Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
uue toiduaine sisestamine
Saatis: efkin
Kuupäev: 01. May 2010, kl 12.32

Juba mitu päeva ei saa sisestada uut toiduainet. Kas ainult minu probleem?

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: savikass
Kuupäev: 01. May 2010, kl 17.29

Ma ka ei saa. Leiutasin sellise viisi, et lähed n-ö ringiga st teed lahti leia see retseptiraamatust/lemmikutest ja sealt alt lähed siis Lisa uus toiduaine ja siis laseb. Brauserina kasutan Google Chrome.

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Kuupäev: 01. May 2010, kl 19.18

sama siin. Nüüd selgus, et kui teised sisestasid selle minu antud toiduaine , siis mina seda ei näe ka veel. Tekkis küsimus, ka ma siis teiste uusi sisestatud aineid ei näegi või.
Ole hea efkan, vaata kas sa leiad konservvorst Moskva.........mitte see keeduvorst seal, too oli juba enne. Anna siis teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Kuupäev: 01. May 2010, kl 19.24

mul ei lase ka sealt leia see retseptiraamatust minna. ikka sama viga

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Kuupäev: 01. May 2010, kl 20.17

nii..........installisin omale ka siis selle Google chrome ja näe imet. Sealt minnes saan lisada toiduaeineid. Aga ikkagi, mis windows explorer 8-ga ei saa?

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: efkin
Kuupäev: 02. May 2010, kl 11.17

Ei näe ma mingit konservvorst Moskvat. Vist näebki ainult neid, mis ise sisestad. Kõige kummalisem on see, et ma kuskil nädal aega tagasi sain oma Windows 7-ga neid sisestada, aga enam ei lase. Kurjaks teeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Kuupäev: 02. May 2010, kl 15.50

mina ka ei näinud konservvorst Moskvat, mida teised sisestasid.........nüüd eile siis google chromega sisestasin selle ise ja seda sain siis nüüd ka lisada ja näen ka. Aga jah, kurjaks ta teeb jah, kui selleks, et sisestada toiduaineid, pean google chromest minema . Tavalist viisi nagu ei saagi, kui windows vista, explorer 8 kasutan. Täielik müstika

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 03. May 2010, kl 09.08

Tegelikult Internet Exploreriga lisamine töötab, kuid lihtsalt pole näha et rasvade-valkude jms väli on aktiivne. Püüame lähipäevil korda teha, et oleks silmaga ka näha smiling smiley

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. July 2010, kl 21.10

Selline väike küsimus Kaaluabile. Mõningate toiduainete lisamisel on tulnud teade, et sellise nimega toiduaine on juba olemas. Tahakski nüüd konkreetsest vastust, et kas teiste sisestatud toiduaineid tõesti ei näe (väga kahtlen siiski) või on antud toiduaine alles lisatud ning teie poolt ülevaatamisel (ka see ei saa tegelt nii olla, sest mõninga aine puhul salvestab kohe ja saab ka kohe kasutada toidupäevikus). Selline miinus võib olla häiriv väga palju, kui ei saa sisestada mingit kindlat ainet ja peab sellepärast hakkama kogu menüüd ümber mõtlema.

Vastust ootama jäädes
Foxlife

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: vilmake
Kuupäev: 01. October 2010, kl 11.54

Lugesin eelnevatest, et neil oli sama probleem, mis mul. Ma ei saa uut toiduainet sisestada.Retseptide lisamisega porbleeme pole olnud, kuid toiduaine puhul on. Kas kellelgi on veel see probleemiks olnud ja mida on ette võtnud. Vastust ootama jäädes Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. October 2010, kl 12.59

Pöördun jälle Kaaluabi poole.
Seda me juba teame, et kui sisestada retsepti, siis kahjuks teised kasutajad seda ei näe. Vaid sisestaja ise näeb.
Minu mure puudutab aga toiduaine sisestamist. Nimelt olen kogu aeg arvanud, et toiduainet ise sisestades näevad seda siiski kõik. Nüüd tuli aga välja, et nii see polegi. Olen sisestanud siia Fazer Pagarite Sõbrastritsli ja just sõbranna teatas, et tema seda seda kahjuks ei näe.
Kuidas sellega siis ikkagi nüüd on???

Vastust ootama jäädes
foxlife

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Kuupäev: 09. November 2010, kl 10.31

Miks ei saa oma sisestatud retsepte avada,et nähakoguseid?

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 11. November 2010, kl 15.49

Tere!

Kuni toimetaja on sisestatud toiduaine üle kontrollinud, seda teised kasutajad tõesti ei näe.

Tervitades,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. November 2010, kl 19.12

Sellisel juhul leian, et peaksite leidma võimaluse neid kasutajate poolt sisestatud toiduainete üle kontrollimisi kiiremini teha. Muidu juhtub selline asi, et hakatakse samat asja erinevate kasutajate poolt vägisi erinevate (natuke moonutatud) nimedega sisestama.

Aga tänud vastuse eestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: Bender
Kuupäev: 16. November 2010, kl 17.35

Tere!

Mind vaevab samuti SEESAMA probleem, miks mina ei saa enda poolt sisestatud toiduainet/retsepti avada ja vaadata toitaineväärtusi?
Probleem on meie peres VÄGA aktuaalne, kuna teinekord on mul hädasti vaja enda tehtud roa või küpsetise süsivesikuid vaadata, mitte kcal. Endal on väga keeruline hakata seda välja arvutama. Selgituseks - mul kodus on kaks diabeetikut.

Lisaks teen ettepaneku toiduainete kategooriatesse lisada "Toidulisandid". Viimati olin kimbatuses seoses Benefloraga - kuhu lisada?...

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: Breanna
Kuupäev: 17. November 2010, kl 12.59

Olen küll alles uus liitunud, kuid juba avastanud palju ebamugavusi seoses toiduainete leidmise, sisestamise ja lisamisega!!!
Väga paljusid täiesti elementaarseid asju ma ei leia, neid lisades tekivad tõrked ja nii lõpuks ongi kogu minu menüü koos kalori- ja teiste ainete arvestusega vigane !
Peaks oleme täiesti loogiline,et teiste lisatud aineid kuvatakse kõigile ja nende lisatud ainete ülevaatamine käiks tõepoolest pistu interaktiivsemalt, kuna kõikide poolt tehtav topeltöö toiduainete lisamisega on lõpuks pikendavaks aspektiks teie meeskonnale!!!

Spordialade suhtes tekkis küsimus, kas tõesti ei olda kuulnud sellisest asjast nagu crosstrainer ehk näiteks Audentese Spordiklubis kaheksast olemasolevast ylivõimsatest rasvapõletajatest- hea koormusega tunnis 800 kcal, lisamisega tekkis taas probleem, seega ei saa ma arvutada objektiivselt ei enbda kaloreid ega ka liikumist...

Mida peaksin tegema ?

Tänades

B

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 14. January 2011, kl 10.52

KAALUABI kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult Internet Exploreriga lisamine töötab,
> kuid lihtsalt pole näha et rasvade-valkude jms
> väli on aktiivne. Püüame lähipäevil korda
> teha, et oleks silmaga ka näha smiling smiley


Kaua see jama kestab juba? need väljad pole endiselt aktiivsed
Miks ei saa lisada uusi toiduaineid?
Inimesed hädaldavad selle üle juba maikuust alates, ja tasulise teenuse korral peaks ikka saama probleeme kiiremini lahendada thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: Tomato
Kuupäev: 22. January 2011, kl 23.50

Ja varsti saabki aasta täis ning viga pole ikka parandatud... uskumatu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: Britta
Kuupäev: 23. January 2011, kl 17.46

Mul on ka mure. Täna juba teist korda ja sama mure. Hakkan toiduainet päevikusse lisama, andmebaasis seda ei leidu. Lisan siis uue toiduaine. Kui kõik lahtrid on täidetud ja vajutan salvestamisnuppu, tuleb teade, et toiduaine on juba olemas. No aga ei ole ju! Otsinguga ei leia ma seda mitte kuidagi. Milles asi?
Ette tänades.

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Kuupäev: 23. January 2011, kl 19.48

Mul juhtus eile sama lugu. Järelikult ei tasu uusi asju proovida enne. kui kontrollitud, kas see on päevikus kättesaadav confused smiley Aga porgandikook "Maiasmokk" oleks mul tõenäoliselt selle aja peale halvaks läinud, kui oleks oodanud selle päevikus avalikustamist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: uue toiduaine sisestamine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. January 2011, kl 09.11

Minu arusaama järgi tuleb teade "Selline toiduaine on juba olemas" ette siis, kui keegi teine on selle sisestanud aga Kaaluabi pole seda veel üle kontrollinud. Sisestaja ise näeb seda küll kohe aga teised mitte. Läheb natuke aega.
Seega, kui tuleb selline teade, tuleks mingi teine võimalus leida söödu sisestamiseks, mitte hakata natuke nimetust muutma, et seda nimekirja saada. Sellega tekitame Kaaluabile vaid üleliigset tööd.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.