Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 16 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. May 2016, kl 08.06

Hei, minul sel nädalal ilus miinus (-1.2 kg) spinning smiley sticking its tongue out.

Tunnistan, et jälgisin toitumist väga ja kohe tulemus ka. Trenni tegin ka 2 korda korralikult + ise kodus väiksed sirutused smiling smiley.

Ursull - ei ma ei ole elvakas, aga Lõuna-Eestist küll smiling smiley.

Kuulge, nüüd kõik korralikuks - söömise piiramine on esmatähtis, endale meelepärane liikumine aitab ainult kaasa kehakaalu vähenemisele.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. May 2016, kl 09.42

Einoh loomulikult, kui on laupäev, siis kaal on palju ilusam. Ehk siis peaks 1 päev varem "ärkama" ja korralikum olema. Võimalik, et terve eilse päeva sõin toorsalatit ka pärast seda kaalu nähes grinning smiley Noh igaljuhul oleks mul olnud väike miinus, kui tänase kaalus oleks sisse saanud panna. Aga ei muuda midagi...karistan end edasi.
Õige BIRIKA, toitumine kontrolli alla tagasi!!! Ma lihtsalt PEAN korralikuks hakkama, muidu palju raskem joosta.

Päikselist nädalavahetust, varsti rattaringile ja siis ehk leiab aega veidi aias rohida ka :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 24. May 2016, kl 06.51

hei, üle pika aja, minul on olnud kiired ajad, kaal kohe mitte ei vähene, kuid endale annab positiivsust see, et mäned cm-d on siiski erinevatest kehapiirkondadest kadunud. Kadunud ma ei ole ja üritame ikka edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. May 2016, kl 11.33

Tore, et kõik ikka alles on smiling smiley Eks suvi pressib tahest tahtmata peale ja lahedaid tegevusi on igalpool, kuhu tahaks jõua ja siis jääb aina vähem aega muudeks asjadeks.
Samas on suvi küll kõige parem aeg kaalu langetamiseks...kõik värsked asjad ja saab väljas palju liikuda, aga noh ahvatlusi on ka 100x rohkem.
Üritan see nädal võimalikult karmilt oma taldrikut jälgida. Teist päeva järjest söön maasika-mozarella salatit, mis on üks mu suur lemmik. Kuu lõpuks tahaks väga 84-ja oma kaalul vilksamisigi näha, siis on kuu eesmärk täidetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. May 2016, kl 17.07

Tulen igaks juhuks vinguma ;D
Kuigi homme mingit langust kindlasti pole , vaid on kindlasti juures. Aga noh.. Üritan ikka edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. May 2016, kl 05.50

Hommik!
No ei läinud nii nagu oleks soovinud...et viimaste nädalate plussid kõik oleks tagasi tõmmanud. Täiega pingutasin ja magusast olen hoidunud. Mingi hädised 400g läksid. Olen täiesti kindel, et homme hommikul palju ilusam kaal.
Varsti mai läbi, suvekuudega läheb see piiri hoidmine veel keerulisemaks....oluline on see, et seda piiri suudaks veel pikalt pidada. Muidu on nii, et kui lõdvaks lased siis järgmised õlled/koogid on kergemad suhu juba minema.
Teistele ilusaid miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 27. May 2016, kl 10.08

Hommikust!
Nooo, olen isegi tänasega rahul. Kardsin hullemat smiling smiley
Ursula- jaga oma maasika salati retseoti tongue sticking out smiley
Peale seda kui lapsega haiged olime on mingi kohutav laisukuse uss sisse tulnud. No ei viitsi liigutada. Täna siiski käisin jalutasin 3 km ( vanasti jautasin lasta magama 6-8 lm, aga nüüd ei saa nii pikalt sest ärkab kohe ülesse. ) Ja siis kui ämm tulen lähen jooksma.
Iuuuu, meie bussikas on mega suur ja paks nastik alla aetud. Öäkkk...
Mul just nüüd palavusega söögi hoidmine lihtsam, sest ei tahagi nii väga süüa. Sööks ainult värsket smiling smiley
Kõigile kauneid miinuseid ja et kuumade ilmadega veinid siidrid ölled jne asjad jääksid kappi küma ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. May 2016, kl 11.29

Minul oli +400 gr nädalaga, paigalseis. Nii väga jälle ei pingutanud ka...
Eile tabas mind hull magusaisu, sõin isegi mingi tuplalaadse sokolaadi ära, polnud seda aastaid teinud, tegelt oli see tuplalaadne toode vastik isegi...smiling smiley aga isu oli vaja rahuldada smiling smiley

Mina eelistan ka soojal ajal kergemaid roogasid, endalegi märkamatult sõin hommikul melonit, kiivit, 2 sepikut sulatatud juustuga kus oli peal ohtralt redist, kurki, sibulat....nii, et neid sepikuviile väga välja ei paistnudki ahjaa spinatit haukasin ka juurde smiling smiley

Mul oli sel nädala 2 õlleõhtut, no see paneb kohe seedimise tuksi, tulevad igasugused isud...spinning smiley sticking its tongue out

Olge tublid ja head smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 27. May 2016, kl 14.16

minul seekord kaalutõus, pingelised ajad. ees taas kolimine ja isa tervise halvenemine aitavad kõvasti kaasa... nagu ma juba olen suur stressisöödik. paari nädalaga loodan asjad joonde saada ja siis loodan, et hakkab siiski see kaal lõpuks ka langema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. May 2016, kl 15.26

Maasika-mozarella salati retsept siis

Maasikad
Mozarellad
spinat (mina vahest panen ka basiilikuga või veidi basiilikut juurde)
veidi kreekapähkleid
kastmes kokku segada: õli, prantsuse mahedam sinep, pipar ja veidi suhkur....aga lihtsam viis on osta hoopis Felixi sinepi-mee kaste :p

Nagu mega nämmm on spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. May 2016, kl 15.25

Tervist piigad!
Käisime täna mehega turul ja läksime hulluks. Ostsime Eesti kurki, tomatit ja kartulit, lisaks veel maasikaid ja mureleid. Siis ostsime sea ribitüki- paneme marinaadi ja sisi homme grillime smiling smiley Toon ema juurest veel suure portsu värsket salatit. Njommnjomm.
Mis teil söögiplaanid see nädal on ?
Täna tegime pastat. Mees sõi valgestjahust ja mina tegin endale täistera oma. LIsaks on mu arbuus mis vaja ära süüa. Õhtul proovin jälle jooksma saada.
Ma vist ei saagi umbes nädala jagu treeninguid kirja panna endosse kuna viisin telefoni garantiisse ja mulle anti asendustelo ja sain mingi sony kuna kõik iphoned oli väljas ja neile oli järts ja ma ei hakka ootama. Võtsin siis hoopis nüüd oma vana samsungi , aga seal ei jookse see endo üldse, ütleb, et rakenduse viga vms. Loodan reedel juba kätte telo saada.
Mõtlesin,et kirjutan vähe pikemalt kuna ma pole ammu pikalt sõna võtnud.
Muidugi sellise kuuma ilmaga nagu täna meil , pole üldse motti käia jalutamas.
Kuidas teil läheb ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. May 2016, kl 20.31

Hei!
Noh trenni tähe all läheb ikka. Juba imelik on olla kui mingi päev hakkab õhtusse veerema trennita. Täna sama keiss...olin reedest saati teinud tublilt trenni ja igati ära teeninud 1 puhkepäeva, aga ei suutnud olla...läksin pooleks tunniks sörkima ja tegin peale pika venituse...noh et lolliks ei läinud, aga sellist kergemat sorti trenni tegin küll. Täna nägin tee ääres veel rästikuid...seega ma saan aru väga hästi Anett, mida sa tunned. Ma kiljusin korraks ja pulss oli kindlasti sel hetkel laes.
Täna tegi mees süüa meil ja minu juhendamisel, sest ta pole suurem asi kokk. Aga väga hea ühepajatoidu sai valmis :p
Pastat sõin täna lõunaaeg Vapianos...nämma :p
Üritan siin pidevalt hoogu võtta, et hommikuti joosta ja siis õhtul pikemat trenni teha, aga seni on uni nii magus olnud :p Homme rattatrenn winking smiley
Kaalust ma parem ei räägi....see lihtsalt tõuseb ja nii alatult. Vahet ei ole mis ma söön või ei söö moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. June 2016, kl 10.56

Tead see kaal ongi nii kuradi arusaamatu. Ükskõik kuidas ei pinguta, no raisk ei lange.
Ohh rästikud on eriti jubedad sad smiley Meil õnneks nastikud! Ma vist ei suudakski elada siin kui rästikud oleksid.
Mees soovib täna pelmeene, endale teen siis mingi värske salati. Kaalulangust mul jälle reedel oodata ei ole. :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. June 2016, kl 21.02

Selle kuu eesmärk oleks kuu lõpus 83kg näha. Eks näis kuidas see kuu läheb. Mai lõpuks lootsin 84kg ka näha ja nägemata see jäigi spinning smiley sticking its tongue out
No jube raskelt läheb alla.
Üritan nüüd tänasest, et magusat ei tarbi. Puuviljad on ok ja stevia kohvi sees ka sobib, aga koogid ja muud magusad asjad jäävad ära.
Mees tegi õhtul smuutit...mmm kui hea magusa leevendus. Ainult maitsestamata jogurt, maasikad-vaarikad ja goij marjad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. June 2016, kl 07.28

Hommikust....jeeiii jälle sain miinuse kätte. Aga veel pole alla saanud kõiki neid gramme, mis mul siin vahepeal oli. Aga asi seegi. Ise ilgelt rahul.

Täna hommikul tulin rattaga tööle...päris keeruline ikka Tallinna kesklinnas seigelda maanteerattaga. Kerge hirm ikka oli ka, et mõni auto sust üle sõidab. Aga sain hakkama. Kodust tööle tuli veidi üle 10km.

Ilusaid miinuseid ka teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 03. June 2016, kl 08.37

Tere taas. seekord tuli peale vahepealset suurt kaalutõusu ka kena miinus, loodan et see jätkub ka tuleval nädalal, sisimas loodan, et ehk seekord suudan ületada ka oma kaalu viimase aja alampiiri, kuigi sinna on paar kilo veel aega. Õnneks selle kuumaga pole üldse söögiisu, siis kergem ka ahvatlustele vastu panna ehk winking smileyIlusaid miinuseid ja lõbusat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 06. June 2016, kl 09.57

Nonii. Olen pikalt kadunud olnud. Sai siin enda meelerahu huvides vastu võetud otsus, et seni, kuni imetan, enam ei tõmble. Kaal püsib juba 9 kuud, kuskile ei liigu. Korraks sai siin rapsides ka natuke alla, aga noh. Praegu ei ole midagi teinud ja püsib kenasti 71,5 juures - pole rohkem juurde ka võtnud. Eks mul vist mingit rolli see imetamine siin mängib, et ma alla ega ka rohkem juurde ei võta. Sügisest asja käsile ja jõuluks tahan kena keha, millele kaunis punane kleit ümber tõmmata smiling smiley

Ursull, võid mu tabelist eemaldada.

Kõigile jõudu! olge kohe eriti tublid, et kui uuesti tagasi tulen, siis oleksite siit läinud smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. June 2016, kl 11.15

Selge TigeTibu! spinning smiley sticking its tongue out
Minu ülekaalu juures olen ma ka aasta hiljem siin spinning smiley sticking its tongue out
Aga võta siis riläksilt ja naudi suve....usu mind nüüd sul hakkab alles kaal langema ja veel nurud, et võtaksime sind tabelisse tagasi....eks me siis vaata seda asja smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. June 2016, kl 06.26

Hommik!
Kuidagi väga vaikseks siin kõik jäänud. Kas suvel paljud jätavad kaalumisemured seljataha?
Ma ei tea kuidas teie, aga suvel punnin ikka veidi alla ka saada, kui üldse mitte ora seal samuses hoida, siis alustaksin vist sügist sama kaaluga mis aasta algul oli, aga seda nüüd küll vaja ei ole.
Tänasega juba -7kg alla saanud ja ma olen väga rahul, tasa ja targu.
Tasa ja targu läks ka see nädal alla, vaid 400g. Nädalavahetusel oli Rapla Selveri Suurjooks, kus tegin oma uue 10km rekordi. Elu esimest korda alla tunniga the finger smiley
Homme Narva Energiajooksule selle aasta teist poolmaratoni läbima. Sisimas loodan seal ka oma aega parandada.

NB! Ärge siis unustage, et 3 punast nädalat järjest toob tabelist kustutamise neljandal nädalal.

Väiksemaid numbreid! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 13. June 2016, kl 07.44

Hommik!


Ma vaatan kaa, et nii vaikseks on kõik jäänud. Isegi Endos. Mina pean ikka suvel ka kõvasti pingutama. Itaalia reisiks ma ei saanud seda kaalu, mis sisimas lootsin, aga siis olen püstitanud uue eesmärgi septembrisse, kui Mallorcale lähen. Loodan, et 3 kuuga läheb ikka 10 kilo veel maha smiling smiley

Seega Ursull mina ei kao siit kuhugile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. June 2016, kl 09.57

No tore, et keegigi suhtleb siin peale minu spinning smiley sticking its tongue out
Äkki peaks Endos tegema juuni-august võistlused kokku, et motti oleks ka suvel pingutada?
Kuidas muidu läheb? Ilmad just hetkel mingid ägedad ei ole, et võiks rannas lebotada. Mul veel umbes 2 nädalat tööl käimist siis 5 nädalat puhkust....aiii karramba!!! Siis on küll plaan hulluks sportimisega minna. Juuli algul kohe triatloni laager nädalaks esialgu, siis igasugu võistlusi tulemas. Juba järgmise nädala lõpus plaan ära teha elu esimest korda Kõva Mehe Jooks. Juulis ehk südasuve maratonile 7,7km jooksma ja elu esimene triatlon ehk? Olen põnevil smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 13. June 2016, kl 19.57

Ma ka täitsa olemas. smiling smiley Mott on täitsa lännu ja minu jaoks on suvi kõige hullem aeg kaalu osas. Kui teistel palavaga läheb isu, siis mul vastupidi tõuseb isu.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. June 2016, kl 06.34

Siis pead küll ANXU mõtlema suvel igasugu põnevaid tegevusi, et seda söömist asendada.
Ega ei saa ju igal suvel õgima hakata ja terve ülejäänud aasta pingutused ära nullida.
Nii, et katsu kaine mõistusega asja võtta ja ohja end. Kuhja kasvõi suurel hulgal porgandeid enda kõrvale, et kui isutama ajab siis vaid porgand :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 14. June 2016, kl 08.15

Woow Ursull küll sul on alles plaanid. Sa oled ikka meeletult hea eeskuju. Tee jaah need duellid kokku, siis ma pean ka rohkem pingutama smiling smiley

Ega minul ka suvel selline asi, et isu pigem kasvab ja ma ei saa aru sellest, kuidas kõik räägivad, et neil palavaga ei ole isu confused smiley aga ma pean olema tubli ja ikkagi kaalu langetama.


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. June 2016, kl 14.57

Tere!
Mina endiselt alles, ma olin reedel nii vihane kaalu peale v noh mis kallu, ikka enda peale! ... et ei tulnudki siia sad smiley
Nüüd suurest vihast võtsin vihiku ja pastaka ja täna siis 4s päev kui oma söögid ülesse kirjutan. Ime ime , AGA nii on ikka palju lihtsam oma söögikordadest kinni hoida. See nädal ma vähe ei jägi mida suhu pistan... Tahan näha mida ma siis päriselt endale sisse sööm, äkki kui mustvalgelt kirjas siis tuleb mõistus koju! MA küll frammides kirja ei pana, aga noh... Vähematl näen mida kui palju: ÜRitan nn tüki kogused kirja panan vms. Maasikaid vist võib endale kopaga sisse süüa ?
Spordi poolelt ka ikka pushin edasi, aga mind pole juunisse lisatud ? St mul telo oli garantiis ja siis mul polnud endot, käisin arvutis.

Kerget kaalu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 17. June 2016, kl 09.50

hei, minagi täitsa olemas. olen nagu lasteaia kasvataja, lisaks enda lastele ka õdede laste järgi vaja vaadata. söögiajad on sellised nagu nad on. ise arvasin et kaal tõusnud kahe nädalaga, täitsa üllatusin et hoopis 200 g vähenenud. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. June 2016, kl 10.30

TEre
Ma kaalusin end reedel, aga siia kirjutama jõudsin täna.
Ei oskagi kommenteerida oma seda kaalu teemat :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. June 2016, kl 07.42

hellõu!
mina panen täna oma kaalu juba siia kirja, kuna sõidan täna ära ja kaalu kaasa ei vea. Tulen reede õhtul ja no tõesti ei taha neid pärast jaanipäevaseid sööminguid kaalule astuda. Kuigi ma luban teile, et käitun mõistlikult ning millegagi ei liialda.
Aga noh teiseks ka see, et täna hommikul kaalule astudes vajus mul karm lahti oma kaalu nähes. Eks oligi selle kuu eesmärk mul 84 kaalul ees näha, aga ei arvanud, et see nädal enne viimaseid juunipäevasid tuleb.
Eelmine nädal sai ju kilo juurde, sest just kaalumise päeval tulid punased külla. Seega hetke seisuga olen ülimalt rahul ja plaan juulikuu kaalumise eesmärk ka püsti panna.....82-83 oleks igati ok eesmärk ma arvan.
Kõigile ilusaid jaane ja nautige suve! Suvi on ju meeletuste aeg spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. June 2016, kl 18.22

Ma ei kommenteerigi oma kaalu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. July 2016, kl 07.24

Hommik!

Kõik vist täiega puhkavad....nii vaikseks jäänud kõik.
Tegin ühe tulba ka juurde, et kui veel keegi jaksab kaalu üles kirjutada oleks tore. Eelmine nädal sai juba väga punane. Ega lõpuks polegi mõtet seda tabelit täita, kui meid siin kaalumas ei ole spinning smiley sticking its tongue out
Mul hetkel stressrohke periood ja kaal liigub iseenesest. Rohkem ei kommenteeri. Tean, et igale langusele järgneb tõus ja seda hetkel ootangi (mitte kaalu mõttes spinning smiley sticking its tongue out ).
Ilusat langust teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 16 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.