Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: Oka
Kuupäev: 16. February 2010, kl 12.21

Tere, ükskord on see teema siin foorumis üleval olnud, kuid jäänud vist vastuseta.

Kas see jääbki nii, et ma ei näe retseptide sisu? On see nii mõeldud, või on lootust, et tulevikus siiski saab sisusid näha?

Retseptide sisestamisel õnnestub sisestada vaid mõned toiduained. Suvaliselt. Mõned teised jäävad sisestamata vaatamata sellele, et toiduainete registris on nad kenasti olemas. Häirib, sest ei ole selge, mille järgi programm siis toidu kalorid kokku lööb? Kirjelduse järgi? Ka ei saaks nii, et kirjeldus ja ainete sisestamine oleks ühel lehel vahepealse kirjelduse salvestamiseta? Et sisestan ained ja kirjelduse ja siis ühe korra salvestan?

Tegijaid tänades (programm iseenesest meeldib väga) ja salenejatele saledust soovides
Oka
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 16. February 2010, kl 12.48

sisestamise probleemi leidsime üles ja peaks olema see nädal korras. retseptide vaatamine on hetkel arenduses

Kalorite arvestus retseptidel tehakse komponentide järgi ehk komponentide kalorid liidetakse ja arvestakse kalorsus 100grammi kohta



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaaluabi_kasutajatugi 16.02.2010 12.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: Lea
Kuupäev: 14. March 2010, kl 13.40

Tere, jälle!
Lp. Kaaluabi_kasutajatugi!
Palun kiirendada retseptide vaatamise probleem - ilma retsepti sisu teadmata pole ju retseptidel mingit tähendust!
Jõudu soovides,
Lea Malin

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Kuupäev: 16. March 2010, kl 21.02

mismoodi üldse saaks vaadata retsepte, ka neid mida ma ise ei ole sisestanud ja ei te retsepti nimegi.Kas olen mina loll ja ei oska või ongi nii?Oleks hea meel asjaliku vastuse üle , vastaku see, kes oskab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. March 2010, kl 21.14

Ka mina ei leidnud kohta, kus oleks võimalik retsepte vaadata. Palun Kaaluabi abi

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 22. March 2010, kl 01.16

Polegi võimalik. Selles keskkonnas on väga palju "loomingulisi momente" winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. March 2010, kl 08.06

Kahju. Eks tuleb siis ise Foorumis kirjutada ja vahetada kogemusi maitsvate toitude valmistamise üle.

Minul kipub pikema aja jooksul menüü ühekülgseks ning igavaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: erlunks
Kuupäev: 22. March 2010, kl 10.11

Ma kööginurga foorumis alustasin nende retseptide sisestamist, mis ma andmebaasi juba pannud olin, aga kõiki pole veel lisanud, sest imelik on neid üksi sinna kirjutada, ootaks et teised ka lisavad omi. Eks see dubleerimine muidugi tüütu on ja kõiki varemsisestatuid ju ei mäleta ka täpselt, kui endale pole üles kirjutanud. Samas need, mida ei mäleta ja nagunii keegi enam kasutada ei saa, võiks andmebaasist maha võtta (kaaluabile otse kirjutada)...

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. April 2010, kl 10.58

Juhin Kaaluabi tähelepanu asjaolule, et millegipärast ei anna retseptiotsing teie poolt pakutud õllepannkookide retsepti. Ise sisestada kah ei saa, kuna süsteem ütleb, et selline retsept on juba olemas. Oleks väga oluline see asi toimima saada, kuna koogid on söödud ja tahaks need ka toidupäevikkusse lisada!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Kuupäev: 25. April 2010, kl 21.52

Mina ei saa millegipärast ka mitte enda poolt sisestatud kotlettide retseptile ligi - tahtsin järele vaadata, et kui palju jahu ma retsepti sisse arvasin, et kõik grammipealt sama oleks - aga näe, enam ligi ei saa...

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Kuupäev: 01. August 2010, kl 19.08

Olen siin täna esimest päeva ja otsisin vastust, kas retsepte saab vaadata, aga tundub, et see polegi võimalik. Näha on ainult toitude nimekiri ja kalorid, kuid see ei anna ju tõesti midagi. Lihtsalt foorumitest otsides võtab see aega, tundub et seekord loobun raha eest seda lehekülge kasutamast. Aga teistele edu ja kui on tarku nõuandeid kolme päeva jooksul, siis on need teretulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Kuupäev: 09. August 2010, kl 13.11

Minul on selline küsimus: lisasin ühe retsepti, unustasin vee panemata. Kui palusin lisada, siis nad ütlesid, et vesi kaloreid ei anna ja see ei muuda midagi. Aga mina saan aru nii, et kaloreid küll ei anna, aga kilosid küll ja seega jääb koondkaloraaz teine, väiksem siis 100 grammi kohta. Või saan ma valesti aru?

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: buumen
Kuupäev: 14. September 2010, kl 11.15

Olen siin keskkonnas uus kasutaja, alles paari nädala ümber ja olen juba suutnud pettuda confused smiley tegelikult idee on hea, kui teostus jätab soovida.
1) Valides retseptid, ei näe mis komponente ja koguseid, millest toit on valmistatud ja kas see klapib kasvõi enamväjemgi minu poolt valmistatud samanime kandva toiduga.

2) Võiks olla toiduainete nimistu, koos strateegiliste andmetega. kus saab valides toiduaineid kokku panna oma valmistoidu. Kõik ei söö paki ja purgisööke, millet saab vajalikke andmeid.

3) Toiduainete nimestiku võiks ka ikka teenuse pakkuja üle vaadata, kuna ikka inimesed eksivad ja kasutatakse erinevat sisestamise metoodikat.

4) Liikumise all saab sisestada liikumist aja järgi, kuid mina ja paljud minu tuttavad kasutavad sammulugejat. Ma tõesti ei tea kui palju ma ajaliselt liigin, kuid iga sammulugeja näitab vähemalt mitu sammu kandja päevas tegi.

Need on esialgsed tähelepanekud. Soovin saada ka tagasisidet teenuste pakkujalt, et selle alusel otsustada, kas kasutada teenust edasi ja soovitada oma tutvusringkonnas või mitte.

Tervitades,
Marika

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: Nipitiri
Kuupäev: 21. October 2010, kl 09.27

Soovin nt sisestada koogi retsepti. Lisan kõik toorained ära. Pärast söön ära nt 50g tüki kooki. Kui ma toidupäevikusse sisestan 50g, siis kas see arvutatud tulemus on õige? Tegelikult ei tohiks ma ju sisestada valmis koogi kaalu kui ma retsepti olen lisanud toorained. Tegelikult on sama teema vist kõigi retseptidega? Mitmed toiduained ju töötlemisel kaotavad või lisavad kaalu ja kui ma pärast kaalun valmistoitu, siis tulemus pole ju õige. Või mu loogika lonkab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: merx333
Kuupäev: 23. October 2010, kl 08.20

Nipitiri, seepärast ma üldiselt retsepte ei lisagi, vaid arvestan ise eelnevalt välja toidu kalorsuse ja koguse. Päevikusse lisan siis söödud toidu niimoodi, et kui olen söönud tehtud kogusest ära 1/5, siis jagangi kõikidest kasutatud ainetest välja 1/5 ja sisestan need kõik eraldi päevikusse. Loomulikult on see tüütu, aga vähemasti minu arust toimib. Loodan, et ei saanud väga segane jutt. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: Nipitiri
Kuupäev: 23. October 2010, kl 08.23

to Merx333. Ei saanud segane jutt. Täiesti arusaadav ja loogilinesmiling smiley. Retsepti käsitlus on ebaloogilinesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: Reili
Kuupäev: 24. November 2010, kl 08.56

Küsimus selline, et kui sisestada retsept ja ained siis kas valmis retsepti kalorsus arvutatakse kõikide ainete summana. St kui ma söön 100 gr siis kuidas see klaorsus arvutatakse?
Kas tulevikus tuleb võimalus ka sisestada portsu suurus, nt kui teha kook ja sellest saab 16 tk siis arvutab programm ka 1 tk kalorsuse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 23. December 2010, kl 12.34

Aitäh, ideed ja soovitused on väga head. Retseptivaate täiendusega tuleme välja uue aasta esimeses pooles. Selle arendamine on just käsil. Uus retseptivaade teeb loodetavasti kõikide meie kasutajate elu mugavaks ja tervislikumaks.

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Retseptide sisestamine ja vaatamine.
Saatis: mummi
Kuupäev: 01. January 2011, kl 20.58

mina rehkendasin koogi materjalid ja siis jagasin kogusteks ja sain kalorid. Raske on kirja panna.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.