Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. December 2016, kl 07.22

Tere tulemast Kertukas!
Lisa end palun ka tabelisse kui seda veel teinud pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: julia
Kuupäev: 14. December 2016, kl 18.57

Tere kõigile!

Kui keegi vastu ei ole, lisan end ka tabelisse.
Paar aastat tagasi võtsin väga kiiresti 10 kilo alla, aga tänaseks on need kõik tagasi ja isegi 10 kg juurde. Loodan et, seekord õnnestub mulle siiski saavutatud kaalu hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Mix
Kuupäev: 15. December 2016, kl 23.32

Tere,

Sooviksin ka liituda, eelmisel kevadel kaalusin 10kg vähem kui praegu, tahaksin sellest ka kevadeks vabaneda ja kui edeneb siis rohkemgi. Olen 180cm pikk ja kaalun 105kg.
Probleemiks pigem maiustamine, eriti siis kui töö pingeline. Vajaksin ka tugigruppi.
Eelneval korral sõin suht tavapärast toitu aga üritasin kaloreid kontrolli all hoida ja töötas hästi.
Kas on veel võimalik liituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 16. December 2016, kl 08.03

Hommikust.
See nädal on läinud hoogsalt trenni tegemise tähe all ja õnneks kajastub see ka kaalul. Järgmiseks reedeks tahaks kaalu alla 77 kilo, mida pole juba päris pikalt näinud smiling smiley Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 16. December 2016, kl 11.21

Just eile õhtul valmistas mees munanuudleid kanaga, mis olid nii head, et sundisid kaks portsu sööma.
See kajastus täna hommikul kaalul, kuna nädala keskel juba nähtud väiksem number oli pisut suuremaks tagasi muutunud.

Jaksu meile kõigile väikesteks ja suurteks võitudeks, mõni lahing ikka vahepeal saab kaotatud cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 16. December 2016, kl 12.47

Tere, minul siis väike miinus : ainult-0,4
Ühte kindlat asja mida hommikuks söön ei olegi, söön nii kiirputrusid kui võileiba, eks õhtune söömine on liiast, sealt minu kaal lisandub kogu aegsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. December 2016, kl 18.19

Tere tulemast ka Julia ja Mix!
Loomulikult on meie grupi uksed teilegi avatud.
Julia,tubli,et end juba lisasid,tee seda ka palun sina,Mix!
Tublid oleme see nädal olnud.Asjale lisab kergust kohe varsti vananev ehk kahanev kuu,siis peaks isud väiksemad olema ja kaalulangetamine peaks ka loogiliselt võttes lihtsam olema,eks,näis.
Teate,järgmise nädala lõpus on ju jõulud ,õgimise aeg the finger smiley , ärme siis end päris lõhki söö,1 pluss siin muide on,jõulud ja pärast reedest kaalumist ning uue nädalaga jõuab uuesti midagigi tasa teha grinning smiley . ja liikugem mõnuga,kasvõi natukene.
Muide ,mina söön pea kõike,ainult koguseid olen vähendanud.
Olgem mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 17. December 2016, kl 10.32

Hommik! Liitun ka, pole kunagi sel moel motivatsiooni hoida püüdnud - ehk aitabsmiling smiley Märtsist siiani on õnnestunud kaotada 7 kg, aga nüüd nagu mingi sein ees. Olen mures, et algselt väljapakutud kaloraaž on nüüd, kergemana, liiga suur. Aga ei tea, kas seda saaks kuidagi ümber kalkuleerida? Samuti - kas rinnaga toitmise eest võib süüa natukene rohkem või pigem mitte? Proovin nüüd jälle nii, et toidus oleks ka piisavalt rasva - olen tähele pannud,et kui süüa rasva vähem kui siin ette nähtud, siis allavõtt raskem. Liigutamine on ka vahelduva eduga. Kui õhtud pimedaks läksid, ei käi enam kõndimas - suvel sai käidud ikka 45 min - 2 t päevas. Eile sõin juba valgest jahust saia ja Snickersi - see magusasöömine on minu puhul ebatavaline (olen suutnud end hästi magusast eemal hoida muidu viimased kuud) ja näitab, et asi hakkab ikka täitsa kontrolli alt väljuma. Eks see vähene liigutamine on ka tagasilöögi andnud. Nii, haipisingi ennast üles - täna liigutan end tund aega - kas kõnnin v lähen jõusaali. Homme samuti. Midagi peab tegema, muidu see kalor nagu ikka ei kulusmiling smiley Jõudu kõikidele. Kaalumispäev on reede? Eks siis teen kokkuvõtte, kas magusast oli võimalik hoiduda ja kui palju liigutasinsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 18. December 2016, kl 12.45

Tere tulemast sullegi, KirjuSuvi1!
Jah,kaalumise päev reede.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 18. December 2016, kl 12.51

KirjuSuvi1 anna andeks,tahtsin kohendada natuke tabelit,aga selle asemel sai sulle kogemata muu kaal kirja,lihtsalt pane palun uuesti hetke kaal ja palun pane punkt vahele mitte kome,siis arvutab ilusti,samuti teised,lisage oma kaal kasvõi hetke näiduga,siis saame koos uude nädalasse minna.Kellel puudu veel eesmärk,palun lisage ka see.Seda annab ju vajadusel muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: KristaP
Kuupäev: 22. December 2016, kl 09.57

Hei, tere kõigile vanadele ja uutele tuttavatele. Olen ka mina taas tagasi ennast jälgimas. Piia37, lisasin ühe rea tabelisse ja panin oma andmed, palun pane sinna valemid juurde. Veidi siis endast, kes veel mind ei tea, olen Krista ja ei suuda üksi end käsile võtta. winking smiley Olen taas lapseootel, nüüdseks seda lõbu olnud juba 20 nädalat. Selle ajaga kaalutõus olnud 3kg, loodan et suudan ahvatlustele hakata vastu panema, et seekordne kaalutõus ei jõuaks taas 20 kiloni raseduse lõpuks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Mix
Kuupäev: 24. December 2016, kl 00.55

Tere,

Soovin kõigile pühadeks rõõmu ja rahu, võtame aja maha ja uuel aastal uue hooga!

Tervitades,
Mix

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 24. December 2016, kl 10.00

Tere.
Eile hommikul näitas kaal 77,0. Kuigi alla 77 kaalu veel ei näinud oleksin väga rahul kui järgmine reede oleks kaal vähemasti sama, sest suured söömispühad ju käes. Saabki varsti vaaritama hakata. Igatahes soovin kõigile kauneid pühi (mis küll tavapäraselt lumeta), kuid loodetavasti on lumele vaatamata jõulutunnet piisavalt südametes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 26. December 2016, kl 19.11

Jah,kauneid pühi,palun ärge unustage siiski kaalu kirja panna,ja Suurtükk,sul juba paar nädalat kaal lisamata,ole hea,märgi ära.
Muide,isegi kaalu tõustes ei tasu alla anda,algul mõtled ehk et vaid sel nädalal ei kirjuta kaalu üles,siis on vaikselt teine ja siis kolmas nädal,lõpuks mõtled,ma ei löö käega aga ...
Oleme ju siin grupis selleks,et vormi parandada ning toeks olla nii halvas kui heas.
Minu ettepanek,oleme varemas grupis pidanud kinni reeglist,kes ette teavitamata ei märgi kaalu 4 nädalat,see isik kustutatakse tabelist,võiks seda selleski grupis kasutada.Juhul,kui on ette teavitatud,et ees on reis või midagi muud,siis saame aru,mis te arvate?
Aga mina käisin täna üle pika aja korraga üle 8 km maha,kuna polnud tossudega tükk aega väljas tatsanud,on jalad teistmoodi valusad,aga mõnus tunne pärast suuri söömasid.Iga päev utsitan end väljas kõndimas käima,nüüd kingiti Samsung Gear Fit2 aktiivsusmonitor ning motivatsioon liikumisest taas laes,saaks lähipäevil toitumise ka kontrolli alla uuesti,oleks ok,kaal on vist hetkel korralikult tõusnud,ei teagi kas söömisest või lihaste kasvatamisest liikumise näolthe finger smiley ,eks saab näha,mis reedel kaalul ees ootabwinking smiley.
Toredat uue nädala algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 27. December 2016, kl 08.27

Mina olen päri, et tühjade ridadega tabelit pole mõtet pidada ja nelja nädala reegel on OK.

Pühad ei seganud õnneks minu toitumist sugugi, hoidsin kinni reeglist, et jõululauas süüa soe praad ja kõik. Maiustamiseks ainult mandariinid. Ainus patt oli klaasike alkovaba glögi smiling smiley
Kommid, koogid, piparkoogid - kõigest vaatasin mööda.
Kes ei vaadanud, küll nüüd arginädalal saab kaloreid jälgides jälle joonele.



Toredat 2016. a viimast nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Mix
Kuupäev: 30. December 2016, kl 07.28

Tere,

Olen endale aegade jooksul päris palju piire seadnud ja dieete teinud, kuna kaal kipub kohe tõusma kui end lõdvaks lasen. Kõige paremini on töötanud ikka selline pidev arvepidamine nagu kaaluabis on. Sean endale mitte liigkõrged eesmärgid ja panen kirja, mida söön. Muide enamasti see ei tee nii palju kaloreid kui oma peas olen mõelnud ja kirjapanek aitab seetõttu stressitunnet vältida.
Sõin pühade ajal kõike, mida laual oli sh ka magusat. Olen väga väike alkoholi tarbija aga pühade ajal tulid just selle pealt mõned liigsed kalorid, kuigi vaid paar drinki sai seltskonnas joodud.
Mingi aeg toidu kaalumist aitab õppida koguseid hindama ja viimasel ajal kaalun suhteliselt harva, samuti kasutan valmistoitude kaloreid, mis nimekirjades olemas, et umbkaudu hinnata.Sooja toitu süües enamasti normidest üle ei lähe ja kõht on ka täis, samuti aitab kirjapanek "näksimist" vähendada.Oluline on ka piisav une aeg, kui olen väsinud, hakkan end magusaga turgutama.
Parimad soovid siis aastalõpuks ja edu uuel aastal!

Mix

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 30. December 2016, kl 08.22

Tervitused kõigile!
Mixi jutt on nii tuttav - vahel tundub, et olen ise ainuke, kes ei saa ennast kunagi lõdvaks lasta.
Aga ei ole, paljudel on nii.
Loodan väga, et Kaaluabi aitab eesmärgi saavutada ja siis harjuda ka seda hoidma.
Nüüd on juba palju parem ülevaade sellest, kui palju on palju ja kui palju on piisav.

Jõuludest hoolimata sain väikse kaalulanguse tabelisse märkida, see teeb rõõmu.
Ilusat aastalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 30. December 2016, kl 09.39

Tere jälle smiling smiley
Hommikul kaalule astudes pidin lausa paar korda kontrollima kas tõesti on nädalaga läinud lausa 1 kilo. Õnneks on juba paar päeva näidanud sarnast kaalu ja seetõttu tundub, et kehale vist lausa meeldis jõuluprae söömine. Sellel nädalal olen jälle hoolega trenni teinud ja kaloreid lugenud, aga homseks on juba suurem söömine planeeritud ja sõbrannadega hakkame kokteile tegema. Eks siis näha kuidas see patustamine järgmiseks reedeks kaalule mõjub grinning smiley
Kõigile ilusat aastavahetust ja uhket ilutulestikku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 31. December 2016, kl 08.52

Ilusat vana aasta ära saatmist kõigile!
Sain täna kergelt öeldes shoki kaalule astudes eye popping smiley ,sellist nubrit küll ei oodanud,mis siis ikka,eks seda suurem on tahe jätta selle aastaga selja taha ka oma liigsed rasvad ja alustada uut aastat uuelt lehelt ning sisse harjutada uued head harjumused smiling smiley
Olgem mõnusad ning toredat aastavahetust veel kord!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 01. January 2017, kl 12.45

HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!!
Olen ennast lõdvaks lasknud jõulude ajal, ausalt öelda oli ka väike deprekas, see sundis mind ka sööma. Aga praegu lisasin tabelisse kaalud, mis on muidugi jälle plussis, aga rühin vapralt koos teiega edasi. võiduka lõpuni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 02. January 2017, kl 08.56

Ilusat soovide täitumise aastat meile kõigile!
Meil veel peolauast torti alles eye rolling smiley , sõin nii soolast kui magusat torti täna hommikuks ,kaalusin kogused õnneks ka ära,selleks reedeks tahaks oma pool kg ikka maha saada,kuigi täna hommikul oli kaalunumber ehk rohkemgi reedesest.
Igal juhul oli meil väga tore aastavahetus,pidasime seda 1.korda oma kodus,lähedased olid meil ,sai söödud ja joodud,ja pärast sai väljas ilutulestikkku vaatamas käidud ning tuttavaid õnnitletud ning üle pika aja sai ka 1.jaanuar vaid oma perega oldud,ei mingeid külla minekuid ega tulekuid,huvilisi oli külla tulekuks,kuid otsustasime sel aastal teisiti seda päeva mööda saata.
Kõik oli super kui nüüd metsik nohu välja arvata,aga saab ka sellest jagu.
Kuidas möödus aastavahetus teil?
Võtame siis vaikselt söömise taas kontrolli alla nagu ka vähemalt minimaalse liikumise ja hakkame oma vormi oma äranägemise ja tahtejõuga voolima,mul on hea meel,et meid siin nii palju on.
Alati võib kirja panna nii positiivset,mida meiega jagada kui ka ju negatiivset,nii saame koos üle!
Aitäh,et olemas olete!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 02. January 2017, kl 10.20

Head uut aastat!

Aastavahetuse (31.12-01.01) söögid-joogid jätsin kirja panemata, kuna järg läks käest ära spinning smiley sticking its tongue out
Kindlasti sai liialdatud soolaste näksidega nagu sushi, singirullid, lavaš, täidetud munad jne, jne ning kindlasti sai liialdatud veini ja šampusega smiling smiley Küll aga ei söönud midagi magusat vana-aastaõhtul.
Uue aasta hommikul sõin hommikust hotelli restoranis, mis on ka üks kurjajuur, sest valik ju lai ja tahaks kõike proovida - nii palju tegin, et ma ei võtnud kooki, kuid maiustasin nt šokolaadimüsliga.

Tänasest on taas kava täitmine ja hommikusöök on juba ilusti normi järgi.

Tugevat tahet uueks aastaks antud lubaduste täitmiseks! Kõik me teeme enda heaks! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Cristyna
Kuupäev: 02. January 2017, kl 14.56

Tere ja head uut kõigile!

Sooviks ka ühineda Teiega, kas võin end tabelisse panna?=) Algkaal 98 kg ja 172 cm pikk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 02. January 2017, kl 17.46

Tere tulemast Cristyna!
Palun lisa andmed tabelisse!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 03. January 2017, kl 09.42

Head uut aastat kõigile!
Oijahh. Nädalavahetusega poolteist kilo juures, aga ega ennast tagasi ka ei hoidnud, veel pühapäevalgi sai pitsat söödud. Eilsest jälle toitumine kontrolli all ja trenni ka nii, et vähe pole grinning smiley Eks näis, mis number reedel kaalul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2017, kl 19.04

Hei!
Kas mind ma duelli juurde votate ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: marjukas
Kuupäev: 05. January 2017, kl 09.37

Tere.
Liitun ka siis teie seltskonnaga. Eelmine kord kui kaaluabiga kaalu kaotasin siis õnnestus üle 8kg maha saada aga nüüd teise lapsega on need tagasi. Duellist oli mulle eelmine kord palju abi, see motiverib mind rohkem pingutama. Loodan suveks oma eesmärgi 15kg saavutada.
Edu teile kõigile ja loodetavasti pole teil selle vast midagi, et ma teiega liitun.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: globe
Kuupäev: 05. January 2017, kl 11.30

Tere!
Ka mina oleksin huvitatud teiega liitumisest. Eesmärk on suveks kaotada -16 kg. Loodan, et üheskoos saavutame suveks oma kaalu-eesmärgid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. January 2017, kl 19.32

Kas ma pean tabelis uue rea lisama ?
Mis trenni teete ? Teete toitumiskava ka või jälgite lihtsalt kaloraazi ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 06. January 2017, kl 08.37

Mina jälgin kaloraaži, toitumise tasakaalu sektoreid (kuigi 100% seda tasakaalu saada ei õnnestu, pidevalt on valku rohkem ja süsivesikuid vähem) ning kõikvõimalikke teadmisi tervislikust toitumisest - süüa aedvilju, erinevaid lihasid, kala, juua piisavalt vett, mitte süüa magusat, juua mahla või limpsi jne. Alkot tarbin minimaalselt, siidrit ja õlut ei joo üldse, need on kaloripommid.

Lemmiktrenn on mul spinning, aga juurde teen ka bodypumpi.
Kevadest hakkan uuesti jooksma, kui kaal kontrolli alla saadud. Plaanis minna nt Rakvere Ööjooksule 10 km sörkima.

Aastavahetuse järel olin ma 1,5 kg raskem kui 30.12 kaalumisel, tänaseks on see komistamine korvatud ja isegi pisut veel maha saadud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.