Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Graafikud
Saatis: Creeps
Kuupäev: 15. February 2010, kl 11.02

Lugesin kusagilt, et graafikute lehel on võimalik sisestada ka oma vööümbermõõtu. Ma ei leia seda kohta üles oma profiilis. Mul näitab ainult üldist kaalu ja KMI graafikut. Kaalu saan ise värskendada ja KMI liigub siis sellega ise kaasa. Pealegi ei saa ma päris hästi aru nendest joontest. Üks on sinise, teine kollane ja KMI graafikus ka punane joon. Palun rohkem infot graafikute kohta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Graafikud
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 15. February 2010, kl 11.26

Hetkel on 2 graafikut

1. kaalugraafik - sinine joon sellel on Sinu kaalu muutus. Kui lähed hiirega sinisel joonel asuvate punktide peale siis näed selle punkti väärtust ehk palju Sa kaalusid tollel hetkel. Kollane joon on joon mis näitab kuidas Sinu kaal peab muutma vastavalt Sinu seatud eesmärgile

2. KMI graafik - punane joon on KMI muutus, mis arvestatase Sinu muutnud kaalu põhjal. Kollane joon on on joon mis näitab kuidas Sinu kaal peab muutma vastavalt Sinu seatud eesmärgile. Sinine joon on ideaalse kaalu KMI ehk KMI kuhu jõuad kui oled oma kaalueesmärgi saavutamisel järjepidev...

Vooümbermõõdu osa ei ole veel valmis ja lisame lähiajal. Samuti on muutumus lähiajal graafiku välimus ning kogus - eesmärk et graafikud oleksid informatiivsemad ja aitaks analüüsida toitumist



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaaluabi_kasutajatugi 18.03.2010 09.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Graafikud
Saatis: Helen
Kuupäev: 15. February 2010, kl 14.54

Kollane joon peaks olema minu graafikust ees mitte minu graafiku all, et oleks näha mis ajaga (mis kuupäevaks) peaksin järgmise eesmärgi saavutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Graafikud
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 15. February 2010, kl 14.58

miks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Graafikud
Saatis: Helen
Kuupäev: 15. February 2010, kl 15.19

Kollane joon on trendijoon ehk ennustab kuidas Sinu kaal muutub juba sisestatud andmete põhjal

Proovin siis võimalikult arusaadavalt seletada...

See joon näitab ju tulevikku, kuidas kaal muutuma peaks hakkama.
Praegu näitab see kollane joon, et ma oleks võinud eile 1 kilo kergem olla ning homseks pean olema maha võtnud 1,1 kilo. Ebaloogiline ju. Trendijoon ei saa ju näidata eilset päeva.

Kollane joon peaks kogu aeg sinisest joonest ees olema ning näitama nt eesolevat nädalat, kuidas kaal eelneva perioodiga muutuda võiks. Kollane joon ei peaks üldse joon olema, see võiks olla ka tuleva nädala kaalupunkt, kuhu on reaalne jõuda. Ning see punkt peaks arvesse võtma kõiki kaalu kõikumisi nii üles kui alla. Kilo päevas langetada pole reaalne!

Valikud: VastaOsunda
Re: Graafikud
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 15. February 2010, kl 23.31

Täname ettepaneku eest. Proovime need täienduse tegemisel arvesse võtta.

Täiendus ise on juba töös smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Graafikud
Kuupäev: 20. February 2010, kl 23.18

Vööümbermõõdu lisamist ootaksin küll pikkisilmi, see on nii oluline ja informatiivne näitaja.
Loodan väga, et lähiajal muutub ikka palju palju sisukamaks kogu lehekülg.
Toite on väga vähe tabelis, lisamine minu jaoks keerukas ja võiks ju siiski olla tasulise lehekülje administraatorite ülesanne? Praeguse seisuga on isegi toidutare.ee koduleheküljel lihtsam oma päevast kalorikulu arvestada. Aga olen optimist ja usun parandustessesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Graafikud
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 21. February 2010, kl 18.22

Mina olen lisanud siin oldud aja jooksul umbes paarkümmend sööki, aga mitte miskit "ööbikukeelte" sarnast, ikka täiesti tavalised asjad. Arvan, et igaüks on miskit lisanud, aga ikkagi on väga palju puudu smiling smiley. Olen optimist koos fatamorgaanaga winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.