Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Stockholmi dieet?
Kuupäev: 24. October 2015, kl 18.02

Kas keegi on seda proovinud? Lubatakse väga võimsat kaalulangust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Stockholmi dieet?
Saatis: Joanne
Kuupäev: 01. November 2015, kl 12.02

Tere!

Ma suurest huvist ostsin endale selle dieedismiling smiley
Kui sellega kaale ei lange siis on küll midagi väga valestigrinning smileygrinning smiley
Ma küll olen kaaluga kimpus, kuid sedasi end piinata ka ei taha. Siin näide neljandast päevast.
Enne hommikusööki: 15 minutit pärast ärkamist on kohustuslik 3–5
minutine jääkülm dušš. Dušivõtmise ajal peab külm vesi puudutama kogu keha. Pärast dušši hõõru end kareda rätikuga, kuni nahk on soe ja punetab kergelt. Kohe pärast dušši joo 2 klaasi sooja vett 2 supilusikatäie sidrunimahlaga!
Hommikusöök: 45 minutit pärast ärkamist söö hommikusöögiks klaas piima ja 1 teelusikatäis mett (ära lisa piimale, vaid söö).
Enne lõunasööki: 40 minutit enne lõunasööki joo 1 klaas kapsamahla.
Lõunasööki: Täna söö lõunasöögiks kell 12.00 tuunikala omas mahlas (150 g) ja 1 tomat.
Pärast lõunasööki: 1 tund pärast lõunasööki mine 5 km pikkusele jalutuskäigule, distants tuleb läbida tunni aja jooksul – kõnni keskmise reipa sammuga.
Enne õhtuoodet: Kell 16.00 joo 2 klaasi sooja vett.
Õhtuoode: Õhtuooteks 3–4 tundi pärast lõunasööki söö 1/3 rohelise kapsa pead.
Enne õhtusööki: 20 minutit enne õhtusööki joo 2 klaasi jahedat vett, millele on lisatud greibiviil.
Õhtusöök: 2 tundi enne magamaminekut joo 0,5l petti (kuni 0,5% rasvasisaldusega) või 310 g lisanditeta jogurtit.
Pärast õhtusööki: Mine magama nii vara, et veedaksid unes 8 tundi.

Ma vaatasin terve selle asja läbi ja ei suutnud seda endale teha.. eriti veel.. kui seitsme päevase kuuri järel pakutakse järelprogrammi järgmise summa eest.. ja pärast pommitatakse kirjadega, et tule tagasi ja anna oma raha meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Stockholmi dieet?
Kuupäev: 01. November 2015, kl 17.24

Ma ostsin ka ühe nädala toda dieeti. Isegi ilma külma dušita peaks see toimima. AGA see värk ei ole tööinimese jaoks.Ja vanema inimese nahk ei jõua sellise tempo juures kokku tõmmata. Nii et minu raha nad rohkem ei saa. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Yxiknaine 01.11.2015 17.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Stockholmi dieet?
Saatis: Sabrinë
Kuupäev: 23. September 2016, kl 17.13

Ma just üleeile lõpetasin viimase päeva. Ütlen nii, nagu asi on – alguses olin skeptiline! Kuid 8 kilo on läinud ja seda on tunda mitte ainult kaalunumbrit vaadates, vaid ka visuaalselt on ümbermõõt märkimisväärselt vähenenud, minu kõhuke on kokku tõmbunud. Stockholmi dieet on hea, tuleb ainult täpselt täita seda, mis nad sulle saadavad! Lugesin tagasisidet Stockholmi dieedi kohta – seda oli igasugust, mõnele meeldis, mõnele eriti mitte, aga siis leidsin, et registreeruda ja proovida saab ka soodustusega, ei pea maksma täissummat, loodan, et soodustus kehtib veel – soovitan proovida, link on siin Stockholmidieet

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.