Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 15. October 2016, kl 12.52

Kaalutud, number tabelis. Mina olen nädalaga rahul, kiloke jälle maas.
Proovisin, soe jope mahub selga. Suur asi, et ei pea praegu, kaalulangetustee üleval otsas uusi riideid ostma. Kohe kuidagi ei tahaks neid saja X-ga riideid juurde osta.

Mind motiveerib väga, et saan siin oma tulemusi teiega võrrelda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 15. October 2016, kl 13.29

Tuli ka selline keskmine tulemus, aga otsustasin järgida strateegiat: " peaasi, et miinus"!
Duubel2- tekitasid sellise kõrvitsasupi isu praegu! smiling smiley....Peaks homme turule kepslema ja ka tükikese kõrvitsat hankima!
Teltsik- pean nac pingutama,äkki saan Su varsti kätte tabelistongue sticking out smiley!?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 16. October 2016, kl 10.08

Tere!
Oli kehv nädal, terve nädal olin plussis nüüd võlusin 100 gr miinust välja.
Vabandusi leidub, ikka jälle külaskäigud ja peod, mis kohe peatab kaalulanguse.
Järgmine nädal tuleb sama raske, kuna siis mul lausa endal sünna. Ei tahaks ei sünnipäeva (jälle aasta kukub) ega kaalutõusu smiling smiley
Samas see esimene miinus -1,4 oli ka väga erandlik ja üllatav, minu kaalulangus ongi tegelikult nii 200 gr kaupa. Ponnistame edasi.
Kõik teised tunduvad väga tublid ja järjekindlad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. October 2016, kl 14.51

Kunagi üritasin hästi palju infot leida kõige selle kohta, mis on seotud kaalu langetamisega. Püüan nüüd midagi tarka meenutada smiling smiley Kodukoht juba ütles:" Vähem süüa ei tohi!" Mina olen ennast -20 kg saledamaks söönud grinning smiley. st., et kaalu langetamise perioodil olen alati tarbinud vähemalt 1600kcal ja rohkemgi päevas(pole alati sportlik olnud) Olgu veel öeldud, et sõin rohkem, kui Kaaluabi arvutas mulle. Liikumine tuleb ausalt kirja panna, kui isegi sporti ei tee. Näiteks 1 x nädalas koristamine võrdub ühe treeninguga. Enne kui oma kaloraaži vähendate, mõelge kui suures koguses võite süüa tulevikus, kui olete jõudnud soovitud eesmärgini. Kaalu alandamise ajal päevane kaloraaž ei tohi olla väiksem tuleviku kaloraažist (pigem suurem,et oleks võimalik vaheetapil järk järgult väendada). Miks pole hea vähem süüa ja soovida kiiret kaalukaotust, sest väga suure defitsiidi juures on oht metabolismi aeglustumisele ja lihasmassi kahanemisele. Teate ju ,et mida suurem on lihasmass, seda rohkem kaloreid põletab meie keha puhkeolekus. Reaalselt on nädalaga võimalik kaotada 500-700g keharasva. Kaotades rohkem- läheb see lihaste ja vee arvelt, AGA MEIE EESMÄRK ON JU RASVAST VABANEDA! Kui alustad alles kaalulangetamist, siis esimesel kahel nädalal kaotada 1 ja enam kilogrammi on täitsa ok, aga edaspidi tuleb oma toitumine uuesti üle vaadata. Kõige rohkem on minu kaalukaotusele kaasa aidanud,et loobusin toodetes, mis sisaldavad jahu ,tärklist ja suhkrut (tööstuslik). Puuvilju söön palju smiling smiley Lubasin endale ka patustamist ( paar-kolm korda kuus võib winking smiley). Minul läks asi käest ära suviti Eestis käies (burgerid, pitsad, koogid jne.)" Käega ei tohi lüüa!" NAGU KODUKOHT JÄLLEGI ÜTLES. Jutt sai pikk ja segane, kui on küsimusi ,siis püüan ka vastata kui oskan. Igal ühel oma arvamus ja arusaam. Need olid minu uskumised kaalulangetamisse winking smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 16.10.2016 14.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 17. October 2016, kl 07.35

Suutsin sel nädalavahetusel veidi tublim olla ja gramme tuli jälle natuke tagasi, aga mitte nii palju nagu eelmine kord. Areng seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 17. October 2016, kl 08.14

Minul ikka ei õnnestu üldse nii nagu tahaks, kui kirja ei pane toite ja ei kaalu.
Enda arvates olen endiselt tubli olnud aga ei liigu ma samas tempos teistega.
Sel nädalal olen otsustanud peast arvutamisest loobuda ja kasutan TAI toitumispäevikut. Kõrini on mul küll sellest "sada kilo naise ilu"-st. Nädalavahetusega kogunes 32000 sammu - tallad valutavad. Ebanormaalne sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. October 2016, kl 12.35

Sel nädalal ikka ei läinud kõik nii hästi kui lootsin.Laupäeva õhtu läks veidi käest ära,pühapäeva üritasin nii tasa teha,et sõin vaid hommiku- ja õhtusöögi (olin veidi tõbine ja muul ajal eriti söök sisse ei läinud ka).Täna hommikul kaalule astudes pidin tõdema,et pühapäevane mittesöömine vist ikka ei aidanud.Aga mis sinna ikka teha,edasi tuleb jälle tubli olla.Duubel2 ,veel sulle vist ikka järgi ei jõuagrinning smiley Reedel ämma sünna ja see saab VÄGA raske olema sad smiley
Olen ka mõelnud,et äkki peaks hakkama toite kaaluma ja kirja panema.Kaua ma ikka umbes toitun.Samas jälle niikaua kui kaal ikkagi langeb ei ole nagu põhjust oma elu raskemaks teha.Teisalt hakkas mind huvitama,et mis mu päevane kaloraas umbes tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 17. October 2016, kl 12.44

Tere!

Tabel kôigil täidetud, see on ise juba hea saavutus, sest väikese tulemusega ikka edasi pingutada on raskem kui suurelt alustades.

Suur tänu, Kodukoht ja pirle info ja kogemuste jagamise eest.smileys with beer

Ma ise pole kunagi nii pôhjalikult ja lausa teaduslikult môelda osanud. Eriti hea teadmine on see, et suur kaalulangus tuleb pigem veest, seega pole eriti püsiv. Samas veest tekib ilmselt ka pidevat kôikumit numbrites. Sain tuge pikema vôrdluse tarvis ja kuigi jube suur kärsitus on kohe peeneks saada, siiski kulub selleks rohkem aega ja kannatlikkust.
Minu suurim käegalöömisemeeleolu pôhjus on olnud tegelikult piinlikkus ja häbi teiste ees, kui pole piisavalt tubli olnud. Rumal, eks ole, aga praegu näib, et tagasilöögid ja kaalu tôus vahepeal on ka osa protsessist.
Nii palju teooriast siis smiling smiley Eks näis, kas see praktiliselt ka töötab...

Igatahes mul on hea meel, et praegu siin on igaüks kirjutamas ja jagamas oma seisu ja meeleolusid.
Vaatan vist ka, mis see TAI on smiling smiley

Head uut nädalat kôigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 18. October 2016, kl 22.09

Olen nüüd tänased ja eilsed toidud TAI-s kirja pannud. Mõlemad päevad tulid u 1500kcal. Oleks võinud 100kcal rohkem ka olla. Liikumine oli kahjuks null. Aga kokkuvõttes tunnen, et olen olnud tubli.
Kas keegi on tõmmanud telefoni mingi kalorite lugemise vahendi? Kui tahaks pikemaajaliselt oma toite kirjutama jääda, siis pidev arvutis käimine ei ole alati võimalik. Telefonis mul ei TAI ega kaaluabi lehed eriti kasutatavad pole.
Kõik soovitused on oodatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 19. October 2016, kl 09.40

Aitäh Pirle, ma pole kunagi taibanud mõelda sellele, et kui palju kaloreid mu keha ideaalkaalus võiks vajada. Olen seni üsna laest võtnud selle, kui palju tuleks kaloreid vähendada. Täna arvutasin omale ideaalkaalu kalorinormi: põhiainevahetuseks vajalik energia + aktiivsusest sõltuv energiakogus. Isegi kui 12h lamaks/magaks ja 12h teeks istudes või seistes kergeid tegevusi, tuleks tulevikus tarbida pea 1700kcal päevas. Tegelikult on ju loogiline, et kui ma aasta otsa sellest kogusest vähem sööks, siis ühel hetkel tekib probleem. Võtsin uue päevanormi tänasest kasutusele.
Ja endiselt, kui kellelgi on head kaloriarvestusvahendit telefoni soovitada, siis oleks väga huvitatud. Tahaks, et selles oleks ikka eestipärased põhitoidud ka olemas nagu rukkileib jne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 19. October 2016, kl 21.37

Tere! smiling smiley

Kuidas läheb?

Olen praegu pisut tõbine. Millegipärast isule küll ei mõju, ajaarvestus käib muudkui ühest toidukorrast teiseni, ei jaksa suurt liigutada ka, nii et hatugirl ei pea muretsema grinning smiley
Midagi head nädalalõpuks oodata pole, aga eks ma ikka püüan mitte päris alla käia......

Oma kalorilugemist teen siinses toidupäevikus, TAI paistab pea sama olevat, nii et kuna olen siin juba harjunud, siis ei hakka mujal uuesti alustama. Mismoodi teile tundub, kas TAI on millegi poolest parem?

Päris ilma päevikuta ei oska arvestada. St et ikkagi söön üle ja arvestan koguseid oma kasuks vähemaks kui reaalselt on eye popping smiley

Rahulikku kulgemist ja häid kergeid söögielamusi!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 20. October 2016, kl 10.05

Hei hei! Head paranemist, Duubel2! Ise olen sel nädalal rajalt maas mis maas. Ehk õnnestuks homseks nulliring välja võluda kuidagi....Täna hommikul oli igatahes +.Ilm on ilus ja karge- mõnus oleks ju jalutada, aga lapsed tõbised ja nii passime koos kodus ning vaatame aknast seda imelist kuldset sügisest päikesepaistet! Aga mis siin ikka viriseda - küllap tuleb ka paremaid nädalaid! Rõõmsat ja edukat salenemist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 20. October 2016, kl 10.39

Tere
ja jõudu kõigile tongue sticking out smiley

Tundub, et tõbi teeb liiga nii mõnelegi. Ise ka täitsa tõbine, söögiisu ei ole, aga minu kaalu see ikkagi ei mõjuta. Paistab, et asi on ikka vist kahe kõrva vahel kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 20. October 2016, kl 12.44

Jõudu tõbistele! Endal täna juba parem olla aga kaal näitab järjest hullemaid numbreidsad smiley Paar päeva sees pidevalt keeras ja ainukesed asjad,mida süüa tahtsin,olid karastusjoogid ja šašlõkk friikatega.Oma tavapärast hommikusööki - omletti või munaleiba ei saanud suus sissegi.Juba mõte neist ajas iiveldama.Täna juba munaleib veidi isutas,aga nagu kiuste oli majast leib otsa saanudangry smiley
Olen selle nädalaga suutnud kõik ilusa ära rikkuda ja laupäeval kindel pluss tulemas.Brr.... Oi kui kuri ma enda peale olen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 20. October 2016, kl 15.11

Kuigi mitmel on erakorralised asjaolud (haigus), siis mitmel on ka niisama MISKIT puudu, et olla edukas (ka minul oli täna hommikul + sad smiley ...100% pole pingutanud (nt kohvi piima ja suhkruga on ikka päeva osa), aga samas nagu lõdvaks pole ka lasknud confused smiley)...äkki peaks mingi superboosti nädalaks välja mõtlema, et näeksime ilusaid numbreid, mis hoogu juurde annaks? smiling smiley Ma küll ei kujuta ette, mis see olla võiks...
Lubadus nädal aega ainult treppidest käia?
Lubadus iga päev 30 min jalutada?
Lubadus mitte grammigi valget suhkrut ja/või nisujahu nädal aega tarbida?
Lubadus nädal aega mingist konkreetsest (ideaalsest smiling smiley) toitumiskavast kinni pidada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 20. October 2016, kl 19.41

Mulle sobiks küll mingi motivatsiooninädal nagu teltsik välja pakkus

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 20. October 2016, kl 20.15

Heihei!

Kahju, et nii mitmed kehvas seisus. sad smiley

Nädalavahetseks oleme ehk taas kõbusad ja aktiivselt tabeldamas.....

Vahva mõte teltsikul. Eks me kõik üritame ju mingi kavalusega pisut rohkem kulutada kui sisse manustame.

Suhkrut-saia piiran niikuinii miinimumi peale, trepp on üks ja lühike.Tegelikult on meil igalühel oma nõrkused, millega maadleme.
Et istun öösiti pikalt üleval, siis mul kipub üks lisasöögiaeg juurde tekkima. See oleks oluline abi kaalu languseks, kui suudaksin selle öise näksimise ära jätta.

Või teeme iga nädal mingi ise tegevuse v piiramise?
Jubedalt üle organiseeritud ei tohiks see elu ka olla, niikuinii üritame ju kogu oma elustiili muuta. Kui kellelgi väga vastu hakkab, siis meil pole mingi sunnitöölaager siin. angry smiley

Aga nalja peab ka saama ja selliste omamoodi nädalatega ehk oleme tublimad. Lootma peab ju smiling smiley

Homsest tuleme taas oma kaalunmbritega siia, kirjutage siis, mis arvamusi tekkinud on.
Kõige tähtsam on ikka kohal olla ja kasvõi pisut oma suurusnumbrit muuta.

Kuulmiseni!
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 21. October 2016, kl 07.32

Hei!

Sain siiski minimaalse miinuse kirja...
Ma arvan, et nö avalikult lubaduste andmine (just nimelt lühiajaliste) võiks MIND motiveerida, nii et minu järgmise nädala (mis algab täna) lubadus on mitte juua ühtegi cappuccinot ega Nescafe 3in1 kohvijooki, mis on minu meelest ühed kõige mõtetumad asjad minu menüüs. Eks siis annan nädala pärast teada, kas suutsin oma lubadusest kinni pidada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 21. October 2016, kl 09.54

Ootan seekord kaalu kirjutamisega homseni, Proovin täna plussist lahti saada. Ses mõttes on libisev graafik ikka hea! Luban pühalikult tongue sticking out smiley alates praegusest hetkest kuni järgmise nädala lõpuni mitte patustada kommide ja shokolaadiga. Mitte üldse, mitte ühtegi killukest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. October 2016, kl 10.11

Eelolev nädal oli väga liikuv/ jalutamine lapselapsega (vankris) smiling smiley


Tundub tulevat ka kibekiire nädalavahetus, kõik soovivad sünnale smiling smiley Kaalusin end ära, et siis oleks hea ka pühapäeval võrrelda.

Seapraad ja hapukapsas kindlasti menüüs. Ja munad täidetud, nämmmm smiling smiley

Kommist ei tea ammu midagi, aga tuleb vist suur Narva kohviku kringel rosinate-kaneeli-s'okolaadiga, arvan, et tükikese näpsan ikka smiling smiley

Liikuge ja olge röömsad, küll see kaal ka langeb thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 21. October 2016, kl 10.22

Mina ei julge ennast üleliia piirata ja mingeid karme reegleid järgmiseks nädalaks endale kehtestada. Mul veel nii pikk tee minna ja mu põhimure on see, et protsess oleks pidev ja tulemus püsiv.
Sel nädalal sain mina ka siis reele: -1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 21. October 2016, kl 10.24

Aa... kohvist ma loobusin duelli alguses. Ei ole enam meeleski smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. October 2016, kl 13.18

Oi kui õudne oli oma ainukest punast numbrit seal tabelis vaadata. Järgmine nädal on kindlasti jälle miinust vaja!
Mina võtan omale sel nädalal eesmärgiks vähemalt 30min päevas liigutada.Kas siis kõndima minna või trenažööril vändata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. October 2016, kl 20.43

Hatugirl, võin sulle lohutuseks öelda, et minul on punast nr.-t väga palju esinenud tabelis, aga nüüd olen oma elu parimas kaalus. Vaata parem oma kolme nädala keskmist thumbs up 600 g nädalas on ju suurepärane. Teame sellist vanasõna: „Mis kiirelt läinud, see ka kiirelt tulnud” Ärme siis kiirusta winking smiley Igapäevane liikumine on väiksema kaalunumbri saavutamisel kesksel kohal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 23. October 2016, kl 11.43

Tere jälle!
Panin oma plussi kirja, ega ühe päevaga enam ikka alla ei võta. Langus on pöördunud tõusuks, esimestest saanud viimased ja vastupidi smiling smiley
No jah, sünnipäev alates neljapäevast, iga jumala päev jälle paari inimesega väike istumine ja söömine, nii ta tuleb...see kaal ikka. Suurt sünnipäeva ei teinud, aga see tilgutamine ja näksimine pidevalt veel hullem. Elurütm sassis, sest praegu kodus ööbimas ka külalised kaugelt ja jälle põhjust natuke rohkem ning viisakamalt süüa.
ei hädalda, vaid naudin parem sõprade tuttavatega koosolemsist drinking smiley

Järgmisest teisipäevast õhk puhas, ehk siis proovin jälle reele saada smiling smiley

Tervitused kõigile tublidele kaasvõitlejatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 23. October 2016, kl 13.01

Tere! smiling smiley

Kiripiiga, palju ônne jätkuvalt ja naudi seda aega, kui tähelepanu keskmes oled!!!

See nädal pole kôigil just parim kaalulanguse seisukohalt. Sama siin.eye popping smiley

Eks sügisel on ju môistlik talvevarusid koguda... aga muidugi pole mul kavas talveunne jääda, st et ehkki niii pahuraks ja tujutuks teeb see vastupidine tulemus, siiski peab vôimalikult rahulikult jätkama...
.
angry smiley"winking smiley

Kôige rohkem viha teeb see, et grammid kaovad jube raskelt, tagasi tulevad aga nii ruttu ja märkamatult.
Hakkasin end möödunud nädalal kui haiget poputama ja endale erandlikke maiusi lubama. Et mis see korraks ikka teeb. Neid kordasid sai aga ikkagi liiga palju, ühest patusest naudingust tegelikult jah ei juhtugi suurt midagi. Aga mul on piduritega probleeme...

Nojah, mis ma ikka halan ja heietan siin, karavan liigub edasi ja kokkuvôttes olen juunist alates ikkagi juba pea 8 kilo kergem. Nii nagu pirle hatugirli lohutas, üritan minagi keskenduda oma saavutustele, sedasi môeldes pole see praegune tagasikukkumine nii traagiline enam...

Oleme tublid ja siin pingutamas edasi.
Palju rahulikku närvi ja vastupidamist meile kôigile!!!!!

cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 23. October 2016, kl 13.37

Raske südamega panin oma punase tõusunumbri kirja. Kehv tunne. Vabanduseks toon ka sünnipäeva, mille pidamine algas juba neljapäeva õhtul peale ja lõppeb ehk järgmine laupäev.
Mina luban järgmiseks nädalaks: Ei söö midagi magusat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 23. October 2016, kl 22.01

Õhtust!

Hommikul panen oma niru miinuse kirja. Hetkel olen tahviga siin teie juures, aga sellega ei saa miskipärast excelisse kirjutada ja suurt arvutit ei hakka ka käima kupatama, sest osad pereliikmed magavad seal toas.

Kui ma kaalu peal oma viletsat miinust vaatan, siis nutt on kurgus ja ei oska muud öelda, kui seda, mis on siin mu nimi - no kaua võib??? Millal hakkavad kilod kukkuma? Millal saan oma kitsaks jäänud riideid taas selga? Appi !!!

Mina annan ka liikumislubaduse algavaks nädalaks - iga päev vähemalt 30 min!

Jõudu, jaksu ja rohket rõõmu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 25. October 2016, kl 10.58

Heihei!

Uurisin tabelit ega tea, kas naerda või nutta.confused smiley

Tubli tabeli algus ja teise grupi kummaline saatus seekord, mina töllerdan veel seal kõige lõpus.
Keegi pole loobunud ja see on kõige parem näitaja. Sest nii saame tabelit ja ennast edasi muuta...

Aga see oli vaid üks nädal, praegu juba järgmine käimas.
Olen taas õigel rajal, loodan ikka ka korralikku tulemust nädala lõpuks ja edasi ka.
Midagi muud selleks nädalaks lubada praegu ei oska, katsetan päevakaupa rajal püsida. Magamist proovin ka varasemale ajale nihutada, nii et öised söömaajad võimatud oleks smiling smiley

Parimat!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 25. October 2016, kl 11.19

Ilusat lumist hommikutgrinning smiley
Meie grupil oli tõesti väga nukker nädal.Aga saame sellest madalseisust üle ja uus nädal on kindlasti parem.Kõige tähtsam on mitte alla anda!
Koos saame hakkamawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.