Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Toitude sisestamine
Saatis: Jänku
Kuupäev: 29. March 2011, kl 12.07

Tere!
Palun abi. Kasutasin kaaluabi keskkonda pool aastat tagasi aga vahepeal on ilmselt uuendusi tehtud.
Nimelt kui ma sisestan mõne toiduaine siis lööb automaatselt mingisusguse, ilmselt selle mis tema nimekirjas esimene on. Minu mäletamist mööda sain eelmine kord noolega alla liikudes valida ise sobivama aga nüüd ei ole mingit valikut confused smiley
Igatahes, kuna olin kasutaja ei saanud enam proovida. Pikendasin aga nüüd on kasutamine tohutult ebamugav confused smiley
Äkki, keegi oskab aidata?

Aitähh, Jänks

Valikud: VastaOsunda
Re: Toitude sisestamine
Saatis: Jänku
Kuupäev: 29. March 2011, kl 13.31

See toimib retseptiraamatu kaudu vist. Nüüd toimis nii vähemalt. Eile ja täna hommikul ei toiminud, jooksis kokku vist siis.

Jänks

Valikud: VastaOsunda
Re: Toitude sisestamine
Saatis: merx333
Kuupäev: 31. March 2011, kl 11.06

Jänks, mul hakkas niimoodi tegema üsna hiljuti peale uuema Internet Exploreri versiooni pealetõmbamist läpakasse. Enne oli korras. Pole viitsinud selle probleemiga tegeleda, kuna kodus 2 arvutit ja kasutan seda, kus Kaaluabi korralikult töötab . smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toitude sisestamine
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 25. April 2011, kl 13.47

Täna üritades toite sisestada kahjuks enam kaaluabi variante ei paku. Enne kui hakkasin kirjutama, siis peale kolme tähe sisestamist pakkus juba variante. Mis on juhtunud?
Kahju on sellest, et ostes näiteks kohvikust mõne piruka, siis ei tea ta kcal ning siin ka neid retsptides pole. 3 päeva pole saanud midagi sisestada, kuna ei söönud kodus.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.