Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Eesmärk -163%
Saatis: Miizu
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.31

Tere,

Ma pole kindel, kas teema on õiges rubriigis või mitte aga postitan selle siiski. Nimelt olen aasta tagasi kaaluabis olnud (3 päeva tasuta) ja nüüd liitusin uuesti. Probleem selles, et mul näitab eesmärk -163%. Ja graafikuid ka aastase perioodi peale. Kas on kuidagi võimalik, et eesmärk oleks nö. reaalsetes numbrites, st. alustaksin ikkagi praegu algusest mitte aasta tagasi.

Keeruline küsimus aga ma ei osanud muud moodi seda sõnastada.

Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk -163%
Saatis: Laurita
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.42

Minul on sama jama, aga ega seal ei ole vist midagi teha. Lõppude lõpuks ju loeb see, mis praegu toimub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk -163%
Saatis: tintsu
Kuupäev: 29. April 2011, kl 11.24

Kui sa suudad katse-eksituse meetodil oma esimese alustamise kuupäeva välja mõelda, siis kaalunumbrit sisestades, saad määrata ka mis kuupäeva kaalunumbrit muudad. Saad siis panna eelmise alustamise kaalu samaks, mis praegusel alustamisel ja hakkabki sul õiget protsenti näitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk -163%
Saatis: Miizu
Kuupäev: 29. April 2011, kl 13.02

Proovisin aga ei tööta. Muutis küll kaalu samaks, mis aasta tagasi alustades aga eesmärk on ikka -163% täidetud. Mis seal ikka, eks vaatan praegust graafikut winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk -163%
Saatis: Oskar
Kuupäev: 30. April 2011, kl 06.24

Ähh, mul sarnane lugu. Aint protsenti näitas -500 või midagi.
Selle jämaga võiks KA midagi ette võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Eesmärk -163%
Saatis: Trufi
Kuupäev: 30. April 2011, kl 06.36

Kaaluabi võiks midagi ette võtta, olen kull oma "miinusest" lahti saanud aga siiski on nõme, et ta valesti näitab.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.