Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: go
Kuupäev: 21. July 2010, kl 12.25

Proovisin mõned aastad tagasi nii, et pärast kella 6 õhtul enam midagi ei söönud.
Toimis kenasti ja kaal kukkus, keskmiselt 2,5 kilo nädalas

Lugedes viimasel aja "spetsialistide" soovitusi, propageeritakse pigem 4-5 korda päevas söömist ja õhtune söömine pole üldse tabu.

ilmselt siin see, et kõik me oleme erinevad ja "toimivad" ka erinevad meetodid?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: Jupats
Kuupäev: 21. July 2010, kl 13.02

No minu arvates on see rumal oma keha kiusata sellega, et peale 6-7 õhtul enam talle süüa ei anna. Kehal tekib siis see efekt, et kui ta süüa saab jälle hoiab ta selle heaga endale, sest krt teab, mis "peremehel" jälle pähe torkab! Muidugi see aitab aga need kilod on kerged kaduma. Usu mind, sest tean seda väga hästi omast käest!...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Kuupäev: 22. July 2010, kl 13.11

Ühes artiklis märgiti ka seda, et harilikult söövadki inimesed enne kella 6 õhtul oma vajalikud kalorid täis ja seetõttu toimib õhtune mittesöömine kaalu langetavalt. Kui tead, et päeva jooksul vajalikku kaloriarvu ei ületa, siis võib süüa ka vahetult enne uinumist. Kui aga vohmida päev läbi arutult ja siis peale 6 mitte süüa, ei lange kaal kohe mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. July 2010, kl 13.46

Vahetult enne uinumist küll nüüd pole soovitav süüa. Peale 6-e võib süüa siis, kui peale söömist kindlasti veel 2-3 tundi üleval ollakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: Jupats
Kuupäev: 22. July 2010, kl 20.03

Foxlife- kuidas kellelgi winking smiley... Mina sellega nõus ei ole ja söön nii, et kohe magama peale sööki ja kaal langeb.! Nii et sõltub ikka mida ja kui palju süüa winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. July 2010, kl 06.55

Ma arvan, et see pigem sõltub inimesest. Mõned tõesti ei saagi und kui kõht on tühi. Aga tõesti, kui on vaja süüa enne magama minekut, siis nagu ütlesid, tuleb pöörata tähelepanu sellele, mida enne magamaminekut süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: Tondu
Kuupäev: 26. July 2010, kl 21.36

Sõltub ikka tarbitud kaloritest, mitte sellest, millal söödakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: Kessu19
Kuupäev: 31. July 2010, kl 11.47

Mina arvan, et põhiasi mida söömisel jälgida on korrektsed kellaajad. Kui iga päev süüa kindlatel kellaaegadel, siis võib vabalt peale kella kuut mitte süüa ja organism saab sellest aru küll ja ei hakka n.n. varusid koguma. Jama jutt see, et peale kella kuut süüa ei tohi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Kuupäev: 13. October 2010, kl 15.26

hea idee , kui iga nädal saaks u 0,5- 2,5 kilo alla , siis on see väga tõhus.
Hakkan koe proovima . grinning smiley Ehk peab siis õhtusöögile hakkama ka tasapisi mõtlema (Y)

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: kraade
Kuupäev: 04. November 2010, kl 19.01

Mina ei tohi jälle enne magama minekut süüa. Siis ma olen hommikul tõustes kohutavalt näljane ja kipun üle sööma. Jõulude ja jaanipäeva aeg vahest ikka juhtub aga meeldiv see minu arust ei ole. Aga eks inimesi on erinevaid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: Katy
Kuupäev: 06. November 2010, kl 11.17

Mulle sobib kui viimane söökord on 3 tundi enne magamist....siis jõuab toit juba seeduda ja ei jää piinama ka näljatunne. Enne magama minekut joon veel klaasi puhast vett. Päris hästi aitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Kuupäev: 09. November 2010, kl 09.48

Nõus Katy-ga.See,et võetakse ette mingi kindel kellaaeg peale mida süüa ei tohi ei pea minu meelest paika. Mida peavad tegema siis need,kes tööl õhtustes vahetustes? Kuna mul väike laps läheb väga hilja magama (kuskil 23-00),siis peaksin olema need tunnid alates kuuest söömata.See oleks siis kokku 6 tundi.Lausa piin.Loomulikult ei aja sellel ajal näost sisse midagi rammusat,aga porgandeid ja muud lahjat kraami ikka normaalsuse piires saab söödud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: mutike
Kuupäev: 11. November 2010, kl 13.17

mina üldiselt peale kella 6 enam ei söö (on loomulikult ka erandpäevi). sest ma lähen ka vara magama- koos lapsega tavaliselt hiljemalt kell 9. täiskõhuga ma magada ei saa ja hommikul tõusen suhteliselt vara (kell 7) ja asun söömathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: msx
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.22

ka mina ei söö peale kella 6. Olen seda jälginud juba aastaid 7 vistsmiling smiley ja toimib väga hästi. Inimene harjub iga asjaga! eks see ole organismi harjutamine lihtsalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: efka29
Kuupäev: 22. April 2012, kl 17.18

mina ei söö ka peale kella kuut enam, organism on sellega ilusti ka ära harjunud. söögikorrad on igal päeval peaaegu ühel ja samal kellaajal. magama lähen umbes kell 22.00 -22.30 ja pole õhtul küll mingit isu midagi näksida. hea kerge on magama minna siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pärast kella 6 mitte söömine.
Saatis: Maila
Kuupäev: 02. June 2012, kl 10.48

Tere! Arvan samuti et see viimane kellaeg kl. 18-19 süüa on täiseti õige, sest see tõesti alandab kehakaalu, olin ise samuti selle praktiaseerija ja aitas tõesti. Organism harjub ära ja hommikul nagunii tuleb korralikult süüa, et energiat saada. Õhtul kui tekib näksimis isu, jood rohelist teed või mingit puuvilja, siis ei koorma magu. Aga seda ei teki kui organism harjub. Söönud ma olen koguaeg nii et vaatan ikka mida ma suhu pistan. Teadlikult. MUidugi aitab ka väike jalutuskäik enne magamaminekut või jooks. Peale seda tuleb hea uniwinking smileyTeleviisorit vaadates tuleb tihtipeale näksimisisu, selleks need reklaamid ka mõeldud, et inimene ikka võtaks ja ampsaks midagiwinking smiley Lillkapsas toores ja porgand ja kogu söögiisu on rahuldatudwinking smiley kerge dipikaste juurde.Vähese rasvasisaldusega. kui ilma ei tahasmiling smiley
See täidab väga kõhtu.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.