Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Figuurisõbrad
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 26. April 2010, kl 08.02

Kas meie hulgas on ka neid, kes tegelikult Figuurisõprades käivad? Olen kuulnud, et figuurisõpradel on ka online-osa, kas see on siis teistsugune kui kaaluabil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: TeeEll
Kuupäev: 26. April 2010, kl 08.36

Jaanuari kuus liitusin figuurisõprade online osaga üheks kuuks. Aastaid tagasi olen ka kaalujälgija olnud ning tean mis süsteem neil on. Minu pettumuseks kehtis neil endiselt punktisüsteem, mis minu puhul väga ei imponeerinud. Samuti on mul nende kava järgi toitudes kogu aeg kõht tühi. Kaaluabi leid on kulda väärt. Kõik käib ikka kcalides (milleks on neid punkte veel vaja). Olen olnud 2 nädalat kasutaja ning 2 kilo on läinud ja kõht pole tühi. Super!

Ehk vastus küsimusele - figuurisõpade online osa on punktipõhine. Olemas on küll ka kõik eestis leiduvad toidud jne, kuid kasutamine pole nii lihtne ja mugav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: pisar
Kuupäev: 07. May 2010, kl 21.24

ka mina olin kunagi kaalujälgija, 2 aastaga võtsin maha 26 kg, tulin ära, sest punktisüsteem mulle ei istunud, aga saavutasin oma, läbi raskuste...
aga elu juba on selline, et kõik ,mis teed tuleb endale tagasi... mitme aastane piiratud liikumine ja kõik tuli tasakesi tagasi .
siin tunnen end hästi, tahan ikka kaloreid lugeda, et paremini arvestust pidada
ning ei pea kuhugi aja peale minema ´- kaalun kodus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: kalle
Kuupäev: 10. May 2010, kl 11.29

Figuurisõprades käimine on ikka ropult kallis. Ei saa mina aru miks seal käiakse...

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: Gristel
Kuupäev: 15. May 2010, kl 21.32

Olen 5 aastat tagasi tellinud kaalujälgijate kodukursuse (üekordne investeering 1000 krooni) ja ise nende süsteemi abil tol korral 12 kg langetanud. Ei pea kella peale käima smiling smiley Kaaluabi eeliseks minu jaoks on see, et veebikeskkond on mugav. Hea veeb on mulle oluline, samal põhjusel ei ole oma kodupanka vahetanud, kuigi kõik muu on seal üsna vastuvõetamatu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: Ann142
Kuupäev: 21. May 2010, kl 17.53

Ma olen kolelühikest aega alles kaaluabis, aga olen olnud staazikas kaalujälgija (soovkaalu saavutasin) ja figuurisõprade ühikutega kursis. Üllatavalt suur vahe on kaaluabis ja figuurisõprades - rasva sisaldus toidus. Kui vähegi rasvasemat toitu süüa, saavad figuurisõprades ühikud kohe otsa, siin valad oliiviõli pastale, võid paned leivale ja patsutatakse veel õlale, et tubli, toitumine on tasakaalus.
Eks ma pikkade kuude jooksul saan aru kuidas kaalulangus siin läheb ja mis programm enim sobib aga suur üllatus oli rasvasisaldus mulle küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: viisutar
Kuupäev: 25. May 2010, kl 20.14

Tere! Mina kah kunagi kaalujälgija olnud ( vabanesin 12 kilost, mis mürinal tagasi tulid) ja hetkel esimest nädalat figuurisõprades. Homme käin kaalu peal ära ja ilmselt loobun, sest leidsin vot selle abilise siit. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: Caty
Kuupäev: 29. July 2010, kl 19.50

Olen ka olnud kaalujälgija. Nüüd siin alustades üllatas mind samuti rasva kogus. Üks põhjus miks ma hakkasin seekord kaalualandada soovides otsima midagi muud, oligi see, et ma ei pea õigeks light-toitude söömist. Light tootel ja light tootel on vahe. Kindlasti on hea valik valida mõtte kõige rasvasemad tooted, aga 0,5% piima ma juua ei suuda ja täiesti ilma rasvata jogurtit süüa samuti mitte. Eriti hakkas mulle vastu suhkruasendajaga tooted või retseptid. Tahan tavalist toitu süüa.

Kaalujälgijate süsteem muidu iseenesest sobis mulle hästi, aga lõpuks tüütab iga asi ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: pix
Kuupäev: 30. July 2010, kl 17.50

Tere!
Mina isiklikult olen jälle figuurisõprade grupiga rahul. Ei ütle, et kallis oleks- kui just uute riiete ostmist mitte arvestada, kaalu kaotuse juures.
Ühikute lugemine mulle sobib! Kaloreid ei suuda ma siiani lugeda- üritasin siin proovi päevadel ja oleks hulluks läinud. Igaühele oma! tongue sticking out smiley
Igatahes olen leidnud endale kesktee- käin figuurisõprade grupis, kui motivatsioon hakkab kaduma ja loen ühikuid. Kaaluabis käin ilusasti duellitamas, et ka muul ajal motivatsioon üleval oleks ning loen siinseid artikleid ja teiste inimeste soovitusi (kaloreid ausalt siiani ei loe!).

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: öökull
Kuupäev: 30. July 2010, kl 23.57

Olen eelmisel aastal proovinud Figuurisõprade süsteemi, aga mulle ei meeldinud, et igast toidust võeti rasvavaba versioon ja siis uhati õli juurde ja suhkruasendajaid soovitavad nad ka hirmus julgelt. Ehk siis ei sobinud nende retseptid mulle.
Kaal hakkas aga alla minema selle peale, kui töökaaslastega sammulugemise ette võtsime ja terve kuu aega võistlusel osaledes pingutasime. Enne võistlust otsustasin, et ei kaalu enne, kui võistlus läbi ja kõnnin igal võimalusel - pärast kui kaalusin, olin oma 8-st lisakilost 4 kaotand.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Saatis: Laidah
Kuupäev: 25. July 2011, kl 13.05

Olen samuti olnud nii kaalujälgija kui figuurisõber, aga ausalt ütlen, et süüa mulle meeldib ja ei ole ma neid asju teinud selle järgi, et seda ei ole soovitav süüa jne. Alati olen proovinud ikka tavaliselt toitudes hakkama saada. Kaalujälgijates võtsin natsa üle 10 kilo alla ja siis jätsin pooleli. Figuurisõbra teema mulle ei istunud, ei saanud nagu täit selgust ja jõudsin seda ainult paar kuud teha, siis lõpetasin kuna jäin tita ootele.

Kuid suur leid on kaaluabi, mis ausalt töötab nii nagu minule õige tundub. Söön kõike ja ikka kaal väheneb ja ei pea kuskil kohal käima kellelegi võõrale aruandmas oma kaalust.

edu kõikidele ja olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad
Kuupäev: 11. December 2011, kl 20.49

Mina võtsin soovkaaluni kokku 30 kg alla Kaalujälgijates just vahetult enne kui ta kadus. Käisin ka veidi figuurisõprades kuid seal hakkas mulle nii vastu see et juurvilja ja puuvilja pidi ühikuteks märkima ning samuti see et ei saanud tehtud trennide eest kaloreid maha arvestada või rohkem süüa. Ei meeldinud ja pikalt seal siis ei käinud. Kahe aasta jooksul hiilis tagasi 10 kg 30nest, mis pole kõige hullem aga jama siiski. Kaaluabi aga on mulle tõsiselt armsaks saanud. Super mugav ja kaloritega arvestamine ikka väga mõnus. Rasv on vajalik nahale, silmanägemisele ja normaalsele ajutööle. Toimib küll smiling smiley Nüüd jälle need 10 kg maas.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.