Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kõndimise sisestamine
Saatis: käps3k
Kuupäev: 10. April 2013, kl 17.33

Mulle jääb arusaamatuks, miks kõndimist sisestades peale 120 min annab järgmisena 360. Selle vahele jääbi ikka hirmus palju tunde. Kas kõnnin 2 või siis 6 tundi. Kas ei saaks kuidagi nii teha, et sisestaks näiteks 3 tundi, 3,5 tundi jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõndimise sisestamine
Kuupäev: 10. April 2013, kl 19.35

Aga ära sisesta sealt "botaste" juurest, vaid toksi sisse kõnd, vali vastav keskmine kiirus (seal 3 varianti) ja siis saad juba minutites kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõndimise sisestamine
Saatis: käps3k
Kuupäev: 11. April 2013, kl 08.22

Ma nii olengi teinud, aga süsteem ei tohiks nii ekstreemseid numbreid pakkuda. Alguses mitmeid kordi tegin selle vea, et valisin selle 360, ise mõeldes, et see on 3 tundi. Ei tulnud selle pealegi, et 2 tunni järel pakutakse 6.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõndimise sisestamine
Kuupäev: 11. April 2013, kl 16.13

Mul jälle teine küsimus - miks lapsevankriga jalutamine annab kordades vähem kaloreid kui tavaline jalutamine või koeraga jalutamine??? Kus on loogika? Vanker kaalub juba 25kg mul+2last lisaks kokku umbes 20kg... Ja no ei ole see mitte lihtne seda tempos liigutada, eriti veel mäest üles näiteks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõndimise sisestamine
Saatis: ketogeen
Kuupäev: 13. April 2013, kl 07.54

No ega polegi loogikat. Mina kasutan pulsikella näitu. See pole ka ideaalne ent siiski annab täpsema tulemuse, kuna arvestab südame löögisagedust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõndimise sisestamine
Kuupäev: 13. April 2013, kl 08.41

Jah ega need näitajad siin eriti paika pea. Võibolla arvatakse, et sa käid lapsevankriga aeglasemini? Kui ei, siis sisesta ikka tavalise kõnni alt.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.