Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kalorite määramine
Saatis: Creeps
Kuupäev: 16. February 2010, kl 19.25

Kuidas ma saan määrata ise tehtud toidu kaloerid. Praegu kipub olema nii, et kindluse mõttes söön seda, millel on paki peal kirjas, et palju on toidus valke, rasva jne. Aga kui ma ise teen näiteks kooki? Kust ma siis tean, kui pisikese tüki ma ise seda maitsta võin ja palju see mulle annab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: pisike
Kuupäev: 16. February 2010, kl 19.55

Mina teeks nii, et kõik komponendid mis koogi sisse lähevad kaaluks või mõõdaks. Nüüd vastavalt liidaks kõigi mõõdetud komponentide kcal-d kokku. Ja kui kook on valmis, siis lõikan koogi tükkideks ja jagan kcal-d koogi tükkide arvuga. Ei ole küll ühtegi kooki nii veel teinud aga peaks ju õnnestuma küll.confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 16. February 2010, kl 20.41

Minul õnnestus sellise "jaburdamise" peale, mida kirjeldas pisike, ikkagi lõpuks teada saada, mitu kcal sisaldas kodus tehtud salat ja mitu kcal siis minu omaks sai tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Oka
Kuupäev: 16. February 2010, kl 21.24

Aga ma olen aru saanud, et kui ma sisestan siia andmebaasi retsepti ("lisa retsept"winking smiley, (kõik kasutatud ained koguseliselt), siis siin programm arvutab kalorid ise. Seejärel sisestan päevikusse toidu nimetuse ja söödud koguse ja programm annab õiged (?) kalorid. Kas ma olen millestki valesti aru saanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 16. February 2010, kl 21.29

jah, kui sisestad kõik komponendid retsepti koos kogustega siis Kaaluabi arvutab välja kalorid 100grammi kohta

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Deothora
Kuupäev: 16. February 2010, kl 21.39

mina teen ka nii nagu Oka
aga on juhtunud, et ei salvesta mõnda asja. Siiamaani olen hätta jäänud kartuli, herne ja maisiga.
pole saanud neid retsepti lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Creeps
Kuupäev: 16. February 2010, kl 21.45

Ah jaa, muidugi, et retsept tuleb sisestada... ei tulnud selle peale. Blond juuksevärv annab tunda spinning smiley sticking its tongue out. Tänud vastajatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 17. February 2010, kl 00.05

Igal sisestajal on oma retsept ja omad kogused, kuidas selles rägastikus siis lõpuks orienteeruda? Keegi teine ei tea ju minu lemmiksalati retsepti. Samas, Rimi Euroopa salat ei ütle mulle kahjuks mitte midagi, sest ma isegi ei tea, mis selles salatis sisaldub smiling smiley ja vaadata ka ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 17. February 2010, kl 00.23

Need tooted mida ostad poest siseta baasi või otsi baasist.

Oma personaalsed retseptid võid rahulikult sisestada ja kasutada

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Liisu
Kuupäev: 17. February 2010, kl 09.45

Mina tahaks retsepte näha aga ei näe.Näiteks täna hommikul mõtlesin teha maisimanna putru, on sisestatud retsept aga kuidas see tehtud on, kust ma seda näen?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Helen
Kuupäev: 17. February 2010, kl 11.26

Kasutajatoele:

Selles ongi ju asi, et personaalsete retseptide sisu ei näe, suure tõenäosusega ei ole see identne kellegi teie samanimelise toiduga. Kuid nagu mina aru saan on nad siiski baasis kõigile kättesaadavad. Kõikide personaalsete retseptide sisu võiks olla kättesaadav, see ei ole ju nii raske teha. Või siis teine võimalus oleks enda lehel sisestada eraldi nö minu retseptid, ja need andmebaasis eraldi ei kajastu. Sest siiski üsna tihti teen samu salateid ja toite. Oleks anmdebaas puhtam ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 17. February 2010, kl 12.12

Retseptid teeme lähiajal nähtavaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Kalorite määramine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 17. February 2010, kl 20.41

Väärt mõte Helenilt, sest ka minul on omad "kiiksuga" retseptid ja kes see ikka viitsib sellist sööki teha, mis minul lemmik smiling smiley. Tundub, et eriti kehtivad "eraretseptid" vist hommikupudrude kohta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.