Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Wellness
Kuupäev: 11. December 2010, kl 00.07

Kas olete kuulnud Wellness by Oriflamest ?
Keegi kasutab ka heaolupaketti või kokteile , mis aitavad tasakaalustada toitumist ja kaalu jälgida ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Wellness
Saatis: cherry
Kuupäev: 28. December 2010, kl 16.43

Olen kasutanud, kuid suht ruttu tüdinesid. Pidi andma täiskõhu tunde, kuid aru küll ei saa, kõht jääb tühjaks. Arvan, et suhteliselt mõtetu

Valikud: VastaOsunda
Re: Wellness
Saatis: angela
Kuupäev: 08. January 2011, kl 21.28

Kasutan Herbalife toote kokteili. Kokteil aitab puhastada slakkidest,jääkidest mis organismis on sellepärast on kõht tühi alguses,kui kauem kasutada,siis ei ole enam tühja kõhu tunnet.Võid veel kokteilile juurde süia valgu rikast toitu.Valk teeb täis kõhu tunde.Taimseid ja loomseid valke süia võrdselt päevas.Pead ainult teadma palju su organism vajab seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Wellness
Saatis: katis
Kuupäev: 25. February 2011, kl 13.14

Ma nüüd olen seda 1 kuu kasutanud (oriflame kokteili siis) . Ei mingit mõju ja käsi teist pakki ostma ei tõuse. Selle 500.- eest saan hoopis kuskil treenida ja panustada pigem treeningule ja viia end vormi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Wellness
Saatis: Avexxx
Kuupäev: 28. February 2011, kl 10.27

Kasutan ise Welness by Oriflame heaolu kokteile ja kuna neid on kolme maitset ja annab segada erinevate vedelikega ,siis tydimust küll ei tule.Ja annab küll täiskõhutunde,muidugi on ikka mõtlemises ka asi kinni aga kui ikka tead et organism saab sealt kõik vajaliku,siis pole probleemi ju.Tarbida tuleb ka muidugi õigel ajal ehk siis soovitavalt hommikupoole ja umbes 30 min enne söögikorda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Wellness
Saatis: katis
Kuupäev: 28. February 2011, kl 13.04

No nendest kokteilidest nüüd küll kõike vajalikku ei saa. Vitamiine mingeid see ju ei sisalda peale Omega 3 ja 6.

Valikud: VastaOsunda
Re: Wellness
Saatis: Elinka
Kuupäev: 20. March 2011, kl 11.23

Mina pigem selliseid asju ei ostaks. Ükskõik, mida nad ka ei luba, ei ole veel ühtegi imeasja välja mõeldud, mis aitaks liigsest kaalust kiiresti ja jäädavalt vabaneda. Eks kõik need firmad ongi selle peal väljas, et ülekaalulisi või oma kehaga mitte rahul inimesi on palju ja nad on nõus kõike ostma ja läbi proovima.

Ise proovisin Herbalife'i. Suht mõttetu. Täiskõhutunnet ei olnud, maitse ka eriti hea polnud. Vaniljekokteil oli veel joodav, küll aga puuviljamaitseline kokteil oli totaalselt keemia maitsega. Siiani vedeleb kapis smiling smiley)). Peakski minema viskama smiling smiley))

Seega mina järeldasin, et pigem dieet ja toidu jälgimine, kui mingisugused tühjad lubadused, mis ei tea, kuidas veel lõpuks hakkavad tervisele mõjuma...

Valikud: VastaOsunda
Re: Wellness
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. March 2011, kl 19.03

Kõik need, kes siin küsivad ühe või teise nn. "imerohu" kohta, mis väidetavalt aitab kaalust alla võtta, mõelge natuke selle üle....... Kui kõik need preparaadid, mida reklaamitakse kaalualandavate vahenditena ja abimeestena, tõesti ka aitavad, siis mille kuradi pärast on maailmas ikka veel nii palju ülekaalulisi inimesi???????

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.