Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kogused
Saatis: Sussike
Kuupäev: 19. December 2011, kl 14.51

Olen ma alles sooda. Olen rõõmsasti kandnud sisse oma tarbitud toiduaineid, ja ma ei ole isegi tähele pannud, et mis kaalud on sellise ühiku nagu tk taga. Täna hakkasin vaatama, et näiteks üks mandariin on pandud kaaluma 10gr - samamoodi Pirn 1tk 10gr. Kas siin on sisestamisel viga tehtud - või ongi mõeldud 10grammiseid tükke? Jube segaseks läks nüüd toidutabeli täitmine. Ise enda arust normi järgi toitunud - aga tegelikult ilmselt ikka kõvasti üle. Ei näe ju tegelikult enne koguseid tükkidel ja kulpidel kui siis kui toiduaine valitud.

Kas ma teen miskit valesti? Või mis loogikaga need kulbitäied, tükid ja viilud sinna on sisestatud? Loodan, et näiteks kulbitäie taga on mõni normaalne mõõt - mitte näiteks 5 gr...?
Kommentaaride eest tänulik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kogused
Kuupäev: 19. December 2011, kl 16.12

minul oli sama avastus, aga siis võtsin loogika appi. 1tk on puuviljade puhul ikka
1 puuvili(minu arvates), sest kui sisestad 1 banaani,siis tuleb 90kcal, mis ongi õige. Kuigi jah selle banaani kaaluks näitab 10g.
Vaata kalorite jägi, siis peaks ok olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kogused
Saatis: Sussike
Kuupäev: 19. December 2011, kl 16.20

Njah, ma hetkel elan siis ml, dl, g -des... igastahes pisut segane on see koguste päevikusse kandmise teema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kogused
Saatis: mummi
Kuupäev: 20. December 2011, kl 06.08

Nii oli minulgi, muna 1 tk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kogused
Kuupäev: 20. December 2011, kl 11.39

Esimesed nädalad panin ka kirja tükkide kaupa aga kahjuka on iga tükk ka ise suurusega. Nüüd kaalun kõik üle ja panengi kirja need grammid, mis ma kaalul näen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.