Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 17. April 2011, kl 20.34

Mida teete selleks ,et nahk peale suurt kaalulangust rippuma ei jääks.Plaanis langetada 30 kg. Kuna ei ole enam eriti noor, siis kardan et näen lahjana välja nagu lendorav.Eriti ootan soovitusi neilt, kes ise palju kaalu kaotanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 17. April 2011, kl 21.16

Tasub kindlasti võtta mõni pinguldav/toniseeriv kreem kasutusse ja mina soovitan soojalt ka kuivhajamist, kuna see toniseerib nahka ja pindmisi veresooni ning muudab sele palju elujõulisemaks ja paremas toonuses olevaks. Kui niimoodi pidevalt enda eest hoolitseda ei tohiks nahk väga "suureks" selga jääda, sest ega see 30 kg päevaga ära lähe... smiling smiley JÕUDU SULLE smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 17. April 2011, kl 21.44

Mina langetasin ka ligi 30kg 38 aastaselt.Selles vanuses tõmbab veel nahk ise tagasi ,kui natukenegi liigutada . Ja loomulikult sõltub see algkaalust - mina alustasin 101kg ja lõpetasin 73kg peal.Pikkust on mul 170cm ja ei ole ka eriti kerge kondiga.Kui algkaal on väiksem ,on ka vähem võimalusi,et midagi rippuma jääb.Mina käisin 3 korda nädalas iga kord umbes 15km ja seda ka mitte spetsiaalselt ,vaid mul oli siis lisatöö - reklaamide kandmine.See tähendab ,et alguses kandsin ka raskeid kotte käes või õlal.Ainuke koht ,mis muret tegi oli lõuaalune - kui lõualott ära kadus,siis kippus nahk mitte rippuma ,aga imelikud pikkupidi kortsud tulid .Nendele ma tegin siis võimlemist ,kloppimist ja kasutasin trimmivat kreemi ning püüdsin magada madalama peaalusega.Korda sain oma lõuaaluse!Kui sa ei ole väga noor ,siis ära kaalulangusega üle pinguta ja jälgi ikka peeglist , millal veel hea välja näed ,sest kõik kohad ei taha ühtemoodi järele anda.Minul juhtus selline asi ,et näost läksin väga kõhnaks - ema isegi ütles ,et nagu koonduslaagrist tulnud ja rangluud oli püsti nagu riidepuud ning rinnad kadusid ära,aga kõhuke ,tagumik ja reied ei tahtnud kuidagi alla anda...Või siis pead neile mingeid spets harj´utusi otsima.Aga jõudu sulle!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: tipp
Kuupäev: 17. April 2011, kl 23.08

Mina olen ka tänaseks 28 kilo langetanud. Alustasin möödunud aastal augusti kuus. Kaalusin siis 113 kg ja pikkust on mul 180 cm. Mais saab poja aastaseks ja minul saab päev enne teda siis vanust 38 aastat olema. Nahaga on väga hästi läinud, kuskilt ei ole midagi nö. üle. Midagi eksrta ma teinud selleks ei ole. Trenn on minul ka ainult kepikõnd. Möödunud suvel sai muidugi kõhulihastele harjutusi tehtud aga see on ka kõik. Usun küll, et mõni pinguldav kreem ja harjamine kindlasti aitavad. Aga maha tuleks ka võtta aegapidi ning rasvu tarbida ettenähtud koguses. Targad naised räägivad, et siis ei hakka nahk lotendama.
Edu.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: nörk
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.10

Mina sooviksin samuti infot mõne väga hea näonahka pinguldava (mittekirurgilise) hoolduse kohta. Sain just 41-aastaseks ja olen kaotanud 1,5 aastaga ca 27 kg. Plaanis oleks veel ca 4 kg aga peeglisse vaadates hakkan oma seatud eesmärgis kahtlema ja seda just näonaha tõttu, mis oleks nagu number suurem sad smiley

Nii et andke palun nõu! Või kui seda ei oska, siis lohutage winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 18. April 2011, kl 12.00

Näomassaaž kindlasti aitab... ja need igasugused toniseerivad näohooldused. Soovitan ka koorivat kreemi, karedama nuustikuga kord päevas näopesu teha jne... põhimõte on see, et igasugune harjamine toniseerib nahka, paneb vere kiiremini käima ja see muudab nahatooni, struktuuri (harjad vanad naharakud maha ja nahk noorneb kiiremini) teeb naha elastsemaks ja elujõulisemaks. Üks kord kindlasti ei anna mingit tulemust, aga mõna aja pärast näed, et olukord on palju parem. Päikest smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maazikazzz 18.04.2011 12.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 20. April 2011, kl 13.47

Kuidas on kätega lood? Minul juba parasjagu kaalu läinud ja käed lotendavad nagu vanainimesel (siin on midagi valesti, selle koha peal peaks olema MUSKEL grinning smiley), kas hantlitega rassimine ja mingi pinguldav kreem ikka aitavad, või pole mõtet üritadagi? Ma ei arvanud, et nii noorelt sellise probleemi ees juba olen, aga enne oli siis naha all rohkem rasva ja ei olnud selline "lendorav" nagu keegi siin nii armsasti ütlessmiling smiley Ei saa lehvitadagi, täitsa mure kohe, mehe saatsin igatahes poodi hantlite järgi juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. April 2011, kl 13.52

Oijah, ma nägin täna end esimest korda päikesevalguses suurendavast peeglist. Oiappike kyll, mul siiani polnud enda arvates yldse kortse, ja nyyd sain aru, et on ja yle terve näo! Tore on kyll nii sale olla, aga tahan oma endist nägu tagasi confused smiley samas ma pole enam 20ndates ja vbla oleks see nagunii ka ilma kaalulanguseta tulnud..igatahes ehmatas ära. ma pole siiani peaaegu kosmeetikat kasutanudki, nyyd siis peab hakkama end igasugu imekreemidega kurssi viima grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: raabis1
Kuupäev: 20. April 2011, kl 21.57

Ei no siin ei ole midagi rääkida-kui peale 40-ndat 20+ kg alla võtta, siis nahk jääb lotendama ja see on fakt. Kreemi võib ju osta, aga alates 60 eurist-odavamate peale pole mõtet raha raisata. Parem osta hantlid. Kõhulihaste harjutused aitavad ka-veidi. Geenetika mängib kõige suuremat rolli ehk vaata oma suguvõsa naisi ja hinda reaalselt millised sinu võimalused on piisavalt kaua kortsudeta elada. Mina olen viimase 20 aasta jooksul 71 kg alla võtnud. Viimane kord siin kaaluabis 22 kg. Kaalu üritasin säilitama hakata 64 kg pealt, täna kaalun 56 kg-aru ma ei saa. Hirm tuleb peale-oma meelest praegu pole veel hullu. Kui pappi oleks, paneks silma pilgutamata uued tissid! Seega kui oled langetanud 2/3 oma eesmärgist, hakka kriitiliselt end vaatama. 20 kg on väga palju! ja sinu välimus ja tervis paranevad selle numbri peale ikka väga oluliselt! Seega, kui me varem ei taibanud langetada, siis nüüdse langetamise hind on mitte eriti hästi tagasi tõmbuv nahk!

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. April 2011, kl 04.48

Raabis oled väga tubli,mul tuleb sama tee läbi käia,2aastat on seda nahka korralikult venitatud ja aastaid üle 40.Meil peres kõik ümmargused,mina üksi olin 55-58.praeguseks alla läinud tilk 7kg aga kõik tundub et näost,ripub teine.Ega ikka ei julge küll kõik 20 veel alla võtta sest tundub et siis on pilt ikka väga masendav just nimelt näo piirkonnas.Kui päris aus olla siis olen suure ? ees mis selle näoga küll teha(igasugused lõikused on minu puhul välistatud)Nii et tüdrukud appi oma nõu ja jõuga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: raabis1
Kuupäev: 22. April 2011, kl 18.58

Karuke, ehk kosmeetiku juures näohoolduses käimine veidi aitab. Selge on see, et kui nii suuri numbreid alla võtta, siis tegelikult läheb kohutavalt pappi! Osta tuleb kõik uued asjad alates pesust-mis mitte vähe ei maksa. Ja oleneb ametist ka, kui tööl tuleb kanda kostüüme, siis oioioi! Mulle on see pull paar tuhat eurot maksma läinud ja suve riideid mul üldse veel ei ole! Hea et jalanõud veel kõlbavad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. April 2011, kl 05.02

Õnneks mul kõik riided pärinevad 2 aasta tagusest norm kaalust aga uusi tuleb ikka soetada,mood ju ka edasi nihkund ja rinnad ju kaovad ära,nii et pesu tuleb 0-list.Muidugi arvan jah et kosmeetik on ilmselt vältimatu teema ja see teeb tõesti augu rahakotti.Ei tea kui head need Apteegi kallid toote sarjad võiksid olla?Eucerin näineks,sinna ju ometi võetakse väga testi läbinud tooted aga mine sa tea?Hakkan katsetama!AITÄH nõuannete eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 30. April 2011, kl 11.59

Selleks, et nahk lotendama ei jääks tuleks aeroobse treeningu siduda jõutreeninguga. Aeroobse treeninguga kaotab inimene puhtalt rasva, kuid selleks et keha vormida on vaja ka jõutreeningut teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 20. June 2011, kl 18.45

Tänan kõiki, kes soovitasid kuivharjamist,see toimib tõesti .Omal nahal järgi proovitud,koos erinevate pigutavate kreemidega Tulemuseks-nahk sile ja pehme nagu siid Kreemide kohta,mida testisin võin öelda seda ,et mida odavam ja haisvam,seda parem tulemus

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 03. July 2011, kl 11.18

Ehk soovitad mingit konkreetset kreemi? Mul on ka nende kätega täitsa suur probleem, kuigi pole veel 30 isegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Kuupäev: 02. September 2011, kl 22.57

Mina olen paar korda elu jooksul +18 -18kg olnud. Vanust ka juba 40+. Senini pole midagi eriliselt rippuma jäänud. Eriline trennisõltlane ka pole. Aga kõnnin palju. Kreemidesse ei usu, aga korralikku vee tarbimisse usun, kõndimisse ka. Selline normaalne toonus. Ilmselt on omajagu ikka geneetikas kinni. Kuigi kätel kipuvad need "kaenlaalused" rippuma. Aga need kippusid juba ka priske kaalu ajal. Ilmselt vaja hantleid, toidukottide tassimisest ainuüksi ei piisasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: mummi
Kuupäev: 15. October 2011, kl 11.41

Sama mure siin. kuid ma kardan kalleid kreeme, need on teadjate sõnul koledatest asjadest kokku pndud. Usun liikumisse ja trenni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Nahk peale suurt kaalulangust
Saatis: happy119
Kuupäev: 24. October 2011, kl 15.57

Langeda ei tohiks kaal väga kiirelt ja mina kasutan kindlasti pinguldavat kreemi,koorin keha 2 korda nädalas,mudin kõige probleemsemaid piirkondi paar korda nädalas(jalad,käsivarred,kõht ja selg).

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.