Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
APPI
Kuupäev: 02. March 2011, kl 16.28

tere
olen siin uusgrinning smiley
kaalun siis 102,6 kg ja pikkust siis 166cm
jaa ega see kerge ei ole alla võtta,sest mulle meeldib a näksida ja nüüd olen siis pomelo fänn nu nii hea et on võimatu mitte süüa seda.kuidas hakata alla võtma vaikselt et see kõik tagasi ei tule
enne 1 st last kaalusin 59-60 kg vahel kõikus ja nüüd siis teise lapse sünnitusest 3 kuud möödas ja ei lähegi see kaal ka teps alla vaid iga päevaga tuleb juurde.'
palun siis soovitusismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Kuupäev: 02. March 2011, kl 19.50

Vota rahulikult. Koigepealt muretse endale toidukaal - mind aitas, sest algul arvestasin portsjone täiesti valesti. Siis sea realistlik eesmärk. Minu kogemus - kui kaotad yle 2 kg kuus, tuleb tagasi.
Ilmselt sa ka imetad, seega ma arvan, et söö pigem rohkem kui vähem. Minul ei läinud toitmise ajal midagi kyll alla, aga ehk veidi ikka onnestub, kui korralik oled. Siis ohtuti, kui tekib tahtmine näksida, mine hoopis kärutama voi sobrannaga ujulasse - juhul, kui sul on last kellelegi jätta. Ikka pisitasa, harjuta keha muutustega ja usu mind, hakkab meeldima! Ma olen nyyd 2 kuud söönud ca 1700 kcal päevas ja keha on nii ära harjunud, et vahel raske sedagi täis syya: ) Alla läheb tasapisi, aga pysivalt! Joudu-jaksu, lapse korvalt on kaalujälgimine raske, kuna kodus olles kipub ikka midagi yleliigset suhu rändama. Aga planeeri jua ette, mida ja kui palju sööd - see ka aitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Kuupäev: 02. March 2011, kl 20.59

grinning smiley mina ei imeta enam,sest laps allergik ja imetamisega läks mul 4 kilo 2 kuuga,aga oh imet kõik tuli tagasi:@

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Saatis: Loona
Kuupäev: 02. March 2011, kl 21.57

Oled tubli, et alustad! Oskan vaid öelda, et tasapisi on kõige parem. Toidukaal on väga tarvilik . Söömisega peaks vist püsima kalorigraafiku rohelisel alal. Liigutamine tuleb kasuks. Olen olnud siin keskkonnas kuu ja imetlen kõiki tublisid ja toetavaid kaaslasi! Jõudu ja kannatlikku meelt Sullegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Saatis: maiake
Kuupäev: 03. March 2011, kl 06.57

Mul läks mitu kuud aru saamiseks, et toidukaaluta ei saa ....

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Saatis: katis
Kuupäev: 03. March 2011, kl 13.17

Kuidas sul lood jalutamisega on? smiling smiley Nüüd ilmad soojemad ja lähevad aina soojemaks. Kui pisike sul vankriga lepib, siis on ju hea võimalus iga päev kasvõi 30min jalutada. Boonus seegi. Aga nagu öeldakse, enamus algab siiski toidulauast. Vaata oma menüü üle. Languseks on vaja sisse süüa vähem kaloreid, kui need ära kulutad. Tihti peale arvame, et meie kalorikogus on normis, aga ma mingi hetk sain aru, et kui ma ikka näksin tükikese siit ja tükikese sealt, siis annab seegi päris palju juurde. Tean ise, kui raske on lapse kõrvalt korralikult süüa. Ma esimesed kuud vist ei saanudki eriti süüa, rääkimata korralikust toitumisest grinning smiley Mingi hetk läksin lapse kõrvalt õhtuti spordiklubi vallutama, mees jäi lapsega koju. Vaikselt sain oma raseduskilodest lahti. Igatahes jõudu sulle. Pisut jalutamist, vaatad oma menüü üle kriitilisema pilguga ja küll hakkab ka langema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Kuupäev: 03. March 2011, kl 21.45

Pomelo söömist võid kindlalt jätkata ,kuid kahjuks hakkab hooaeg mööda saama.Mulle maitseb see ka väga!the finger smileyLisaks on selles palju vitamiine ,aitab korrastada seedimist ja põletab rasvu!Igati meeldiv ja kasulik vili!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Saatis: tipp
Kuupäev: 03. March 2011, kl 22.19

Tere tutreke95.

Mina hakkasin kaalu langetama siis kui laps oli 3 kuune. Rasedusega oli ka hulka juurde tulnud ja ega enne seda ka väga kiita polnud. Esimese asjana osta tõesti toidukaal ja liitu kaaluabiga, et saaksid päevikut pidama hakata. Mina soovitan soojalt esimesel päeval kõik oma toidud kirja panna päevikusse koos kaaludega ja alles siis sa näed mida sa sööd ja märgi ausalt kõik ampsud ülesse. Isegi kui see tuleb suur shokk. Seda sul vaja ongi, et saaksid motivatsiooni edasi liikuda. Kõik toiduained mis sa sisestad vaata ka üle ( ava need), et näeksid mida need sisaldavad. Võin omast kogemusest öelda,et nii mõnegi toiduaine sisaldus oli üllatus!!!
Järgmiseks sammuks soovitangi oma tavalised söögikorrad päevikusse kirja panna aga nüüd juba nende kogustega mis päeva lõpuks sinu kcal kogust ei ületaks.Mina olen kogu aeg järgmiseks päevaks menüü ette ära teinud,lihtsam ja konkreetsem. Samuti soovitan järgida põhimõtet, et hoia söögikordade ning vahepaladega paaritunnised vahed ( minul hommikusöök ca 7,30 ja vahepala ca 10,00 ning lõuna ca 12,30 ja vahepala 15,00 ning õhtusöök ca 18,30 ja peale seda enam mitte midagi) Minul töötab nagu kellavärk ja hakkab sinul ka töötama kui ise hingega asja juures oled. Muidugi ei tohi trenni ära unustada. Kui vähegi võimalik on siis ca 5* nädalas. Mina olen harrastanud kepikõndi ca 7 km kord. Mulle sobib see paremini kui saalitrennid, sest seda saad siis teha kui ise tahad ja raha ka ei küsita. Edu sulle ja kui abi vajad siis anna teada.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Kuupäev: 04. March 2011, kl 18.52

grinning smiley
eh siis ma pean toidukaalu ära tooma smiling smiley
aga palju siis võib ports olla,et kõht täis saaks ja kas hommikul tohib juba puuvilja süüa?
muidugi selle liikumisega veits jama esialgu,sest poiss haige ja mees 48h tööl ja 48h vaba,kas siis üle 2 päeva nt kõndida on normaalne,väheke kiiremas sammus,mul võtab esialgu hinge kinni.
vähemalt kui suuremat poissi lasteaeda viin siis küll on sihuke tunne,et kohe ma kukunsmiling smiley
nu loodan,et ma saan hakkama,aga mis teha peab ju üritama,kui ise ei ürita siis keegi ei tee seda sinu eestgrinning smiley
niiet rasvad hoidke altgrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: APPI
Saatis: katis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 21.41

Esialgu võidki vähemaga alustada. Kui kunagi rohkem aega, pikendad jalutuskäike. 3 korda nädalas esialgu alustada on igati ok smiling smiley Eks kõik algabki meist endist winking smiley Hommikusööki ürita süüa miskit toekamat nt putru. Suuremad süsivesiku hulgad jäta pigem päeva esimesesse poolde, õhtuks juba miskit pisut lahjemat. Puuviljad on ka head vahepalad. KUI sa pisikese kõrvalt leiad aega, siis soovitan sul mõned toitumisalased artiklid läbi lugeda. Kui sa ei saa ehk Kaaluabiga liituda, on olemas ka muid lehti, kus saad kalorikoguseid arvutada. Ports olgu täpselt nii suur kui et sa tunned, et kõht hakkab nüüd täis saama. Toidukogused võiks olla sellised, mille puhul sa tunned, et nüüd on kõht täis. Pigem jäägu piiisut puudu, kui amps üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.