Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 29. November 2016, kl 22.02

Mulle on ka hakanud tunduma, et esmaspäev pole eriti hea päev kaalumiseks.
Annab justkui aega juurde, tegelikult muidugi mitte eye popping smiley

nii et hatugirl,
püüan ka laupäeval oma numbriga platsis olla.
Mingeid ekstra trikke kavas pole, hea kui natukenegi alla saaks...

Pühade suhtes tahaks eriti ettevaatlik olla, ilmselt üritan lihtsalt koguseid piirata.
Ja liialt muretsedes lähevad kindlad plaanid veel kindlamalt metsa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 30. November 2016, kl 16.37

Ei saa märkimata jätta, et minu rohkem kui 3 kg kaalukaotus 3 nädala jooksul on puhtalt toitumise

korrigeerimise tulemus. Sellesse aega on füüsilise tegevuse koha pealt mahtunud ainult kuni 4 tundi

lumekoristust.

Nii et, toitumine ON kõige alus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 01. December 2016, kl 19.28

Heihei!
spinning smiley sticking its tongue out

Kuidas vaim vastu peab?
Minul on vaikne rahulik langus praegu, enne magamaminekut söön ühe ôuna ja öised ülevalistumised koos einestamistega on muutunud väga harvaks nähtuseks.

Muid muutusi olen juba varem teinud ja muidugi mina pean lihtsalt VÄHEM sööma...
Koovikesega täitsa nôus smiling smiley

Oleme tublid edasi, nädalalôpp läheneb juba!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 02. December 2016, kl 12.01

Mina ikka veel kodust ära, kaalumiseta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 03. December 2016, kl 09.02

VAU koovike!
Silmamunad tahtsid peast välja kukkuda juba eelmise nädala numbreid vaadates, meil on ikka supernaised koos! Aga koovike, neljandat nädalat järjest nii suur miinus, super tubli! Kas Sul on mingi spetsiaalselt Sinu jaoks tehtud toitumiskava või korrigeerid ise, siinse keskonna kalori arvestuse järgi oma toitumist?

Päkapikud juba käivad, va alatud kommitassijad. Siiani olen suutnud tugev olla, olen söönud iga päev ühe kommi ja sellegi mehega kahe peale smiling smiley, ja siis veel tööjuures salaja, silmad kinni hoides, et ise ka ei näeks, kaks kommi juurde.
Olge tugevad, jõulud hiilivad koos jõuluroogadega samuti ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 03. December 2016, kl 13.39

Tere! smiling smiley

joojoo, see silmad-kinni-meetod on üks hea môte smiling smiley Tuju läks kohe heaks, kui lugesin...

Minu kaalumiinus on tagasihoidlik, aga olen taas roosas tsoonis tagasi ja selgus ka, et terve kuu aega olen tegutsenud selle nimel, et kaal ei tôuseks, sest 4. novembril oli just sama tulemus, siis haigusega kukkus palju, tôusis palju ja nüüd siis justkui jätkan edasi.

Hatugirl, veel Sa mind maha pole raputanud, aga tegelikult kokkuvôttes on Sul rohkem kaal langenud kui mul selle aja sees.

Koovike on nii stabiilselt vahvalt tubli, palju ônne !

Eks me kôik oleme tublid ja slle peale vôtaks kohe lisaklaasitäie sidrunivett!!!!
smileys with beer

Head nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 03. December 2016, kl 16.33

Tänan teid toetuse eest, Duubel2 ja joojoo smiling smiley

Põhiline on see, et ei tohi alla anda ja käega lüüa. Kui asi kipub käest minema, tuleb end lihtsalt

kokku võtta ja kui tulemuseks on kasvõi kõige pisemgi miinus, on kõik OK smiling smiley

Mina tean, mida süüa, kuid pean kontrollima koguseid. Üldjuhul on mul menüüs palju köögivilju, aga
salatilehti ma ei söö ja toorelt läheb ainult tomat ja kurk, ka hapukapsas, ülejäänud köögivili hautatult koos kala, kana või looma-sea lihaga. Hommikuti armastan võikusid, tavaliselt on selleks rukkileib ja mingi lahjem sink. Vahel ka puder. Kartul ei ole menüüst täiesti väljas, armastan neid ahjus küpsetada koos köögiviljadega ja mingi lihanatukesega. Piimatooteid olen seekord piiranud. Piim on lisand kohvile ja aruharva söön juustu, võiku peal siis. Põhimõtteliselt söön kõike, lihtsalt prioriteedid on paika saanud. Mingid erilised dieedid mulle ei istu, need tekitavad vastumeelsust ja siis pole asi õige. Ei oska momendil midagi lisada.

Edu kõigile the finger smiley Ja palju liikumist!
Minul ilmselt homme ees jälle suurem lumekoristus, see minu ainuke arvestatav füüsiline aktiivsus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 03. December 2016, kl 20.23

Tervitus
Kirjutasin enne terve jutustuse ,aga mokas, midagi on nihu.
Sadan korra

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 03. December 2016, kl 20.26

Tervitus

Koovike, jaga kogemusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 03. December 2016, kl 21.19

Ma ei tea, kas mina nüüd see parim näide olen confused smiley
Olen ka palju asju valesti teinud. Näiteks praegune kaalulangus ei tohiks nii kiire olla, aga ma tahan just nii the finger smiley. Ma olen peas omal kõik paika pannud, eesmärgid püstitanud... ja seda endale kõige raskemal ajal.
Juba aasta töötu, rahatu, kasvatan üksi oma I klassis käivat tütrekest, ei leia tööd, mis sobiks lapse kooliajaga kokku. Sõber, kes mul oli vahepeal peale abikaasa surma, osutus mulle mittesobivaks inimeseks, aga mul on vähemalt hea meel, et mina tegin selle otsuse, et ma ei soovi temaga enam suhelda. Ükskõik mis tasemel suhe peab tekitama positiivseid emotsioone, peab tekitama tahtmise muutuda paremaks, peab panema end pingutama. Ühel hetkel sain aru, et nüüd aitab. Olen paremat väärt smiling smiley Vähemalt olen kasvanud, saanud tugevamaks, nüüd on see teadmine, et saan üle absoluutselt kõigest. Kaalulangetamine on kõige väiksem asi the finger smiley, isegi siis, kui ma ei tee seda alati õigesti.
Mulle meeldib tavaline toitumine, ei poolda erinevaid dieete ega ekstreemsusi. Võõramaa asjad (toidud) mind ei tõmba. Noh, va. puuviljad. Talvisel ajal ei soovitata toorest toitu süüa, enamuse hautan pannil või küpsetan ahjus.
Nr. 1 asi, mis on vaja paika panna, on veejoomine. Joon palju kohvi, kuid muu jook on ainult vesi, talvisel ajal pigem soe, mitte külm ja kindlasti enamvähem 2 liitrit päevas. Kui niisama vett ei taha, panen laimi või sidruniviilu sisse. Teed ei joo, see paneb suu kuivama. Vahel ainult taime- ja puuviljateed.
Selleks korraks aitab smiling smiley

Eks igaüks peab omal eesmärgid paika panema ja endale sobivaima eluviisi leidma. On hea, kui tead kohe, et mida ja kuidas, aga alati ei tea ja siis on vaja katsetada.

Ilusat nädalavahetuse jätku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 04. December 2016, kl 13.36

Heihei!spinning smiley sticking its tongue out

Koovike, keeruline aeg Sul tôesti. Aga paistab jah, et tarmukust ja pealehakkamist Sul jätkub, nii et saad hakkama. Kuhu Sa pääsed, lihtsalt pead ju. Hoian pöialt, et häid lahendusi tuleks ja elu taas kergemalt kulgeks! thumbs up

Piparkoogilôhnad hakkavad juba läbi neti imbuma smiling smiley
Kookide mugimise asemel tulin ruttu siia kirjutama smiling smiley
Olge tublid ja korralikud, no peaaegu vähemalt winking smiley

Rôômsat advendiaega kôigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 04. December 2016, kl 17.07

Heips!

Seekord +100g, no mis teha, kui nii, siis nii smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 05. December 2016, kl 14.25

Heihei!
smiling smiley

Tabelis on nii tore muutus: see, et teise grupi värvid on heledamaks muutunud. St tumepunast pole enam kellelgi, see on ju hiiglama hea ja silmaga nähtav tulemus!
hot smiley

Koovike on esirinnas, aga teised kôik oleme samuti tublilt ja hästi hakkama saanud.
Edukat uut nädalat meile ja muudkui jätkame...

smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. December 2016, kl 12.17

On tõesti hea näha tabelis teisi värve. Oleme tublidhot smiley
Pühad lähenevad meeletu kiirusega. Hakkan juba vaikselt kartma smiling smiley Samas kui sellele liiga palju mõtlen, siis söön kindlasti liiga palju ja liiga valesti. Jõululaupäeval söön kindlasti palju ja lõhki ennastgrinning smiley, edasi aga kõik rammus ja magus hommikul ja mida ligemale õhtule, seda lahjemaks lähen. Ilmselt suurem rõhk siis veel ja teel smiling smiley Mõnes mõttes on isegi hea, et pühade enamus langeb nädalavahetusele.
See silmad kinni söömine on üks "tore" enesepetmine. Olen isegi seda vahest teinudeye rolling smiley Kahjuks ei aita see kaalulangusele kaasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 08. December 2016, kl 08.47

Hommik

Lugesin just artiklit pühade söögilauast, lisan siia [www.vianaturale.ee] . Ehk on abiks tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 09. December 2016, kl 16.38

Tervitus!

Koovike on niii tubli smiling smiley

Mina paraku mitte, elu on nii korrapäratu ja segane.
Söön tegelikult liiga vähe ja valel ajal.
Arenemisruumi ikka jagub.
Kaalule täna veel ei läïnud, ehk annab viimase hetkega ikka miinuse lôpuks kätte...

Kirjutage ka midagi, kuigi jôulueelne möll ja kiirustamine on vist kôigil alanud.
Meil peres mitu päeva sünnipäevade tähistamist ees ootamas.
Aitäh, Killa, info eest, eks ta natuke ikka aitab ja môistust kasutama suunab...
Peolauas on küll vôimalik vähe süüa, aga midagi head ikka tahaks maitsta.
Alkohol on ka nii jube kaloririkas angry smiley
Loodame parimat, nö kompromissi hea kaalu ja hea toidu vahel smiling smiley

Rahulikku nädala lôppu!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 09. December 2016, kl 20.12

Tervitused!

Tulemas on katsumusterohke nädalavahetus, jõuluhooaja esimene. Laupäeval sünnipäevale minek, pühapäeval töökaaslastega SPA-sse lõõgastuma, kindlalt käib sinna juurde sööming ja jooming. Veini ringidest loobumiseks olen kasutanud juba jupp aega väga tõhusat meetodit: sätin end kaine autojuhi rolli drinking smiley ... Söömistega on raskem, eriti kui maitsvad road lookas laudadel proovimist ootavad...

Homme panen kaalunumbri kirja ja loodan, et järgmine nädal ei pea häbenedes nurka seisma minema eye rolling smiley
Pidage ikka vastu ja ärge Jõulude sisse ära kaduge!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 11. December 2016, kl 15.35

Tere!

Panin täna numbri kirja, ikkagi +200...angry smiley

Minu segane elukorraldus on kohe kaalul näha.
Ega muud, kui järgmine nädal tuleb tubli olla ja vigade parandust teha cool smiley

Ja see järgmine on tegelikult juba täna käes. Mingit hiina imet leiutama ei hakka, püüan koguseid piirata ja ikka neid häid valikuid teha. Kala tuleb niikuinii enne pühi ja reisimisi ära süüa jne winking smiley

Tundub, et teistelgi on kaal toppama jäänud, ju siis on selline tasakaalustamise aeg smiling smiley
Soovin ikka kannatlikku meelt ja tugevaid närve, et kehvemad momendid üle elada .....

Ärge pead norgu laske!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 11. December 2016, kl 23.47

Lubasin juba laupäeval oma numbri tabelisse kirjutada, aga ei midagi. Arvuti ligi ei pääse ja telefon ei lase m illegipärast tabelisse numbrit lisada. Kaal näitas laupäeval 96.1.

Söögi ja joogiga olen eile ja täna ilmselgelt liialdanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 12. December 2016, kl 08.54

Hommik

Minul samuti + the finger smiley Kaloreid täis ei söö igakord, aga nüüd olid ilmad niisugused nagu nad olid, aga kui väljas libe, siis ikka sinna minna eriti ei taha. Ning kui liikumist ei ole, siis minul kaal ei lange. Koovike, oled ikka tõeliselt tubli, viie nädalaga - 6kg thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: daisy
Kuupäev: 12. December 2016, kl 16.54

Nii, kuna see jutt on siin seitse lehet pikk, siis palun pange mulle uuesti tabeli link - ehk liitun ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. December 2016, kl 19.28

Tere daisy smiling smiley Meie KAALUTABEL





12.rida on vaba, kui soovid pane end kirja ja ma vaatan kuhu gruppi kuulud winking smiley
Ridasid ma juurde ei hakka tegema, kes pole 4 või rohkem nädalat märku andnud eemaldan tabelist (kui tekib uusi liitujaidsmiling smiley) Moosi on eemaldatud
Minul endal väga segane aeg ja pole endiselt aega tekkinud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 12.12.2016 19.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. December 2016, kl 09.49

Ahhoi kõigile!
Olen ennast nüüd igal hommikul kaalunud ja minu number seisab pm paigal(+/-100g). Täpselt nädal tagasi olin ligi kilo kergem aga siis äkki tuli kaalu juurde ja nüüd tammun sama koha peal. Natuke kurvaks teebsad smiley Aga alla ei tohi anda,sest rasked pühad veel ees. Jõuluks loodetud soovkaal (90-92kg) jääb ilmselt saavutamata aga katsun ikka positiivselt asja võtta. Enne suve on veel kolm vahe-etappi ees (enda sünnipäev,ema juubel ja tütre lasteaia lõpetamine), nii et motivatsiooni üleval hoidvaid asju jätkub smiling smiley Seda maagilist 7-set suveks ilmselt ette ei saa, aga olen rahul kõigega, mis jääb alla 85kg.
Püüame koos ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 15. December 2016, kl 21.38

Heihei!!!smiling smiley

Püüame jah ikka edasi!
KOhapeal tammumine polegi ju kôige hullem variant, hatugirl !

Minul pool nädalat kaal kosmilises kiiruses kasvab, siis tasapisi hakkab langema, ega mingit head tulemust selles stiilis ju tulla ei saagi.
NÜüd sünnipäevatamine kodus möödas ja piparkoogid otsas, ehk enne jôule on rahulikum elu taas.
Ei hakka mingeid pipraid enam juurde tegema, pingutan selle nimel, et môistus ja tasakaal tagasi tuleksid eye rolling smiley

Sel nädalavahetusel tuleb viimane kaalumine enne reisi, ehk siis 2 järgnevat nädalat annavad positiivse tunde ka kaalu langusele.
Elame, näeme, esialgu peab selle nädala isudega hakkama saama....

Pidage ikka vastu ja olge tublid!!!!
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 16. December 2016, kl 15.47

Heips!

Panin alles nüüd eelmise nädala hirmunumbri kirja. Kui kokkuvõtte tulpa vaadata, siis olen ainus, kes "punases" sad smiley Kas selle eest preemiat ka saab? grinning smiley
Tegelikult on see väga häbiväärne saavutus mul, väga piinlik sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. December 2016, kl 11.22

Duubel2 mõnes mõttes on hea jah see paigalseis. Et läheb alla, siis seisab ja siis jälle alla. Kui langus pole liiga kiire, siis ehk ei tule kilod nii lihtsalt tagasi ka.
Nii kui siia kirjutasin, et kaal seisab, siis hakkas see kohe langemasmiling bouncing smiley
Duubel2 kas lähed kuskile sooja jõuluks?
Kauavõib tubli,et oma kaalu siiski kirja panid. Preemiaks saad selle, et järgmisel nädalal võid korralikumalt (ja vähem) toituda ja rohkem liikuda, et enne jõule veel punasest pääseda ja heade laste nimekirja saadawinking smiley

Pidagem ikka vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. December 2016, kl 20.59

Hei!

Aga minu kaalulangus on puhtalt toitumise korrigeerimise tulemus the finger smiley. Üksjagu teenet on muidugi stressil, mis on tekitanud mingil määral isutust. Söögiks on hommikuti rukkileib tomatiga-kurgiga, kohv piimaga. Lõunaks ja õhtuks üldjuhul pannil hautatud köögiviljad mingi lihaga või ahjus tehtud köögiviljad vähese lihaga. Eriti meeldib kana ja kala, armastan ka kotlette ja ikka endatehtuid. Jõulude ajal ülesöömist ei prognoosi, sest nimekiri juba tehtud, mida ja kui palju koju ostan. Kusjuures alkoholi nimekirjas ei ole!
Kuna motivatsioon on kõrge, siis usun, et saan hakkama. Kõige tähtsam on sisemine veendumus, et mul pole vajadust üle süüa ega pidevalt patustada, et see ei tee mulle head, et need rasvased-rammusad toidud ei kao ilmast kuskile, neid võin kunagi teinekord ka süüa.
Õigustus valede asjade söömiseks on minu meelest ainult siis, kui on oht, et seda head asja saan ilmselt esimest ja viimast korda elus, vot siis tuleb küll ära proovida.
Ehk on kellelegi sellest abi smiling smiley

Rahulikku advendiaega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. December 2016, kl 10.40

Tubli oled Koovikethumbs up, juurikad lihaga ja vahepaladeks puuviljad ning pähklid, lisaks veel tükike šokolaadi(kakaosisaldus 70% ja rohkem)- langes ka minu kaal kenasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. December 2016, kl 10.42


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. December 2016, kl 11.36

Minul on ka kogu kaalulangus 100% toitumise arvelt. Igasugune liikumine on täiesti nullis, millest on tegelikult isegi kahju. Väiksemad lapsed on järjest kordamööda haiged ja nii ma päevad läbi toas istungisad smiley Ainuke "trenn" on korra nädalas 1,5h mööda poodi ringi kappaminegrinning smiley
Selles mõttes on mul lihtne,et kaloreid ma ka ei loe ja toidu kaalumisega ei pea ka tegelema. Lihtsalt 3 korda päevas korralik söök ja peale 18.00 ei söö. Vastu aitab pidada see,et laupäev on patupäev ja tean,et siis võin kõike süüa ja ka veini paar pokaali lubada. Samas iga laupäev ei raatsigi nagusmiling smiley Hetkel mõtlen ka, et jõululauas söön mõnuga aga eks näis kui aeg käes, kas siis tahtmist enam on. Aga hea on praegu nii mõelda.

Ilusat neljandat adventi sullegi pirle ja muidugi teistele ka!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.