hoidis vedelikke kinni ja kui siis see vabanemine mingi hetk tuli oli kergendus missugune spinning smiley sticking its tongue out. Igatahes mina olen tänu Ursullile neid kuuseise täitsa uskuma/järgima hakanud, ma usun neisse.

Spordiga on nii, et ma vist olen sõltuvuses sellest, sest kui mul on trennivaba päev tunnen ma ennast kohe imelikult, laisana - ma ei oska kirjeldadagi... samas tean, et trennivabasid päevi peab olema. Ja ma saan rahu ainult siis kui teen kasvõi planku 2 minutit smiling smiley.

No ja ma võtan julguse kokku ja tunnistan, et mulle annab praegu motti üks meessoost isik kellega on tore suhelda...olen abielus ja meie vahel ei saa kindlasti midagi toimuda, aga sellegipooolest on tore väikseid liblikaid kõhus tunda spinning smiley sticking its tongue out

Ilusat kevadetsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 20. March 2016, kl 17.45

Ahoi!

Otsustasin ka taas teiega liituda, sai logeletud ja pekki kasvatatud küll. Vaatasin, et tabel täis, ei taha ise midagi surkima hakata, äkki keegi teeb reakese juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. March 2016, kl 22.03

Teretulemast redismari! Tudnub, et rida on tekkinud ja said ilusti oma andmed sisse smiling smiley Iga reedel kaalume ja kui 3 nädalat kaalu pole sisestanud, ehk on punane, siis 4 nädalal on deliiit smiling smiley Nii, et reeglid lihtsad ja ei midagi uut vist.

Sally, ole hea lisa oma pikkus ka, muidu näitavad valemid sul seal kalosse! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. March 2016, kl 22.09

BIRIKA, kohe on täiskuu ja siis oi-oi kui lihtsalt peaks hakkama kaal jälle langema, sest siis kuu hakkab kahanema spinning smiley sticking its tongue out
Aga liblikad kõhus töötavad alati. Ma olen lausa teadlikult endale üritanud neid tekitada, siis oleks justkui mingi ora kusagil, mis sunniks pingutama. Nii, et silmarõõmud on toredad ja süütu flirt ei tohiks kellelegi paha teha.
Täna avastasin peeglisse vaadates, et mul hakkab vaikselt keskkoht tekkima. Ma oma kehalt muidu selline sirge küljega või kuidas nüüd öeldakse et õuna figuur. Alati teen nalja kui kuhugi lähen, et unustasin keskkoha koju. Aga täna täiesti silmaga näha õrn keskkoha jooneke külgedel....ajeee, rohkem ju pole naisele õnneks vaja kui naiselik joon välja lööb. Võimalik, et reedene trenn kus pidime topispalli peal end kõhuli olles ümberpöörama selili ja tagasi ja nii korduvalt mõjus hästi. Igal juhul küljed ja ribid siiani haiged. Eile kui käisin 3h jooksu tegemas, siis oli tunne nagu kõhulihaste peal jookseks, nii valus kõik oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: liivakk
Kuupäev: 22. March 2016, kl 08.54

Mina pole ka siiani sõna võtnud, kuigi olen tabelis juba jaanuari algusest. Hetkel siis 59kg ja 159cm pikk, eesmärk 54-55kg. Minu ainuke trenn on vankrit lükates nii palju kui töö ja kool võimaldavad, olen ka endomondos meie võistlusel täiesti olemas. Kas keegi teist igakuiselt mõõte ka ülesse märgib? Äkki võiks seda kuskile koos ka kirjutada? Kuulsin ühest huvitavast lehest: dietbet.com- kes on väga võistlushimuline, kiigake!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 23. March 2016, kl 07.37

Hommik, mina võtsin endal nüüd eesmärgiks igapäev vähemalt 5 km jala liikuda. Võtsin ka uuesti sammulugeja kasutusele ja vaatan, et ikka 10 000 sammu täis saaks iga päev ja ei mingit patustamist söögiga. eile laps sõi autos maisipalle iirises, issand kui hea lõhn oli autos ja poiss kaks korda pakkus, aga jäin endale kindlaks ja ei söönud. grinning smiley See nädal veel mitu sünnipäeva tulemas, mis panevad iseloomu proovile.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. March 2016, kl 09.06

liivakk, see dietbet.com tundub tõesti väga lahe asi olevat. Peab sellesse veidi süübima. Sain aru, et tegemist on mingi mängulise võistlusega, et maksad, et sellest osaleda ja kui võtad kõige enam alla võidad raha? winking smiley Ohooo sõltuvust tekitav! Nii, et kui kellelgil veel motiga probleeme, siis sealt leiab selle kohe üles spinning smiley sticking its tongue out
Aga mina kirjutan kord kvartalis oma mõõte üles ja teen ka fotod, omas kitsas ringkonnas. Ehk see aitab veidi motiveerida, et 3 kuu pärast oleks mida pildistada smiling bouncing smiley
Kui ehk see reede veel saab normaalse kaalu kirja siis muretsema paneb järgmine nädal. See nädal need pühad, lisaks meie peres 2 sünnipäeva. Raske on sundida end mitte liialdama. Pakin vist tossud kaasa, et kui tundub, et ei jõua kava täitmiseks koju, siis lidud võõrsil oma kilomeetrid ära. Kava tuleb ju täita winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 23. March 2016, kl 18.06

Tere!
Ma ei hakka hõiskama, aga mul hakkas kõht valultama ja siis määrima, seega mul algavad esimesed päevad spiraaliga JÄRELIKULT hoidis mu keha vett kinni ja slp mu kaal tõusiski lakke sajaga! Aga olen ka tubli ja jälgin, et iga päev tuleks 10 000 sammu täis. Jalutamas viitsin käia, aga jooksmiseks on nagu külm meil siin sad smiley AGa ma yeam, et see lihtsalt vabandus. Söömisega on ENAM-VÄHEM ok. Mul ka reedel mehe sugulaste juurde sünnat tähistama ja laup. minu sugulaste sünnat tähistama. Katsun end vaos hoida. Mida ma täjele olen üannud on see, et ma ei näksi enam süüa tehes. Vanasti suskasin igasuguseid asju suhu...
Loodan, et reedeks kõigil soovitud miinused !

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 23. March 2016, kl 19.56

Mul reisil kõik sajaga pekki läinud, kõike naudin ja millelegi ei ei suuda öelda smiling smiley eks siis jälle esmaspäeval uue hooga

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 25. March 2016, kl 08.39

Minul nädalaga -2 kg - oli see nüüd kuuseisu, liblikate või korraliku toitumise ja liikumise pärast, aga tõsi see on spinning smiley sticking its tongue out.

Ma nüüd kööki kooki tegema ja trenni pean täna ka kindlasti jõudma smiling smiley

Häid lihavõtteid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 25. March 2016, kl 09.21

UHH!
Teate mis?
69,9! Ma nägin number kuue ära! jess!
spinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley

Palju hüümärke ja smile aga no ei suuda kuidagi oma rõõmu piirata.

Ursull, tee tabelisse üks rida juurde. Ma olen koguaeg hoogu võtnud, et panen end sinna ka kirja aga siiani pole jõudnud.

Brika - no see ju absoluutselt suurepärane tulemus smiling smiley Enda kogemusest võin öelda, et need liblikad viivad ka üksjagu gramme minema, kui ringi lendavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. March 2016, kl 09.22

Hommik, mul tuli ka eelmine nädal mott tagasi ja kohe ka tulemust näha -2,2kg.hot smiley Eile sai ka poja sünnat peetud, proovisin ka killukese kooki. Isegi rohkem ei tahtnud. Liikuma ka rohkem jälle hakanud, kohe tunda, et vahepeal oli auk, jalad annavad suisa tunda, kuigi peaks olema ju harjunud, arvestades, et ma liigun palju, ju siis see 2,5 kuud lebotamist ikka mõjus. eye rolling smiley
Ilusaid pühi teile hirvekesed ja veel ilusamaid kaalunumbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. March 2016, kl 10.00

Ossa raks, mis ilusad miinused siin on! Väga tublid ANXU ja BIRIKA! the finger smiley
TigeTibu, raske oli sulle rida juurde teha, sest isegi tahaks juba 6 kaalu ees näha grinning smiley Esialgu pean leppima veel 8ga. Aga nüüd rida juures ja võta ritta!

Mul ka väike miinus. Lootsin ikka, et saan kilo maha, sest eile veel oli selleks lootust, aga ikka ei läinud nii nagu tahtsin. -700g kah tubli.
Viimased päevad on hüppeliigesed endast märku hakanud andma - ülekoormus vist. Täna vist ei julge joosta, pigem kõnnin. Homme puhkepäev siis saab puhata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. March 2016, kl 10.47

Tere!
Jessss, mul miinus! Olen nii rõõmus selle üle!
Hakkab see motivatsioon tAGASI tulema smiling smiley ISegi magusaisu on vähenenud!
Kõigil nii kenad miinused, kevad mõjub hästi ma vaatan tongue sticking out smiley

Ilusaid pühi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 25. March 2016, kl 14.42

Ursull Tänud.
Ma ei tea, kas ma nüüd soperdasin midagi ära või ... igale poole ta mul seda kaalu +/- ei kuvanud ja kokkuvõtvalt ka ei näita kaotatud kaaluks õigest miinusega numbrit ..

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. March 2016, kl 15.07

Kõik on hästi!
Mul oligi vaja valemid ära korrigeerida. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 26. March 2016, kl 11.26

Mul pluss angry smiley
Kui nii edasi läheb, astun jälle 7-ste ridadesse. Oeh, nii kui imetamise maha jätsin, hakkas robinal kilosid lisanduma sad smiley Ja ma isegi ei söö enam magusat ega midagi. Igavene jama selle kaaluga.
Ja teie, kes Endomondot kasutate, on teil kasutamisega mingeid jamasid ka? Mul juba pikemat aega asi ei tööta korralikult. Nt leiab küll mu asukoha, aga kuigi olen juba 5 km edasi liikunud, näitab endiselt, et seisan samas kohas. Või siis GPS tuvastab mu alles siis, kui juba koju tagasi jõudma hakkan. Olen mitu korda äpi ära kustutanud ja uue alla laadinud, aga ikka sama jama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 26. March 2016, kl 17.04

Redismari Kas telefonile oled restarti oled ka teinud? Mul Endomondo ka vahepeal palju jamas. siis tegin peaaegu iga kord enne restarti- Nüüd töötab veatult.


Selle suurepärase kaalunumbri peale läksin lolliks- kaks päeva AINULT meeletus koguses söönud angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. March 2016, kl 18.47

TigeTibu - minu soovunelm on ka 69.9 ära näha ja kui sa meeletus koguses söömist jätkad siis me varsti ühes kaalus, sama pikkus meil ka... nii, et sa oled mul väike võistluskaaslane smiling smiley. Ursull on õun, ma pirn, mis kehakuju tüüp sina oled?

Ma käisin täna sõrkimas, natuke üle tunni aja ja loen ja imestan, et Ursull on sel nädalal ühel päeval 3 tundi jooksu teinud - väga pro, kuidas sa küll jõuad?

Eile oli meil väike pidulaud ja ma suutsin korralik olla, olen selle üle uhke spinning smiley sticking its tongue out.

Homme teen trennivaba päeva - lähen ainult joogasse smiling smiley.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 27. March 2016, kl 09.41

Kahe päevaga end 0,7kg raskemaks söönud. angry smileyeye popping smiley

Birika - Ehee. Jah, annad MOTTi, et ma ikka reel püsiksin? Selle kehatüübi osas. Pole ma ei õun ega pirn. Pigem kahe asja segu- ma mõtlen siis praegust keha. Kõht on mõnus ümar, reied-tagumik ka ikka sellised, et kohe ON millest kinni haarata grinning smiley

Eile käisin jalutamas. Meeleolu kõikus ja polnud isu isegi õrnalt tempokalt kõndida, seega kaloreid kah ei kulnud. Õnneks vähemalt laps magas smiling smiley

Täna tuleb lebo päev, ei kavatsegi miskit teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. March 2016, kl 18.31

Hei!
Mul oli tiheda programmiga nädalavahetus. 2 sünnipäeva tuli läbi käia ja suuta seal juures piiri pidada. Suurim mure oli see, et kas ikka täna jõuan oma trennikava teha või mitte. Sõitsin teisest Eesti otsast koju. Õnneks sai vara liikuma hakatud ja jõudsin käia ligi 2h jooksuringil kui ka veel ujumas. Ilm oli täna nii supper! thumbs up
Sel nädalal tuli treeninguid tiba üle 9h kokku. Võib rahul olla.
Nüüd oleks vaja nädalavahetuse söömine kaalu pealt kuidagi maha saada spinning smiley sticking its tongue out

Järgmine nädal 3 treeningut vaid ja siis Berliini poolmaraton the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 29. March 2016, kl 07.01

Hoolimata pisut nirusest emotsionaalsest enesetundest, näitab kaal siiski pisut langust. Hakkan uuesti lähehenema imelisele (ja pisut kättesaamatut mängivale) kuuele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. March 2016, kl 15.23

Mina ka kenasti rajal, kaal nii kolinal ei kuku kui eelmine nädal, aga enesetunne on hea ja rämpsu ei söö ja tahan liikuda - kevad smiling smiley
Ursull - kui pikk see Berliini poolmaratoni distants on?

Olge rõõmsad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 12 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.