Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 18. December 2016, kl 14.02

Tere, tublid ja toredad smiling smiley
Kaunist jôuluootust teilegi!
smiling bouncing smiley

Pirle on ikka ilusti tabelit ja järge hoidmas, aitäh!
Hatugirl, oledki must mööda läinud!
Kirjutan oma tänase ônnetud -300 grammi tabelisse, homme läheb sôiduks.
Hoopiski mitte soojale maale, hoopis kodusesse Eestisse, st et ka kôik head maitsed ja ahvatlused tunduvad topelt head. Aga ma hoian end hoolega tagasi, sest juurde vôtta on nii hirmus kerge....
Positiivne on see, et olen oma isiklikust külmkapist eemal, see aitab kindlasti korralik olla smiling smiley

Kauavõib, Sul tegelikult kaal ju niikuinii hea, aga just see julgus oma miinustega aus olla on väga eeskujulik. Müts maha smileys with beer

Eks ma ikka jään siia jutustama, aga ei kaalu nüüd vahepeal enne, kui oma kaalu juurde tagasi jôuan.

Olge vahvad ja tublid edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 22. December 2016, kl 16.12

Tervitus!
smiling bouncing smiley
Ei kaalu midagi, püüan mõttes muidugi koguseid piirata, pole kindel, kas see ka töötab.
Kaalumist sel nädalalõpul ei tule,seega pole ka mingit masendust ega põdemist!
eye popping smiley

Muljetage ka ikka, muidu pole motti enam ollagi ja üksi on raske pingutada........

Kuulmiseni!
spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 24. December 2016, kl 14.17

Ahhoi!
Minu seekordne kaalunumber on reedene, sest täna toodi mulle hommikusöök voodisse ja ei hakanud mina sealt enne söömist enam ära jooksma, et ennast kaaludagrinning smiley Õnneks kaalusin ennast eile hommikul ja panin tabelisse selle numbri kirja.
Kuidagi väga-väga vaikseks on meil siin jäänudsad smiley Ärge ennast pühadesse ja söömistesse päris ära unustage. Andke ikka endast märku. Kui läheb ka käest ära, siis uuel aastal jätkame ikka veel suurema hooga, eksthe finger smiley

Olge tublid ja pidagem vastu!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 24. December 2016, kl 14.20

Pirle, mul ei arvuta lõpus kogu kaalukadu õigesti kokku. Äkki vaatad ülewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 24. December 2016, kl 16.12

Rahulikke jõule smiling smiley

Minul on kolmas päev järjest olude sunnil piparkoogi ja cappuccino dieet eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. December 2016, kl 19.09


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 24. December 2016, kl 20.32

Ilusaid Jõule!

Jätsin oma kaalunumbri samaks, sest viimastel päevadel on mu kaal vist lolliks läinud. Üks päev näitab kilo vähem, teine päev kilo rohkem, võta nüüd kinni confused smiley Las pigem jääb sama number kirja, eks nädala pärast on näha, kummale poole siis tegelikult muutus on. Päris 100% oma plaanist ei õnnestu kinni pidada. Päkapikk tõi mulle terve kilo kommi confused smiley

Püüame vaatamata kõigele endast parima anda, sest see parim on ju eelkõige enda huvides!

Kõike kaunist

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 26. December 2016, kl 16.03

Tere ja head pühade jätku!
smiling smiley

Aitäh Pirle heade soovide ja kena kaardi eest!
Nii palju on maitsvat ja head igal pool pakutud, proovin ikkagi pea kõike, enda arvates hoian end suuremast söömisest eemal, aga kindel pole miski.eye rolling smiley

Piparkoogidieet on hea väljend ja capuccinol pole ka viga winking smiley

Head vana aasta viimast nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. December 2016, kl 15.03

Tervitus!
Minul pühad õnnelikult üle elatud. Sõin korralikult seapraadi, rosoljet (millele allest täna tegin lõpu) ja singirulle smiling smiley Kaks tükikest kooki ja puuvilju mahtus ka veel sissegrinning smiley
Täna hommikuks olin endalegi üllatuseks jõulupekist juba lahti saanudthumbs up Olin ennast ette valmistanud ikka palju hullemaks.
Kahjuks on mul ka kodus veel kurjajuurest piparkoogitainast järgi, mis peale kaunistamist toob kaalule ainult suureneva numbrimoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 28. December 2016, kl 11.12

Heips!

Minu piparkoogidieet jätkub. Iga hommikust kaalunumbrit jälgides järeldusi tehes ei ole see uus diiet väga hullusti mõjunud - kõik stabiilne. cool smiley Igatahes on piparkoogidieet minu kehale mõistlikum, kui paari nädala tagune shokolaadidieet, millega nullisin hetkeks kogu oma duellitulemuse. eye rolling smiley

Mõnuga loen iga päev teie kirjutisi ja imetlen armsaid kaarte - kõik see annab jõudu jätkata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 31. December 2016, kl 11.12

Tervitused kõigile aasta viimasel päeval!
Panin oma kaalunumbri tabelisse kirja aga ei tea kui õige see on. Kaal näitas mul hommikul igasugu imelikke numbreid (88.8-91.9kg)confused smiley Ise arvan,et tegelikult on nuber veidi väiksem kui kirja läks aga no las ta olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. December 2016, kl 12.43

Järgmine aasta astun kaalule ja vaatan, mis kaalunumber mulle sealt otsa vaatab grinning smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 31. December 2016, kl 14.36

KÕIGILE KAUNIST AASTAVAHETUST!

drinking smileysmileys with beerspinning smiley sticking its tongue out

Minu kaal seisab praegu paigal. Põhjus on muidugi teada. Ärkame tütrega ca 11.00, temale siis hommikusöök, mul läheb ainult vesi ja kohv, söök alates kl. 15.00, viimane söök kl. 23.00. Kaaluga veel isegi hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 31. December 2016, kl 16.14

Mina panen oma kaalu tabelisse kirja homme või siis esmaspäeva hommikul winking smiley

Seniks ägedat aastavahetust! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 01. January 2017, kl 12.18

Uut ja salenevat aastat kõigile!

Tulin nüüd nurgast välja, aastavahetus oli minu kehakaalu vastu armulisem kui Jõulud smiling smiley.
Loomulikult andsin eile õhtul klassikalised lubadused:
1. Võtan kaalust alla! (täiesti originaalne, eks ole)
2. Alustan liikumisega (vaatan mis jaanuaris juhtub...ja ehk suudan kauemgi hot smiley )
3. Lähen õhtuti õigel ajal magama (et uneaeg oleks piisav: kustutasin ära telefonist igasugused mängud ja muud jamad, mis õhtuti üleval hoiavad...kui uni ei tule, loen raamatut)

Edu meile kõigile selle-aastastes ettevõtmistes!

smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 03. January 2017, kl 09.07

Tere ja head uut aastat kõigile spinning smiley sticking its tongue out

Minu selle aasta algus on väikese tagasilöögiga angry smiley kui jõuludeni ja peale jõule kaal seisis paigal + või - 100g, siis nüüd täna hommikul lausa pool kilo juures. Peaks ju isegi rahul olema, sest tavaliselt on selleks ajaks kaal tõusnud 4 kuni 5kg moody smiley Täna hommikul oli lumi maas ja kõik oli puhas ja valge hot smiley Loodame et see pimedam aeg on nüüd selja taha jäänud, ja päev hakkab pikemaks venima, ning tulevad ka paremad tulemused.
Paremaid tulemusi meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 03. January 2017, kl 10.22

Tervitus!

Panin täna oma eilse hommikuse kaalu tabelisse kirja, nii hullusti ei läinud, kui kartsin aga ikkagi väike pluss aastavahetusega juures.

Piparkoogidieet on läbi. Täna tegelen sellega, et saaks kiiresti jõuluvana toodud assortii karbi tühjaks, enne ei saa ju kaalulangetuse rajale tagasi astuda grinning smiley oh, miks peavad küll need nuhtlused, shokolaadikommid, olemas olema?

Nagu joojoo ütles - saledat aastat kõigile!

Me saame hakkama! thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kauavõib 03.01.2017 10.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. January 2017, kl 16.42

Head salendavat aastat kõigile!
Minu aastavahetus möödus veidi raskemalt kui jõulud. Juurde tuli täpselt 1kg. Õnneks on tänaseks juba osa maha raputatudthe finger smiley
Täna oli väljas üle tüki aja nii ilus päikseline ilm, et selline suur kevade ja päikse ootuse tunne tuli peale. Et saaks juba aiamaalegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 04. January 2017, kl 23.52

Tervitus!
spinning smiley sticking its tongue out
Head uut edukat ja kergemat aastat kõigile!

Vahepealne aeg on olnud puhkuseks ka kaalu osas, muidugi on vähemalt kilo ka juba tagasi tulnud. Ei hakka enne nädalalõppu täpsustamagi ega tabelit vaatama.

Minu isiklik dieeditamine on erinevatel põhjustel ja ettekäänetel praktiliselt sama olnud juba viimased kaks kuud. moody smiley
Seega pean tulemuste saamiseks oma elu ja soömist muutma hakkama, muidu läheb elu liiga mugavaks ja hatugirl on must juba niikuinii kaugele mööda tuhisenud....

Positiivselt mõelda üritades: sain 2016. aastal kokkuvõttes -9 kiloga hakkama. smiling bouncing smiley
Sel aastal tuleb vähemalt sama tubli olla!
Kõigepealt tuleb aga oma miinused kirja panna........

Positiivset mõtlemist meile terveks aastaks!
grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 06. January 2017, kl 14.52

Talvised tervitused!

Mina võin endaga küll rahule jääda. Kaalukaotus 2 kuuga 8 kg ja seda ilma füüsilise koormuseta the finger smiley.

Muidugi trenn lihastele oleks vajalik, peaaegu aasta juba vahele jäänud. Võibolla uuest kuust äkki.

Tasapisi, tasapisi, vaim peab selleks valmis olema, see on kõige tähtsam, vastu tahtmist ei tule

mitte millestki mitte midagi välja. Kurb, aga tõde!

Kõike kaunist ja püsivust kõigile endaga tegelemisel!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. January 2017, kl 16.32

Tere!
KAs võtaksite ühe veel punti ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. January 2017, kl 19.07

Anett, ikka võtame smiling smiley 12. rida on praegu vaba- pane kirja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. January 2017, kl 08.58

Hommik!
Mina panin end nüüd teie tabelisse kirja! smiling smiley RÄägin endast ka siis.
Olen 24 aastane noor ema. Tegelen jooksmisega ning nüüd ka jõusaaliga. Tegelikult ei ole mul mingit meeletut ülekaalu vaid olen lihtsalt lodev.
Septembris hakkasin jõusaaliga aktiivselt tegelema. Siis jäin ma haigeks ja läksin tööle ning tuli paari kuune paus sisse. Nüüd kus olen juba tööl sisse elanud, siis saan hakata taas jõusaali külastama. Mul probleemne just selg ( mul hästi lai rinnakorv) ja lisaks rasv seal peal. JA sisi tundubki see üla osa kuidagi eriti jäme. Küür OLI mul ka, aga bodypumpi ja jõusaaliga sain lahti sellest. Nüüd täitsa sirge selg. smiling smiley
Toitumisega on nagu ta on. HEtkel proovin korda saada kellaajad ja sis hakkan sügavamale toitumismaailma sulkelduma, et saaks iga päev vajalikud ained kätte just toiduga smiling smiley
HEtkel ilmad nii nõmedad, ei taha üldse jooksma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. January 2017, kl 11.04

Tere tulemast meie punti, Anett! Järgmisest nädalast on rohkem aega, siis paigutan Sind kergemasse gruppi smiling smiley ja üritan ka ise kirjutada siia rohkem. Nüüd vaja pidulaud valmis sättida lapse sünnipäevaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 08. January 2017, kl 23.26

Heips!

Panen oma tänase numbri tabelisse kirja.
Lastel koolivaheaeg läbi homsest hakkab jälle kiirem tempo spinning smiley sticking its tongue out

Teretukemast, Anett!

Koovike, oled väga tubli, tahaks kaaa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 09. January 2017, kl 08.45

Rõõm näha, et tabeli ülemine ots saab ka konkurente juurde! Tere tulemast meie sekka Anett.

Nii, nüüd siis liikumisega alustatud (sportlased-parem kui te edasi ei loe).
Kasutasin Fitlap keskkonna liikumiskava algajatele: esmaspäeval ja neljapäeval veloergomeetril, teisipäeval ja reedel aeroobne-võimlemiskava arvutis hüplevat onu jäljendades. Võimlemiskava oli ikka eriti koomiline...sada kilo kordineerimatut liha kargleb mööda tuba...mehel oli rangelt keelatud naerma hakkamine, vastasel juhul oleks ta pidanud minuga koos karglema hakkama, see ei olnud talle kerge, üritas olla seljaga ja jälgida telekat (kuid ma kuulsin naerupurtsatusi!), jäin endale kindlaks ja võimlesin oma kavad lõpuni. Kuna pühapäeval oli suurepärane ilm, tegime metsas mõnusa pisikese pooletunnise suusaringi.
Üks nädal liigutud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 09. January 2017, kl 14.27

Tervitus!

Hea, et te ikka kirjutate oma tegemistest, eks see hoiab gruppi koos ja annab motivatsiooni teistelegi.
Joojoo liikumisharjutused olid hea lugemine, minu arvates oled väga tubli, et algust tegid ja soovin Sulle head jätkamist!

Mul tulemusi praeguse seisuga pole, tegelikult on ainuke positiivne tulemus see, et ma veel käega pole löönud. Et muutusin eelmisel aastal märgatavalt peenemaks, siis ilmselt olin muutusega rahul ega pingutanudki enam.
Kaal on ikkagi kaugel normaalsest, aga kõik on ju suhteline. eye rolling smiley

Nüüd olen otsustavust täis, et asja taas tõsiselt võtta ja oma seismajäänud kaalunumbrit vähendada.
smiling bouncing smiley

Head uut nädalat kõigile!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. January 2017, kl 19.11

Hei!
Mis te endale tööle süüa kaasa teete ?
Kuidas pere ja töö kõrvalt trenni teete ?
Käisin eile jooksmas ja jalutamas. Täna läksin juba suure hurraaga 17.30 ajal jõusaali. Keerasin otsa ringi, umbe täis oli rahvast. Inimesed ootasid järjekorras masinate taga. Nii et täna jäi trenn tegemata. Katsun nüüd terve nädal pulsikella käel hoida ka tööl, et näha palju samme täis tuleb. Täna sain tööl 9870 sammu. Mis päris hästi. Arvasin , et mul ei tule väga samme tööl.
Ma olen enam kui kindel, et see reede mul miinust ei tule. Kuna mul hakkab see iga kuine naiste häda. Peale sünnitust lasin hormoonspiraali panna. Nüüd umbes 3 nädalat tagasi lasin ära võtta. Tundisn , et ei mõju hästi. Ja nüüd pole ka mingit vabandust kaalu suhtes, et a´la spiraal hoiab kaalu vms...

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 11. January 2017, kl 15.13

Tervitus!
Sain ka lõpuks arvuti taha, telefonis ei viitsinud pikka juttu toksidasmiling smiley
Tere tulemast ka Anettile.
Oi kui raske on ennast jälle järjele saada selle söömisegasad smiley. Nädala lõpus läks 3 päeva järjest õhtuse mittesöömisega käest ära ja kohe kilokene hopsti juures. Eile istusin terve õhtu teleka ees ja muudkui rääkisin iseendaga, et "ei lähe kööki, ei lähe kööki!"grinning smiley. Täna õhtul püüan ka tubli olla aga neljapäeval vaja suht hilja ühele sünnipäevale minna. Kui eelmise nädala kaalugi taas kätte saaks, oleks juba hästi. Tahaks ikka VÄGA kuu lõpuks numbrivahetuse ära nähaspinning smiley sticking its tongue out
Vastuseks Anettile - mina ei tee töö juurde midagi kaasa, sest olen kohe-kohe 1,6a saava põnniga kodune ja külmkapp on kahjuks pidevalt käeulatuses. Trenni ma ka ei tee. Lihtsalt ei jõua oma suure pere kõrvalt mitte kuskile. Üritan lihtsalt toitumisharjumuste muutmisega kaalu vähemaks saada (ehk siis lõunal korralikult süüa ja peale 18.00 enam mitte kööki minna ja patupäev on laupäev). Kevade poole, kui kauem jälle valge, hakkan uuesti kõndimas käima.
Duubel2 oled eelmisel aastal tubli olnud! Oleme suht sarnases seisus kahjuks. Ka mul õnnestus eelmisel sügisel kokku 8,3kg alla saada ja nüüd keegi mu sees arvab, et tubli saavutus ja tahab ennast lõdvaks lastaangry smiley. Tegelikult on aga niiii pikk tee veel käia. Ei saa alla anda. Väga hea tahtmise korral jõuaks veel ca 15kg suveks alla saadawinking smiley. Pusime ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 11. January 2017, kl 15.21

Ahjaa.
Uue aasta puhul mõõtsin ka ennast uuesti. Kolme kuuga on vöö -4cm, puus -2cm ja reis -1,5cmhot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.