Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
sukkpüksid
Kuupäev: 19. October 2011, kl 12.17

Mul on tõsine mure. Mul ei ole nimelt sukkpükse, sest kaalun üle 130. Kas nendest naistest, kes siin blogivad või foorumis kirjutavad, teavad, kust ma võiks neid osta. Ma olen helistanud siin Tallinnas paljudesse poodidesse, maaletoojatele jne., aga tulemus on 0. Täna panin niidisukkpüksid jalga, mille kand on umbes keset säärt. Need leidsin Suva poest kotzebu tänavast. mingit muud valikut ei olnud . 3xxxl on poole kõhuni ja kukuvad kohe alla, kui nad üldse jalga saad.

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. October 2011, kl 08.26

Pärnu mnt-l on üks uus pood suurtele inimestele, kohe Vineeri bussipeatuses, suunaga linnast välja. Äkki seal müüakse ka sukkpükse? Pole ise seal käinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Saatis: pata
Kuupäev: 21. October 2011, kl 20.23

Minul on 1 nipp,aga palun ärge naerge,või no kui ikka tuleb naer peale,mis siis ikka,nimelt panen ma sukkpüksid jalga no ikka need kõige suuremad,mis saada,muide suva omad on kõige venivamad olnud,siis sukkpükste peale tõmban veel ühed aluspüksid,naljakas küll,aga asi toimib ja kõik püsib jalas hästi,muidugi aluspüksid peavad ka täiesti parajad olema,et üle suure kõhu ulatuvad.Vot nii sai 1 nali kirja.Edu sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Saatis: Loona
Kuupäev: 23. October 2011, kl 15.23

Olen oma suurimad ja parimad sukkpüksid saanud Marks ja Spenceri poest Tallinnast. Olid kallid aga läksid jalga ja pidasid vastu ka! Valik paksuse ja värvi osas oli ka üllatavalt suur. Mul on praegugi mõned alles.

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Kuupäev: 27. October 2011, kl 06.54

Kus asub see pood?

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 27. October 2011, kl 10.29

Marks&Spenceri poed asuvad Kristiine Keskuses ja Rocca al MAre keskuses.

Seda aluspükste nippi olen ka ise kasutanud (et tõmban aluspüksid sukkpükstele peale. Muu hulgas olen seda teinud puuvillaste alukatega, et talvelennast mitte ära külmetada seelikuga käies. Seega kahekordselt kasulik.

Muuseas üks nipp veel... Mu sõbranna ema on küll peenike kui kõrsik, aga teda ikka häiris sukkpükste ülemine kumm, mis muu hulgas kõhule randi surus. Tema lihtsalt lõikas sukkpüksid ülevalt keskelt katki u 5 cm ulatuses. Muuseas edasi need sealt naljalt ei hargne.Küll võib siis olla ülevalpüsimisega pisut raskusi, aga kui näiteks aluspüksi-trikki ka kasutada, siis toimib täiesti. Tegin seda ise näiteks raseduse ajal, sest ei raatsinud hirmkalleid raseda-sukkpükse osta.

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. December 2011, kl 23.15

Kaalun 113kg ja olen 179cm pikk, sukkpükste kandmisest ma loobusin, sest lihtsalt ei leidnud sobivaid, enamikel jäi jalgevahe põlveõndla uurde ja siis kippusid kintsud ära hõõruma. Aga et siiski seelikut kanda on mul järgmine nipp: pean kandma mitte sukapükse, vaid sukki(isegi tavalised nr4 sukad sobivad, nii et ei pea kalleid sukki ostma) ja nende peale tõmban trimmivad pikema säärega alukad. Tulemuseks on lamedam kõht ja peenemad kintsud. Vääääga mõnusspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Kuupäev: 20. July 2012, kl 10.35

se kõlab rõvedalt aga naised midagi muud ei aita kui uleb koledate lotapükstega käia kuni kaal niipalju alla läheb et ilusad sukapüksid jalga lähevad.
tean hästi mis tunne on, olin ju ka 135 kg, kintsud hõõrusin veriseks kui palju käia tuli ja sukakad ala vajusid ja puruks läksid, sünteetika ajas higiseks ja haisema lõpuks on kokku üks leemendav ja valutav väsinud õnnetusehunnik kõik kokku.
minule hakkas umbes 110 pealt kõik normaalsuurused jalga minema ja oiii kui mõnus,
nii et pingutage, pingutame koos.

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Saatis: Banda
Kuupäev: 04. October 2012, kl 13.46

Ma oma kõige suurema kaalunumbriga olin rase, seega sai soetatud rasedate retuusid ja sukapüksid, need olid päris head, püsisid jalas- kandsin ka peale rasedust...

Valikud: VastaOsunda
Re: sukkpüksid
Kuupäev: 18. November 2012, kl 09.46

heips ..avastasin et Realiseerimiskeskuses müüakse ülikvaliteetseid ja väga ilusaid saksa sukapükse millel on nii 44-48nr(mahub mulle kes ma olen 180 pikk ja 107 kilo ) kui ka suuremaid.
Maksavad kolm korda vähem kui poodidesletihind.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.