Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Tselluliit
Saatis: irru
Kuupäev: 04. March 2010, kl 15.36

Kuidas võitlete selle pahalasega? Milliseid kreeme olete kasutanud või protseduure olete ette võtnud sellest vabanemiseks ja kas neist on ka kasu olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: birks
Kuupäev: 04. March 2010, kl 15.46

Kuskilt kuulsin, et selle kurjami vastu ei olegi mingit rohtu. Ta kas on või ei ole. Kaaluga saab seda reguleerida, aga muidu pidavat olema see jääv asi. Kui keegi teab lahendust, siis öelgu mulle ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Kuupäev: 04. March 2010, kl 20.22

masseerida ja kuivharjata,ergutada vereringet

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Kuupäev: 05. March 2010, kl 11.19

mingi kohvipaksu seguga pidavt kaa mõjumasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: kat
Kuupäev: 05. March 2010, kl 13.00

Kui rinnaga last toitsin, siis kadus ära, aga aasta hiljem- jälle kõik tagasi. Ega ta ei taha sinust ikka lahti lastasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: aquilera
Kuupäev: 05. March 2010, kl 15.27

Hästi aitab rohke vee tarbimine ja NIVEA GOOD-BYE CELLULITE geelkreem (kui üldse midagi tselluliidile mõjub siis just see kreem ning muidugi õige toitumine ja treening)
[www.nivea.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Kuupäev: 05. March 2010, kl 18.09

Kohvipaksu kiidan minagi ja paljud minu sõbrannad kaa. Praegu teen harva,ainult siis kui saunas käin.Aga kunagi tegin ikka iga õhtu dushi all,enne nuustikuga pesemist.Võtad selle päevase kohvipaksu,hõõrud sellega probleemseid kohti,mingi 5-10 minutit,loputad maha,ja siis pesed dushigeeli ja nuustikuga ilusti puhtaks,sest kohvipaks annab värvi ja hiljem võib su nahk heledamad riided ära määrida. aga kui kunagi alustasin sellega,siis tulemusi oli juba nädalaga näha smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: enely
Kuupäev: 06. March 2010, kl 00.58

Tselluliit, kui see on tekkinud, ei kao mõne nädala ega kuuga. Tulemusi on oodata alles aasta(te) pärast kui võideldud on iga päev. Abi on kindlasti toidu tasakaalus hoidmisest, trennist, heast tujust ja pikast igaöisest unest. Hea artikkel on ka
[www.toidutare.ee] - Õige toiduga tselluliidi vastu

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: Jonna
Kuupäev: 07. March 2010, kl 09.33

Mina saan märkamatult stelluliidi vähem nähtavaks, kui joon rohelist teed- igal päeval nii 3-4 tassi. Teen kannutäie ja vaatan telekat ning aelen suurel võimlemispallil, venitan jalgu. Ja kuigi mu eesmärk, ei olnud tselluliiti, vaid kogu keha vormida, teades ,et roheline mate tee vähendab söögiisu. Kuid, kui õde ütles,et mida sa teed, et nii hea välja näed ja tselluliiti pea ei olegi, hakkasin asjale ka tselluliidi kohapealt mõtlema.
Mis aga puudutab kohviga hõõrumist- tõesti aitab ja patremini, kui ükskõik milline poekreem.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: anika
Kuupäev: 15. March 2010, kl 09.46

tselluliidiga on nii, et kui hakkad mingite kreemidega maseerima, siis peab seda tegema järjepidevalt, muidu kui jätad pooleli, tuleb tagasi ja topelt-see juba järgi proovitud asi, väga hästi mõjusid oriflame tooted.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: ongikoik
Kuupäev: 23. March 2010, kl 14.19

mina olen proovinud Oriflame tselluliidi ampulle ja aitas väga hästi ja tulenusi oli ka suht ruttu näha . Määrid ühe ampulli ööseks omale probleemse koha peale ja magama

Valikud: VastaOsunda
Re: Tselluliit
Saatis: atia
Kuupäev: 26. March 2010, kl 10.04

Tere teile kasvõitlejad,
Jah kõik ilus mis räägite sel juhul ,kui teil vaevu märgata seda tsellulliiti ja olete ikka peenikesed .Aga kui teil tõesti ta kohutavalt palju peal, siis ei tee mitte kui midagi .Minul on pepu ja reied täiesti paksult tsellu täis .Olen võidelnud 10 aastat sellega .Käinud lünfimassaasis (galina aderi juureski ) teinud kõiksugu kreeme -mökse ka kohvi -meega meresoolaga võimelnud ,trenn tasakaalustatud toit,kuivharjamist ja vee joomine kõike .Mitte mingit muutust 2-3 cm vähem ja kõik .Aga alles jääb ikka palju seda tsellu .See jah pidev järjekindel ma ei tea mis töö ja vaev .Aga see ausalt nii väsitav ,et jube .Olen nagu vang .Nüüd käin jälle massööri juures .Raha raisatud tonnide viisi .Olen lugenud jah ,et ega naljalt lahti saa.See on kogunenud mürgid su organismis, mis ei taha väljuda .Ainuke viis iluopile .Ja see ikka geenides ,sest minu suguvõsa naistel 100% kõigil sellised pepud ja reied .Mina neis kõige peenem oma 84 kg- ga .Kena kevadet teile ja jõudu sellega võitlemisel.Kui leiab keegi tõhusa nipi siis antke ka teada ,siis ju ei oleks meil naistel seda .

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.