Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Vere hemoglobiini tase
Saatis: savikass
Kuupäev: 22. February 2010, kl 10.11

Mõtisklen selle üle, et kuidas kaalu vähendamine võib muuta vere näitajaid. Kas keegi, kes on juba nädalaid seda programmi teinud, on käinud ka vereanalüüsi andmas ja kuidas tulemused on?
Ma olen aktiivne doonor ja nüüd varsti võiks minna jälle verd andma, kuid kardan, kas mu hemoblobiini tase pole mitte langenud, olen ju söömist kõvasti piiranud. Kui ma olin kunagi kaalujälgija, siis saadeti mid verekeskusest tagasi, sest hemoglobiin oli nii madal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vere hemoglobiini tase
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 22. February 2010, kl 21.36

Olen ka doonor ja hemoglobiin korras smiling smiley. Kui asi on normis, siis miks peaks hemoglobiin ülesöömise korral rohkem normis olema, kui tervislikult toitudes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vere hemoglobiini tase
Saatis: savikass
Kuupäev: 23. February 2010, kl 09.02

Seda on tore kuulda.
Ma mõtlesin, et kuna ma drastiliselt vähem söön kui enne, eriti lihatooteid, et äkki sellepärast...
Kaua sa juba oled olnud sel režiimil, et üheaegselt maha võtad ja doonoriks käid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vere hemoglobiini tase
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 23. February 2010, kl 20.34

Kaaluabi kasutan veebruari teisest päevast,sest otsustasin veel siledam olla, kui enne winking smiley. Enne seda olen kaalu ikka mitu 10 kilost ämbritäit kaotanud tongue sticking out smiley ja nagu mulle arsti juures öeldi - jooge 1 liiter vett, saate 100 täis grinning smiley
Aga kaalu säilitamisel ja hoidmisel olen ikka juba aastaid. Samuti nagu ka doonoriks smiling smiley. Olen lihtsalt seda tüüpi, et suudan nädalas 4 kilo juurde võtta ja see ei tähenda, et ma sõin kõhu täis ja 4 kilo juures, vaid ikka reaalset püsivat kaalu 4 kilo juurde smiling smiley. Arstid kehitasid ka õlgu

Valikud: VastaOsunda
Re: Vere hemoglobiini tase
Saatis: savikass
Kuupäev: 15. March 2010, kl 15.24

Käisin täna planeerimatult doonoriks, sest saadeti abivajav sõnum. Natuke kartsin, et kuidas hemoglobiin ka on, sest söömisega olen end viimastel nädalatel kõvasti piiranud ja hemoglobiiniga on mul ennegi probleeme olnud.
Ja teate, mul oli nii hea näit, nagu pole veel iialgi olnud! Vaat mis teeb tervislik toitumine. Edu ja päikest meile kõigile cool smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.