Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kui saaks poe kaubavaliku ise määrata
Saatis: Niika
Kuupäev: 18. May 2010, kl 11.57

Rimi Eesti Food AS tuli esimesena Eestis tegutsevatest kauplusekettidest välja uuendusliku turundusplaaniga, kus kahe avatava kaupluse sortimendi põhiosa lastakse klientidel ise kokku panna.Veebilehed, kus kliendid saavad oma valiku teha, on avatud nii Tartu Tasku tulevase Rimi supermarketi kui ka Tabasalu Rimi supermarketi jaoks. [www.e24.ee]
Ärge võtke seda postitust kui reklaami Rimile,ma ei ole Rimi suhtekorraldaja smiling smiley Lihtsalt et leidsin - näe mis kõik kauplus maine parandamiseks valmis tegema ei ole. Kui sinu kodukoha pood midagi sellist välja kuulutaks, kas võtaksid sõna ja teeksid palju muudatusettepanekuid võrreldes praeguse seisuga?

Valikud: VastaOsunda
Re: kui saaks poe kaubavaliku ise määrata
Saatis: linalakk
Kuupäev: 18. May 2010, kl 15.40

Minu lähim suur pood Rimi võiks jõuda selleni, et neil oleks põhitoiduained igapäevaselt olemas. Mitte nagu praegu, et lähed süüa ostma ja ükskord pole kurki ning teinekord tomatit, kolmas kord rosinaid. Ei räägi mitte sellest, et pole valikut, vaid pole üldse. Nii palju siis selle keti parandusettepanekutest grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui saaks poe kaubavaliku ise määrata
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. May 2010, kl 15.47

Isegi kõige parema tahtmise juures ei suuda keegi mulle Rimit turundada ja reklaamida nii, et et ma seal käima hakkaksin. Lihtsalt üks ülimalt mõtetu pood. Sry, kui kellegi tundeid riivasin.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui saaks poe kaubavaliku ise määrata
Kuupäev: 18. May 2010, kl 19.44

ei käi rimis sest ei jää tee peale ja sõitma ak sinna miski ei kutsu, jutt käib Viljandi rimist.Äärmiselt kitsas ja ebapraktilise kaubapaigutusega pood.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.