Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Teenuse ostmine
Saatis: P2tu
Kuupäev: 05. May 2010, kl 12.58

Selline küsimus, et miks ei saa Kaaluabi.ee teenust osta lühemaks perioodiks kui 3 kuud? Kolm kuud on üsna pikk aeg ju ja 300 krooni on ka üsna suur summa, et tutvuda Kaaluabi.ee teenuste ja mõjudega. Selles osas võiks midagi ette võtta, et kas siis pakkuda pikemat tasuta tutvumisperioodi või anda võimalus inimestel osta antud teenust ka lühemaks ajaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: elerin11
Kuupäev: 05. May 2010, kl 13.09

Ise mõtlesin just sama. Ei raatsi ka kohe 3 kuud korraga maksta. Ja võibolla see ei sobigi mulle, siis maksan ju tühja. Kuu aega oleks alustuseks ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Kuupäev: 05. May 2010, kl 14.10

täesti poolt, et võiks näiteks kuu aja eest maksta korraga , mulle sobiks see hästi.Esimese hooga maksin jah kolm kuud ära kuigi see tundus nagu sundusena sest asi oli uus ja ei teadnud kuidas käib.Siis saavad ka need seda teenust kasutada kel iga sent arvel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 05. May 2010, kl 15.51

Seda teemat juba millalgi käsitleti ja ma ise küsisin ka sama. Vastus oli see, et kaalulangetamine on pikemaajaline protsess, seepärast on ka minimaalne aeg 3 kuud. Minu teada, nad seda muuta ei kavatse - aga võimalik, et ehk millalgi see mõte neil muutub.
Ise igaljuhul olen aastase liitumise teinud ja ei kahetse. Kindlalt soodsam lahendus kui on Figuurisõpradel ja minu meelest ka lahendus on neil parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: Memee
Kuupäev: 05. May 2010, kl 17.59

Arvan küll, et kaaluabile tuleks see ainult kasuks, kui saaks ka üheks kuuks liituda. Kui mina alguses kaaluabi katsetama hakkasin, tundsin täpselt samamoodi, et kolm päeva on liiga lühike aeg tutvumiseks ja kolm kuud liiga pikk aeg, juhul kui see süsteem mulle ikkagi ei sobi. Kuuajalise liitumise oleksin ilma pikemalt mõtlemata ära teinud, aga just selle kolme kuu/300 krooni pärast olin ikka väga kõhklev. Sama hästi oleks võinud juhtuda, et oleksin siiski liitumata jätnud. Kõike ausalt ära rääkides - katsetasin isegi mitu korda erinevate meiliaadressitega seda 3-päevast katseaega, enne kui julgesin liituda. Nüüd kus olen natuke alla kuu aja kasutanud, tunnen küll, et kaaluabi mulle sobib, peaaegu 4kg on kadunud, ja ilmselt pikendan ka edaspidi oma liikmestaatust, isegi kui soovitud kaal käes.
Minu arust oleks hea lahendus see, kui värsketele liitujatele pakutaks esimese kuu jooksul näiteks tutvumishinda, 100 kr kuu. Ja edasi siis saaks juba pikendada 3 või 6 jne kuu kaupa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Memee 05.05.2010 18.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: P2tu
Kuupäev: 05. May 2010, kl 18.38

Olen Memee'ga täiesti nõus, et võiks uutele liitujatele teha mingi tutvusmishinna ja -aja. Sest tõesti ma ei julge seda 300 krooni maksta, kuna võibolla see programm ei sobi mulle ja peale teist nädalalt ei kasutagi ma seda enam, seega oleks see raha maha viskamine. Samas aga kui oleks mingi väiksem summa ja lühem aeg, siis kindlasti oleks Kaaluabi.ee-l rohkem kliente. Ja kui juba kuu jooksul on näha, et asi annab tulemusi ja tasub end ära, siis ma usun, et paljud inimesed pikendaksid aega ja kutsuksid ka sõpru endaga kaasa. Seega leian, et Kaaluabi.ee ei kaota midagi vaid ainult võidab. Või mida arvab Kaaluabi.ee meeskond sellest?

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Kuupäev: 05. May 2010, kl 18.52

Ei vaidle vastu et tutvumise aeg on liiga lühike ehk siis ainult 3 päeva. Kahjuks selle ajaga ei suuda kohe kuidagi asjale pihta saada. Minu soovitus omanikele oleks et tutvumiseks võiks olla 7 päeva siis on aega aru saada mida, mille jaoks mõeldud on ja ka seda et inimene saab selle nädalaga selgeks kui valesti või õigesti ta toitub. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 05. May 2010, kl 18.54

Panen siia vastuse, mille ise sain, kui veebruaris-märtsis selle küsimuse neile otse saatsin.

Tere

1 kuust kasutusaega ei ole plaanis hetkel lisada. Hinnakujunduse põhimõtetest saate lugeda siit [www.kaaluabi.ee]

Kindlasti lisame lähiajal lisaks Swedile ja SEBile täiendavalt mõne teise panga maksevõimaluse.

Lisaks on võimalus saada 30 päeva tasuta kui kutsute 3 sõpra , kes liituvad Kaaluabi tasulise teenusega. Kasutage kutsumiseks seda lehte [www.kaaluabi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: kalle
Kuupäev: 06. May 2010, kl 00.23

Arvutage nüüd näppude peal järgi. 100 krooni kuus on 1200 krooni aastas, samas Kaaluabi pakub seda 499 krooniga. Ei pea olema matemaatik....

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: Helen
Kuupäev: 06. May 2010, kl 08.59

kallis kalle, jutt ju käib esimesest kuust, kõik ei hüppa pea ees vette vaid ikka tahavad enne varbaga katsuda kas põhaj ka ulatub. Ise olin samuti väga skeptiline selle 3 kuu osas. Oleksin eelistanud proovida kõigepealt ühe kuu ja kui sobib siis loomulikult kas pikendad kolme kuu kaupa või aastaks. Kui ma õigesti mäletan siis sa ise kalle olid ju testgrupis kes sai alguses tasuta katsetada või kuidas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: Mob
Kuupäev: 01. July 2010, kl 14.55

No ma just tulin vaatama kas järsku on foorumis antud teemat käsitletud.
Kuna endiselt on 3 kuud miinimumaeg siis paneb tõesti kukalt kratsima. Nii tahaks edasi kasutada aga kohe selline summa välja käia on ka päris julm.
Ma veel kaalun asja sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: mummi
Kuupäev: 05. July 2010, kl 12.34

Mina võtsin aasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: rinsu
Kuupäev: 07. July 2010, kl 14.50

Mina sain imelikul kombel mingi tasuta prooviaja 2 nädalat...huvitav eye popping smiley
Igatahes selle ajaga sain küll aru, et see asi siin sobib ja töötab jne...

Mulle tundub ka 3-päevasel proovil olijate jutust, et päris kõik asjad ei tööta ka selle proovipaketiga- seega ei saa siis ju päriselt aimugi kui toredaid võimalusi siin on.

Seega pooldan tõepoolest esmastele liitujatele 1 kord kuuajase paketi võimaldamist ja edasi juba saaks 3 kuu kuni aasta kaupa pikendada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: tusklik
Kuupäev: 10. July 2010, kl 08.46

Ma pooldan ka kas pikemat prooviaega (nädal) või ka alustuseks kuuajalist paketti.
Ma selle kolme päevaga ei veendunud sugugi programmi headuses, pärast vaatasin mitu korda, et võiks ju liituda, aga kolme kuu hind ainult tutvumise pärast tundus liiga kallis... ja see mõtlemisaeg kuni liitumiseni oli mul... hmmm pikkgrinning smiley Oma proovipäevad sain kohe, kui kaaluabi tekkis ja kolme kuu eest maksin alles selle nädala alguses. Kuuajalise prooviajaga oleks kohe liitunud (kui see oleks olnud nii umbes 100eek), nüüd küll juba tean, et pikendan ka peale kolme kuu möödumist, aga enne ei teadnud jugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Teenuse ostmine
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 12. November 2010, kl 20.22

Minagi arvan, et ühe kuu pikkune liitumine võiks ikka ka võimalik olla, sest selle kolme päevaga ei jõua küll asjale pihta saada, kui pole just eriline arvutifänn ja aega ka pigem napib. Oleksin ise ka kohe ühe kuu võtnud pärast seda kolme päeva. Ja tegelikult läks lausa kolm kuud, enne kui aasta ära maksin. See tähendab siis, et mukerdasin veel mõne kolmepäevase ja käisin ikka kaemas, mis toimub.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.