Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 26. October 2016, kl 20.20

Nädala keskel taas...

Praegu olen tubli olnud ja korralikult tegutsenud.
Loodan, et teil läheb ka hästi ja kui mitte, siis praegu saab veel pisut tulemusi parandada

cool smiley

Segasin täna kurgist, ôunast ja riivitud ingverist veega mingi kummalise kokteili kokku.
Paris hea oli ja kaloreid ka vähe smiling smiley

Jôudu!!!!!

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 27. October 2016, kl 21.01

Minul on küll loobumise tunne peal....

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 28. October 2016, kl 08.21

Hei!

Sain seekord täitsa rahuldava miinuse kirja smiling smiley
Usun, et kindlasti oli kohvijookidest loobumisel oma panus (kuigi ühe, AINULT ÜHE! korra ma murdusin) + nende asendamine sooja sidruniveega. Teine selle nädala teistmoodi tegemine oli see, et sõin mitmel korral lõunaks suppi, mitte praadi. Lisaks polnud mul see nädal lihtsalt nii suurt isu kui tavaliselt (vedas smiling smiley). Üritan nüüd kohvi ja supi osas samamoodi jätkata, kuigi hetkel istun kohvitass ees...väike preemia kulub marjaks ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 28. October 2016, kl 11.50

6nnelik ei tohi alla anda!spinning smiley sticking its tongue out Me peame vastu pidama.
Mul oli ka eelmise nädala tulemust vaadates tunne,et ei saa hakkama ja olen parem paks edasi aga meel on rõõmsam.Aga ei saa ühe halva nädala pärast kõigel minna lasta.Ennast tundes tean,et kui praegu alla annaks,siis jõuluks oleks jälle 100kg nagu suvel olinangry smiley
Mina pean häbiga tunnistama,et oma nädala lubadusest ei ole suutnud kinni pidadaeye rolling smiley Ilmad on sellised,et välja ei kutsu üldse ja remondi käigus kinnipakitud trenažöörile pääsesin alles täna jälle ligi.Aga söömisega olen tublim olnud ja nädalaga enam-vähem rahul.Eks homne kaalunumber näitab tõdesmiling smiley
Täna aga pakime osa perest autosse ja osa bussile (sest mu auto endiselt avariiremondis) ja läheme muna veeretama.Liikumine seegi smiling smiley
Hilinenud õnnesoovid ka meie sünnipäevalapselewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 28. October 2016, kl 14.39

Tere!

Kui ma täna peaksin kirja panema, siis tuleks väike kallulisandumine, aga kuna ma olen seda teinud esmaspäeva hommikuse kaalumise põhjal, siis on veel mul veidi aega eye rolling smiley

6nnelik, ära anna alla! Mõne tubli nädalaga jõuad mulle oma numbriga järgi winking smiley Ma siin tiksun 100g kaupa ainult.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 28. October 2016, kl 18.57

Minul ei õnnestu sel nädalal kaaluda. Olen lapsega haiglas. Kojusaamise aega ei tea veel sad smiley
Kunagi kuulsin sellist õpetust, et halbu harjumusi tuleks asendada uute harjumustega, mitte lihtsalt proovida ära jätta. Nagu siin oli näide kohvi asendamisest sidruniveega. Pidi oluliselt lihtsam olema

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 29. October 2016, kl 10.39

Terehommikust! smiling smiley

Tabel on veel hôre, aga ma ei suutnud oma imenumbrit kauem saladuses hoida.
Tegelikult ei uskunud ise ka ja kahtlustasin kaalu patareisid. eye popping smiley
Aga praegu on kohe ekstra hea olemine, et niii suur muutus juhtus, tavaliselt on mul ikka palju vähem.

Sarnaselt teltsikuga oli mul ka ônneks kehvem isu. Sôin sel nädalal vähe ja muudkui otsisin endale tegevust. Mitte mingeid ekstra suuri trenne, aga lihtsalt kasvôi koristasin v läksin poodi ôunu tooma v mingit prügi viima, enamusel päevadest väntasin oma jalgratast ka ikka, vaadates muusikavideosid smiling smiley
Üritan edasi ka tubli olla, juba see teadmine, et teised on ka oma kursil pingutamas, aitab palju kaasa.

Sünnipäevalapsed toibuvad oma pidudest, loodan, et olid vahvad päevad meie môlemal tähtpäevalisel!
Moosile lapsega head paranemist, tervis on ikka kôige tähtsam!
6nnelik, Sul ju tabeli seis normaalne, ära ühe kehva nädala pärast veel tuju kaota!

Hoian meile kôigile pöialt, et vaatamata kaalunumbrile ikka rôômsalt koos edasi katsetame ja igaüks oma hea nipi leiame!
cool smiley

Head nädalavahetust!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 29. October 2016, kl 10.54

Heips!

Panin täna oma selle nädlavahetuse kaalumise juba kirja, sest mine tea, äkki esmaspäeval polegi seda miinust enam. Tegelikult aga hakkan juba täna uue nädala miinust koguma smiling smiley See kord sai siis kirja -200g Kiidan end spinning smiley sticking its tongue out, kuigi tahaks rohkem juba kirja saada.

Kõige raskem on mul loobuda kohvist. Joon küll ilma suhkruta, kuid koorepulbriga kohvi ... Millega seda küü asendada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 29. October 2016, kl 12.19

Nüüd lugesin järgi ja minu küsimusele siin eespool vastus kenasti olemas. Proovin järgmisel nädlal vähemalt osad koorekohvid asendada sooja sidruniveega. Päevase kohvi puhul see ilmselt toimiks aga hommikul on mul vaja seda kohveiini laksu, muidu ei saa lihtsalt käima. hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kauavõib 29.10.2016 12.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 29. October 2016, kl 15.33

Supper nädal! Olen endaga niiiii rahulhot smiley
Duubel2 oled mul jälle sihikulthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 30. October 2016, kl 22.06

Võib rahule jääda, miinus tuli. Kuigi pean tunnistama, et nädala lõpp kiskus viltu, sattusin toidumessile...no ja siis...teadagi mis...ikka kohe kõike pidin mekkima ja kui ikka oli söödav ja pakuti, kohe oli suu lahti ja ei tulnud meeldegi, et kaaluga on probleeme. Täna jälle uus päev ja algas uus nädal. Luban siin vaikselt sosinal uueks nädalaks: hakkan end liigutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 31. October 2016, kl 16.25

Heihei!!!

Jälle uus nädal!
Puhkepäevadel oli ikka vabam reZiim igas môttes.
Kakaokalorid tundusid müstiliselt suured, aga siinsed toidunimekirjad on erinevad. Ehk leian mône rea pealt lahjema numbri smiling smiley

Igatahes praegu olen rahulikult toite valimas, joomas ja pisut liigutamas ka; kui mingit hoogu peale ei tule, siis on kôik korras smiling smiley

hatugirl hingab mulle nii lähedal kuklasse, et hirmu ajab nahka. Kohe kraavi v pôôsasse ei hüppa, aga tegelikult meie graafikuid vaadates suurt lootust mul pole sad smiley

Minu normaalne kadu on nädalas ju ikka grammides, mitte kilodes nagu sul.....

Aga tempo + numbrid kôigil erinevad, peaasi on vaim valmis hoida, et iseenda ja oma kaaluga edasi tegeleda.

Kirjutage, kuidas läheb, siiani on juba hea teiste jutte lugeda ja kasulikku kôrva taha panna....
winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. November 2016, kl 11.41

Selle nädala kohta võiks öelda "Lumi tuli maha ja valgeks läks maa,aga mina oma kaalu alla ei saa"sad smiley
Olen teinud kõik nii nagu varasematelgi nädalatel aga kaal pigem tõuseb.Ei teagi mis edasi teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. November 2016, kl 21.52

Ronisin lõpuks oma trenazööri selga - 40min/15km/331kcal. Algus seegi☺

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 03. November 2016, kl 00.26

Heihei!
Tore, et hatugirl laulab ja trenni teeb smiling smiley

Head tuju teistelegi!
Reede ja esimesed saatuselöögid lähenevad, viimati panin kaalu kirja laupäeval. Kui number kannatab, siis seekord samuti. Esialgu on nö harju keskmine tulemus, püüan samas vaimus jätkata...

Olge tublid!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 05. November 2016, kl 10.47

smiling bouncing smiley Väike rõõmutants!
Kolmekohalisest kahekohaliseks, see paneb ühelt jalalt teisele karglema!

Muutused toimuvad seni puhtalt toitumise pealt. Korralikult neli korda päevas, tubli hommikusöök, tööle vean kaks toidukorda karbikestes kaasa ja õhtul koju jõudes pisike õhtusöök. Sportimine ei ole minu tugevaim külg, kuid tean, et üks hetk jõuab kehakaal selleni, et koorub spordisoolikas pinnale. Mul on lihtsam arvutada kaloreid, mõõta ja kaaluda ja vaaritada täpse toitmiskava järgi kui hakata end liigutama.
Kuidas teil, kas suurem rõhk toitumisel või liigutamisel?

Ilus päikeseline talveilm! Tundub, et peale sellist kaalunumbrit rõõmustab kõik the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 05. November 2016, kl 11.27

Tere!
smiling smiley

See on hea tunne jah, kui teised nr ees. Palju ônne, joojoo!

Minu seekordne kukkumine on suur, aga et mul kôrge palavik jm jamad tervisega, siis pole see minu teene.
Püüan vaid norm elu juures tagasi olles mitte seda kaotada.
eye popping smiley

Lootma peab...

Hoian ikka pöidlaid meile kôigile....
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 05. November 2016, kl 14.48

Tere! smiling smiley

Vägevad tüdrukud olete siin, viskate muudkui kilo kaupa kaalu vähemaks eye popping smiley
joojoo, selline numbri muutus annab ilmselt kogu järgmisele nädalale positiivse hoo sisse - õnnitlen smileys with beer minul on praegu ainul toitumine see, mida üritan muuta, aga näib, et sellest on vähe, seepärast siin ainult 100g kaupa liigun. Laiskus pole seni lubanud liigutama hakata grinning smiley

Duubel2. kiiret paranemist sulle. Loodetavasti oled varsti norm elu juures tagasi ja ikka kergemana hot smiley

Kaalunumbri panen tabelisse pühapäevase kaalumise järgi nii nagu möödunud nädalal winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 05. November 2016, kl 21.16

Kaal ei taha kukkuda ja kahtlustan, et kurja juur on imetamise lõpetamine ning beebipillide kasutuselevõtt. Kuidagi raske ja pundunud tunne on olla ka. Samas muidugi ega liiga tubli pole ka ise olnud, äkki peab nüüd lihtsalt tänu nendele muutustele palju karmim olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 07. November 2016, kl 08.43

Hei!

Sisestasin täna oma kaalu, kuna reedel puudus võimalus kaaluda. Olen rahul, kuigi ikka väga aeglane on see langus...kuu ajaga vähem kui 2 kg...pole ju eriline saavutus. Aga no parem ikka, kui mitte midagi smiling smiley Mõnus on üle pika aja tunda, et mõni riietusese ei ole nii ümber nagu varem. Mina pole eriti liigutanud ennast viimasel ajal. 1 kord nädalas käin võrkpalli trennis 1,5h. See on ka praktiliselt kõik. Paar nädalat tagasi sai ka jalutatud ikka kord-paar nädalas ca 5 km, aga nüüd pole jõudnud. Peaks ehk kätte võtma ja see nädal ikka vähemalt ühe korra käima. Kohvi joomisega on ka enam-vähem: eelmise nädala jooksul jõin vist kokku 3 tk.

Mis on teie lemmikud vähekalorilised ja maitsvad söögid? Äkki saab mõne hea retsepti, mida katsetada? Mul endal on olnud nö soe kanasalat. Praen kanafilee, ribadeks lõigatud porgandi, paprika, suvikõrvitsa, sibula, šampinjonid. Maitsestan broileri maitseainega. Tavaliselt söön seda väikese koguse majoneesiga. Sel nädalal on plaanis teha üle pika aja läätsesupp: [sites.google.com]. Sellele lisan tavaliselt nö hapukoore asemel toorjuustu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. November 2016, kl 12.56

Joojoo palju õnne kahekohalise puhulwinking smiley
Tegin eile hommikul kõigepealt kaalutabeli lahti ja vaatasin kohe tükk aega Duubel2 kaalunumbrit - vauuuthumbs up, keegi just ju ütles,et liigub garmmide mitte kilode kaupa ja nüüd lajatas sellise numbriga mul eest äramoody smiley Pärast alles lugesin,et haige.Igal juhul andsid mulle uueks nädalaks suure tõuke veel tublim olla ja kiiret paranemist (ning hea kaalunumbri siis mitte kaotamist) sulle!
Loodan,et saan see nädal oma kaalu rohkem miinusesse.Eelmine nädal oli ikka väga raske ja olin üsna kindel,et jään omadega plussi.Nii tahaks sel nädalal rohkem liikuma saada aga sellise tuisuga väga õue ei kisusad smiley Kolmapäevase kaalusaate ajal üritan ennast jälle trenazöörile vedada ja veidi vändata.Mingit trennitegijat minust ei ole.Mõned aastad olen katsetanud trennides käia aga oma suure pere kõrvalt ei tule sellest ikka midagi välja.Seega minul on see kaalulangetamine puhtalt toitumise jälgimine.Hetkel ei loe ka veel kaloreid,lihtsalt üritan 3-4korda päevas korralikult süüa ja peale 6-7õhtul hoida ennast köögist eemalgrinning smiley
Eraldi omale mingeid lahjemaid sööke ei tee,söön sama mida kogu pere.Lihtsalt ei söö nii suurt kogust. Muidu minu enda lemmik on hautatud kapsad hakklihaga aga sellega on see häda,et ma võikski seda sööma jäädagrinning smiley Vahest kui tahan midagi lahjemat,siis teen kanasuppi või praen kanafileed ja kabatšokki,kõrvale riivitud porgandit. Ja tatart kanafilee,maisi,porgandi ja hernestega olen ka vahest õhtusöögiks teinud. Ning muidugi broileri sisefilee tükke maitsestamata jogurti ja kartulisektoritega ahjus. Mmm... Mul läks nüüd selle söögijutuga kõht kohe tühjaks smiling smiley
Pidage ikka kõik vastu ja ilusaid miinuseid nädala lõpus!



Toimetatud 3 kord(a). Viimati hatugirl 07.11.2016 13.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 09. November 2016, kl 14.32

Tere! smiling smiley

Väga vaikseks on siin jäänud.
Eks muu elu on see-eest jube kirju ja segane.
eye popping smiley

Mina taastun tasapisi, kahjuks on normaalne rutiin kadunud. Söön normist palju vähem, aga see nö supersaavutus on kadunud ja kaalun rohkem. Aga lootsingi, et saan sellega vähemalt sind korra ehmatada, hatugirl

Ju siis normaliseerumine vôtab aega. Ja nii on igalühel mingi oma erimoment, mis kas aitab v segab rahulikku kaalulangust.
confused smiley

PÚüan olla rahulik ja ikka oma joont jätkata, söömisel rôhku juurviljadele ja salatitele panna.
Hea kalasalat on konserv tuunikalast, juurde nii värsket kui purgikurki, sibulat, jogurtit ja tsipa majoneesi maitseks. Eks saab muudki (keedukartul) juurde panna kui tahtmist ja viitsimist. See tuleb pool päeva enne söömist valmis teha, siis kaob sibula teravus ja on aega kôik korralikult üles kirjutada...

Rahu meile kôigile ja rôômsalt edasi smiling smiley

Muide, teltsik, minu keskmine on siiani olnud - 1kg kuus ja aastaga kaob üle 10 kilo smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 09. November 2016, kl 19.24

Heips! smiling smiley

Mina siin loen ja mõtlen ja kaalun. Siis loen ja mõtlen ja arvutan - kui mul kaal langeb 100g nädalas, siis aastaga saaks lahti ainult 5,2kg järelikult ideaalkaalu jõudmiseks pean püsivalt õigel rajal olema vähemalt 2 aastat spinning smiley sticking its tongue out

teltsik, aitäh retseptide eest winking smiley seda kanafilee ja köögiviljade rooga proovin kindlasti.

Mina teen endale odrajahu karaskit, et mitte süüa nisujahu tooteid. Sinna karaskisse panen iga kord erinevaid asju, mida kodus leidub: põhiline muidugi täistera odrajahu ja 1-2 lahtiklopitud muna, siis keefir või maitsestamata kohupiimakreem (veega vedelemaks), veidi maitseaineid ja mitmesuguseid seemneid ning ahjuplaadile madalal kuumusel umbes 30 min.

Edukat langust meie kehakaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 11. November 2016, kl 12.13

Juba reede!!!!

Kuidas tunne on?
Mul küll on kehvasti, aga selline suur kôikumine oligi ebanormaalne. eye popping smiley

Püüan rahu säilitada ja ônneks on meil nii vahvalt veniv kaalumispäev,
et ehk saab natuke veel vigade parandusi teha smiling smiley

Kanafilee ootab juba ja rohelised oad ka.
Väike spatseerung sissejuhatuseks ja alustasin vaikselt oma jalgrattaväntamist ka.
Esiagu suurt jaksu küll veel pole. sad smiley

Rôômsat nädalalôppu ja head langust meile!!!
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 11. November 2016, kl 15.51

Heips!

Kui ma täna paneks kirja, siis saaks sel korral isegi -200g tongue sticking out smiley Aga panen siiski oma tavalisel kaalumispäeval, pühapäeval. Loodan muidugi, et miinus suureneb aga mine sa tea ... äkki kaob seegiconfused smiley

Oootan teie suuri miinuseid inspiratsiooniks thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. November 2016, kl 08.38

Tere kõik see pere!

Kolin ka ümber Teie seltskonda smiling smiley Mul siin paar tuttavat juba ees.

Pirleke, palun lisa mind ise siia tabelisse, kuna sina oled seda koguaeg teinud. Oleks kasvõi 1 vaba rida juures, paneksin oma andmed siis ise. Mul esimene nädal juba seljataga ja esimene kilo läinud.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. November 2016, kl 14.11

Koovike, tere tulemast uude seltskonda winking smiley Lisasin ainult Sinu nime tabelisse- muud andmed märgi ise smiling smiley Meil on 2 gruppi ja eks vaatame, kuhu gruppi sordime Sinu.
Minu lemmik toit on praetud lillkapsas hakkliha ja rohke sibulaga ning maitsestatud: kurkum, paprikapulber, mustpipar ja natuke soola. Tegelikult olin pikka aega Paleo toidul ja selline toitumine on jäänud minu elustiiliks. Viimased 4 kuud on olnud hästi kiire elutempo ja luban endale iga nädal patustamist nädalas 1-2 korda vahest ka rohkem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. November 2016, kl 15.09

Tänud, Pirlekesmiling smiley, vaata ainult üle, et numbrid hakkaksid õieti jooksma, minu meelest lõpus ei näita õigesti.
Leidsin veel ühe grupi, aga seal ei toimu midagi, vaatan, et see on siin ainuke grupp, mis tegutseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. November 2016, kl 15.27

Koovike, parandasin vead (sama viga ka teistel) ja tänud tähelepanu juhtimast! Kui miski on valesti, andke ikka märku! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. November 2016, kl 19.16

Mina tegin täna peedikotlette, põhiained: pool kilo segu-hakkliha ja pool kilo keedupeeti. Päris head tulid välja.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.