Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 13. March 2013, kl 00.01

Heii! Niisiis sooviksin teada, kas on kedagi, kes sooviks minuga koos saada number viie ette? Kaalusin umbes 2 nädalat tagasi 61,8, mis kiiresti hakkas langema, vahepeal oli lausa 59,9, kuid-kuid...Hetkel olen 60,5kg, mis tekitab masendavaid mõtteid. Kas ongi nüüd jälle kõik metsas ja saan oma kaalu kõik tagasi? Kes vähegi soovivad vaeva enda nimel näha, siis andke tuld ja jagame omi mõtteid-tegemisi! smiling smiley

Minu eesmärk on mai alguseks kaaluda 58kg.
Hetke kaal: 60,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 13. March 2013, kl 07.03

Hei, mul küll hetkel on 5 juba ees, aga palju 6 tulekuni ka pole kui tervislikult ei toitu smiling smiley

Võiksin duellitada küll - motti juurde saada grinning smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 13. March 2013, kl 09.57

Hommikust! smiling smiley
Täitsa lõpp, mina ei tea mis minuga toimub. Tean vaid, et tervis hetkel natuke nõrgem, nohune jms, aga kaal...pff..täna hommikuseks on see vaid juurde jälle tulnud. Sellised asjad võtavad justkui tahtmise ära. Aga Naerulind, räägi, mis oli Sinu algkaal, kui pika aja jooksul ning millega hetkel täpsemalt tegeled, et kaal langeb? Kas on neid hetki ka, kus vahel juurde tuleb? Palju on Sul vanust jms? smiling smiley

Minu eesmärk on mai alguseks kaaluda 58kg.
Hetke kaal: 60,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 13. March 2013, kl 18.46

Patuke, mina alustasin tegelikult Mai 2011 olles 69kg. Hetkel natuke alla 60kg ja tegelikult eelmine suvi olin 55,3kg, nii mõnus oli - samas kaasnes pidev nõrkus confused smiley Siis mõtlesin, et tõstan natuke oma kaalu ja saan kuskil 57,5kg, see sobiks, nii ma siis sügisel olingi sellises kaalus ning meeldiv oli olla. Siis tuli talv ja liikumist vähem ning tasapisi aasta 2013 alguseks olin 60kg, mis mind hirmustas - 6 kaalunumbri ees ja nii ma siis taas tervislikult toituma hakkasingi alates Märtsist. Tean ka miks kaal tõusis - mu eemalviibiv noormees oli tihti linnas kodus ja õhtuti sai igast huvitavaid asju söödud ning lisaks veinijoomine sad smiley vahepeal oli lausa sõltuvus (pinged) iga õhtu veini juua ning sedasi need ebatervislikud asjad ka suhu selle käigus liikusid sad smiley

Kaal lisandus eelkõige kõhupiirkonda ja püksid olid kitsad. Jubee!

Muidu aegajalt käin ka Reval Spordiklubis kardiosaalis jooksmas/kõndimas lindil, sest see sobib mulle enim pluss niisama liikumine/kiirkõnd igapäevaselt vastavalt võimalustele.

Olen 29a. ja 2 lapse ema smiling smiley Pikkust 163cm smiling smiley


Ja sina, millega tegeled ja kuidas plaanid alandada kaalu, et maikuuks 58kg kaalul oleks grinning smiley

Parimat

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 13. March 2013, kl 23.02

Mina teen tööd iluvaldkonnas, koolitan end ja möllan. smiling smiley Aga ühel päeval ostsin kaalu, ehmusin ära ja mõtlesin, et võtan end kätte. Eesmärk mai kuuks on 58 kg ja sedasellepärast, et lähen soojale maale puhkama ning olen tavaliselt kaalunudki 58-59kg, pikkust on 160cm, vanus 21.
Algul mul ei olnud raske õhtuti mitte näksida, aga hetkel on mingi hoog peal, kus isud möllavad. Eriti meeldivad mulle just vürtsikad ja soolased toidud, mis isu tekitavad, kuigi kõht pole tegelikult tühi.
Hetkel olen võtnud eesmärgiks endale:
E: Jõusaal
N: Sheiping vms (Lähen homme esimest kordasmiling smiley)

Selline näeb välja praegune kava, olen alles algusjärgus. Kahjuks pole ma niisama jala kõndima, pigem autoga, aga tahaksin ära märkida, et proovin natuke hoiduda pidudest, kus on alkohol. Pigem siis olla kaine rool ja lihtsalt tantsimas käia, kus ka võimalus end liigutada. smiling smiley Kindlasti mu eesmärk on ka see, et saada hea enesetunne, kuid kuitunnen, et ikka täna ei taha ja on isu kommi järgi, siis võtan, ennast piinata ei tohi.
Põhikaalumine toimub mul pühapäeviti.
Niisiis ole hea ja hakkame mõlemad kirjutama nii, et..

13. märts seisuga:
Algkaal: 60,9kg
Tänane kaal (Kuupäev) 13.märts: 60,9kg
Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 58kg
Mille positiivsega ma täna hakkama sain? Polegi. sad smiley Ahoi, võib-olla see, et ma jõin täna lattet vaid hommikul (muidu tarbin seda päevas mitu korda) ja kui tuli kohvi isu, siis tegin hoopis mustsõstrateed meega. smiling smiley
Millega patustasin? Tegin täna terve päev tööd, hommikul kaalu nähes ei tahtnud lausa hommikustki süüa, kuid see on täielikult vale tegu. Lõunaks ja õhtupoolikul umbes kell 18:30 sõin hakklihakapsahautist, millel ei olnud lisandiks mitte midagi. Ja rohkem polegi söönud. Trennipäeva mul tänaseks pole arvestatud, kuid tegelikult oleks võinud teha kasvõi jalatõsteid või kõhulihaseid..sad smiley

Arvan, et see oleks piisavalt hea ülevaade enda päevaste tegemiste kohta. Kui Sul on paremaid ja täiendavaid ideid, anna julgelt teadasmiling smiley

Soovitus: Tee hommikul ja õhtul jalatõsteid smiling smiley Ma vahepeal tegin. Nimelt hakkad pikali, pane käed pepu alla ja vaiba peal hakkad jalgu sirgelt tõstma näiteks esialgu nädal aega 30tk korraga. Võtab aega vaid 1-2 minutit ning mõjub alumisele kõhuvoldile smiling smiley

Ole tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 14. March 2013, kl 05.31

Super! Aitähh Sulle smiling smiley

Õhtul kirjutan pikemalt grinning smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: susan
Kuupäev: 14. March 2013, kl 11.20

Narulind, olid koos meiega ka algul duellitamas, duelli nimi 5 ette. Kas meile enam oma numbreid ei lisa? Võid ju kahes duellis ka olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: ilushing
Kuupäev: 14. March 2013, kl 11.40

Heiheihei! Mina liitusin just ühe duelliga (soovijad tahavad kõik 10 kg maha võtta) aga kuna seal on väga erinevas kaaluklassis inimesi, siis liituksin selle duelliga ka. Endakaalulistega ikka parem võrrelda (sest seal duellis võtavad ju mõned ikka kilo kuni paar nädalas maha endal aga läheb mõnesaja grammi kaupa, kui sedagi).

Mina olen praegu au pair Norras ja igapäevaselt vaatan kahte poisipõngerjat. Ise olen 21 aastane ja 163 cm pikk. Kaaluks on hetkel 64,4 kg. Minu eesmärgiks oleks siis mai lõpus-juuni alguses olla 10 kg kergem.

Üritan teha trenni 4x nädalas (teen Insanityt, Zumbat, käin jooksmas, Bodyrocki) omas kodus ja õnneks paari nädalaga on hea harjumus tekkinud küll.

Suurim viga on muidugi mõttetud näksimised jms (päeva jooksul tahavad ju lapsed mitmeid kordi süüa ja siis igavusest nende kõrval istudes söön ka ise, väga paha).

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 14. March 2013, kl 16.12

Heii! Vaat kui tore, et meile on keegi lisandumas!! smiling smiley

Naerulind, jään Sinu tabelit ootama, mis valmistasin, tänase päeva kohta. smiling smiley

Ilushing, ole hea, võta aga samuti see tabel ette, mis üleval tegin ja hakka meiega koos jälgima! smiling smiley
Sa muidugi panid eesmärgiks mai-juuniks miinus kümme kilogrammi. Ehk teeksid ka meiega samuti, et iga Pühapäev on täpne kaalumispäev, kus peab olema pühapäevast pühapäevani nr. Soovitaksin sul selleks pühapäevaks lahti saada sellest neljasajast grammist ning siis igaks pühapäevaks sea endale eesmärk, kui palju tahaksid kaalust alla võtta. Kindlasti tuleb arvestada, et aegajalt kaal seisab või võtad juurde, aga me saame ühskoos sellest jagu ja ei tasu ära ehmatada!! smiling smiley
Ära tunne häbi või paha tunnet, et sööte päeval palju, peabki sööma! smiling smiley Tee tervislike toite, no seda Sa kindlasti teedki, aga natuke vali, mida ise suhu pistadsmiling smiley Hommikul erinevad pudrud ning muna on juvägagi hea ja lapsedki söövad seda. Lõunaks erinevad praed-supid on ju ka hea, kuid vali oma koguseid. Kui sööd kausi täis suppi ära ja jääb puudu, võta vaid veerand! Usu, sa saad sellega hakkama smiling smiley
Mina isiklikult ei söö kartulit ja sealiha, jah, kui ma teen kartuliputru, siis olen esimene laua taga smiling smiley. Aga muidu ei söö sellepärast, et kõht hakkas valutama ja kuidagi ei sobinud mulle.
Teiseks hea moti andis mulle see, et ostsin kaalu ja ma panin selle KÜLMKAPI KÕRVALE!!!! smiling smiley Ja kusjuures..kui tekib kiusatus millegi ebatervisliku järele, siis mine astu kaalu peale ja mõtle natuke, kas ikka tasub süüa..Aga ennast piinata ei tohi! Kui ikka on isu, siis söö, aga luba endale, et see maistuse päev sel nädalal on viimane kord!! smiling smiley
Järnevaks Ilushing ja Naerulind.. Ma ise olen ka patune, aga unustagem üheskoos ära sõnad ÜRITAN, PROOVIN, TEEKSIN...PS: Me teeme, teeen, sõna "-IN" lõpud unustame ära ja üheskoos pürgmine eesmärkite poole! smiling smiley

Õhtul kirjutan ka oma päevast pikemalt! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 14. March 2013, kl 20.28

Nonii smiling smiley

13. märts seisuga:
Algkaal: 59,8kg

Tänane kaal (Kuupäev) 13.märts: 59,8kg

Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 56kg

Mille positiivsega ma täna hakkama sain? Hommikul ja õhtul kõhulihaseid natuke. Toitumine OK. Magusat ei söönud smiling smiley

Millega patustasin? Liiga palju süsivesikuid pluss klaas valget veini.

Sinu nõuandeid võtan igaljuhul arvesse ning teen neid jalatõsteid kuigi mu lihased on niiiiiiii valusad teisipäevastest kükkidest confused smiley

Minu suurim miinus: MA SÖÖN LIIGA VÄHE JA SEDA ÜSNA TIHTI - KARTUS JUURDE VÕTTA, SAMAS TEAN ET PIGEM TEEN KEHALE KARUTEENE!!


Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 14. March 2013, kl 21.33

Õhtust!! smiling smiley

Noniinonii..
Esialgselt minu asjad:

13. märts kaal seisuga: 60,9kg
Tänane kaal: (14.märts) 60,1kg
Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 58kg.
Mille postiivsega ma täna hakkama sain? Hommikul läksin kohe ärgates autot seest ja väljast koristama, sõin ilusti hommik, lõuna, õhtut. Nüüd õhtupoole peale sheipingus käiku jõin tomatimahla, mis natuke kõhtu täidaks. Magusat ei söönud (Ei isuta hetkelsmiling smiley)
Millega patustasin? Kui trenn kestis 45 minutit (sheiping), siis tegin vaid 30 minutit. Esimene kord tundus 45 minu jaoks liiga palju.

Ps: jälgi mu kuupäevi ja asju, et need valesti Sul ei läheks smiling smileysmiling smiley Muidu tekib segadus.

Aga Naerulind, unusta ära kartus, see viib ainult halvale teele. Seega jagan kõikidele väga kasulikke teadmisi. Teen copy-paste, loodan, et segadust ei tekita. Aga ma ütlen ausalt, et see tõesti aitab ja aitab tervislikult kaalu langetada ning ei pea muretsema, et järsult kaotatud kaal kiiresti tagasi tuleb. Tuleb vaid alljärgnevast tekstist kinni pidada. See on mu sõbrannal ostetud treeneri käest toitumiskava.


Tervitan ja olge tublid, me saame hakkama, aga teeme seda tervislikult!! smiling smiley

Tere!


Kindlasti kaalu ennast iga hommik samal ajal ja pane näit kirja. Korra kuus saada mulle enesetunde kirjeldus koos nende kaalunäitudega. Siis saame teha vajadusel menüüsse muudatused.

JUHUL KUI: tundub, et söögikogused on väikesed ja kõht kipub enne uut söögikorda liiga tühjaks minema siis suurenda koguseid nt. ¼ ehk veerandi võrra. Suurendama pead kõiki komponente võrdselt (enam-vähem), et säiliks toitainete õige vahekord.

SAMA ASI: kui kogused tunduvad liialt suured ja kõht ei lähe uueks söögikorraks tühjaks – vähenda sama ettekirjutusega koguseid. Umbes pool tundi enne järgmist söögikorda peab tekkima tuntav näljatunne, mitte liiga suur, aga talutavalt tuntav, siis oled kogused saanud paika. Natuke katsetamist, aga see eeldab menüü 100% järgmist muidu ei saa sa kehalt õiget tagasisidet selles osas.



1 söök . HOMMIK. (trennipäevadel)


2 muna( 1 kollasega, teine ilma) mistahes kujul, keeda, prae või tee omletina.
2 viilu mingit teraleiba või sepikut lahja juustuga 10-16%
Joogiks kohv või tee, mahl ( kuidas endale meeldib).
Teine variant oleks põhimõtteliselt sama, aga juustu asemel kalkunisink või mingi muu fileesink, leiva peale tomat või kurk või lehtaslat või siis kõik kolm. Muna jääb, tee siis seda kuidas soovid: keeda, prae või omletina.



Vahelduseks võid leiva asemel teha ka kaerahelbe, riisihelbe või neljavila putru, kuivaine kaalult 40g – kõik muu sama.( munad, juust/sink) Keeda puder vesi ja piim pooleks



1.söök HOMMIK.(mittertrenni päevadel)

2 muna(1kollasega, teine ilma) Viil röstleiba, millele paned peale juustu ja tomatit. Võid teha ka nn sooja võileiva ahjus, kus juust natuke sulama lasta.
Tass kohvi või teed ja soovi korral klaas apelsini mahla.




Vahepala 1 suurem pirn või paar nektariini, kiivit, kogus kõigi puhul 200g.( see ei pea siin olema, aga kui tunned, et tahad siis võid selle vahepala teha. Kõik sõltub sellest näljatundest, võta see alati aluseks.)





2 söök. LÕUNA-1

150g mingit liha või kala. Vabal valikul milline endale meeldib ja muidugi vahelduvalt kord üks ja siis teine,nii ei muutu üksluiseks. Peamine on lihatüki kaal, mis on antud toorena kaalutult! Valmiskujul teeb see u. 100-125g
Kõrvale juurvilju,aedvilju u. 200g või siis mingisugune toorsalat. Trennipäevadel võid toorsalati juurde lisada ka riisi/tatart (kuivaine kaal max 50g)Kui tahad riisi asemel kartulit, siis kuni 200g(u. 2keskmist kartulit) keedu või ahjukartul.. Küll aga vaata, et kartul oleks koos kala või kanaga. Punase lihaga kartul kokku ei sobi. Salati kogusele piirangut ei pane. Alati võid kas siis salatisse segada või kastmena kasutada natuke maitsestamata jogurtit u 50g.
Joogiks mineraalvesi või puhas vesi või apelsini mahl.

Paar korda nädalas söö lõunaks suppi.(sobib nii trenni kui puhkepäevale) Hea oleks frikadelli või lihapalli supp või siis mingisugune kalasupp (nt lõhesupp) kus sinu ports sisaldaks 100g liha .( liha kogus on siin oluline).


Vahepala 1 pirn,õun, kiivid, nektariinid või mingeid marju. Koguseliselt nagu eespool kirjas (sama jutt mis eelmise vahapalajuures).



Toorsalatite maitsestamiseks kasuta oliivi külmpressõli. Võid seda lisada ka nt juurviljadele. 200g koguse kohta 2 spl täit. Jällegi väga oluline komponent, sest pead saama iga päev toiduga piisava koguse kasulikke rasvu, et asi toimiks.



3 söök. LÕUNA-2 (mittetrennipäevadel)

Mittetrennipäevadel
300ml keefiri (sobib ka 250g maitsestamata jogurtit või 100g lahjat maitsestamata kohupiima)+ 1 banaan (maitsestamata jogurti või kohupiima saad segada banaaniga ning võid lisada natuke toormarju, nii saab olema maitsvam)Tee neid vaheldumisi, et ei muutuks väga üksluiseks.

Trennipäevadel:

100g kodujuustu, viil teraleiba viilu lahja juustu või singiga (soovi korral lisa kurki,tomatit), tass rohelist teed või siis lihtsalt vett



Ideaalis võiks edaspdi trenniaeg järgneda LÕUNA -2 le. Algusega umbes 1h peale seda, aga see võib sul olla ka 1h peale hommikusööki. Vaata ja otsusta ise kuidas on sobivaim sinule.




4 söök. ÕHTU. Mistahes ajal õhtul.

See söök tulgu mistahes kellajajal. Kui päev on veninud pikemaks ja söögikord tuleb ette antud ajalisi vahesid arvestades(allpool vahed antud) nt 22 või 23 õhtul, siis igal juhul tuleb see söök ära süüa!!!

125g toorena kaalutult mingisugust kala või liha ( mistahes liha,kala,hakkliha) (võiks olla vähemalt kord nädalas lõhe, ahjus või saab ka pannil praadida vabalt) Tee neid vahelduvalt, et ei muutuks väga üksluiseks.
Kõrvale midagi tervislikku ja rohelist,juurvilju,aedvilju. Alati võid lisaks võtta mingisuguse toorsalati. Peedi, kaalika porgandi vms. Samuti tomati ja/või kurgisalat, mille saad segada maitsestamata jogurtiga ja alati lisaks see 2spl oliivi külmpressitud õli. VÄLJA ARVATUD LÕHE PUHUL, sest lõhe sisaldab ise juba piiasvas koguses kasulikke rasvu. Joogiks klaas vabal valikul mingisugust mahla või lihtsalt mineraalvesi.


Õhtu jooksul võid ära süüa veel 1 suure õuna, kas siis kohe peale sööki või siis hiljem, eks vaata ise ja toimi enesetunde järgi.



Hea oleks kui sa igal hommikul enne sööki võtaksd 1 tbl 500mg C vitamiini ja üle päeviti samal ajal 1 drazee spectrum multivitamiini.



Söögikordade vahed paned paika ise need jäägu 4-5h piiresse. Vahepalasid arvestamata.

Juua võid söögikordade vahel kõiki joke, kus ei ole kaloreid. Vesi, tee kohvi( võid ka koorega juua see minimum kalor ja ei tee midagi) mineraalvesi, aga mitte hiljem kui 1h enne uut söögikorda!


ALATI SÖÖ AEGLASELT - KORRALIK HAMMASTE TÖÖ ! Nii on seedimne, toitainete omastamine ja rakkudeni transport parem.

Ja ei mingeid vahesnäkke!! 


Esialgu katsetame nii.

Terv: Marek.

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: ilushing
Kuupäev: 14. March 2013, kl 22.39

Tänane kaal: (14.märts) 64,4kg
Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 60-61kg.
Mille postiivsega ma täna hakkama sain? Olenemata jubedast lumetormist, mis päeval Norrat tabas läksin lapsele ikkagi lasteaeda jala järgi (sai parajalt sumbatud lumes).
Millega patustasin? Sõin tüki šokolaadikooki, mida kohe üldse poleks pidanud sööma.

Kusjuures huvitav on see, et ma ei söögi kartulit ja nüüd siin välismaal olles söön ka rohkem kala (mida varem suu sissegi ei võtnud). Toorainetes ja toidu kvaliteedis endas ei ole kindlasti enam probleemi, sest siin söön asju, mida kodus olles pool aastat tagasi ei osanudki teha ega süüa (kartul on asendatud igasuguste idulistega ja pruuni riisiga näiteks). Õnneks on toitumine paremaks läinud, aga tahaks veel paremaks.

Ma söön korralikult hommiku, lõuna ja õhtusöögi, sest lastel on vaja, siis söön ka ise. Samas ongi halb see, et minu näksimised ei anna sellise vahepala mõõtu välja vaid pigem terve toidukorra (nüüd olen proovinud küll seda, et isegi kui näksin, siis võtan koguseliselt vähem asju). Ja olen nüüd kaloreid jälgides aru saanud ka seda, et õigete toidukordade ajal söön vähem kui soovitatud (ehk minu vahepalad ja söögikorrad on kalorsuselt põhimõtteliselt võrdsed).
Üks minu viga on ka trennipäevadel see, et kipun trenniga kulutatud kalorid õhtusöögi ajal tagasi sööma (siin lihtsalt on õhtusöök pere päeva kõige olulisem osa, mis kestab kaua ja on ühtlasi ka kõige koormavam organismile, sest on kõige kaloririkkam).

Aga üleval olevast toitumiskavast üritan midagi kindlasti üle võtta. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 15. March 2013, kl 10.50

Ilushing, mulle tundub, et Sa pigem sööd, sest sul on isu, aga Sul ei ole kõht tühi.. Ja kui kõht tühjaks läheb, siis hakkad kohe kahetsema, et sööd smiling smiley Ma ütlen Sulle ausalt-söö! Aga naudi..Tõstad toidu taldrikule, siis proovi pigem teha seda nii nagu see näeks välja nagu restoranis...paiguta kõik väga ilusti ja vaata, et taldrik tunduks väga värviline smiling smiley Söö kenasti kõht täis, mälu aeglaselt, aga kui tundub, et puudu jääb, siis tõsta esimesest söögikorrast vaid veerand ja sellest täiesti piisab. smiling smiley
Kui tunned, et tõstsid liiga palju esimene kord, siis järgmisel korral tõsta veerand portsu vähem smiling smiley Ja vaata kui tubli Sa oled, käisid jala lastel järgi smiling smiley Aga vaata, et ei külmeta! smiling smiley
See shokolaadikook ei olegi patt, aga pigem söö seda hommikul või lõunal, kuid mitte õhtul!


Õhtul kirjutan ka enda tänastest olemistest smiling smiley

Olge tublid ning tundke kõigest rõõmu ja ärge kahetsege iga ampsu või liigutust, mida teete! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 16. March 2013, kl 10.53

Aiaiaii...mul on tunne, et reede õhtul ei jõudnud meist keegi päeva tegudest kirjutama grinning smiley winking smiley
Kirutan reedese kohta ja tänase (laupäeva kohta kirjutan täpselt õhtul, et reedene osa vahele ikka ei jääkswinking smiley)
Tänane kaal: (15.märts) 60,3kg
Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 58kg
Mille postiivsega ma täna hakkama sain? Kui ma päris aus olen, siis ma lihtsalt LAISKLESIN terve päev, aga kuna ma olin teadlik, et õhtul on minek pittu väidetavalt kaine rool olles, siis teadsin, millised mu tantsimised välja näevad, siis see oli isegi just kui trennsmiling smiley AGA!
Millega patustasin? AGA! Kainest roolist sai minust taga istuja, kes pidavat jooma vaid kaks siidrit põhjustel, et esiteks laupäeval vaja tööd teha ning mul on kaalulangetamisprotsess, et vältida rämpstoitu pohmelliga! KUID hoopis ma jõin umbes 5-6 koksi rummi koolaga.. Olen ikka vastik! Kusjuures HETKEL ma veel süümekaid ei tunne. Aga siiski-siiski. Eile enne pidu läks mul sisse üks juustuburger, spinatistruudel selverist ja shokolaadibanaani mingi nässakas selverist grinning smiley Jah, mul korra oli paha tunne, et mida ma teen??? Kuid tõesti, mul oli millegi rämpsu vajadus ning seda ma ka tegin..sõin, nautisin, tantsisin selle kõik maha ja vähemalt tean et kuna ma eile korralikult pidutsesin, siis midagi ma pidin sööma, sest tühja kõhuga pittu minnes on mu hommikused tagajärjed väga hullud. Külmkapi toit ei isutanud kohe kuidagi!!

Aga kuna täna on tegelikult juba laupäeva hommik, siis saladuskatte all ütlen, et ma olen kokkuvõttes eilsega väga rahul..Jah, olid patustamised, aga selle sai kõik maha tehtud tantsimisega, kus palavus tappis ja rütm oli vägev! See ilmselgelt andis mulle ja loodan teie pealegi, et vahel võib süüa seda mida hing ihaldab, kuid tee see ruttu tasa!

Õhtul avaldan oma kaalukese, mile üle mul heameeell...smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: ilushing
Kuupäev: 16. March 2013, kl 12.23

Minu põhjus, miks reedel ei kirjutanud oli lihtne... Päev kurnas nii ära, et õhtul tahtsin lihtsalt mõnusat vanni ja vara magama minna.

Tänane kaal: (15.märts) 64,3kg
Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 60-61kg.
Mille postiivsega ma täna hakkama sain? Olin lastega koos peaaegu 4 tundi õues! Tegime lumekindlusi ja lumekilpkonna, kelgutasime, tegime pikniku ja nautisime tõeliselt täiuslikku talveilma! Lisaks sellele tegin ka õhtul trenni.
Millega patustasin? Trenni tegin nii, et ei pingutanud 100% (eks päevane möllamine väljas andis pisut väsimusena tunda). Lisaks sõin õhtul frikadellisupist nii kõhu täis, et lausa paha oli olla (aga õnneks oli see ju vaid supp, mitte midagi raskemat).

Üldiselt oli eile hea ja tubli päev. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 17. March 2013, kl 08.42

Mina ndl. vahetus olen tihti eemal Kaaluabist, seega ärge palun pahaks pange kui ei jõua kirjutada smiling smiley

Mul algas puhkus, sõidan täna maale SUUSATAMA kuniks veel lund on grinning smiley

Aga minu reedene ja laupäevane kaal olid täpselt samad - 59,5kg smiling smiley


Täna ma ei kaalunudki, sest eilne päev oli nii uimane (reedel oli väike istumine) ja pm. ma vist väga ei söönudki, aga jõin 2L vett pluss tee/kohv.


Kerget kaalu

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 17. March 2013, kl 19.51

Ma olen nüüd täiesti aus, eilne õhtune kaal oli mul 60,0kg. Ilusti laupäeva hommikuks lamgenud, ahoi, nii heameel oli! Ja mis...käisin eile ehk laupäeva õhtul klubis, jõin ära ühe sex on the beach kokteili ning mustikasiidri ja koju tagasi sõites sõin statoili burgerit ja see läks maksma mulle 61,8 kg???????????????????????? Ma olen vihane, solvunud, pettunud...mis toimub? Hetkel ma tunnen, et mul on vägagi kõht punnis, imelik olla, sööks kõik toidud ära ja mida kõike veel! confused smiley

Kas anda alla kaalulangetamisega???? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: ilushing
Kuupäev: 18. March 2013, kl 11.25

Heiheihei!

Minul näitas siis pühapäeva hommikul kaal 63,5 kg. Loodan, et see ka nii jääb smiling smiley
Pühapäeval ei olnud ka söögiisu grinning smiley Ilmselt sellepärast, et sain teada, et saan aprilli lõpus Eestisse minna ja oma pere ja kallist poiss-sõpra näha! Ohh, milline ärevus. Nüüd tahaks ju veel rohkem alla võtta, et kõik ikka näeks, et olen nüüd asja tõsiselt ette võtnud.

Aga jah, kujutan juba ette, et kodumaa õllele ei suuda kindlasti "ei!" öelda ja Eesti šokolaadid ostan ju ka endale tagasitulles kaasa.. Oijah... Aga loodan, et Eestis ikka väga ei patusta ja kui, siis ikka mõistuse piires (preemiaks võib ju natukene head lubada endale).


Patuke! Ma arvan, et sul lõi terve nädalavahetuse pidutsemise kaalu lihtsalt nüüd välja. Ei ole ju hullu! Oled nädala sees jälle tubli ja kõik saab korda. Võta rahulikult aga saa ikka tee peale tagasi koos meiega. Võta siis praegu üks päev korraga. No kui täna isud jälle kiusavad, siis okei.. Andesta ja proovid kohe uuesti! Sa saad hakkama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: ilushing
Kuupäev: 20. March 2013, kl 12.14

Heihei!
Kuidas meil kõigil siis läheb?

Ärme jätta seda teemat ja ennast unarusse!
Kirjutame ja suhtleme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 20. March 2013, kl 12.24

Heia, mina olen maal puhkamas ja ausõna ei jõua igapäev pikki vestluseid praegu pidada sad smiley

Kaalu edastan ikka ja täna üle pika aja kaalusin (pole nagu meelde tulnud maal kaaluda igapäev) ning koos riietega peale hommikukohvi ja sööki oli 59,8kg smiling smiley

Muidu olen suusatanud iga päev ca. 8km kokku ja esmaspäeval sai ka jalutamas tuulega võidu käidud poodi ning tagasi 5km smiling smiley

Päikest

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 23. March 2013, kl 19.08

Mina Tallinnas tagasi ja taas algab tavaline elurütm esmaspäevast - kodu, lasteaed, töö, lasteaed, kodu ja palju liikumist.

Tahaks spordisaali kaardi ka ära pikendada uuesti ja vähemalt 3x ndl. kardiosaalis käima hakata - eesmärgid suveks on suured smiling smiley

Täna kõndisin/jalutasin teadlikult 8,25km pluss poodides kolamine smiling smiley Teadliku kõndimisega (Endomondo andmetel) kulutasin 480kcal - päris mõnus on hetkel olla smiling smiley


Aga uute kaalumisteni!

Naerulind soovib kõigile ikka palju päikest ja ilusaid numbreid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 24. March 2013, kl 22.07

Ma ausalt luban, et alates homsest (esmaspäevast) olen Teiega uuesti lainel!

Patuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 26. March 2013, kl 10.35

No tere-tere!
Olen tõesti patune ja pikalt ära olnud. Teen lühidalt Teiel ülevaate, et kus-mis jne. Niisiis, rämpstoit, fanta, magusad joogid, peod, alkohol, vähesed magamised, töö jms.. ühesõnga justkui "lõõgastus" ja rasva kogumine confused smileygrinning smiley
Nagu ma lubasin, olen esmaspäevast tagasi, aga kuna ma eile tõesti olin nii pikalt üleval, seoses lisatöö saamisega mõneks ajaks, siis lihtsalt ei jaksanud arvutisse tulla.

25. märts kaal seisuga: 61,7kg
Tänane kaal: (25.märts) 61,7kg (Nagu näha, olen alguspunktis tagasi)
Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 58kg.
Mille postiivsega ma täna hakkama sain? Pärast tööpäeva mitte ei läinud koju magama (olen mitu korda päevas magaja), vaid hoopis jõusaali trenni tegema ning pärast seda sauna mõnusid nautima. Päevatoitumine oli ka korras, ei patustanud magusaga.
Millega patustasin? Õhtul enne trenni minekut sõin värsket salatit kastmega, mis oli tehtud majoneesist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: patuke
Kuupäev: 27. March 2013, kl 10.10

25. märts kaal seisuga: 61,7kg
Tänane kaal: (27.märts) 60,5kg
Pürgin kaalu juurde (mai alguseks): 58kg.
Mille postiivsega ma täna hakkama sain? Sõin päevatoite korralikult. Mitte ainult lattet juues tegin vahepeal endale piparmünditeed. smiling smiley
Millega patustasin? Õhtul mõned ampsud krõpse, no niiiii isu oli, aga õnneks kaalus tunda ei andnud midagi! smiling smiley

Ma ausalt nüüd tõsiselt proovin, et saaksin oma tulemuse kätte, sest mai kuuni pole enam palju jäänud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Kuupäev: 31. March 2013, kl 09.22

Olen hakanud normaalselt sööma ja iga päev võimalikult palju liikuma - päike on nii mõnus ja annab energiat smiling smiley

Kaalulangemiskiirusega olen ka rahul, ei lähe nädalas liiga palju ja enam ei ole konkreetseid tõuse ka olnud smiling smiley

Tänane kaal oli 58,4kg ehk siis üsna kena minu jaoks smiling smiley

Iga päev viimased 3 päeva olen natuke patustanud ka, Santa Maria maisikrõpsud Chilliga umbes 10tk ja eile sai ostetud proovimiseks Kalevi desiree Cappuccino šokolaadikommid - lugesin Naistelehest, et 2013 parima toiduaine auhinna saanud ning tahtsin kohe seda maitset tunda. Ise sõin ainult ühe kommi, seega pole see mingi patustamine kaaa grinning smiley

Päikest kõigile!

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Saame üheskoos nr 5 ette! smiling smiley
Saatis: GetFit
Kuupäev: 02. March 2014, kl 16.20

[geteriblogi.blogspot.com]

ligi 20kg kergem nüüd.
Leiab mitmeid mõtteid ja nõuandeid, kuidas kaalu paremini langetada ilma, et peaks dieeti, peaks endale keelama midagi jne.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.