Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 01. April 2017, kl 06.26

smiling smileyTere kõigile

Ei arvanud eriti,et see nädal kaalunumber väheneb,aga reede hommikul oli meeldiv üllatus -1,1 smiling smiley Hetkel käin igal hommikul rattaringil vähemalt 10km,sõidaks rohkem,aga kiireks läheb vaja tööle minna ja enne veel kodus toimetada. Kõik päevad tulevad pulsikella järgi üle 200%,vähemalt liikumist on korralikult. Mulle on see kell väga hea abimees ja täitsa sõltuvuses sellest. Jõudu ja jaksu meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: uruhiir
Kuupäev: 01. April 2017, kl 11.28

Minul jälle kaal seisab, tegelt 100 grammi tõusugi. Panen selle igakuise teatud aja arvele. Siis mul kaal tõusebki. Loodan järgmine nädal jälle ilusamat numbrit näha. Ootan, et ilmad juba piisavalt soojaks läheks, et rattaga sõitma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 02. April 2017, kl 20.57

Mul hakkasid peale jooksmise alustamist kaaluasjad allamäge minema. Kuna jooksmine väsitab ja väike tütreke tahab hommikuti väga vara ärgata, siis olen viimasel ajal liige väsinud olnud ja seetõttu ka isud kohe suuremad ning ainevahetus aeglasem. Kaalu on paar kilo juurde tulnud confused smiley Täna ostsin kaaluabi kolmekuuse liitumise ja hakkasin jälle toite kaaluma ja kirja panema. Lisaks võtsin jälle ette oma varasema 10 käsu tabeli, kuhu iga päev miinuseid ja plusse kirja panen, mida tegin ja mida mitte. Hetkel kogun ennast veel veidi enne, kui jälle jooksurajale naasen. Plaan on mõnel päeval pikem kõndimine teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: undukas
Kuupäev: 07. April 2017, kl 06.26

Ma ikka lootsin tänaseks miinust aga mingil põhjusel tuli hoopis +0.4kg sad smiley Selle nädala trennid on kasinad olnud, täna-homme veel aega parandada asja. Aprill tuli kuidagi eriti salamisi, nüüd on tõesti viimane hetk end käsile võtta - suvi juba ukse ees ja riietekihte jääb järjest vähemaks. Mulle üldse ei meeldi see, mis riiete alt välja koorub sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 21. April 2017, kl 08.08

Tervitused kõigile!

Küll viimastel nädalatel läheb raskelt....eye popping smiley
Olin vahepeal tõbine ja poolteist nädalat jäid trennid vahele.
Kaalunumbrilt kohe näha, et kaalu langetamiseks tuleb liigutada ka.

Nüüd lähen nädalasele reisile, kus hotelli hommikusöögiga tuleb ettevaatlik olla.
Õnneks on abiks jalgsi ekskursioonid, saab energiat ka kulutada, pole niisama basseini ääres lebamise reis smiling smiley

Suvi on veel kaugel, rühime edasi!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.