Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Retsepti lisamine.
Kuupäev: 08. March 2011, kl 14.03

Üritan lisada uut retsepti aga mitu korda ütleb, et "Viga! E-mail pole korrektne." Retseptis E-maili koht?? Olen mina pime?? grinning smiley Milles on probleem? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: klenoh
Kuupäev: 08. March 2011, kl 19.40

Sama asi, mingi jama sellega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: merekass
Kuupäev: 10. March 2011, kl 17.12

Piinlesin ka mitu nädalalt nagu hull nende retseptidega, lõpuks sain niimoodi toimima:

1 - kontrollisin mitut pidi retsepti nimesid, kas pole juba retseptiraamatus sees ( nt. supp aedvilja, aedvilja supp, aedviljasupp, köögiviljasupp, supp köögivilja jne. Sest kui miskitpidi retsept on sees, siis ta ei lase enam lisada.

2 - kui tõesti retsepti polnud, siis alustasin sellest et lõin ained sisse, lisasasin kirjelduse ja lõpuks panin retseptile nime mille lõppu lisasin oma nime. Nii tekkisid mul nimelised retseptid, aga võttis sisse.

Proovige.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: Sakitsum
Kuupäev: 13. March 2011, kl 12.37

Aiiii nohh, kurjaks ajab. Togid seda retsepti piklat sisse ja siis loobib seda emaili juttu. Nimevahetus ja täiendamine oma nimega ei aita... proovin nimede muutmisega edasi. uhhhh....

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: merekass
Kuupäev: 15. March 2011, kl 15.46

See retsepti värk on nõiutud. Enne ei lähegi tööle kui ennast siniseks vihastada. Mina juba kaalusin üldse loobumist... Aga nüüd, näe, saan retsepte lisada?!

Väga hea on enda nime järgi toit retseptiraamatust kohe üles leida, ei pea palju sorima. Löön nime otsingusse ja kõik retseptid kenasti reas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: klenoh
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.27

Võiks ju olla enda retseptiraamat. Ei peaks avalik olema ega midagi.

Mõnikord on lihtsad toidud, kuid mugav oleks neid menüüst valida kui tihti valmistad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: poolalek
Kuupäev: 23. March 2011, kl 12.20

Mul selline mure, et ei näe oma sisestatud retsepte retseptide nimekirjas. Toidupäevikusse lisada saan ja arvutab kõik õigesti, aga kui tahaks retsepti muuta või lisada mis siis teha? Kui kuidagi salvestaks minu tehtud retsepte kuhugi, et mul oleks endal ülevaade, siis oleks tõesti super nagu keegi juba eelpool mainis smiling smiley Alati ju ei mäleta, mis nimega ma oma toidu täpselt sisestasin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: koiott
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.34

mul oli ka jama retsepti sisestamisega - Viga! email pole korrektne.
proovisin mitu korda, seis ikka sama. lõpuks sain retsepti sisse. minu tähelepanek - retsepti sisestamisel andis vea siis kui minna retsepti sisestama ülevalt menüüst RETSEPTID alt . kui oled oma toidupäevikus ja võtad otse päevikust toiduaine sisestamise alt "lisa retsept". siis minul õnnestus retsept lisada

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: helens
Kuupäev: 11. April 2011, kl 20.49

Tere,
Ma ei saa mitte midagi aru sellest retseptide lismisest - ütleb, et pane põhiasjad kirja ja siis salvesta ja kui see tehtud, siis hakka alles sisestama koostisaineid? Aga see retsept kaob siis ju üleüldse ära? Kuskohas ma neid aineid lisada saan?
Täiesti mõttetu süsteem v olen ma millestki valesti aru saanud? sad smiley
Natuke hoolimatu portaali kasutamise eest raha küsida ja siis nii elementaarne asi kasutajate jaoks nii keeruliseks ajadasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Retsepti lisamine.
Saatis: koiott
Kuupäev: 11. April 2011, kl 21.01

helens kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
> Ma ei saa mitte midagi aru sellest retseptide
> lismisest - ütleb, et pane põhiasjad kirja ja
> siis salvesta ja kui see tehtud, siis hakka alles
> sisestama koostisaineid? Aga see retsept kaob siis
> ju üleüldse ära? Kuskohas ma neid aineid lisada
> saan? ...

tee lahti uues aknas toiduainete sisestamine, kui mõnda retseptis olevat ainet pole nimekirjas

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.