Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 14 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 08. April 2016, kl 10.04

Tere, mul ka viimane nädal magamisega jama, yks päev ärkasin kell kolm, järgmine neli ja täna oli hästi pindmine uni nagu oleks koguaeg yleval. Mina sain ikka oma miinuse kätte. smiling bouncing smiley Eile käisin jõusaalis, täna lihased veidi haiged, nii mõnus, et ilmad soojad, kohe kutsub välja liikuma. Mul mees juba ytleb, et ma liikumissõltlane. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. April 2016, kl 14.04

Tere
Mul siis -100grammi... Mnjaa, pettumus missugune sad smiley Olen kenasti liikunud ja trenni teinud. Toitumine ka OK... `
Ei tea mis värk on ????
Teistele ikka kergemaid kaale järgmisel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. April 2016, kl 07.26

Hommik!

Sain ka siis lõpuks oma kaalu kirja. Olen isegi üllatunud, et nii palju alla on tulnud. Pärast pikka jooksu või laagreid on isu nii suur, et raudselt sööd süsivesikutest kulutatud kalori tasa ja oht isegi ülesüüa. Arvasin, et hea kui mul pool kilogi alla tuleb.
Loodan, et teised kes pole kaalu kirja saanud, saavad seda tehtud ja ikka ilusate miinsutega. Ilmad ju ilusad ja väljas mõnus liikuda.
Mina olen nüüd oma uue rattaga paar tiiru ära teinud. Kolmapäevast hakkab mul nüüd rattatreeningud, ühissõitmised. Üks üldfüüsiline trenn kolis ka osaliselt õue. Eile siis käisin seal, sai joostud igas suunas, trepijooksu 3 korrusele tehtud ja õues maas kätekõverdusi ning kükke sinna 100 kanti või rohkemgi tehtud. Väga mõnuš spinning smiley sticking its tongue out
Täna plaan teha veel pikk jooksuterenn ja akendepesu trenn ning homme ehk ujuma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 09. April 2016, kl 08.10

tere, alustasite küll juba tükk aega tagasi, kuid oleks väga suur soov teiega ühineda. Üksi toidu jälgimine ei õnnestu kuidagi üldse, motivatsioon puudub. Olen 163cm pikk ja hommikuse seisuga kaalun 101.4kg. Olen 3 lapse ema, väikseim saab 15.-ndal aastaseks. Minu suur kaalutõus on tulnud iga lapsega: 20+kg juurde ja sellest lahti saada ülikeeruline. Tervitades Krista.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. April 2016, kl 09.57

Teretulemast KristaP ja ka ehakene!
Meie grupis pole oluline millal alustad või millal lõpetad. Täpselt nii palju ise oled siin, kui palju sul vaja on olla ja tunned, et vajad kambavaimu kaalu langetamisel.
Eriti hea, kui oled ise ka aktiivne suhtleja, siis see aitab hoida meie ühist positiivset energiat ja motivatsiooni. Keelatud ei ole teiste kiitmine spinning smiley sticking its tongue out
Lisasin teid tabelisse, vaadake oma numbrid üle kas kõik on nii nagu peab. ehakene, palun lisa oma eesmärk ka, palju alla tahad võtta.
Oranže lahtreid palun mitte muutuda, need valemitega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 09. April 2016, kl 20.46

Tere, tänud vastu võtmast. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 10. April 2016, kl 08.10

Mul on mingi söömistõbi tulnud. Õudne haigus :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 10. April 2016, kl 08.23

hea on kohe lugeda teie kõigi postitusi, te olete ikka nii tublid. Panin kohe arvuti tööle ja hakkasin teie postitusi lugema, kohvi joomise ajaks ja kohe palju lihtsam süüa oma päevamenüü järgi, mitte minna ülejäänud perega pannkooke sööma winking smiley jätkake samas vaimus ja olge ikka sama tublid ja tegusad. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. April 2016, kl 08.49

TigeTibu, mis see söömishaigus on? grinning smiley Nagu õgarlus või vastupidi?

KristaP, head lugemist. Kõik lahedad kommentaarid ja ettepanekud on teretulnud.

Ma sõin just suure kausi hirssiputru (minu lemmik spinning smiley sticking its tongue out ) koos värskete vaarikate ja astelpajumarjadega. Jube nämma. Tass kohvi ka kõrvale. Nüüd mõtlen, et kuidas päeva korraldada. Tavaliselt pühapäeva hommikupoole jahmerdan pesudega, aga kuna mul juba üle nädala pesumasin katki ja uue alles eile ostsime, st. pole veel koju toodud, siis aega üle....ehk peaks mõned aknapesud tegema, seni kuni päikest väljas ei ole. Hiljem õmbleja juurde kleiti VÄIKSEMAKS laskma teha ning siis lubasin plikaga, et lähme ujuma. Millalgi peaks 3kg hakkliha kotlettideks ära tegema, siis paar päeva mureta söögi tegemisega :p ainult silo hakin kõrvale ja kõik.
Ühesõnaga täna sportimise osas selline rahulik, pigem lihaste venitus. Eile tegin sõbrannaga tempojooksu sörgiga vaheldumisi ning reedene trepijooks ning kõhulihased annavad praegugi tunda.
Ilusat päeva kõigile ja loodetavasti tuleb ikka päike ka välja (no siis tekib kihk raudselt rattaga välja minna spinning smiley sticking its tongue out ).

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. April 2016, kl 21.27

Südav kummardus Ursullile, et Berliini poolmaratonis osalesid - no ikka väga tubli töö kui iseenda rekordeid suutsid parandada.

TigeTibu - jäta see sokolaadide söömine - piimasokolaad see ju nii magus, mul tuleb kananahk peale kui mõtlen, et peaks seda sööma. Mul aitas magusast kergemalt loobuda üks artikkel, kus kirjutati mida kõik kehaorganid peavad üle elama/tegema, et sellest suhkrukogusest lahti saada mis magusaga sisse sööme. No ja kui nüüd vahel võtangi mõne magusa pala siis juba mõtlen, et aitab küll-pole vaja keha piinata.

Ma käisin täna sörkimas/jooksmas - üritasin natuke tempot tõsta, sest osalen emadepäeva Tartu maratoni jooksul ja tahaks eelmise aasta aega parandada. Ma muidugi pole niiii tubli kui Ursull ja jooksen ainult 10 km.

Aga ma käisin täna joogas, olen seal ainult mõned korrad käinud ja lõpulõdvestusel suutsin ennast kuidagi erilisse seisundisse viia - see oli päris hea tunne, no kui ma nüüd edaspidi imelikku juttu hakkan ajama siis teadke, et jooga mõjub...

Välja on niii mõnus juba, krookused õitsevad, linnud laulavad. Tundsin täna tõeliselt rõõmu sellest, et kui lõpetasin oma jookutrenni sain minna koduaeda ja rüübata kase juurest purgist kasemahla... (juba vist mõjubki) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 11. April 2016, kl 08.07

Mul tuli täitsa ilus miinus eelmine nädal kuigi ma pole söömisi ikka kirja pannud. Aga liikunud olen päris palju, söömist olen mõttes jälginud ja kuigi ma ei ole just häid valikuid teinud, siis vähemalt üle söönud ei ole. Ma lihtsalt olen asendanud nii mõnegi soolase toidu hoopis magusaga, sest magusaisu on endiselt suur.

Eile nägin veel ilusamat numbrit, mis annab lootust, et ehk aprilli lõpuks olen 70 kg-le tunduvalt lähemal. smiling smiley

Minge õue jalutama! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. April 2016, kl 08.50

BIRIKA, oluline ei ole see kui palju jooksed ja kas jooksed, vaid see, et tahad liikuda. Ma heameelega jooksekski neid 10km otsi, need sellised nauditavad ja täpselt paraja pikkusega, kui veel jaksad endast maksimumi anda. Poolmaratonid on minu jaoks alati eneseületused....aga see on lihtsalt nii hea tunne, kui selle olen ära teinud. Seni pikim distants on olnud 30km. Mõtlengi, et kas kunagi üldse tuleb isu täismaratoni joosta. Aga ennem ma seda ette ei võta, kui suudan poolikut alla 2h joosta. Seega sinna on hetkel pikk maa veel minna smiling smiley

Mina nädalavahetusel tegin endast jälle pildi ja võtsin mõõdulindiga mõõdud. Nüüd kus pildid kõrvuti on, saab ilusti aru, et ikka ilusti on kaal vähenenud. Suurimad sentimeetrid 3 kuuga on kõht ja kints. Viimase puhul imestasin täiega, et kus sealt veel minna on....aga nääd ikka oli eye rolling smiley Ju siis see kuuaega aktiivne poolmaratoniks ettevalmistumine tegi oma töö spinning smiley sticking its tongue out
Vee ja lihase % olid tublisti tõusnud ja isegi rave % oli 0,1% võrra tõusnud, mis oli kummaline -5kg languse juures. Siit võib järelduse teha, et keha on hoiab vett kinni, sest vett oli tõesti väga palju juurde tulnud. Huvitav, mis aitab liigse vee vabanemiseks?

Eile pidi mul puhkepäev tegelt olema, aga ilm oli nii supper, et ma ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tegin rattaga väikse ringi nii 17,5km. Pärast seda veel plikaga ujuma ja sauna mõnulema. Kuidagi nii mõnna tunne on, kui tunned, et lihas muutkui pringineb ja ei ole selline lödipüks nagu OjaPets räägib.

Õhtul üldfüüsilisse ja homme puhkan smiling smiley

Ilusat töönädala algust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 11. April 2016, kl 09.47

Söömishaigus - meeletu õgimise orgia. Kõike korraga ja hästi palju. hot smiley

Kui reedel oli kaal plussis, siis tänaseks taaskord number 6 ees. Oh, kui hea on seda näha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 13. April 2016, kl 13.31

Ma tahaksin ikka täiega joriseda.. ainukesed liikumised, mis mu kaalul on toimunud on need pluss grammid. Midagi maha nüüd küll minna ei taha... angry smiley NO ma ei tea, mida teha.. Toitumise vaatasin üle ja kaloreid tarbin nüüd juba ligi 2000 ja vahel isegi rohkem. Samas mulle ikka tundub, et äkki ma ei saa vajalikke toitaineid kätte? Ahh ma ei tea ka!

Loodan, et reedel ei pea ma jälle märkima suuremat kaalu. Tahaks ikka juuliks mingit ilusat numbrit kaalul näha.. Ohh see 70 kg tundub nii kauge tulevik olema.. 60 kg ma ei isegi mitte ei unista enam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. April 2016, kl 13.52

girlygilr veendu, et kõik valged asjad oleks menüüst kadunud. Söö pärast igat toidukorda 1 puuvili, see aitab tugevamat toitu paremini seedida ja valmistab keha ette järgmiseks toidukorraks. Ühtlasti puuvilja söömine peaks aitama rahuldada magusa vajadust ka, vähemalt mul aitab.
Vaatan, et kõnnid palju. Too treeningutesse mingit vaheldust sisse. Su keha on võibolla laisaks läinud selle kõndimisega ja tema jaoks on see juba argipäev ja protsess ei toimi enam. Kuidas oleks hääästi kerge sörk vahest sisse tuua kõnniga vaheldumisi? winking smiley Igasugused ÜKEd on super head, mis kehale hästi mõjuvad.
Mis kaloritesse puutub, siis ma hakkan juba oma kaalu soovitusi uskuma. Ta soovitab mul trennivabal päeval tarbida 1600 kcal ja trennipäevadel 2700kcal!!! Ulme ju. Aga kui rohkem söön, siis ka kaal liigub spinning smiley sticking its tongue out Aga see tähendab õigeid asju süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 13. April 2016, kl 14.00

Ursull ma vaatasin ka Endos, et mul on liiga palju kõndimist ja muid treeninguid ei ole eriti üldse.. Tegin nüüd ka endale selle treeningplaani ja hakkan vaikselt jooksma.

Samuti peale kõndimist püüan ka teha mingeid jõutreeninguid või siis intervalli omi. Eks paistab mis saab, aga samas kõndida tahan kaa. Koeraga nii mõnus kuskil metsas jalutada smiling smiley

Muideks magusat ma eriti ei söö.. okei see vale, sest tööl ikka haaran vahepeal hommikul mõne kohupiima või smuuti, aga enamasti on minu nõrkuseks ikka see juust, millest ma kohe üldse loobuda ei suuda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. April 2016, kl 05.58

Ma vist annan alla. No ei lahe see kaal alla lihtsalt. Absull mitte. Krt seisa v peapeal.. alla ikka ei lahe

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. April 2016, kl 06.47

Hommik, mul ka väike pluss täna. Anett, ära põe, küll hakkab ka kaal liikuma. Äkki on asi selles, et liigud ja spordid nüüd rohkem ja sellest kaal seisab? Ma täna nii väsinud, hommikul tegin silmad lahti ja siis läks kiireks, kell oli peaaegu pool kaheksa, lapsed pidid kooli minema kella kaheksaks. Olime kõik kellad kinni pannud ja edasi maganud, mul pole sellist asja ikka vääääääääga ammu juhtunud. Nii mõnus, et täna reede ja töönädal saab kohe-kohe läbi. Täna teen siis spordivaba päeva ja puhkan.
Ilusaid miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. April 2016, kl 07.22

Hommik!

Ma olin täiesti kindel, et mul kaal tänaseks tõuseb. Eile oli vaja suur ports mango-jogurtijäätist süüa. Kõht viimasel ajal rohkem kinnisema poolne, täna hommikul kõht täiega muliseb. Võibolla oleks ka väike miinus olnud, aga noh täna on nii, et kaal jäi täeisti nulli.
Homme hommikul sõidan Türi-Tori laskumisele abijõuks abikaasale ning pühapäeval on plaan Rabajooks ära teha. Tänase sportimise osas veel asi lahtine, et kas tulen töölt ja teen kohe rattaringi või lähen sel nädalal kolmandat korda juba üldfüüsilist Korrus3-e tegema või teen mõlemat winking smiley
Ilusaid miinuseid teistele ja Anett unusta ära! Ei anna sa midagi alla. Take it easy Pöial-liisi! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 15. April 2016, kl 11.00

Minu kaal täna 99.9kg kuna mul telefonis ei õnnestu tabelisse märkida,siis äkki keegi oleks nii kena ja paneks mu eest kirja. Tänud ette. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. April 2016, kl 11.08

Väga tubli KristaP!!! Jõudsid ka kahekohalise numbrini. the finger smiley
Muutsin sul tabelis kaalu ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 15. April 2016, kl 17.45

Nii. Arvutisse pole jõudnud, et tabelit muuta. Varsti saan sinna ka. Aga teist päeva järjest kaalul esimene number 6 ! smiling bouncing smiley
Nüüd hakkan juba unistama, et enam seitsmega kaal ei hakkaks .. see oleks vinge! Enam ei usu, et eesmärgi ajaliselt täidan aga hea, kui võimalikult lähedale jõuaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 18. April 2016, kl 06.51

Tere taas, tänan ursull. Kuna nädalavahetus möödus külapeal kokates ja sünnipäevi pidades, siis täna taas kodus olles ja kaalule astudes ei olnud see number seal enam üldse nii ilus. sad smiley aga kodus olles tuleb taas ennast käsile võtta, õnneks enne emadepäeva pole ühtegi üritust ees, seega loodan et selleks ajaks harjumus sees ja palju lihtsam ahvatlustele vastu panna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. April 2016, kl 20.09

Kuidas siis kulgeb? Või kogume end, et nädala lõpus hädaldama enne kaalumist hakata? eye rolling smiley
Noh hea uudis on see, et reedel on täiskuu ja pärast seda peaks kaalu langetamine kergemalt jälle minema. Mina ise ootan küll seda.
Mul enne täiskuud tõmbab igasugused emotsioonid üles ja igasugused naljakad asjad ka juhtuvad smiling smiley
Täna suutsin tööl nii häälekalt ehmatada, selle peale et 1 kolleeg seisis täiesti ootamatus kohas koridoris, et pärast tükk aega kõõksusin omaette naerda grinning smiley
Homme lähen ratta testile, st pannakse rattal paika kõik kõrgused ja mõõdud loodiga, et midagi ära ei väsiks mul ratast sõites.
Reedest olen 3 päeva Otepääl, jälle laagris. Seekord rattalaager.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 20. April 2016, kl 06.25

Sellepärast magangi kehvemini, kuna jälle täiskuu lähenemas.sad smiley See nädal olen sportimast kergemalt võtnud, pühapäeval oli rabajooks ja esmaspäev kohe otsa jõusaal. Treener arvas, et võiks ikka nii teha, et järgmisel päeval lihased tunda annaks. winking smiley Ja sellega ta ka hakkama sai. Plaan täna jälle minna, sest ülejäänud nädal suht kiire ja siis ei jõua. Ilmad ka nii vastikuks läinud, nagu sügis oleks väljas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 20. April 2016, kl 14.06

Numbrid kirjas, loodan, et tegin kõik õigesti seal tabelis. Liitun suurte lootustega, et pundis õnnestub paremini eesmärgini jõuda.Edu meile kõigile! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati novanovam 20.04.2016 14.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. April 2016, kl 21.29

Teretulemast novanovam!
Kõik sai ilusti sul tabelisse....nüüd vaid reedeti kaal kirja spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 21. April 2016, kl 11.29

Tänud, Ursull!

Ma siin loen teie eelnenud jutte ei jää muud üle, kui teid kiita. Eelkõige avaldab muljet, et liikumisega palju tegelete. Jooksmine jääb mul küll esialgu vaid mõttetasandile, kuid praegu olen juba omale tavaks harjutanud selle, et kõnnin igal tööpäeva hommikul 40 minutit tööle. Üritan juurutama hakata ka seda, et teen õhtuti tunnise käimisringi - ilmad juba ilusad ja saab valges liikuda.
Ja veel, teie innukas jutt liikumisest motiveeris mind end registreerima joogakursusele. Täna panin nime kirja ja maksin raha ära smiling smiley Ehk venitab talvekanguse kerest välja.tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. April 2016, kl 05.59

Tere naised!
Lõpuks ometi mu kaal hakkas langema! Täna siis minu kaaluks ei rohkem ega vähem kui 63kg! PS! Kas keegi saaks mu kaalu tabelisse panna? Mees läks välismaale ära ja minu läpakas katki sad smiley
Liikuda pole väga see nädal saanud , sest plika jäi haigeks. Täna võime ōnneks õue minna ja saan vähemalt jalutama. Loodan nv saada jooksma ka kui ema kodune smiling smiley
Ilusaid miinuseid uuel reedel!
A mul plaan minna 21 mai kevadjooksule. Kas keegi siir minemas ka Viljandi järve jooksule ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. April 2016, kl 06.58

Hommikust!

Nagu ikka kui reedene kaalumine, siis kaal on veidi kõrgem kui see oli eile või see tuleb homme spinning smiley sticking its tongue out. No eilne kaal oli kohe väga ilus minu jaoks, aga kirja läheb ikka täna hommikune. Eks siis peab veidi veel pingutama. Eriti tahaks, et kuu lõpuks oleks 85 juba ees.

Anett, lisasin su kaalu tabelisse. Väga tubli saavutus the finger smiley

Mina täna napp lõunani tööl ja siis hakkan Otepää poole kimama. 3 päeva rattalaagrit on ees terendamas. Juhuu!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 14 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.