Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: kairito
Kuupäev: 19. April 2010, kl 08.24

Hei, kas siin ka liigub titemammisid, kes kaalu jälgivad? Kui kaua mööda on teie viimasest sünnitusest ja kuidas kaalulangus edeneb? Kas keegi ka veel rinnaga ka toidab ja kuidas siis kaalulangust ja toitumist jälgite?
Mul endal viimane laps 10 kuune ja toidan rinnaga 100%. Otsustasin nüüd hakata rohkem trenni tegema ja kaloreid jälgima.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Avatar
Kuupäev: 19. April 2010, kl 08.45

Tere,
Minul laps 7 kuune, toidan veel rinnaga, saab küül muud sööki ka. Toitumist jälginud olen sünnitusest saadik, tegelikult ka raseduse ajal kuna tekkis rasedusdiabeet mille dieediga kontrolli alla sain. Maha läinud ca 20 kg. Jäänud veel ca 2-3 kg, tegelikult küll pigem 6-7 kg sest tegelen kehakaalu osas nõudliku spordiga.
Minu kogemus toitumise osas on, et keha kohaneb koormusega ja rinnaga toitmine oluliselt rohkem süüa ei võimalda. rinnaga toitmise kvaliteedi tagamiseks peaks Sinu toit olema väga hea. Sinu toidu kogus ja kalorite hulk rinnapiima hulka ei mõjuta.
Trenni olen teinud alates 3 nädalast peale sünnitust (keiser). Hetkel treenin oma tavalised 5 trenni nädalas, minu põhitrenn on pikamaajooks. Seega kulutan trennikorraga ca 700-1500 kcal.
Siin Kaaluabis olen seetõttu, et on tohutult raske leida kesktee keha söögisoovide ja hästi balanseeritud dieedi vahel, mis võimaldaks kaalu langetada ilma et minu trenn sellest kannataks. Järgmiseks trenniks on vaja taastuda, mis vähese toidu tõttu sageli ei õnnestu. Seega ei parane ka treenitus.
Aga hakka muidugi liikuma, isegi 20 minutit kiiremat kõndi aitab oluliselt kiiremini kehal rasvast vabaneda. Tegelikult tulekski teha pigem vähem kui palju, vastasel juhul ründab raskesti ohjeldatav hundiisu. Kõige lihtsam on kaalu alla saada, kui teed trenni pigem rohkem kordi nädalas aga vähem korraga. Päris istudes ja mitte liikudes on ka halb, sest siis tahab keha kalorite järsult langedes hakata kohe ka lihaseid põletama kuna neid ei lähe nö ellujäämiseks tarvis. Kui lihaseid kasutad, põletab keha rasva. Ja koormust saanud lihased põletavad omakorda ka taastudes rasva.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: eleonora
Kuupäev: 19. April 2010, kl 10.37

sünnitusest möödas veidike üle aasta. Juurde võtsin 26 kg. Esimese kahe nädalaga kadus 16 kg, siis veel kuu ajaga ca 5 kg. Kokku siis ca pooleteist kuuga ca 21 kg. Järele jä +5 kg lisa enne rasestumist. Sellest üritan siin nüüd vabaneda. Eesmärk veel -7 kg. Poiss sündis keisriga. Rinnapiima sai ca kolm ja pool kuud ja seda rinnast pumbates.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: kairito
Kuupäev: 19. April 2010, kl 10.53

, ma ka nüüd ikka otsustasin hakata rattaga sõitmas käia iga päev, peaaaegu smiling smiley no nii 5 korda nädalas siis smiling smiley ja tavaliselt sõidangi 35 minutit keskmiselt. saan nüüd omale pulsikella, eks siis paistab, palju kaloreid põletan. Ja kepikõnniga ka tegelen. Enne pingutasin üle, sest kõndisin 1,5 tundi ja pärast hüppeliiges ja põlv valutasid. Mul on kehakaal pikka aega suur olnud 100 ringis, mitu last järjest sünnitanud, ei ole taastunud. Seega koormus on mõjunud mu liigestele. Nüüd siis teen trenni tihti ja korraga vähem ,nagu sinagi õpetasid. Nii tunnen end paremini kahh...ja rattasõsit ei koorma mu liigeseid...Edu sulle ja edu mulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Avatar
Kuupäev: 19. April 2010, kl 11.58

Suurepärane tulemus Eleonoral. Lausa kadesta. kahtlustan, et enamik meist vist ei saa nii kiiresti vormi. Eriti need, kel aastaid üle 30, ütleme niiviisi, kenasti. Muidu oleksime ammu välja surnud. Eks need kilod algul kaovadki ruttu ja viimased, need viimased siis istuvad ja tulevad paljalt koogitüki vaatamisest tagasi.
Kairito aga sina teed ju kõik väga õigesti. Pulsikell on hea jah. Soovin Sulle kogu südamest edu ja vastupidavust! Ja kehvema ilmaga meenuta et pole halba ilma, on vale riietus...ka rattaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: eleonora
Kuupäev: 19. April 2010, kl 12.04

kui aus olla, siis ega ma ei teinud mitte midagi nende 21 kilo kaotamiseks... lihtsalt iseenesest kadusid.. aga ülejäänud 5 kilo istub seljas juba aasta ja mitte kuidagi kaduda ei taha... pigem jah tuleb juurde, kui liiga palju patustada. Eks see paljudel sünnitanud naistel nii. Eks ka paljud kilod nendest koosnesid nö veest, sest sünnitama minnes olin ikka korralikult paistes aga õnneks muud näitajad olid korras.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 19. April 2010, kl 12.04

Kuulan ja imestan teid siin smiling smiley, väga usinad. Mina üritan trenni teha, aga vabandusi rohkem kui vaja - 9 kuune tikker mul siin ja usin tissitaja, 3e aastane poiss (hull mürgeldaja), Tallinna Tehnika Ülikoolis magistri kraadi omandamine, siis veel ühtteist ja siis kaalulangetamine käsil. Trennitada jõuan väga vähe. Proovin ikka jalutada, kiirkõnnitada, aga ausalt, kõike seda teen minimaalselt, sest lihtsalt jaksu ei ole. Ehk siis Teid siin kuulates, karp on lahti tõesti grinning smiley, tublid winking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Kuupäev: 19. April 2010, kl 12.21

Minul 5-kuune laps, ainult rinnapiimatoidul. Raseduseelsesse kaalu sain kuu tagasi, ideaalkaaluni veel kaks kilo minna. Jätkan seda siin ja naudin, mul pole iial varem nii palju aega olnud endaga tegeleda ja tervislikult süüa teha kui praegu. Liikumine on ka lapse kõrvalt imelihtne, olen teinud iga päev vankriga kiirkõndi (mägedest üles alati joostes, et pulssi üles saada) tund poolteist, kõhulihaste harjutusi ja muid "vormis hoidmise harjutusi" ka pool tundi iga päev.
Olen ka veendunud, et kaloraazi piiramine rinnapiima ei mõjuta ja kahe eest toitumine väga vale vabandus imetamise ajal. Olen praeguse rutiiniga nii harjunud ja rahul, pigem paneb muretsema, et kui tööle tagasi lähen, kuidas ma siis tervisliku toitumise päevaplaani panen, aga küllap juba panen - selle aja peale see vast nii veres juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: doris
Kuupäev: 19. April 2010, kl 12.42

Pisipoja 9-kuune ja rinnapiima enam ei saa. Enamusega võrreldes kuulun teise põlvkonda. Tuli isu pesamuna järele, sest teine laps paari aasta pärast kodust lahkumas. Kilosid oli juba enne istuva tööga kogunenud kohutavalt (ca. 2 aastat ja 30 kilo) ja rasedus pani otsa ka kena 13 kilo, millele veel 4 kilo otsa sõin, siis tuli mõistus koju tagasisad smiley Täiesti nõus eelnevatega, et kahe eest süüa ei tasu ja teemat laiendades võib öelda, et pole mitte ühtegi põhjust ülesöömiseks. Kahe kõrva vahel on asjad paika pandud, nüüd tuleb veel ainult väline tulem ära oodata. Mõnus trenn jääb ka taastatud harjumusena saatma ülejäänud elupäevi, selliselt olen endale lubanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Avatar
Kuupäev: 19. April 2010, kl 13.11

Tööelus jah, kohe tarvis ka õigele toitumisele mõelda. Ise olen mitmeid aastaid valmis toidukorrad kõik tööle kaasa tassinud. Enamasti 3 toidukorda 9-10 h-se tööpäeva jooksul. Algul oli harjumatu, hiljem kujunes vajaduseks. Tuli ka odavam kui väljas süüa. Toidu tegin valmis eelmisel õhtul või hommikul enne tööleminekut.
Trenni aga teen samuti koos lapsega. Talvel suusatasime, nüüd jälle jookseme. Ainult väga pikad jooksud kord nädalas, ca 2-2,5 h, need teen üksi. Rahulikum ja saab ka üksiolemise ja mõtisklemise aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Rarely
Kuupäev: 19. April 2010, kl 19.21

Minul pisipoja 7 kuune ja suurem poja 3 aastane. Väiksem poiss saab öösel korra rinda, muul ajal sööb rpa ja muud toitu. Trennis üritan käia 3 korda nädalas, lisaks jalutamine väljas. Raseduseelse kaalu olen kätte saanud 3 kuud tagasi juba aga enne esimest poissi olevat kaalunumbrit veel mitteconfused smiley 2kg veel jäänud sinnani ja sealt siis 9kg ideaalkaaluni, niiet piisavalt veel, kahjuks.
Aa rulluisutamas käin ka, kui ilm lubab, 2 aastat jäi vahele nüüd yritan tasa teha grinning smiley
Kalorite lugemisel ma libastun vahepeal, kuid siis võtan end jälle kätte ja hakkan pihta, niipalju ma õnneks suudan et kui libastun siis juurde ei võta, aga alla ka ei lähe, nulliring siis grinning smiley Aga muidu kui korralik olen siis hetkel on langus olnud u 0,5-1kg nädalas grinning smiley viimased 2 kuud siis nii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: kairito
Kuupäev: 19. April 2010, kl 21.51

Jajaa, Avatar, nii see on, et vanus loeb ka. vananedes ju meie ainevahetus aeglustub. Minul ka juba 4. sünnitus ja vanust kohe-kohe 36 saamas, nii et ei ole siin hõisata midagi mul smiling smiley Mäletan kui hästi kilod kadusid peale 1. last, heeheee......

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: ML
Kuupäev: 19. April 2010, kl 22.07

mul täna täpselt 3 nädalane. Lisakilosid vähe õnneks, aga maha tahaks ikka 6kg saada. Praegu on suht lihtsalt läinud 2kg selle ajaga aga hakkasin jälgima, mida süüa ja mida mitte. trennimoodi asja saab suht vähe veel tehtud, sest laps pidevalt rinna otsas ja jaksu veel pole. Aga kui ilmad soojemaks lähevad, siis rullikud kindlasti alla ajan. Minu mure pigem see, et magusaisu on jube. Enne rasedust võisin kuus korra koogi süüa ja magusaisu kuuks kadunud kuid nüüd tahaks igapäev midagi magusat ja mitte 1-e vaid mitmeid kordi päevas nosiks midagi head. Jube!!

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: kairito
Kuupäev: 21. April 2010, kl 07.58

Doris, mul sama. Olen 4 lapse sünnitamisega oma figuurile suure koormuse andnud- ja mitte ainult, ka suuga matsutades ja just istuva tööga sad smiley
Nüüd vaja veel aru saada, et liikumine ja tasakaalustatud toitumine peavad jääma minuga elu lõpuni smiling smiley Vanus ka juba üle 35, seega hõisata ei ole.....peab hakkama end hoidma. Ehk kunagi ka kavas veel üks pesamuna, nagu sul smiling smiley) Jaksu sullegi pikal teekonnal!

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: doris
Kuupäev: 21. April 2010, kl 15.13

Aitäh, kairito heade sõnade eest! Ja kindlasti on igaüks seda väärt, et ise ennast hästi kohelda, sest peale meie endi pole ju kedagi teist, kes seda nii täpselt teaks. Teame ise kõige paremini, mida vajame ja pole mingit põhjust end halvasti kohelda. Teised inimesed meie ümber võivad head soovida, kuid nad ei tea kunagi päris täpselt, kas see on just see mida me vajame. Vahest ei tea ma ka ise, mida tegelikult vajame....ja siis asjad tavaliselt käest lähevadki. Tegelikult, kui asja huumoriga võtta, siis arvan, et päriselt nagu ma ei tegelekski kaalulangetamisega, sest kalorinorm on päris suur. Selleks ajaks, kui pusin viimaste jonnakate kilode kallal, loodan saada endale harjumuse hästi süüa s.o. vajalikul hulgal ja mitmekesiselt. Vahest me ka panustame söömisse väga vähe põhjendusega, et aega on vähe. See on tegelikult nonsenss, sest mida paremini me saame süüa, seda enam leiame endas energiat teha ära need asjad millega kiire on, kuid samas oleme ka väga hästi söönud. Seega elu kaks ühes on see, mida vajame ----------mitmekesist toitu vajalikul hulgal ja lisaenergiat, et hakkama saada. Soovin Sulle edu, sest Sa oled seda väärt ja kindlasti vajad Sa lisaenergiat ka 4 lapsega tegelemiseks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Raxu1
Kuupäev: 29. April 2010, kl 15.33

Minu laps nüüdseks juba 1,7 aastane ja mul on üle veel 19 kg enne kui rasedaks jäin oli mul 3 kg üle ideaal kaalu ise olin rahul.Olin naiivne ja uskusin,et kõik mis juurde tuleb läheb ka iseenesest ära.Rinnaga toitsin 10kuud ja see ei mõjunud mu kaalule.Proovin siin ikka aktiivselt kaalu langetada aga ei taha eriti õnnestuda.Motivatsioon on langenud.Üritan ikkagi edasi ja loodan kunagi oma kaalu taastada.te kõik olete siin nii tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 02. May 2010, kl 21.45

Mul tõttöelda sama seis, mis Dorisel - vanem poeg nii suur, et varsti ka oma teed minema. Lõpetab nüüd keskkooli ja eks näis, mis edasi. Pere nooremad on 4 ja 6 aastane. Kõik pojad. Endal küll mõlgub mõttes, et kui 2013 aastal kooli lõpetan (Õpin EMÜ´s ehituserialal - 3 aasta), siis võiks üritada tütar välja võluda. Aga eks näis, üks on mõte, tegelikkus on teine.
Lisakilosid on kogunenud iga lapse kohta 10 kg. Kui enne esimest last kaalusin 52 kg, siis praegu 82 kg ja tõttöelda nii ta läinud ongi, enne teist last olin 62, peale teist 72, enne kolmandat 72 ja peale kolmandat läks kaal koguni 90 alla.
Aga ise leian, et Kaaluabi´st on olnud abi. Minu arvates on see keskkond parem, kui Figuurisõbrad.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Kuupäev: 17. May 2010, kl 13.40

Mul 5,5 kuune laps kodus. Suures osas RPA peal kuna peale keisrit piima ei tekkinud eriti. Kilosid rasedusega tuli 16 millest sünnitusmajja jäi 10 ja nüüd need 6kg istuvad ja istuvad ja istuvad... eks tahaks saada ikka raseduseelsesse kaalu ja suti veel alla ... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: katis
Kuupäev: 22. May 2010, kl 11.01

Mu laps on 5-kuune. Rasedusega võtsin 14,5kg juurde, sellest peale sünnitust oli veel 2,5kg alles. Kuu peale sünnitust tõusis kaal veel 3kg. Et siis idee järgi oli 5kg raseduseelsest puudu. Nüüdseks olen 3 kuud trennis käinud ja need 3kg on taas kadunud ja oma eesmärgini on veel 2,5kg ja siis vaatab edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Kuupäev: 07. June 2010, kl 09.10

Tere emmed. Mul ka kolm last. Viimane sai just 11 kuud vanaks. Enne esimest olin 50, nüüd 65. Ise tahaks vanasse kaalu tagasi, aga Kaaluabi ütleb, et 58 on ideaalne. Aga ka seda 7 kilo on väga raske alla saada. Tegevust on nii palju, et vaevu jõuan kahel korral nädalas trenni. Tööl tuleb ju käia, pere eest hoolitseda ja majapidamine ka veel ... Lisatreeninguks ratta selga istuda jõuan vast ühel korral nädalas, kui kõik teised magavad - umbes 22 ajal õhtul. Kõhe on küll. Aga kuna me ei ela linnas, ei saa ma näiteks poes jala käia, või lasteaeda jalutada. Ma ei kujuta ette kuidas jõutakse iga päev trennis käia? Kust see aeg võetakse? Kui lapsi pole, siis küll. Aga emmedel ju on lapsed. Ja töö. Ja mees. Ja kodu korrashoid. Kas kõigil on koristajad? Või teeb mees kõik ära? Minu oma küll ei korista ega tee süüa ega pese pesu, kuigi just tema on pisikesega päeval kodus. Ja töö ajast ju treeni ei lähe! Ja laste arvelt ka mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Kuupäev: 07. June 2010, kl 09.53

Aga majapidamistööd kulutavad samuti kaloreid. Trenni saab teha ka nii, et võtad maha kukkunud mänguasjad üles sirgete põlvedega ja ükshaaval või katad lauda kahvelhaaval smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Kuupäev: 23. June 2010, kl 09.24

minul 1aastane tirts kodus...

enne rasedust 0lin 80kg rasedusega võtsin juurde 5kg,rinnaga t0itmise ajal kaal langes ilusti ja 1.5 kuuga sain kaalu 79kg ni.rinnaga saingi t0ita vaid 1.5 kuud,kuna piim kadus ja peaale seda täielik õudus tuli juurde 16kg ja seda enam maha ei saa,0le suht suur stressaja ja ei saa kuidagi ennast ülesse putitada,käin rattaga sõitmas ja lapsega j00xmist palju,aga kaal ei lange k0he üldse või puudub lihtsalt isel00msmiling smileysöön suht väha ja joon vett palju,aga ilmselt põhjuseks siiski ebaregulaarne toitumine ja kindlasti ka stressamine.

siis avastasin kaaluabi.ee ja nüüd siis üritan ennast tõsiselt käsile võttasmiling smiley

loodan,et õnnestub,kuigi tean,et iga algus on raskesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Nunnukas
Kuupäev: 08. July 2010, kl 12.42

Minu "mamm" saab kohe aastaseks ja tissitamist on meil veel vaid ööseti. Rasedusega võtsin juurde kokku 10 kilo, aga pigem on kilosid lisandunud sünnitusjärgse aastaga. Hetkel olen raseduseelsest ajast 5-6 kilo raskem. Kokku oleks vaja maha võtta oma 15 kilo sad smiley Aga minu meelest on raskeim see, et pole mingit omaette olemise aega. Mul lihtsalt ei ole võimalik trenni minna. Ja hoolimata, et päevad on täis koristamist, lapse tempos toimetamist, jalutamist jne- on kaal jonnakas ja magusaisu suur. Aga ma ikka üritan!

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Nojah
Kuupäev: 09. July 2010, kl 11.31

Minu tupsu on 1a2k vana. Rinda sai aasta ja mõned nädalad peale, aga seda siis juba väga vähe. Peale sünnitust kadus üleliigne kaal iseenesest, ideaalkaal oli juba olemas aga nii kui imetamise lõpetasin, hakkas kaal tõusma. Tõuseb ja tõuseb, iga nädalaga sad smiley
Üritan tervislikumalt toituda, kommid ja muud näksimised (ilma milleta ma veel pool aastat tagasi hakkama ei saanud) on nüüd unustatud, käin tibuga pikalt jalutamas ja ei longi niisama vaid ikka tempokalt kõnnin. Aga kaal tõuseb ikka. Hetkel tahaks maha saada 7-8kg. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: pall
Kuupäev: 18. July 2010, kl 12.24

Mina olen iga rasedusega 20 kilo juurde ja sellest 10 kilo maha võtnud. Praeguseks on kolmas laps 7 kuune. Väga armastan kepikõndi ja pole mahti olnud.
Tglikult on ju kõik kättevõtmise asi. Luua endale korralik päevaplaan, tegeleda lastega rohkesti, koristada korralikult jne, jne.
Mulle kipub aga masendus peale, sest näen ise mjuke rull ma olen ja võhma pole üldse ja magusaisu on hirmus...ja siis ongi nagu nõiaring. Masendus ajab õgima ja siis on veel suurem masendus, sest pekid kasvavad ja siis söön taas shokolaadi ja siis on veel suurem masendus...

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Kuupäev: 19. July 2010, kl 13.00

Retongue sticking out smileyall

ma tean mida sa tunned,täpselt samam tunnen,et masendus masendus ja veelkord masendus...
peeglisse ei taha vaadatagi ja kusagile ei taha kodunt välja minnagi.
aga sa võid nt oma maili siia jätta,saame ehk koos võitu kaalust?!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: öökull
Kuupäev: 30. July 2010, kl 23.46

Mul sai pisike just aastaseks ja olen 4-5kg kergem kui enne rasedust. Rasedusega võtsin juurde 12kg ja pärast sünnitust olin kuu möödudes raseduseelsest kaalust kergem.
Oma tavapärast liikumist arvestades ei teinud midagi oluliselt teisiti, aga kui sõbrannadega (teiste titeemmedega) võrdlen, siis liigun lihtsalt pidevalt rohkem.
Nii palju ainult tegin, et 2 kuud pärast sünnitust osalesin käi jala! tervisekõnnil ja tuli välja, et vähemalt võistluskuu ajal käisin keskmiselt 18000 sammu päevas ja olin üsna edukas.
Ärge seda kaalu langetamist nii kinnisideeks võtke - nautige aega oma titaga ja unustate söögi nagunii. Trenni saab lapsega väga hästi teha - raskust tuleb parasjagu treeningvormi paranemisega koos juurde grinning smiley ja igale lapsele vist meeldib, kui teda hüpitatakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Gerri
Kuupäev: 23. November 2010, kl 15.57

Mina olen kahe lapse ema. Vanem tüdruk on pisut üle 3 aasta vana, noorem sai just 5 kuuseks. Toidan rinnaga. Peale rasedust pisut võtsin alla, siis kaal seisis ja siis võtsin juurde mõne kilo. Nüüd oleks vaja uuesti endistesse riietesse mahtuda ja tahaks kõhu ka kenamaks saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: öökull
Kuupäev: 23. November 2010, kl 23.18

Enam rinnaa ei toida ja olen aru saanud, et tuleb rohkem liigutada, kui varem. Nüüd leidsin uue treeningvahendi, mis ilmselt ka sulle, Gerri, sobib - massaažirõngas. Ostsin selle siit: [epood.kaijala.ee]
Nüüd minu mudelil veel ka soodushind - Magnetic ...
Püüan sellega iga päev vähemalt 15 min keerutada ja esimese kuu kohta ütleks, et päris tõhus. Aa ära ehmata, kui pärast esimesi "trenne" keskkoht veidi valus on, pärast läheb üle, kui pidevalt edasi teha.
Alguses oli VÄGA naljakas mõelda, et sellest põhiline treeningvahend saab :-) aga sai, ma muud eriti hetkel ei teei, kui et püüan palju jala liikuda ja korra päevas keerutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: On siis peale sünnitust naisi?
Saatis: Madleen
Kuupäev: 07. December 2010, kl 22.57

Tundub, et vanuse kasvades on tõesti ainevahetus aeglasemaks jäänud, sest peale kolmandat last ei taha üleliigsed kilod enam kuskile kaduda. Esimeste lastega taastus kaal raseduseelsele tasemele u laste aastaseks saades, kusjuures seni kui rinnaga toitsin, ei langenud kaal kohe üldse. Paljudel on see just vastupidi.

Trennis armastan aga väga käia ja leian selleks ka aja, nii 3-4 korda nädalas. Lemmikuteks on BodyPump, pilates ja kepikõnd. Kuigi kilod ei kao, on pekk tänu trennile suhteliselt prink ja energiat ka palju rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.