Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaaluabi lehel võib esineda tõrkeid
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 01. February 2011, kl 17.34

Seoses uuenduste tegemise ja testimisega võib kogu selle nädala jooksul esineda Kaaluabi.ee lehel aegajalt tõrkeid. Tegemist on retseptide osa käivitamisega, loodame selle avada järgmisel nädalal.

Seni palume mõistvat suhtumist ning probleemide ja tõrgete kohta kirju aadressile kaaluabi@kaaluabi.ee.

Kaaluabi.ee meeskond

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi lehel võib esineda tõrkeid
Saatis: Lynn
Kuupäev: 09. February 2011, kl 10.39

Tere.

Kas uus versioon peaks nüüd olema valmis tööks või esinevate vigade puhul peaks ikka teada andma? Nt. uue toiduaine sisestamisel (sisestamisel ütleb, et selline toiduaine olemas, kuigi nimekirjas ei ole näha).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi lehel võib esineda tõrkeid
Saatis: onneonne
Kuupäev: 18. February 2011, kl 01.00

Tere,
Minul on mitu päeva probleeme uue toiduaine lisamisel. Ei saa lisada või muuta toitaineid sest lihtsalt ei tule seda kohta kuhu neid saab sisestada, ainult link "loobu". Proovisin nii internet exploreri kui firefoxiga, ikka sama lugu.
Oskab keegi anda tarka nõu miks see ei tööta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi lehel võib esineda tõrkeid
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. February 2011, kl 09.01

Ma arvan, et kõik praegused probleemid on seotud lehekülje viimase uuendamisega.
Ise olen täheldanud sellist probleemi, et kui olla oma Päeviku lehel, kus näed ka oma sama päeva blogi sissekannet, siis teiste kommentaare ta jällegi ei näita. Neid näeb vaid siis, kui minna Blogi lehele ja sealt oma postitus üles otsida. Lisaks mõned päevad tagasi esines ka selline nähtus, et kui olin blogisse kirjutanud 12.02, siis veel 13.02 näitas ta oma Päeviku lehel seda sissekannet, kui 13-nda päeva sissekannet (juures oli ka TÄNA), kuigi tegelikult oli sissekanne tehtud 12-ndal, ehk eelmisel päeval.

Loodame, et meie tagasisidest on Kaaluabile kasu ning nad oskavad hakata vigasid otsima ja neid lahendama. Aega see küll võtab aga praktika näitab, et vaikselt siin ikkagi probleemidega ja programmi arendamisega tegeletakse. Vigadest õpitaksesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.