Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 12 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. May 2017, kl 11.28



UUS KAALUTABEL

Hatugirl, see on tõesti väga hea tulemus. Nüüd pead meenutama, mida tegid 3 kuud tagasi, et saavutasid selle tulemuse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 10. May 2017, kl 11.57

Tänud minu persooni tabelisse lisamise eest! smiling smiley

Mina jätkan oma kaalumistega reedel, sest kevad-suvel olen nädalavahetusel maal, kus kaalu pole.

Söömisest: mul on kaaluabi programm aktiivne, seega loen kaloreid ja püüan sektordiagrammi enam-vähem jälgida.

Hommikuti söön: Fazeri Alku suhkruvaba krõbemüsli, millele lõigun hulka kas ühe banaani või puistan sekka oma külmikust sulatatud marju, peale valan Rjaženka. Lisaks üks keedumuna. Kui müslit kodus pole, söön sepikut toorjuustu ja erinevate katetega (sink, tomat, kurk). Muna siis ikkagi ka.

Lõunad: tavaline soe toit, mida söögikohad päevalõunana pakuvad. Kartulit ega riisi ei väldi. Leiba kõrvale ei võta, kastet palun mitte lisada, kõrvale joogiks vesi.

Õhtusöögid: kui kodus kokatud, siis liha+salat või supp variandid söön. Trennipäevadel söön profeel jogurti ja nt kaks viilu sepikut juustuga enne trenni. Meeldib veel see variant: kodujuust erinevate lisanditega - redis, kurk, krabipulk, keedumuna.

Vahepala alla märgin oma päevased toore puuvilja-aedvilja söömised.

Tarbin kohvi piimaga või teed, töölaual on liitrine veepudel, mis päevaga tühjaks saab.
Suhkrut jookide sisse ei pane.

Alkoholiga patustades võtan veini, õlut või siidrit ei võta.
Magusat söön ainult siis, kui on kellegi sünnipäev vms - siis tükk kooki, kodus kommi ega muud sellist pole ja ei söö.

Vahepeal käisin mitmepäevasel reisil, kus hotelli rikkalik hommikusöök ja õhtused gurmeetamised koos punase veiniga tegid 2 kg plussi, aga see tuleb unustada ja maha saada, siis uue hooga edasi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Kääbik
Kuupäev: 11. May 2017, kl 07.22

Tere päikeselist hommikut

Kolm päeva ilma jahutoodeteta ja peaaegu suhkuvabalt ning seda tänu sellele, et olen suutnud vältida väljas söömist ja poe saialette. Pühapäeval on emadepäeva ja kohe tuli ka küsimus, et kuidas, see saata mööda ilma sefiiritordi ja vahukoore rullbiskviidita.
Aga plaan järgmine, rukki kamajahu koogipõhjale (sama nagu muretaigen ainult jahu asendatud rukkijahuga ja suhkur asendada meega) tarretada madala kalorsusega jogurt koos värskete marjadega. Vaatame, mis välja tuleb spinning smiley sticking its tongue out. Kui nässu läheb, siis patustan sefiiritordiga.
Kellel on häid kooginippe, siis need on teretulnud.

Tervislikku kalapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. May 2017, kl 11.32

Loviisa, tabelis on küll märgitud kaalumispäevaks pühapäevane kuupäev, aga me kaalume enda sobival päeval reedest esmaspäevani winking smiley Sinu menüü on väga eeskujulik ja mitmekesine. Sa ei tarbi igapäevaselt jahutooteid, vähem suhkrut ja rasva winking smiley tegin ma õige kokkuvõtte? Kui palju kcal-it lubab kaaluabi Sul tarbida?

Kääbik, thumbs up Tahan ka jälle nii tubliks saada, aga veel ei jätku iseloomu sad smiley Mina soovitan sellist: rullbiskviit FITLAP, kuid vahest harva võib ka patustada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 11. May 2017, kl 11.42

Mina võin tarbida 1553 kcal päevas, kuid jätan alati u 100 kcal varuks, et katta võimalikud eksimused (söögikohtade toitude puhul on sisestamisel lihtne eksida).

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Kääbik
Kuupäev: 13. May 2017, kl 06.46

Tere hommikust

Pirle müts maha, Sul juba on minu unelmate kaal ja varasemast tean ka, kui raske on neid viimaseid gramme kaotada. Aga kevadel me ju suudame winking smiley

Hatugirl ja Duubel 2, võrdlen tabelis end teiega. Kas teeme uuest nädalast "võidu", kellel langeb kaalust nädalaga enim?

Tegelesin enesepettusega natukene, kaalusin end ruttu hommikul ära (-1,5 kg), et äkki läheb päikeselisel nädalavahetusel grillimiseks. Aga kui järgi mõelda, siis kõik on ju kahe kõrva vahel kinni, ka meie kaal. Mis siis ikka, enne lihatükki korralik klaasitäis vett ja kolmveerand taldrikut salatit liha kõrvale.
Kondiiter Angeelika Kangilt küsiti, milles peitub tema hea figuuri saladus- ma maitsen koogist vaid lusikatäie ja sellest piisab kooginaudinguks. Minul, kui koogisõltlasel on veel arenguruumi jõuda selleni, et piirduda vaid lusikatäiega koogitükist.

Päikeselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 15. May 2017, kl 09.00

Minust kahjuks mingit võistlejat pole. Emadepäev möödus kooki, šokolaadi ja grilli soodes, nii et kõik mis eelmisel nädalal maha läks on tänaseks tagasimoody smiley Proovin nüüd laupäevaks sellest jälle lahti saadathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 15. May 2017, kl 11.34

Hoihoi smiling smiley

Ootasin suuremat langust, aga rahul selle 400 grammiga ka, ikkagi muutus ja õiges suunas.
Eks nii lähebki, et kaal kõigub mitte statistilise keskmise vaid reaalelu sündmuste ja juhtumiste sees.
Hatugirl, oli ju ilus nädalavahetus, küll nüüd aega jälle oma jamade likvideerimiseks smiling smiley

Väga lahe, et Kääbik niii suure miinuse kirja sai grinning smiley

Eks ma pusserdan ikka edasi, kohati on tunne, et see tabelisse jäämine on mul juba suur saavutus, tulemusi pole vahepeal ollagi...
Aga meie saledate grupp on näitamas, et kõigil omad võitlemised ja eesmärgid. Nagu mingi matkagrupp, mis maastikul hõredas rodus tuiavad, igaüks oma tempo ja vahepealsete pauside ja mõttetute tagasiminekutega.

Oh, see seljakottide suurus ju võtab ka tempot maha grinning smiley

Mõnusat nädalat!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 18. May 2017, kl 13.58

Tere smiling smiley

Soovitatakse pisut pähkleid ka tarbida. Aga kuidas suüa mõned pähklid ja ülejäänud ilusti kappi tagasi panna ????
Ja tegelikult polnudki midagi enam tagasi panna grinning smiley

Need, kel selliseid küsimusi ei teki, pole vist ka kaaluga võidelnud.... sad smiley

Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 18. May 2017, kl 15.04

Hei-hei

Minul on töö juures pähklite-jõhvika segu. Mõnel päeval nädalas nopin välja kaks pähklit igast sordist (mandel, india, sarapuu, kreeka) ja viis jõhvikat. See teeb u 20-30 grammise portsu ja annab sips alla 150 kcal. Sellega on siis 2/3 vahepalast lahendatud selleks päevaks smiling smiley

Emadepäeva eel, ajal ja järel oli hirmus kole koogi söömine, lisaks mitu korda jäätisetuutu näpus.
Täna hommikul tegin kontrollkaalumise, et ennast korralikult ehmatada.
Ehmusingi - kaal näitas -0,7 kg võrreldes eelmise nädalaga.

No mida pekki? Kas kook ei läinudki pekki? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: annn
Kuupäev: 20. May 2017, kl 22.07

Hei!

Olen ka tagasi, väike ootamatu reis tuli ja söömine jäi jälgimiseta, õnneks täna hommikul kaalusin ja kaal oli sama, vahepeal oli kindlasti rohkem.

Kas keegi on teist kasutanud Nutribulletit või sarnast asja? mul sõbranna ostis ja kiidab taevani, tuleb vist endale ka osta, ta paneb seal kokku nii erinevaid puu, köögivilju ja marju, seemneid, nett pidi retsepte täis olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 22. May 2017, kl 14.21

Tervitus!

Täna küll magasin oma kaalu väiksemaks smiling smiley
Kui piisavalt kaua magada, siis saab liigsest veest kergemini lahti, kuigi juua olen üritanud päris hoolega ja palju...
Loodan vaid, et see uuesti tagasi ei tule ja uus kaalunumber püsima jääb....

Head uut nädalat ja edukat joomist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Kääbik
Kuupäev: 22. May 2017, kl 15.56

Tere

Mis juhtub, kui 4 päeva nädalas jälgid, mida suhu paned (enamus sellest moodustavad köögiviljad) ja 3 päeva sööd kringlit ja kooki, lisaks veidi alkoholi, grillliha jm.
Mitte midagi ei juhtu, välja arvatud see, et kaal ei lange, kõht on punnis ja tuju on paha, et nõrk olin ning ei suutnud oma isusid koogi järele talitseda. Õnneks sai eile kook otsa ja täna alustan uuesti köögiviljade, kala ja munaga.

Duubel2 Sa oled super! Kohe on vaheeesmärk võetud.


Olge tublid ja ärge andke isudele alla!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 24. May 2017, kl 13.41

Heihei!
Ega polegi midagi Kääbiku heale nõuandele lisada.... smiling smiley

Kirjutage ikka, kuidas läheb, muidu tekib tunne, et igaüks on üksinda oma ligihiilivate grammidega....

Mul on justkui kogu aeg kõht tühi. Hakkasin isegi mingeid multivitamiine neelama, et ehk siis kere saab aru, et midagi puudu pole....smiling smiley
Võibolla on see s... tunne ka sellepärast, et olen soolaga kokkuhoidlik eye popping smiley

Kerge see elu pole, aga ehk ikkagi läheb kergemaks, esialgu vähemalt kaalunumbil. Siis hakkab vaikselt ka enesetunne paranema...

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 26. May 2017, kl 07.24

Hei.

See nädal ei edene kuidagi, eelmisel nädalavahetusel sain külmetada, mida põen siiani, seega kõik ilusad trenniplaanid on jäänud täitmata. Samas käisin sünnipäeval, kus toitumine oli kindlasti normist üle (tort!)
Söömisega olen edasi küll piiri pidanud, aga kuna söömine on arvestusega kuni kolm trenni nädalas, siis ilmselt seal see kala ongi.

Loodetavasti on teistel ilusad miinused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Kääbik
Kuupäev: 27. May 2017, kl 05.25

Hurraaa, tuli ära, lõpuks ometi sain 85 ette. Kui juba mina mittesportlane ja koogisõber suudan, siis suudate kindlasti teie ka.

Ma ei ole eriline hapukoore armastaja (vahel salatile ja pelmeenide juurde), aga sel nädalal asendasin 20% hapukoore Türgi 2,5% jogurtiga/koorega. Maitse vahe on, aga selle petab tilli ja küüslaugusoolaga ära.
Lisaks petersellile, küüslaugule, sibulale, basiilikule jne on mu aias võilille, naati, nõgest - ka need rändasid supi, salati ja smuuti sisse.
Kokkuvõttes ei teinud ma sel nädalal midagi erilist välja arvatud see, et nautisin rohkem sööki ja söömist- näppisin vähem telefoni söögi ajal ning ei lugenud ajalehti taldriku kõrval.

Kerget nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
eye popping smileyRe: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 29. May 2017, kl 09.54

Tere !smiling smiley

Numbrid ja eriti eesmärgid on minu jaoks pigem nagu mingid takistused.
Nagu mingi "tärmin" läheneb, muutub lihtne elu hirmsaks arvutamiseks ja kontrollimiseks.
Tulemus on +400 !eye popping smiley

Eks põhjendusi ja süüd on ikka kergem enda kaelast kuhugi mujale veeretada.
Üritan sel nädalal vähem kaaluda ja eelkõige vähem süüa, v vähemalt valesid asju vältida....

Jõudu meile kõigile!!!!!

cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 30. May 2017, kl 20.31

Heihei!
Ilusad ilmad on vist meie seltskonna õue ajanud ja liikuma pannud smiling smiley
Kääbik, oled nii tubli tulemuse kirja saanud.
Lugesin Su kirja ka kohe uuesti, et mingit snitti võtta smiling smiley

Kui midagi ei muuda, siis ei muutu ka kaalunumber.
Öeldakse küll, et põhiline on õige toitumine, aga ma Üritan ikka liikumist ja aktiivsust ka suurendada. Seega sel nädalal katsetan niiviisi smiling smiley

Olge tublid!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Kääbik
Kuupäev: 31. May 2017, kl 06.31

Duubel2, kohe on Sul 8 algav number ees, Sa saad sellega hakkama! Jah, raske on kiusatustele (minu puhul on need küpsetised) vastu panna,eriti siis kui kõht on tühi.Eile sõin kolm sefiirikorvikest, pärast mõtlesin, et oleks poolikust piisanud. Olin unustanud, kui maitsvad võivad olla supid ja kaaluabi on meelde tuletanud, et supp annab vähe kaloreid. Kui on prae juurde võimalik, söön ainult liha/kala ja salatit. Olen paarkümmend aastat kaalu langetanud, ikka langetanud ja siis on kõik tagasi tulnud. Tuleb muuta oma söömisharjumusi ja muidugi liikuda. Teoorias kerge, praktikas keeruline. Tuhandemiiliseks rännakuks tuleb teha üks samm- meie siin oleme seda teinud, nüüd saab minna ainult paremaks!
Mõnusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 05. June 2017, kl 08.00

Head uut nädalat kõigile!

Ma olen nüüd 75 peale toppama jäänud ja kuidagi ei saa edasi.

Nädalavahetusel sai tublisti aiamaal kaevata ja niidukiga samme tehtud ning muidu rassitud.
Loodan, et see nädal jõuan ka igasse plaanitud trenni ning lõpuks näen kaalul ka 74 ära smiling smiley

Oleme tublid edasi!
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 05. June 2017, kl 10.27

Kakerdan muudkui ringiratast.
Natuke taas allpool, aga ikka oma 9st lahti ei saanud...

Nüüd tuleb paar nädalat puhkust ka veel otsa, aga püüan ikka saavutatud numbrit vähemalt hoida. Tahaks küll kaalumata elada, aga minu puhul juhtub siis alati see, et kohe hakkavad pekid kogunema.

Ärge päris ära kaduge, kallid kaaslased. Üksinda on päris nüri tunne oma gramme lugeda eye popping smiley

Niikaua kui kasvõi plussringiga kohal oleme, on veel lootust smiling bouncing smiley

Sooja suve ja päikest kõigile!!!!!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. June 2017, kl 08.49

Hei-hei üle pika aja!

Viimased nädalad on olnud väga kiired ja üldse pole aega arvuti taha maanduda. Samuti ei ole ma viimased nädalad oma söömisi jälginud. Olen söönud valimatult ja kõike. Ainus asi, mida olen püüdnud jälgida, et õhtul väga ei söö. Arvestades kõike seda, võin oma kaaluga väga rahul olla - juurde pole tulnud, vaid isegi väike langus onthumbs up
Duubel2 on minust ka mööda pannudthe finger smiley Väga tubli! Saaks nüüd sellest 9-sast ka lahti, eks winking smiley Mina keerutasin ikka VÄGA pikalt 90 ümber ja lõpuks ikkagi läks asi metsa. Loodan, et sul läheb paremini.
Proovin nüüd suvel oma kaalu ilusti hoida, et sügisest jälle uue hooga alustada. Ära ma kuskile ei kao, oma numbri panen ikka kirja, siis on motivatsioon hoidmiseks olemaswinking smiley
Kui ikka kerges miinuses suudan olla, siis oleks väga super, aga väga ei pinguta selle nimel. Kuna meil läheb köök terveks suveks (karta on, et venib nii pikaks) remonti, siis normaalsest söögitegemisest võin vaid unistada. Külmkapp on mul elutoas ja pliit kuurissmiling smiley eks nalja hakkab saamagrinning smiley
Teile aga vastupidamist ja ilusat suve! Loodan, et pirle viitsib suvel ka meie tabelit üleval hoidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 16. June 2017, kl 09.58

Tere Kõigile uutele ja vanadele!
Kiired ajad, (kellel neid ei oleks ja millal neid ei oleks eye rolling smiley), olen oma kaalumise täiesti viiendajärguliseks jätnud.
Kuid nägin, et te ei ole mind täiesti maha veel kandnud, vaid teistele häbiks ja hoiatuseks esimesele reale paigutanud, et vaadake, nii juhtub.... Ma ei oleks pahandanud, kui oleksite sinna mulle karistuseks suvalisi, eriti suuri kaalunumbreid kirjutanud the finger smiley.
Kui aus olla, siis vahepeal suutsin ikka kohe korralikult kosuda. Mai keskelt haarasin taas söögiriistad enda kätte ja hakkasin jälgima, mis suhu läheb.
Loodan, et te ei pahanda, et toppisin ennast kenasti taas teie tabelissse kogu oma mai kuu raskusega.
Ma nüüd ei tea küll lubada, kas ja kui järjekindlalt siin kirjutada suudan, aga proovin vähemalt aktiivne püsida kaalumise osas!

Lootusrikkalt suvele vastu!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 16. June 2017, kl 11.43

Hei-hei!

Suvine aeg, kõik teevad hoolega trenni ja söövad arbuusi ning maasikaid, kaal kukub tabelit täitmatagi smiling smiley
Oleks see vaid nii!
Kaalun homme hommikul ja püüan ka tabelit täiendada.
Midagi head loota pole, sest õhtused söömised on see nädal käest ära läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. June 2017, kl 20.39

Minule oli selle nädala kaal täitsa üllatus kohesmiling smiley
Pirle, vaata minu rida üle. Millegipärast arvutab lõpptulemust valesti.
Tuleks juba maasika-aeg peale, nii tahaks juba aga ainult need kallid praegu ja enda peenras ka alles väiksed rohelised veel. Aga varsti-varsti saan ennast lõhki süüathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 26. June 2017, kl 12.12

Tere jälle!
smiling smiley

Tekitasin kaalutabelisse imelikke hüppeid, aga tulemus on ikka õiges suunas ja viimasel nädalal tegin muud dieeti kui vaid kalorilugemine ka.

Loodan väga, et enam tagasi 90ndatesse ei vaju. Nii vahva on uues kümnes olla ja tahaks tasapisi oma kaaluga ikka edasi langeda...
Suvel peaks ju kõik kergem olema, maasikad ka juba siin-seal olemas, nii et hatugirl saab mind jälle oma saavutustega ehmatama hakata smiling smiley

Ilusat suve ja palju värskeid ja tervislikke valikuid meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 27. June 2017, kl 13.09

Kohutav!angry smiley
Jaan on süüdi! Endas ei näe ma mingit süüd eye rolling smiley...ega mina neid pühasid välja mõelnud. Külalised, söögid, joogid, joogid, söögid, külalised.... Õnneks on see nüüd läbi ja loodan südamest, et järgmine nädal ei ole piinavalt valus juurde tulnud kilode pärast.
Aga teie olete kõik tublid olnud ja selle üle on hea meel ja annab jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 28. June 2017, kl 07.18

Jaanipühad oli ka mulle halb aeg, aga hetkel on uus nädal alanud uue tahtejõu- ja motivatsioonipuhanguga smiling bouncing smiley

Nüüd on aega laialt käes enne jõulude saabumist kõik vead parandada ja vajalikud numbrid saavutada ning neid hoidma asuda grinning smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 29. June 2017, kl 20.09

Heiaheia!!!!

Kirjutan ikka oma erinevaid ideid, et teil igav ei hakkaks smiling smiley

Sel nädalal üritan rahulikult võtta, mitte närveldada kogu aeg oma söömise pärast. Ja igapäevase kaalumise asemel teen seda alles esmaspäeval, et mitte iga päev korrektiive teha v närvi minna eye popping smiley

Lugesin ka just, et kaalulangetamisel pole õhtune paastumine üldse oluline. Kui see enam nö keelatud vili pole, siis ehk saan tasapisi ka sellest südaöisest patustamisest lahti grinning smiley

Elame, näeme smiling smiley

Rahulikku nädalat teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 03. July 2017, kl 11.46

Tere smiling smiley

Seekord sain tulemuseks -900 g.
Nagu alati, lootsin rohkemat, aga see on ju ka ilus langus.

Nii et ikka edasi. Järgmise eesmärgini on veel 3 kilo.
Tegelikult neid eesmärginumbreid kirjutades arvasin, et ega ma seda niikuinii kätte ei saa.
Praegu tundub aga see abstraktne number juba reaalsem olema.
Aeglaselt ja visalt need numbrid on mul vahetunud, aga mul on hea meel, et ma tavapäraselt loobunud pole.

Mõnusat suve jätku ja kannatlikku meelt kaalunumbritega sõdimisel!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 12 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.