Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
toiduainete sisestamine.
Kuupäev: 25. April 2011, kl 16.24

Kui lisan toiduaine, mida siin keskonnas kirjas ei ole ja arvestan ise kaloraasi välja, kas seda näen siis ainult mina või kõik kasutajad. Olen uustulnuk ja nüüd rünnak kilodele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: toiduainete sisestamine.
Saatis: merx333
Kuupäev: 25. April 2011, kl 18.25

Pead silmas kõige tavalisemat toiduaine lisamist toiduainete nimistusse? Peale kaaluabi-tiimi poolt ülevaatust on see mingil hetkel kõigile kättesaadav, peale sisestamist esialgu vaid sulle. Mida sa aga mõtled selle all, et "arvestan ise kaloraaži välja"? Kui ostad jogurti, mida toidunimistus ei ole, siis sisestad pakendilt 100 gr kalorsuse ning kõik muu, mis küsitud. Ise ei ole midagi tarvis arvestada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: toiduainete sisestamine.
Saatis: Humaan
Kuupäev: 26. August 2013, kl 12.55

Huvitav, minu poolt lisatud toiduaineid ei ole tiim ligi aasta üle vaadanud, ja ilmselt näen ainult mina neid, ja samas ei ole need aktiivsed. ? olen sisestanud päris palju sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: toiduainete sisestamine.
Saatis: Humaan
Kuupäev: 12. January 2014, kl 17.07

On möödunud veel 5 kuud ja tiimil ei ole endiselt aega olnud. Ootan edasi confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: toiduainete sisestamine.
Saatis: Häppi
Kuupäev: 01. February 2015, kl 11.47

Hei! Alustasin täna ja tekkis probleem toidupäeviku täitmisega. Sisestan ja sisestan, aga ikka kiri ees, et pole midagi sisestatud! Mida teen valesti?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.