Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617
Asukoht: 17 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 01. July 2016, kl 09.39

Peale Eestis käiku on mul kaal liikuma saanud. Mida otseselt teisiti ei tee, aga tegevust on vast rohkem ja ei ole aega nii palju näksida. Nüüd siin Hollandis sorteerin asju. Ja 22.juuli on pakkijad siin ning läheb kolimiseks. Tahaks juba Eestis tagasi olla. Sammas naudin ka hetkel kolimise protsessi :p



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 01.07.2016 09.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. July 2016, kl 10.28

Tereeee!
Mul nüüd läks veidi alla jälle. Jaanidest taastumine grinning smiley
Kaalun ja liigun ikka, aga ma veel mõtlen kas viitsin kõiki trenne endosse lisada.
SIin käin ikka, nii harjumuseks saanud see kaalumine ja kirjutamine.
Aga lippan jooksma enne kui pliks ärkab ja vihma sadama hakkab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 02. July 2016, kl 08.43

mina ka alles. tundub et minu organismile sobib aiatöö winking smiley ilusat ja tegusat suve kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 08. July 2016, kl 08.29

Tere taas, meil siin suht jahedad ilmad olnud ja vihmaga pole eriti ennast liigutada saanud sad smiley
loodan et uus nädal tuleb paremate ilmadega, et saaks rohkem jalutada ja üldse värskes õhus aega veeta lastega. Olen väga rahul oma selle nädala pisikese miinusega, eriti kui arvestada, millist jama ma see nädal sõin grinning smiley Soovin kõigile ilusaid miinuseid ja päikselisi päevi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 08. July 2016, kl 08.34

Mul eilsega juurde tulnud. Käisime sünnipäeval. Samas oli laual ainult toortoit, aga no kui asju palju süüa, siis tuleb juurde ikka. Loodan, et see tuleb siiski kiirelt välja ja järgmine nädal on juba ilusam number.
Viimastel päevadel olen jube väsinud ka olnud, mis tõtu igasugune liigutamine vaevalisem ja süüa selle eest tahaks rohkem. Eks nädalavahetusel püüab rohkem puhata, kui tibu laseb.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 08.07.2016 08.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. July 2016, kl 09.29

Hei!

Mul väike miinus ja ise rahul. Usun, et see puhtalt tänu viimasele kahele päevale, et pole füüsiliselt liigutanud ja lasknud kehal puhata. Samas ennast teeb jube närviliseks kui 2 puhkepäeva on olude sunnil vahele tekkinud. Täna peab ikka midagi tegema minema. Ilmselgelt vihma trotsides jooksuringile.
Järgmine nädal läheb enda kaalumise osas keeruliseks. Sõidan ära ja kaalu kaasa ei võta. Nädal aega külas söömist, seega raske vist veidi seda värki reguleerida. Kuna lähen õe juurde, siis ehk on lihtsam peale suruda mingeid oma sööke kui kusagil võõrastel :p
Ilusat suve ja pidage ikka vastu ning ärge liialdage söömistega! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 08. July 2016, kl 09.40

Hei!
Ma lähen homme reisile ja seega panin juba järgmise nädala kaalu ka ära. Loodan muidugi, et reisil olles väga palju kaalu juurde ei tule. Plussi küll kirja panna ei tahaks.

Olge tublid!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati girlygirl 08.07.2016 09.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. July 2016, kl 11.02

Kuhu reisid girlygirl?
Ma plaanin augusti algul sõita mallorcale....Eestimaa suvi on nagu oktoober. Lihtsalt masendav.
Puhkus on kehale hea ja võib ikka veidi siis patustada ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 20. July 2016, kl 13.49

Hei!

Ma käisin Itaalias. Seal oli nii mõnus ilm. Eestis on nüüd kuidagi liiga külm. Täna kaalusin ennast hommikul ja kartsin, et mul on väga suur pluss, aga hommikune kaal oli hoopis 81.7 kg. Mul oli nagu mida?! Sõin küll igasugu rämpsu jne, aga kaal ikkagi langes ja kuidagi liiga palju. Eks ole näha, mida see kaal mulle reedel näitab smiling smiley

Ma lähen septembris Mallorcale, kui sa sealt Ursull tagasituled, siis ootan muljeid winking smiley

Päikest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. July 2016, kl 16.46

Tere tere üle pika aja!
Unustasin vahepeal kaalumised kirja pannaeye rolling smiley,ja siis sai ka mu nn.ajaline leping Kaaluabis läbi.Täna pikendasin 6 kuu võrra,ehk on mul võimalus ridadesse naasta,väga tahan teiega teed jätkata,jään siis lootma...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 20. July 2016, kl 21.33

No meil siin totaalne leitsak. Natuke liigutad ja oled üle keha higine. See teeb pisikese magama saamise jube raskeks ja lisaks tahan siin veidi pakkida. Homme meil siin Hollandi kodus viimane päev. Siis nädalake puhkemajas ja hakkamegi Eestisse sõitma.
Aga jah, ma tahaks veits jahedamat ilma. Siis vast langeks kaal ka paremini, kuna saaksin sellel ajal, kui pisike magab rohkem tegutseda ja ei näksiks nii palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2016, kl 07.02

Heip!
girlygirl, ilmselgelt andis keha sulle märku, et sööd liiga vähe tavaliselt. Nüüd sõid korralikult oma liikumise juures ja kohe kaal langes. Itaalia on vaieldamatult mu lemmik riik Euroopas kus ma korduvalt käinud olen.
Ise veidi pelgan juba seda Mallorca reisi. Temperatuurid seal +35 kraadi ringis....mis see veel päikse käes on??? eye popping smiley
Minu kaal kuidagi ei taha allapoole minna, pigem pressib üles. Aga eks ma ise tean täpselt milles asi on...liiga palju viimasel ajal Proseccot on saanud juua. Terve eelmise nädala polnud õhtut kus ma seda ei joonud. Nüüd üritan pingsalt end tagasi hoida. Augustis ju igasugused võistlused jälle hakkavad pihta. Nii kui lennukist maha hüppan vaja sõita Rakvere ööjooksule poolikut jooksma jnejne. Aga enne seda teen see nädalavahetus Võsu jooksu ära 7,7km.
Roosaroos, tore et Eestisse ära tuled ja veel toredam, et mulle suht lähedale....ehk ikka nii lähedale, et saame ka kohtuda tihedamini winking smiley
Ok, me plikaga täna Lottemaale....loodetavasti saan nii palju samme, et ei pea põdema, et trenni täna teha ei jõua....kui jääb väheseks siis ilmselgelt tuleb õhtul veel jooksuring ette võtta.
Päikest! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 21. July 2016, kl 07.08

Lottemaal saad samme omajagu Ursull,seal on üldse väga vahva,käisime eelmisel aastal,tütrel oli sõbranna ka kaasas,siis oli neil kahekesi veel toredam.Ilusat päeva Lottemaal!
Roosaroos!Tere tulemast Eestisse tagasi!Too endaga meile ka kuumust kasvõi natukenegi kaasa!
Ja kas ma tohin siis end kaalutabeli ridadesse uuesti lisada tüdrukud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 22. July 2016, kl 08.26

ilusaid puhkuseid kõigile. Minul läheb endiselt töötähe all, olen oma vanemate juures lastega, siis kogu aeg siblimist, kord aed siis kodu. eilne päev möödus isaga ehitusel winking smiley pandi vana kuuri lammutama, omamoodi lahe kogemus grinning smiley ilusaid miinuseid teile kõigile. minul pole selle vastu midagi kui end tagasi lisad Piia37, kuidas teiega on kaasvõitlejad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. July 2016, kl 16.28

Piia, muidugi võid end lisada.
Reegel ju tead isegi, et kui 3 nädalat kaalu kirja ei pane, siis 4 nädala jooksul kustutatakse. Kedagi ei hoita vägisi :p
Lottemaal sai juba paari tunniga päevade sammu eesmärgid täis. Õhtul polnud vajadust jooksma minnagi. Me käisime nüüd teist korda Lottemaal ja eelmise aastaga võrreldes on seal atraktsioone juurde tehtud. Väga vänksa oli!
Minul see nädal väike pluss. Aga eks toitumisega on kehvasti, suht ebaregulaarne ja liiga suured vahed sees. Nt täna sõin hommikust kell pool 9 ja järgmine söök alles kell 17 õhtul.
Eks üritan.
Suve lõppedes tahaks kaalul ees juba 7-et näha. Vot selline salasoov.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. July 2016, kl 14.32

Nii, tabel on peapeale pööratud. Mingi nimi on ära kustutatud ja Piia on teinud endale alla lisarea....midagi ei saa aru, mis see õige või vale nüüd on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: KristaP
Kuupäev: 29. July 2016, kl 07.22

kustutatud nimi oli minu oma. eespool olevat nimekirja parandada ei oska kahjuks. Loodan et kõigi nädal oli sama edukas kui minul smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati KristaP 29.07.2016 07.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. July 2016, kl 07.27

Teree
Krt jaingi hiljaks grinning smiley Ma kaalun küll iga reede, aga nii kiire koguaeg, et ei jõudnudki kaalu kirjutama sad smiley
Aga no kui mu ideaal oli, et suvel laheb kergemalt alla siis... Njaaa
Olen ikka seal 63-64 vahel.
Lahen esimesest septembrist alates tagasi tööle ka. Olen natuke elevil sellest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. July 2016, kl 08.17

Jestas ma ei saa enam üldse sellest tabelist aru. Nüüd 3 rida tühjaks lihtsalt tehtud? eye popping smiley
Peab vist uue tabeli tegema...hetkel pole aega seda korrastada, kiman Peipsi ja pakkimistuhinas unustasin hommikul kaaluda ka end. Kahtlustan, et väike pluss jälle eye rolling smiley

Ok, olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. July 2016, kl 07.56

Tere tere,
väga vabandan mingi imeliku alumise lisarea pärast algselt mis oli ja kustutatud nime pärast,ei saanud tol päeval arvutiga kuidagi kooskõlastada confused smiley ,hiljem sain õnneks end ikka lisada kuigi KristaP nimi jäi tagasi kirja panemata,kuna polnud meelde jätnud,kelle nimi läks,vabandan väga.Ülejäänud kadunud 3 rida keskelt-see oli täna minugi jaoks uudis,loodan et kõik saab korda.
Oo,tagasi tööle juba Anett,küll aeg lendab kiiresti,kas ootad tööle naasmist ning oled selleks ka valmis winking smiley?
Olen sel kevadel ja suvel mõnel korral käinud kätt proovimas ka ehitustöödel mehega,mis kohati on väga huvitav ja vahel ka vastumeelne,ainult et kui 30kg segukotte pead tõstma ning tarima 8 tundi jutti ning valmistama ka valmis segu ja selleks on loomulikult tarvis ju ka suurtes kogustes vett tassida,siis pärast tunned,et ega ikka ilma asjata see töö meestele pole mõeldud,väga hull omamoodi trenn ikka,mille eest õnneks ei pea ise maksma vaid hoopis sulle makstakse the finger smiley ,vahel on kergemaid füüsilisi töid ka ehitusel proovitud-õpitud,noja kui muid koduseid tegemisi arvestada,siis sel aastal on erinevate vahenditega muruniitmisi rohkem kui küll ette tulnud ,mis pole kalorite põletamise osas üldse paha.
Toitumist on väga raske kirja panna,vist ei jagu mul seda tahtejõudu selle koha pealt hetkel,no lootus sureb ju viimasena,aga ok.Kirja pandud pikk jutt,
nautige suve!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 30. July 2016, kl 17.55

Tere Eesti! Täna saabusime kodumaale lõplikult tagasi!
Kaalusin täna hommikul, eile ei olnud mul kaalu ja panen siis tänase kirja. Toite hakkan augusti lõpust või septembrist jälle kirja panema. Hetkel veel liiga palju muud sebimist. No ja sügis mulle tavaliselt raskem ka, seega hea, kui saan oma suutäitel silma peal hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. July 2016, kl 20.21

Tere tulemast koju Roosaroos. smiling bouncing smileythumbs up Mul siis viimased puhkuse päevad ja jälle tööle tagasi, kohe üldse ei viitsi, nii hea on puhata. Toitumine ja sportimine on nii nagu on, üritan jälle järjele saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. July 2016, kl 07.52

Heihei!
Piia37 - natuke ootan jah. Aga hetkel pean ma valiku tegema... kas lähen vanasse tagasi või uude . Raske otsus tuleb :O
Ma vaatan ,et tabel nii hirmsalt kokku kuivanud.
Syvi nii paganama ruttu mööda läinud ... ongi august kohe käes. Ma ei ootagi kunagi oma sunnat, sest nii kui sunna käes siis pm suvi läbi . Kuigi ilm vihjab vaikselt ,et tuleb jälle pikk ja soe sügis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. August 2016, kl 09.35

Hei!

Tegin tabeli korda.
Septembrist oleks vist tark uus tabel teha ja neid tühjasid lahtreid hulgim juurde treida.
Minu nädalavahetus oli plaanitud käest ära minema ja täie mõistuse juures otsustasin kõike paremat nautida ja peaaegu 3kg juures....niiet nii kiiresti kilod tagasi tulevadki, kui 3 päeva rannas vaid horisontaalasendis, sööd ja jood pildituks.
Nüüd pean kõvasti pingutama, et nulli jõuda reedeks, kuigi tundub kahtlane. Reedel lendan minema ka ja ega see reisil olemine ka ei tundu väga lihtne elu kaalu mõttes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 01. August 2016, kl 15.43

Ursull, eks aegajalt tulebki elu nautida, muidu võib hulluks minna. Aga jah, ma olen ka tähele pannud, et ikka mida vanemaks saad ja naudid, siis maha nii kergelt ei lähe. Mul oli täna esimene tööpäev, päris väsitav, pole kuu aega pidanud järjest nii pikalt püsti olema, hakkas seljale. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 07. August 2016, kl 10.39

Palju õnne Anett! Avastasin, et sa oled minust täpselt 10 päeva vähem, kui 10 aastat noorem tongue sticking out smiley
Kolimine on kaalule väga hästi mõjunud, hakkan oma raseduseelsele lähenema ja sealt edasi tahaks siis oma eesmärgi poole rühkima hakata tongue sticking out smiley Selle viimase langusega hakkab lootus tagasi tulema ja lisaks saab äkki oma vanu riideid ka kandma hakata. Praegu on riidevalik ikka jube kesine. Kapp riideid täis, kuid midagi selga panna pole. See muidugi iga naise probleem. Aga millegipärast istub iga riie, isegi, mis nii väga muidu ei meeldi, palju paremini saledal kehal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. August 2016, kl 08.20

Hei!
Mina soojalt maalt tagasi. Kui sinna läksin vähemalt kilo raskemana, kui täna hommikul. Ehk siis pärast viimast kaalumist viskas veel korralikult kaalu üles enne reisi, aga reisil sai väga palju jala liikuda (nii palju kui need lapsed palavaga kannatasid). Peaaegu igapäev keskmiselt 20 tuhat sammu mu kell näitas. Neid ma ei viitsinud Endosse toppida. Tossud said ka kaasa võetud ja sõbrannaga sai isegi 2x jooksmas käidud selle nädala jooksul mööda ilusat Vahemere ranniku äärt nagu meie Pirita tee, ainult et palmidega smiling smiley ....nojaa need peaaegu igaõhtused shopingutuurid vanalinnas...mmm....ilusad aled olid ja mul jälle mitu head hilpu, et pidin isegi lisaks käsipagasikohvritele ostma ühe seljakoti juurde, et kõik ära mahuks eye rolling smiley
Selle nädala lõpus peaks veel punased hakkama, seega see kaal on igati ok, mis mul praegu siin ees on.
Täna õhtul jooksen veel Rakveres oma selle aasta kolmanda poolmaratoni. Ei julge uuele reksile loota, sest pole väga viimasel ajal jooksutrenne tõsiselt teinud. Võrdlengi siin oma Narvas joostud kaalu tänasega, mis suht sama...seega üritaks vähemalt sama tulemuse teha.
Rattast on saamas mu uus kirg....heameelega teeks seda pidevalt. Tundub kuidagi rohkem jõukohasem sadat kilomeetrit sõita kui poolikut joosta eye rolling smiley

Mis me selle kaalutabeliga teeme? Teeks nüüd paar nädalat puhkust ja siis septembrist uue või tiksutame selle tabeliga kuu lõpuni?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 18. August 2016, kl 17.59

Niinii. Mina olen ka uuesti rajal. Trennitanud olen 2 nädalat 2x nädalas. Alates esmaspäevast iga päev natuke midagi, plaan on nädalavahetusel puhata (mehel ka siis vaba). Järgmisest nädalast 3x teen trenni.
Kaal on kõikunud vaid -0,2kg selle ajaga. Seega, lihtsalt PEAB hakkama uuesti toitumist jälgima. Lõunasöögi panin juba kirja - ohsa jama, milline kalorite hulk! Kuna hommikusööki oli võimalik ka järgi kirjutada, siis õnneks kokku polegi hull 1600kcal ja õhtusöök veel söömata. Jääb jonksu õnneks.

Ursull Ma arvan, et kaalutabeli laseks ka suvepuhkusele ja septembrist alustaks uuega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. November 2016, kl 20.09

Tere tere!
Kui keegi on huvitatud uues kaalulangetamise grupis kaasa löömast,siis minu poolt tere tulemast,lõin grupi nimega: aeg taas end käsile võtta,suvi 2017 pole enam kaugel.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617
Asukoht: 17 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.