Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Viga retseptide sisestamisel
Saatis: Riann
Kuupäev: 22. April 2011, kl 19.24

Tere! On kellelgi veel sellist asja juhtunud, et kui hakkate retsepti sisestama saate sellise veateate: Viga! E-mail pole korrektne. Minul täna terve päeva selline lugu.

Ja mis on e-mailil uue retsepti sisestamisega pistmist?!?

Palun kaaluabi meeskonnalt kiiret probleemi lahendamist, see häirib tugevalt päevamenüü koostamist!

Ette tänades...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 23. April 2011, kl 08.16

Tere Riann!

Tõesti imelik probleem, aitäh, et sellest teada andsid. Uurime, millest see võiks olla põhjustatud.

Kauneid pühi,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: kessu004
Kuupäev: 23. April 2011, kl 17.32

Tere,
minul on seda mitu korda juhtunud. Ja seda siis kui ma pole kogemata sisestanud retseptis olevat toiduainet korrektselt ehk läbi kaaluabi retseptides või toiduainete nimekirjas olevate kaudu. Muidu aga töötab ilusti. See teade on aga küll eksitav, sest e-meiliga poel siin mingit pistmist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: koiott
Kuupäev: 25. April 2011, kl 15.00

proovi retsept sisestada läbi toidupäeviku. minul see õnnestus. kui ma proovisin retsepti sisestada retseptide alt, siis viskas ka kogu aeg veateate ette

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: birgit38
Kuupäev: 02. September 2011, kl 23.56

Minul veel eile see probleem oli! Ja tegin läbi toidupäeviku... nyyd on juba september ja ikka pole ära parandatud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 09. September 2011, kl 21.30

kas minul on selline probleem!! Kaaluabi, palun võtke kiiremas korras midagi ette!! (:

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: muska77
Kuupäev: 12. October 2011, kl 18.11

Tere!

Kahjuks leidsin ka mina end sellise probleemi eestconfused smiley Paluks abi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: Oka
Kuupäev: 19. December 2011, kl 16.07

Tere, probleem on jätkuvalt aktuaalne.
sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: cassu
Kuupäev: 05. January 2012, kl 14.17

üritasin just sisestada retsepti ja ilmnes sama viga. ikka e-maili viga.

esimest korda on sellele kaaluabi.ee vist reageerinud aprillis 2011.

täna ei tööta asi taas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: Miinake
Kuupäev: 12. January 2012, kl 12.44

Tere,
Ühinen ülalpoolkirjutajatega. Minul sama veataeade juba mitu kuud, paljud head retseptid on jäänud sisestamata sad smiley Kaaluabi palun tehke asi korda!
Retseptidest rääkides on veel väga imelik see, et kaaluabis pole retseptiotsingut, tahaks väga otsida retsepti mingi kindla toiduainega, või kindla kaloraaži piires, aga ei ole võimalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Saatis: Aedu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 10.43

Retseptiotsing võiks tõepoolest olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Kuupäev: 18. January 2012, kl 17.42

Ka mina juba mõnda aega ootan otsingut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Kuupäev: 22. January 2012, kl 15.57

Austatud Kaaluabi meeskond!

Milles siis probleem? Kui viga ei ole võimalik tehniliselt parandada,siis äkki annaksite sellest ka teada. Või mingisugustki vastust antud teemal...
Täna taas üritan sisestada retsepti ja no ikka viga e-maili aadressis.sad smiley
Ja äkki saaks kuidagi teha ka nii,et kui KA ei ole retsepti nö.kinnitanud,siis ma saaksin ikka näha oma retsepti koostisaineid. Praegu ma lihtsalt kahjuks pean sisestama(vähemalt üritan seda teha) taas sama roa retsepti(retsepti nime muidugi muudan pisut),sest ma ei näe eelmise retsepti koostisosade koguseid.
Tänades!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viga retseptide sisestamisel
Kuupäev: 22. January 2012, kl 16.01

Avastasin just,et koguse sisestamise järele ei olnud toiduaine nimetust,parandasin vea(kuigi enda arust sai see justkui ka enne kirja pandud)ja oh imet! saingi sisestatud. Ehk siis ka teistel selles probleem...Aga KA meeskonna vastust tahaks ikkagismiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.