Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Vilde Tervisekohvik Tartus
Kuupäev: 14. June 2011, kl 08.40

Kas on keegi külastanud Tartus Vilde tervisekohvikut? Kuidas olete rahule jäänud?
Lugesin nende kodulehelt menüüd ja see tundus väga ahvatlev ja maitsev, muidugi on hinnad ka vastavadwinking smileyAga tahaks ikka ära proovida. Seda enam,et toitudel pidid juures olema toiteväärtused,ei pea nuputama,mida ja kui palju üles märkidasmiling bouncing smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vilde Tervisekohvik Tartus
Kuupäev: 15. June 2011, kl 19.20

Käisin siis eile seda kohta uudistamas ja muidugi ka roogasid maitsmas, nii et võin nüüd ise kommenteerida enda algatatud teematspinning smiley sticking its tongue out
Kohvik on hubane ja mõnus. Minu valik oli täisterapasta kana ja aedviljadega, väga maitsev oli, kuid portsjon tiba väike ja hind 6 euri. Portsjoni kaloraaz kuskil 600 kcal. Joogiks oli maasikasmuuti,suur klaasitäis 3 euri.Magustoiduks võtsin jogurti-metsamarjakoogi,mis oli väga maitsev ja tavalise kohvi. Toitu oodates sai maiustada porgandiga. Kohapeal saab ka vestelda toitumisspetsialistiga aga kahjuks just eile teda ei olnud. Kokkuvõtteks võin öelda,et Vilde tervisekohvik on lahe koht ja usun,et lähen sinna kunagi veel. Kes pole käinud,julgen soovitada. smiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vilde Tervisekohvik Tartus
Saatis: Chinni
Kuupäev: 15. June 2011, kl 21.17

Mina olen ka seda kohta juba 2x külastanud ja ikka väga rahule jäänud. Eriti kuna neil on kalorid iga asja taga. Siis saad ju hästi planeerida oma lõuna ja ausalt, kui näed, et kook annab ikka poole lõuna kalorist siis ei teki enam üldse isu. Mina olen samuti seda pastat söönud, mis oli väga maitsev ja arvestades kalorite hulka, siis ma portsu üle ei nurise. Siis olen veel proovinud tatrawokki krevettidega, samuti väga maitsev. Smuutidest olen joonud vitamiinipommi (astelpaju smuuti), tervise smuutit (spinati ja pirniga) ning maitsnud maasika smuutit. Nendest kolmest on lemmik astelpaju oma- täpselt õige maitsega. Spinati omale oleks ma ise rohkem mingit erilist maitset soovinud, pani soola juurde ja kohe oli parem. Kindlasti väga tervislik. Ja maasika smuuti jäi minu jaoks natuke hapuks ja mitte midagi ütlevaks. Aga koht on hea, rohkem inimesi võiks käia. Eriti siis soovitan taimetoitlastele ja nendele kellel on oluline teada, palju kaloreid nad söövad sisse. (kõht läks kohe tühjaks nüüd)

Valikud: VastaOsunda
Re: Vilde Tervisekohvik Tartus
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. June 2011, kl 07.45

Võtan ka plaani- ajasite mulle isu peale smiling smiley Pole sinna veel jõudnudki!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vilde Tervisekohvik Tartus
Saatis: Corny
Kuupäev: 16. June 2011, kl 13.20

600kcal 1 ports??? nojah, ma niipalju kaloreid korraga ei söögrinning smiley Mind hirmutaks see kalorite hulkgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vilde Tervisekohvik Tartus
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 24. November 2011, kl 23.45

Minul õnnestus nüüd ka Terviskohvikus ära käia ja pean tunnistama, et ootused olid palju suuremad.
Smuuti oli hea ja kodujuustu kook metsmarjadega oli ka hea, kuid põhitoitu tuli oodata kaua, isegi liiga kaua. vähe sellest, kui tellisin penned kanalihaga, siis sain hoopis spagettid kanalihaga - ok, üks makaron kõik. Aga ei maitsenud see toit.
Smuutit ja kooki lähen söön seal ka edaspidi, aga lõunasööki söön edaspidi siiski korrus kõrgemal, vähemalt tean, et saan hea ja maitsva toidu ja samas ka soodsama hinnaga.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.