Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 13 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. March 2016, kl 21.25

Poolmaraton on alati jooksus 21,1km smiling smiley

Eilsest trennist jälle õlavalu ja kergelt jalad annavad tunda. Täna oli puhkus. Jalavalu kadunud, aga õlg ikka valutab. Homme lasen reikit endale teha ja guaša massaaži, et energiapuntkid kõik lahti saaks.

Mul reede õhtul veel mingi aasta suurim üritus-pralle....ise pean kell 4 öösel olema juba lennujaamas. Ai kurjaaaa!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 30. March 2016, kl 09.07

Kiire elustiil ja palju jõuad Ursull. Mul oli sünna ja tegin kolm pidu ja toitumine läks käest ära, aga nüüd üritan jälle reele hüpata. Kuigi pühapäeval ka lennujaama ja siis on mitu päeva jälle challenge söömise-trenni osas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. March 2016, kl 09.35

Hello!
MA ei julge mõeldagi , mis homme kaalul mind ootab. Olen olnud korralik ja liikunud palju. Kas aga sellest piisab ? Toitumine on ka täitsa korras sad smiley

Kuidas teil lood ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 31. March 2016, kl 17.08

Mul eelmine nädalalõpp läks käest, aga esmaspäevast alates olen korralik olnud, loodan ikka väikest miinust näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. March 2016, kl 18.40

Hädaldan ka siis kaasa. Nädalavahetusel läks käest ära söömisega...kohe inetusti sõin magusat.
Igal juhul see nädal no ei taha see kaal alla tagasi minna, läbi higi ja pisara gramm haaval. Paras kerepeale mulle anda!
Samas terve nädal olen saanud olla ilma lapseta. Jätsin lapse maale õele hoidu. Nii mõnus vaid enda asjadega tegeleda ja 100% vaid treeningule pühendada, ilma et süümekaid tunneks, et äkki keegi ootab kodus näljas ja paljas.
Igal juhul oli täna viimane treening sel kuul, sel nädalal, enne võistluspäeva....2 vaba päeva vahele ja siis ronin Berliini müüri vallutama spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 31. March 2016, kl 19.30

Mul on nädal aega juba söömisega jamasti. Justkui sain juba natuke rööbastele aga põrutasin kohe maha jälle. Usun, et homme on kaalul kurb tõehetk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 31. March 2016, kl 20.24

oeh, ma polegi tsüklist välja saanud....õudne, kommid-kommid-ja muud jama ka.....ei taha kaaluda homme, tahaks teki alla peitu hoopis sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 01. April 2016, kl 06.39

Hommik, ma eile lootsin, et tuleks null või vähemalt väike miinus. Jess -900g. olen rahul.hot smiley Ikka kasu, et taas rohkem liikuma hakanud, see logelemine, mis aasta algul oli, mõjus ikka laastavalt. Mõnus, et saab jälle rattaga tööl käia.
Ilusaid miinuseid kõigile ja Ursull kerget jalga sulle. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 01. April 2016, kl 07.10

Mul on kõik ikka väga halvasti jälle. Sain küll tsüklist välja, aga muutsin trenni ja nüüd käin vähem, sest neid tehakse lihtsalt vähem ja kohe annab tunda. Pean hakkama jälle koormust suurendama. Tubli, ANXU ja loodan, et teistel läheb ka paremini kui mul.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. April 2016, kl 07.16

Mul +200 gr , paigalseis, aga ei põe, sest tean, et olen korralik olnud ja trenni teinud.
Edu Ursullile Berliini müüri vallutamisel smiling smiley - tubli ja lahe oled smiling smiley

Meie teised ka kõik nädalavahetusel liikuma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. April 2016, kl 07.16

Hommik!
Minu eelmise nädalavahetuse pidustused maksid valusalt kätte. Nädalavahetusega suutsin 1,5kg juurde saada ja nädalaga vaid kilo alla tagasi. Novot, nüüd pean leppima selle +500g! Ise olen loll. Aga eks ma selle maha higistan.
Igaljuhul nüüd tuleks midagi ette võtta ka toitumise osas ja seda korrigeerida. Ainuüksi trennitamisega kaal nii lihtsalt enam alla ei taha minna.
Ilusaid miinuseid teile kõigile ja tänud, kes mulle pühapäeval kaasa elavad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 01. April 2016, kl 07.33

Mul algas tänane hommik õite varakult, kella 3st öösel grinning smiley
siis kaalule ei jõudnud. Vahepeal sai söödud üks praemuna ja suur tass kohvi, nüüd sai mõni aeg tagasi kaalul ka käidud. No püha püss! -100g! sa mu meie, keegi ikka tahab mu MOTTi laes hoida ja andis siiski miinuse. Nädal aega söömine metsas olnud ja ma tõesti ei lootnud, et miinus tuleb. Pisike, aga siiski olemas spinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley

Tegin mõõtmist ka. Esialgsed andmes 01.01.16 ja tänased võrdluses on ikka miinust ka näha. Aga sain ka plussi - nabale on kogunenud söödud šokolaadid.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 01. April 2016, kl 07.50

Ursull - kuule mul näitab vale kaalukadu kokku. rida AD ei kajastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. April 2016, kl 08.04

Einoh hea aprillinali küll Tibu!
Muidugi ei kajastu, kui see AD rida tühjaks kustutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. April 2016, kl 08.26

Hellou!
Noo, pisike pluss juures, AGA ma panen teile oma mõõdud kirja...
18.03 kõht: 89cm, reis: 50 cm ja rinna alt: 89 cm
01.04 kõht: 87cm, reis: 50 cm ja rinna alt: 87 cm
Olen tulemusega rahul, peeglist vaadates näha kohe, et kõht ei punnita enam üle äära smiling smiley
Toitumisest ka: ma pole väga rangelt kõike jälginud vaid tasa ja targu ja tänu sellele , et ei keela meeletult ei teki mul selliseid hulle isusid. Võtan suht rahulikult, hetkel on rohelised salatid väga IN ja olen katsetanud palju erinevaid versioone smiling smiley
Liigun ka tunde järgi , et kui ikka ei viitsi siis ei lähe ka, muidu tuleb järgmine kord trots sisse ja siis tekib see vastikuse tunne.
Ursulale soovin edu tähtsal üritusel! Teistele ilusaid miinuseid !

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 01. April 2016, kl 11.02

Ursull- einoh. Siis küll hea nali grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 01. April 2016, kl 16.08

Hei, hei hirved, kas teete aprillinalja või, numbrid liiguvad täna kuidagi vales suunas. angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 01. April 2016, kl 22.52

Ahh, mul ei olnud lootustki täna mingit miinust näha - pole Kaaluabis juba nädala jagu vist käinud ja toitude kirja panemine on samuti täiesti unarusse jäänud. Õnneks pole kaalu väga palju juurde kogunenud, ju see kärutamine ikka aitab. Proovisin motivatsiooniks mõningaid vanemaid riideid selga - kleit, mille tegin endale 2014 ja mis tollal oli puusast ikka väga ümber, on nüüdseks puusast lai. Kaalunumber on samas suurem kui siis - ehk et ma olen keha peal oma pekihunnikud mujale asetanud grinning smiley

Tegelikult on naljakas see, et kuna ühed lemmikud teksad lähevad kenasti jalga, siis pole motivatsiooni edasi rühkida. Ühed veelgi kitsamad teksad on ootamas, aga kuna nendesse pole ma juba aastaid mahtunud, siis tundub selline kättesaamatu unistus olevat. Ehk kuidas nüüd jälle peas see klõks ära käiks, mille abil ma jaanuaris mitu kilo kaotasin? Veebruar ja märts on olnud täielikud paigalseisu kuud. Paigalseisus pole otseselt midagi halba aga no eesmärk oleks ikka ülekaalulisest lahti saada ja kmi normaalseks. Laiskus, laiskus lase lahti! grinning smiley Heaolu tunde jaoks söömine ja stressisöömine on vaja koheselt lõpetada. Õnneks on päikest aina rohkem ja ehk tuleb energiat ja head tuju ka juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: liivakk
Kuupäev: 03. April 2016, kl 21.03

Nv sai käidud Spa-s ja tähistatud reedest ilusat kaalunumbrit. Arvasin, et hea oleks kogu nv lihtsalt õgida...vaatasin praegu tabelist et % poole pealt olen kenasti langetanud kaalu- üle 8%. Seega ikka edasi tuleb minna!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. April 2016, kl 16.16

Tere!
Mina Berliinist tagasi. Õnnelik ja täis motivatsiooni.
Oi kuidas nüüd hakkaks "tulistama" igas suunas. Tegin mitu isikliku rekordit seal. Nagu tunniga läbitud pikim vahemaa, 10km uus reks ja muidugi ka poolmaratoni uus reks. Viimast parandasin tervelt 6 minutiga!!! smiling smiley
Vaatan siin maratoni pilte ka, kõik nagu hästi, aga kehakaalu võiks vähem olla. Nüüd läheb selles osas minu poolt ka karmiks winking smiley
Kuna plaanis on veel sel aastal 3 poolikut joosta, siis võiks ju vähemalt 10kg alla ka tõmmata aasta jooksul. Noh tegelt võiks isegi rohkem, aga üritan jääda realistlikuks.
Varsti lähen taastusringile. Seekord siis rattaga spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 05. April 2016, kl 19.08

Ursull - tubli oled ! spinning smiley sticking its tongue outthumbs upsmiling bouncing smileysmileys with beerthe finger smiley

Mitu päeva pole enam sööki kirja pannud. Kaal kõigub samamoodi nagu siis, kui üles kirjutasin söögi. Mitte kirjutamise ja üles märkimise vähe aga see, et šokolaadi läheb ikka liiga suures koguses. Täna jälle 200g nagu niuhti söödud ja tunnen, et väga tahaks veel. Reedel sõin 3*100g .. Ja laupäevast-pühapäevast ei hakka üldse raakimagi .. angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 06. April 2016, kl 20.23

Tige Tibu, kuidas sa suudad nii palju šoksi süüa, süda pahaks ei lähe? Ma sõin täna hommikul lapse sunna puhul ühe miniekleeri ja see oli nii magus minu jaoks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 06. April 2016, kl 21.43

Anxu79 See on veel vähe .. eye rolling smiley

Ekleerid ei maitse mulle ka, minu meelest need imalad grinning smiley Piimašokolaad aga mõnusalt hea.

Ps, ma nägin täna hommikul oma madalaima kaalu ära. Nüüd on ju huvi laes, et mis seis reedeks on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. April 2016, kl 05.44

Piimašokolaad on ikka küll väga rõlge. Ma võin 1 pisikese ampsu võtta suurtes meeltesegaduses ja juba süda paha. Ei ole ka väga magusa armastaja. Veidi võib asi magus olla. Seepärast ma ei suuda neid poe jogurteid ja kohupiimasid ka süüa, sest need on nii rõvedalt magusad. Vahukoor on ka eriti rõve. Ikka lemmikuks on Eesti jäätis või need teised lahjemad jäätised, kus ei jää suhkrutükk kohe suhu kinni. Karumsi kohuke on nendest väga magusatest ainuke, mida võin süüa.
Ma ikka rohkem selline chilli ja soolase austaja winking smiley

Homme tahaks isegi miinust kaalul näha.
Täna hakkab noorkuu, seega peaks siis kuu kasvama hakkama ja edaspidi peaks olema raskem kaalu alla saada. Aga no see ei kehti ju meile, kel kevad südames ja indu täis winking smiley
Ärge unustage siis soovid teele panna the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. April 2016, kl 06.07

Ma juba arvasin, et hakkab täiskuu lähenema, ma eile ärkasin kell kolm öösel, täna läks uni ära kell neli ja nüüd siis tööle. Täna lähen jõusaali esimesse trenni, võitsin feissis. the finger smileyspinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 08. April 2016, kl 07.05

No ma ei tea, mis toimub. Alguses see kaal mul küll kadus jumala ilusti, aga nüüd see ainult tõuseb või seisab paigal. Aru ma ei saa, mis tal viga on.. Viimase 1,5 kuuga olen hakanud ennast ikka kõvasti rohkem liigutama, aga sellest pole vist ikka abi.. Peab oma menüü üle vaatama, aga ega sealt mul midagi maha küll võtta ei ole.. Magusat ma ei söö, suhkrut ja nisu ka mitte ... Peaks vist kuskil toitumiskava muretsema..

jama värk kohe selle kaaluga.. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 08. April 2016, kl 07.23

Nonii, saingi oma nätaka ära. +miljonsadatriljon üleliigset grammi.
kolmapäeva ja eile õhtuse söömissööstu peale muud tulla ei saagi. Hea, et nädala sees lootust andis, järelikult ei ole veel kõik kadunud.

girlygirl kas lihasmassi arvelt ei või kaalutõus olla? Kindlasti tulebki mingi hetk uuesti toitumine üle vaadata. Kui palju trenni teed, võib olla sööd hoopis liiga väikse kalorite hulga ja keha stressis? Need kaks põhjust oleksid lihtsad variandid, miks kaal seisab.


Jäin siin mõtlema, et viimased nädal aega on öine magamine olnud jama, täna öösel kohe väga puudulik. Ju see ikka ka tugevalt mu magusa söömist mõjutab ja seeläbi ka kaalunumbri kõikumist.

Kas keegi nüüd tuleb heade uudistega ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 08. April 2016, kl 08.09

TigeTibu no trenni ma teen nii palju, et käin kõndimas mitu korda nädalas (u 2 h ning 13 km Endos tahaskin ikka esi kolmikus olla smiling bouncing smiley ) pluss siis veel ka need mõningased pilatesed ja jõutreeningud, aga neid on vähem. Aga söön enamasti 1860kcal ning kulutan umbes 3100kcal päevas. Arvatavasti siia see koer maetud ongi..

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. April 2016, kl 08.51

Tere!
Mina jooksin kiiresti hommikul tööle ja kaalule ei jõudnudki. Proovin homme hommikul seda viga parandada.
girlygirl, ma arvan sama mida TigeTibu, et sul võib see lihasmassi arvelt tõusta ja teisest küljest toitud vist liiga vähe.
Mul näiteks kaal ütleb, et trennivabadel päevadel peaksin sööma umbes 1600 kcal ja trennipäevadel 2300kcal. Aga ma tõesti ei tea palju ma söön päevas, sest ei viitsi kuidagi kaaluda ja jälgida seda asja. Tunde järgi siin toitun. Öeldakse, et selleks et kaalust alla saada peaks 500kcal päevas vähem tarbima. Ma nüüd ei tea kui õige see on, kui ma trennivabast päevast veel 500kcal vähem sööks. Keha saaks raudselt šoki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 08. April 2016, kl 09.06

Girlygirl eye popping smiley kulutad niiii palju ja sööd selle juures ju absurdselt vähe. Ma arvan, et kergitada seda koera saba ja vaata toitumine üle. Küll siis jälle tulemused tulevad.


Minu ainuke liikumine on vankriga ringi jalutamine. Osaliselt teen seda ka olude sunnil, laps ei maga seisvas vankris ja toas niisama päeval magama jääda ei oska. Ja mina ei tea, kuidas seda talle õpetada sad smiley isegi suure väsimusega ei "kustu" ära. :/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati TigeTibu 08.04.2016 09.06.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 13 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.