Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Rasedus
Saatis: SUKSU
Kuupäev: 04. November 2011, kl 18.00

Tere,
ei oska kuidagi vahetada enda poolt püstitataud eemärke. Nimelt oli plaanis oma kaalu alandada ja saavutada hea vorm aga selgus, et ootan last. Seega kaalulangetamisest ei tule midagi välja ja sooviksin seada oma eesmärgid ümber tervislikuks kaalutõusuks nagu raseduse ajal kohane. Esimese rasedusega võtsin juure üle 23 kilo ja ei soovi et arutuid kilosid lisanduks.
Tänud juba ette SUKSU

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasedus
Saatis: anks18
Kuupäev: 05. November 2011, kl 14.28

Kõigepealt uuri välja kui palju võiksid / peaksid sööma, et kaal püsiks või tõuseks : www.struktuur.net Ja siis kaaluabi päeviku lehel on koht kuhu on kirjutatud ''eesmärk'' ja seal järel ''värskenda''. seal saad kalorinormi suuremaks teha, kui lisad näiteks füüsilise aktiivsuse või paned nädalate arvu nii suureks, et kalorite arv tõuseks sinu poolt soovitud numbrini. Proovi, ja anna teada kas said hakkama

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasedus
Saatis: happy119
Kuupäev: 05. November 2011, kl 19.57

Mina lohutan sind,et rasedused pole ühesugused ja see,et võtsid esimesega palju juurde ei tähenda kohe,et ka teisega nii läheb.
Esimese lapsega võtsin juurde 18kg.Kahjuks kukile need kilod kõik mulle ka jäid aga minu suur hirm ka teisega palju lisakilosid koguda õnneks ei juhtund.Seadsin eesmärgi,et kuna olen ülekaaluline,siis 8-10kg on maksimum,mida tohiksin juurde võtta.Kaalusin end iga nädal ja ka kehamõõdud panin kirja,sest kaal on üks asi aga kehamõõdud hoopis teine.
Muidugi liikusin palju.Jala tööle ja tagasi(30-40minutit minna),lisaks kõndisin palju tööl.Sõin väga korralikult ja sisendasin,et kahe eest pole tarvis küll süüa.
Mulle üllatuslikult võtsin alla 5kg 20nädalaks ehk 5raseduskuuks.Edasi hakkas kaalu lisanduma tasapisi ja kui läksin 41+2 sünnitama oli juures 8kg smiling smiley ja mis veel parem,kui tulin 3 päeval haiglast koju näitas kaal +1 lisakilo(raseduseelsega võrreldes),mis kadus ka nädalaga.
Seega on võimalik ka rasedana ülekaalulisel normaalselt süüa ja juurde võtta.Arme sain vaid esimesel korral ja esimene sünnitus oli väga raske mu vähese liikumise ja mega söömise tõttu ma usun ka.
Tulin sünnitusmajast kena lameda kõhuga koju ja nägin hea välja the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasedus
Saatis: anks18
Kuupäev: 05. November 2011, kl 20.49

Mina jällegi ütlen, et võivad olla täiesti ühesugused, minul tuli kilosid täpselt grammipealt sama palju juurde, kõik mõõdud jms oli ka täpselt sama, tegin pool rasedusest ka rasket tööd. aga ei aidanud miskit. söömist ma muidugi ei jälginud kummagagi, ilmselt oli see ka minu viga. 3ndaga enam sama viga ei tee ja kavatsen siin oma söömist jälgida kui see peaks kunagi juhtuma. smiling smiley


Aga sina SUKSU, ma arvan, et peaksid panema hoopis korraliku säilitusnormi omale eesmärgiks, mitte tõusu, küll keha teeb ise kõik mis vaja, ja kui tunned et jääb väheks, sööd rohkem. Raseduse ajal ei ole kohustus ise tahtlikult juurde võtta, vaid organism teeb seda ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasedus
Saatis: rinsu
Kuupäev: 08. November 2011, kl 20.57

Minul jäi ka siin alustatu pooleli kui last ootama jäin. Kuna rase ei pea sööma tavalisest inimesest rohkem kui ehk u 300 kcal võrra siis mina sisestasin siia toidud ikka ja jälgisin, et oleks seal kuskil 2300 ringis. Mingeid eesmärke ei muutnud ega midagi. Kaalu tohutult juurde ei tulnud, aga kuna raseduse lõpus läksid asjad ootamatult keeruliselt ja võtsin suure murega alla hoopis siis lõpuks kui laps käes, olin raseduseelses kaalus ja haiglast välja saades veel 4 kg kergemgi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.