Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 19. November 2016, kl 09.16

Tere!
Aeg end taas käsile võtta selle sõna kõige otsesemas mõttes.the finger smiley
Ootan siia gruppi minuga liituma neid,kes vahepeal kaalule karuteene teinud ning loodab nüüd taas reele saada kui ka kõiki uusi kaalulangetamise huvilisi.
Kaal on mul endal hetkel jõudnud ulmelise 104.4 kg,2014 aastal suutsin võtta alla üle 20kg,kuid lasin end siis aegamööda paraku käest,nüüd on kiiks taas peas käinud,esiteks,suvi 2017 pole enam kaugel ning tahaks üldse siredam-peenem ning paremas vormis olla.
Loon ka tabeli uude sõnumisse,kuhu saate kirja panna oma andmed.
Edu meile kõigile!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 19. November 2016, kl 10.05

Sellele lingile vajutades sisenete meie kaalutabelisse,kuhu saate end lisada.
Tere tulemast!smiling smiley

[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: pontus
Kuupäev: 24. November 2016, kl 10.42

Hei,

Lisasin ennast tabelisse. Olen ka viimastel aastatel vahelduva eduga püüdnud siin keskkonnas oma kaalu kuidagi kontrolli all hoida ning praegu tahet täis eesmärgini lõpuks jõuda.

Pontus

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 24. November 2016, kl 12.28

Lisasin ka omad andmed.
Olen omal käel kaaluga tegelenud viimased 10 aastat ja näinud kaalunumbreid 95 ja 68.
Liitusin nüüd Kaaluabiga ja püüan olukorra kontrolli alla saada seekord enne, kui 95 tagasi tuleb.

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. November 2016, kl 14.23

Tere tulemast Pontus ja Loviisa!
Homme juba esimene kaalumine! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 24. November 2016, kl 22.57

Tere!

Tuleksin meeleldi punti. Äkki on tabeldamisest abi. Ikkagi kontrollimise koht endale.
Nii kui ei valva, vupsab kaal kasvada. Hetkel 95.
Jaksu meile! Sest jõulud - need kipuvad maha murdma ka tugevama tahtejõu

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. November 2016, kl 23.02

Tere tulemast Suurtükk! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 25. November 2016, kl 07.12

Jee,ilus kaalulangus sel nädalal mul,olen nii rahul,ei uskunud silmigi,käisin ikka mitu korda kohe kaalul,pean tabeli sel nädalavahetusel korda tegema,kuna hetkel ta ei näita kaalukadu kokku ja eesmärgini jäänud,ehk siis natsa pusimist mulle,aga kuidas teil on läinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 25. November 2016, kl 08.24

Minul on ka algus tehtud, küll tagasihoidlikum kui Piial - sa oled super tubli!

Ma alles kaks päeva pusinud siin lehel ja kaal pole veel oluliselt kergem, aga meel on küll kerge, sest teen oma kehale head smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 25. November 2016, kl 16.01

Natuke susserdasin seal tabelis, loodetavasti ei läinud asi paigast ära, mul pole mobiilil vist seda tehnilist valmidust. Igatahes lõbus - teisi passida ja ise häbeneda, kui ülemugimiseks läheb. Aga tabel mõjub hästi, õhtuse ja hommikuse kaalu vahe nagu naksti olemas. Järgmise nädalani!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 29. November 2016, kl 18.53

Tere ,oleme siin kuidagi vaikseks jäänud eye rolling smiley
Nüüd piinlik hetk,pean tunnistama,et ei saanud selle tabeli valemitega hakkama ning seepärast on mul palve.Kui keegi meist siin oskab tabelit korda seada,palun anna endast siin teada,siis teame,kelle kätesse saame endid usaldada tabeli kohalt.Juhul,kui meil siin selliseid pole,üritan leida omale abilise eye rolling smiley
Kuidas teil muidu see nädal möödub?smiling bouncing smiley
Mina maadlen isudega,annan ka järele mingil määral,üritan samas toitumist liikumise või treeninguga tasakaalustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 30. November 2016, kl 08.42

Tabeliga kahjuks aidata ei oska, oskan ainult numbreid sisestada smiling smiley

Minul püsib motivatsioon veel kõrge.
Isusid polegi väga hullusid tekkinud, õhtust rasket hetke leevendan tassi rohelise teega või lähen koeraga jalutama smiling smiley
Igaks juhuks on näkileibade pakk laual (22 kcal tk), aga need on viimaseks hädaks ja veel pole vaja olnud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 30. November 2016, kl 15.08

Tere,

Palun pange mind ka tabelisse. algkaal 103,8. Olen siin juba mõned nädalad ise pusinud ja olen lahti saanud 3 kilost. Kambaga koos on motivatsiooni rohkem. Nädala sees saan hakkama, aga nädalavahetustel on keeruline isudele vastu panna.
Sain aru, et reede on kaalumisepäev. Vaatame, kas saan reedeks juba kergemaks

Tänan

Püüan olla siin aktiivne, et kambavaim oleks tugev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 01. December 2016, kl 16.41

Pikkus 167 ja eesmärk 80

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 02. December 2016, kl 06.47

Tere tulemast!
Lisasin Sind,Pontus40 tabelisse!
See nädal vaid väike miinus,olen rahul arvestades kõiki nüansse,kuidas teil on läinud?Olete kõik väga vaiksed...
Mul täna Rakverre sõit õhtupoole,sealteatrisse kolleegidega ja pärast restorani sööma eye rolling smiley ,eks pean siis päeval söögiga tagasi hoidma.
Andke ikka endast ka teada,kuidas teil käekäik läheb.
Proovin sel nädalavahetusel uuesti tabeli käsile võtta.
Olge tublid ja ärge unustage liikuda!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 02. December 2016, kl 08.17

Olen esimese nädalaga esimese kilo ja natuke peale maha saanud.
Trennis olen käinud selle aja jooksul kolm korda: kaks siseratta trenni ja üks bodypump. See viimane kahjuks kaloreid palju ei kuluta, aga lihased teeb korralikult valusaks grinning smiley

Mul on perega järgmisel nädalavahetusel spa-sse minek ja samuti pean vaatama, mis seal õhtul süüa - õnneks on menüüs suppe ja salateid, need on kindlasti hea valik prae asemel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 03. December 2016, kl 12.57

Tere,
Seekord mul nulliring.On olnud nii kiire, ja siis ei kao ykski kilo kuhugi. Nadalavahetusel ema synnipaev, see toob ikka juurde koos heaparemaga, mis suhu vupsab. Aga jatkame ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 03. December 2016, kl 13.03

Aga Loviisa on meil tubli tüdruk olnud. Esikohtthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 03. December 2016, kl 19.27

Tere, seltsilised

Liituksin ka Teiega. Ma võtsin eelmise aasta lõpus 10 kilo alla, aga tänaseks on need kõik tagasi. On aeg jälle ennast käsile võtta ning alustatu lõpule viia. Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 03. December 2016, kl 23.08

Tere, kas võib ka liituda?
Mind ei ole Kaaluabis mitu aastat olnud, kaal on veelgi kasvanud, täna oli 94,4 lausa. Kui siin veel duellitasin olin 75-85.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: pontus
Kuupäev: 03. December 2016, kl 23.45

Hei,

Reisimine ajab toitumise ikka täitsa sassi. Enne minekut oli kodus ikka suurem miinus, aga nüüd pärast paaripäevast äraolekut on see miinus kohe poole väiksem. Lootsin, et järgmisel nädalal saaks 8-ga hüvasti jätta. Paistab, et läheb kauem.
Aga lennujaamas oli palju aega ning spikerdasin teiste tabelite pealt ning sain valemid korda.

Jõudu meile.
Ma muidu olen jutukas küll, aga foorumis tavaliselt vaikne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. December 2016, kl 08.26

Tere tulemast Marili123 ja Gunnilla!
Mida rohkem,seda suurem kambavaim the finger smiley ,lisa palun Gunnilla ka end meie tabelisse!smiling smiley
Ja Pontus,au ja kiitus sulle tabeli valemite sisestamise ja korrastamise eest!
Oleme sel nädalal väga tublid olnud,jätkame siis samas vaimus!
Mul täna teise advendi puhul taas piparkookide küpsetamise päev tütrega,õnneks väga ei isuta,reedel sai firma jõulupeol küll head ja paremat söödud-joodud,õnneks lõppes tantsimisega ööklubis,kus osa kaloritest sai kindlasti ära kulutatud,eile hoidsin üäeval söögiga tagasi ja tegime õhtuks perega kodus sushisid,täna ei kaalunud,päris iga päev enam ei kaalu,see on varem andnud tagasilöögi,seepärast proovin nüüd vähe teisiti.
Ilusat teist adventi kõigile!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 05. December 2016, kl 10.54

Tere kõigile!

Tänan tabelisse lisamise eest. Mul oli reedel 103,3, aga olin arvutist ja telefonist eemal. Ma ei saa kuidagi isegi oma kaalu tabelisse sisestamisega hakkama. Palun, et keegi teeb seda minu eest. Tänan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 05. December 2016, kl 11.21

Tere taas,

Sain siiski hakkama tabeliga ja abi ei vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 07. December 2016, kl 09.48

Mul see nädal on kaal seisma jäänud.
Mulle tundub, et kurjajuur on hommikune kaerahelbepudru söömine moody smiley
Osad toitumiskavad soovitavad hommikuti putru, osad aga vältida ning selle asemel anda hommikueinele toekust erineval viisil valmistatud munaga.
Kui ma söön nt keedumuna ja sepiku singiga vms sinna kõrvale, kaal liigub allapoole.
Pudruga püsib küll täiskõhutunne kauem, aga kaal ei liigu.

Mida teie hommikuti sööte? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 09. December 2016, kl 09.44

Tere,

Minul ikkagi täna väike miinus. Ma ei ole küll sel nädalal väga pingutanud ja piitsutanud end, aga miinus on ikkagi tore. Mina söön hommikul tavalise võileiva ( ainult või jätan ära). Panen peale toorjuustu või hummust või sulat. juustu, sinki, juustu, kurki, tomatit. Ühest võileivast täiesti piisab. Vahel teen ka muna. Pudrud olen praegu kõik välja jätnud. Mulle on jäänud mulje, et pudrud annavad palju kaloreid, eriti moosiga või võiga.
Hommikust söön kell 8 ja järgmine söömine juba kell 13. Ma pean ühe võileiva ja tassi kohviga vastu küll.
Proovin oma miinuse tabelisse panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. December 2016, kl 09.46

Tublid olete Pontus,Loviisa ja Pasun40!
Unustasin eile märkida oma kaalu,eile näitas tegelikult täpselt 102 kg ,aga täna juba 102.3 Kirjutasin tänase ikkagi tabelisse,mitte eilse.Olen kehv jälgija ise olnud see nädal,stress sai võitu koos paari pika tööpäevaga.Tean,see pole mingi vabandus,seepärast asutan end nüüd pärast teiega suhtlemist tempokale kõnnile või nn.jautuskäigule.
Hommikuti tuleb ikkagi putru süüa, teen perele putru piima ja veega,mida üldjuhul ise ei söö,kuna piim on minu kaloripommiks,selle asemel teen omale kas kiirputru pakikestes veega või lihtsalt täisterakaerahelbed panen keeva veega natsaks seisma ja siis söön.See aitab väga hästi tegelikult alla võtta ,aga kuna paar aastat tagasi sai sel viisil toitutud pea pool aastat jutti,on isu siiani täis,kugistan vahel kuidagi viisi pudru kurgust alla,sest see on kasulik.Söön siis hommikuti tavaliselt keedetud muna,tavalist leiba ja saia üritan vältida,selle asendan näki- või riisileibadega.
Loodan,et teised meie grupist ikka ka oma kaalu kirja panevad,olenemata ,kuhu poole näitab,oleme ju üksteisele toeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 10. December 2016, kl 14.10

Minu see nädal ei läinud väga edukalt. Kaks erinevat jõulupidu olid kurjajuureks ning põhjuseks, miks ma juurde võtsin. Järgmine nädal läheb vast paremini ikka smiling smiley. Mina söön hommikuti sepikut, keedumuna ja tomatit. Täidab väga hästi kõhtu ja maitseb ka hästismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 11. December 2016, kl 14.52

Tere, minul oli vahepeal haigestumine, eriti ei söönud midagi aga kui enesetunne paranes siis ei suuda loobuda saiakestest. Minul siis isegi hästi +0,10
Iseloomu pole, tuleb teist kasvatama hakata. soovin endale ja teistele jõudu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 13. December 2016, kl 20.25

Tere.
Tean, et teil duell juba käimas, aga äkki saaksin ka kampa lüüa. Olen tänu Kaaluabile palju kilosid kaotanud ja just duell on olnud hea motivaator, siis tean, et ei pinguta ainult üksi. Olen 166cm pikk ja kaal hommikuse seisuga 78 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.